Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kicia22

Nadmierne owlosienie

Polecane posty

niedlugo go sobie kupie i jak zauwaze jakies roznice (na lepsze) to zaraz sie pochwale heh.... ale super ze trafilas na kogos z takim problemem bo ja to tylko na forach a nie w realu...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyyyyna
Ja mam 21 lat i mam duży problem z owłosieniem. Mam kłaczki na twarzy(wąsik,baczki i to czarne),wokól sutków ale tych pozbywam sie pęsetą,nogi gole co drugi dzień bo inaczej to....niewiem co z tym robić.twarzy nie gołe bo owłosienie się nasili a wtedy....POMÓŻCIE...gdzie mam szukać pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powinnas isc do ginekologa bo to owlosienie nie jest jakies niwiadomo jakie bo z tego co piszesz nie masz ani na brzuchu ani na udach itd. w typowych miejscach zwiazanych z hirsutyzmem, ginekolog powinien ci pezypisac jakies leki hormonalne jezeli bedzie uwazala ze to konieczne, jezeli zle sie z tym czujesz a napewno tak jest to oprocz ginekologa sprobuj do endokrynologa bo to moze miec zwiazek z hormonami i moze przepisze ci leki bardziej skuteczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepisze* moze to miec tez zwiazek z jakas choroba dlatego mysle ze powinnas isc do endo i ginekologa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Drimsalana
Pani Ola pracuje teraz w Casolli w Poznaniu na Grunwaldzie. Udalo mi sie ja znalezc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niedawno robilam badania na prolaktyne i wyszlo ze mam podwyzszona i stwierdzono u mnie hiperprolaktynemie i bede przyjmowala leki i tu mam pytanie do was czy to ma jakis zwiazek z hirsutyzmem no bo pomyslalam ze moze te leki pomoga tez na te wlosy. Czy ktoras z was tez tak miala/ma. Lek jaki bede przyjmowala to bromokryptyna az do odwolania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaa 89- tam jest za duzo osob i one sie tam staraja o dzieci i w ogole ja tam sie wtracac nie bede do nich... wole tutaj bo tu jest mniej i lepiej ;) kissy- tez patrzalam na ta strone ale myslalam ze sa moze jakies wyjatki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wysoki_ktos
Polinda...ale są faceci, którzy się to podoba.. Na przykład niżej podpisany... Więc naprawdę nie ma się czym przejmować..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wysoki_ktos
...i jak to w życiu dziwnie bywa- ja na przykład szukam partnerki, która miałaby właśnie włoski tu i ówdzie i nie byłaby gładka... a dookoła pełno tych gładkich właśnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to fajnie jestes juz drugim facetem na tym topiku ktory tak twierdzi :) mam nadzieje ze jest was wiecej... :) aha i mam nadzieje ze znajdziesz swoja malpeczke heh... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kissy
wysoki_ktos: trochę to zboczone, nie uważasz? ja bym się takiego faceta bała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kissy nie badz taka heh ;)... facetow nie nalezy sie bac to oni powinni sie nas bac...:) on i tak zapewne sie juz tu wiecej nie pokaze tak jak Mrok74...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Firankla
Tez mam ten problem... na buzi mam 'brzoskwinke' na brzuchu pasek czarnych wlosów, a uda to już nie mówie :( Kompleks na maksa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i kolejna ofiara tych wlosow... coraz wiecej tu nas to jest jak choroba ktora szybko sie rozprzestrzenia...heh nas jest tak duzo i to tylko na forach a jeszcze tyle dziewczyn sie nieprzyznaje a oni nie maja lekow na to paskuctwo... no i mialam racje ten "Wysoki_ktos" juz sie tu nie pojawil...heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agatha_nie_kudłata
Moim skromnym zdaniem to wszystkie włochaczki jesteście zmutowanymi mutantami. Trzeba było żreć tyle grzybów z Czarnobyla i jagód z Hieroshimy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odezwal sie czarnobyl... agatha_ nie_ kudlata- normalnie szkoda gadac ty to jakies niewyzyte dziecko jestes jak mozna byc az tak no nie wiem chamskim!!! A ty to pewinie miss pieknosci jestes...heh normalnie zal mi takich glupich i pustych ludzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolorowa_pogoda
ja też mam taki problem. głownie najwiecej włosów mam przy cicpce, dochodzi to do ud i pośladki wsyztsko przy "rowku". Testosteron mam w normie ale androstendrion mam podwyższony. Przyjmowałam kilka miesiecy DIANE35 i spironol-pomogło po Dianie super sie czułam nic nie przytyłam a nawet kilka kilo zgubiłam. ale tabletki to nie rozwizanie problemu bo jak sie je przestaje brac to problem powraca. wiec poszłam na laser light sheer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Firankla
Ja w ogole nie bylam jeszcze u lekarza z tym, ale wiem ze musze sie wybrac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kissy
kolorowa_pogoda jak działały te tabletki? w sensie, że włosów było mniej czy po prostu zapobiegały pojawianiu się nowych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojniewiem83
hej..ja też mam problem z owłosieniem: na plecach, pośladkach, pachwiny, pod pępkiem, nogach..na rękach i pod nosem sobie wybieliłam a na brodzie pencetką..mam 28 lat i życiu nie byłam u ginekologa. hormony tarczycy mam w normie usg też było ok. Mój brat też wygląda podobnie ale u faceta to nie taki problem chyba..ja wiem że depilacja na zero i ta cała moda może nie są super..wcześniej się goliłam wszędzie i teraz nie wiem co dalej robić..jak czytam leki nie pomagają..zatem do lekarza nie pójdę..całe życie jestem sama bo nie wyobrazam sobie ze mnie ktoś taką zobaczy..a kiedy już się komuś spodobam to jestem tak długo niemiłą że aż mu się odechce..jakoś nie mam ochoty próbować czy któremuś nie będzie to przeszkadzać..więc zakładam że już jestem starą panną i czekam na kolejny etap kiedy będę zgorzkniałą starą panną..pozdr for All

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Firankla
Dziewczyno idz do lekarza to napewno... dwa uwierz w siebie! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojniewiem83
łatwo powiedzieć..jak tyle lat jakos sie nie zdecydowałam to teraz nie widze jakoś perspektyw na zmiane, szczególnie jak czytam opinie o lekarzach i że leczenie nie jest skuteczne - więc pytam po co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaa 89
kolorowa_pogoda... ile razy bylas juz na laserze? na jakie czesci ciala?? jak efekty?? ja mam podwyzszone hormony ale sie nie lecze bo wiem ze to guzik da bylam na 1 zabiegu lasera w piatek wiec wlosy jeszcze mi nie wypadly i czekam sobie na efekty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojniewiem83
a do jakiego lekarza sie z tym chodzi? i jak trzeba sie "przygotowac"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Firankla
Najlepiej do endykronologa-ginekologa... sama też musze isc ale najpierw czekam na okres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joasia_laser_nie_pomaga
Hej dziewczyny, mam ten sam problem, wlosy na nogach strasznie geste i czarne, bikini tak samo, pupa, brzuch i sutki. 2 lata temu bylam na depilacji laserowej, mialam 3 zabiegi (tylko nogi, bo na wiecej nie bylo mnie stac). to byl laser sheer light czy cos takiego. pani kosmetyczka mowila, ze super, ze mam takie ciemne wlosy, bo wtedy na pewno laser dziala. guzik! po jakis 2 miesiacach od ostatniego zabiegu wszystkie wlosy mi odrosly :( dopiero teraz natknelam sie na artykuł o badaniach, z ktorych jasno wynika, ze depilacja laserowa jest bardzo malo skuteczna(i to na stronie gabinetu kosmetycznego, wiec chyba wairygodne?). http://www.lineacorporis.pl/centrum_wiedzy/biblioteka/raport_na_temat_skutecznosci_i_bezpieczenstwa/ zastanawiam sie, jakim cudem na wszelkich forach jest tyle dziewczyn piszacych jak to im laser pomogl?! takze wszystkim wybierajacym sie na zabieg radze sie dobrze zastanowic i moze probowac negocjowac umowe z gabinetem, jesli takowy daje gwarancje? nie wiem... :( co do mnie, to mam 26 lat, wiec moja samoocena sie troche poprawila naturalnie. ale kompleks pozostal i strach przed kazdym intymnym kontaktem z facetem. takie zycie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×