Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kicia22

Nadmierne owlosienie

Polecane posty

Gość MARIODRIV
BRAK CHĘTNEJ ? ZAPRASZAM !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też na to cierpiałam, ale przecież sa metody, żeby sobie z tym skutecznie poradzić. Chodzi mi między innymi o takie zabiegi jak laseroterapia. ZErknijncie sobie na http://sofibeauty.pl/ tam jest to bardzo ładnie opisane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie lubię robić depilację woskową. Jak na razie robię tylko sobie, ale chciałabym przełamać barierę robiąc ludziom i wdrażać się w zabiegi kosmetyczne , więc chętnie podjęłabym się depilacji, dyskretnie robią u Ciebie w domu Tylko Wrocław i okolice gminy Wisznia Mała sylvana-1989@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Felicja_G
Mój wygląd przez chorobę pozostawia wiele do życzenia. Cierpię na nadmierne owłosienie spowodowane problemami hormonalnymi. Oczywiście cały czas jestem pod opieką specjalisty i jak tylko udało się wyregulować poziom hormonów poddałam się zabiegom depilacji laserowej w krakowskim gabinecie kosmetycznym, SCM Estetic. Mija trzy miesiące a ja już widzę pierwsze, wyraźne efekty. Mam nadzieję, że będę mogła wreszcie włożyć strój kąpielowy bez wstydu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinia_dzony
Problem z nadmiernym owłosieniem miałam już od jakiegoś czasu ale dopiero niedawno byłam z tym u lekarza, wykrył u mnie PCOS, a owłosienie było jednym z objawów tego zespołu. Dziewczyny poczytajcie sobie czy i wy tego nie macie, ja musiałam to leczyć, dobre porady są tu http://ovarin.pl/dietetyk-radzi/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Również mam dość silne owlosienie, nawet ostatnio kolezanka sie zdziwila ze mam taki owlosiony brzuchol :D mam 19 lat i dopiero jakis miesiac temu pierwszy raz bylam u ginekologa, wlasnie z powodu trądziku i nadmiernego owlosienia (uda, brzuch, wąsik, całe piersi, nawet pojedyncze włosy na szyi, do tego silne owlosienie intymne). Ginekolożka zaraz uznała że to prawdopodobnie zespół policystycznych jajnikow i faktycznie na usg coś tam było. Za niedlugo mam wizyte u endokrynologa i zobaczę co z tego wyniknie, nie chcę mieć już tego okprzetluszczajace na dekolcie, twarzy, przetluszczajacej sie skóry twarzy,głowy i tych kłaków wszedzie :D kręcę teraz z pewnym chlopakiem i boje sie ze ucieknie jakby zobaczył takiego goryla, a nie sposób to wszystko codziennie golic a wyrywanie boli!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poznam kobietę która szuka faceta któremu nie przeszkadza nadmierne owłosienie. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kalenia
Mam problem z nadmiernym owłosieniem na twarzy. Ok, może tych włosów nie jest jakoś szczególnie dużo, ale są widoczne, czarne, twarde, typowo męski zarost. Któraś z Was może powiedzieć coś o zabiegu Epilclear? Zastanawiam się nad jego zamówieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też miałem problem z nadmiernym owłosieniem. Najlepszym rozwiązaniem na to jest depilacja laserowa. Efekt utrzymuje się dość długo, więc nie trzeba się z tym męczyć. Ja chodzę do salonu medycyny i kosmetyki laserowej www.sofibeauty.pl Salon ten znajduje się w Krakowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JanuszEM
Moja kobieta tez miala mocno zarosnieta myche. A ja tego nie lubie. powidzialem jej o brazylijskiej depilacji albo zero sexu. Dla mnie zrobila to o co ja prosilem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Mi w walce z nadmiernym owłosieniem pomogła depilacja laserowa, którą odbyłam we wcześniej tutaj wspomnianym salonie urody http://sofibeauty.pl/ w Krakowie. Jeżeli też macie ten wstydliwy problem to się do nich wybierzcie. Specjalizują się w usuwaniu nadmiernego owłosienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lidka

Nadmierne owłosienie od zawsze było moim wielkim zmartwieniem - klasyczna maszynka, depilator czy depilacja woskiem to rozwiązania tylko na chwilę (w przypadku maszynki nawet na jeden dzień). W grudniu skończyłam depilację laserową Light Sheer Duet w estetica na sławkowskiej - w końcu poczułam satysfakcję. Zabiegi były bezbolesne i po paru miesiącach stwierdzam, że niezwykle skuteczne. To dziwne uczucie kiedy po latach szorstkiej skóry, gryzących krótkich włosków nagle ma się super gładkie nogi bez żadnych starań:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×