Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość noma

Samotni 20stoparoletni - są tacy?

Polecane posty

Gość Panienki
Za chórki dziekujemy :) Skoro Biały miś był smutny, to dorzuce jeszcze Anita Lipnicka- Ostatni list "Piszę do Ciebie ostatni list... dom w ciszy tonie on... spokojnie śpi a ja... powracam myślami do Naszych Miejsc wciąż jesteś tak blisko czy tego chcę, czy nie Ref: Wierzę, że jeszcze spotkamy się, spotkamy się W kolejnym życiu odnajdę Cię, odnajdę Cię... Piszę do Ciebie bo wiem, że już czas zgasić ten płomień co ciągle tli się w nas żegnaj więc... Jedyny Mój może na 100 lat kiedyś zrozumiesz tak miało się stać Ref: Wierzę, że jeszcze spotkamy się, spotkamy się W kolejnym życiu odnajdę Cię, odnajdę Cię... Wszystko ma swój sens i czas - dobre i złe Co ma być, nie ominie nas Choć żegnam się z Tobą to jeszcze nie koniec kiedyś na pewno spełni się nasz sen Ref: Wierzę, że jeszcze spotkamy się, spotkamy się W kolejnym życiu odnajdziesz mnie, odnajdziesz mnie... : Wierzę, że jeszcze spotkamy się, spotkamy się W kolejnym życiu odnajdę Cię, odnajdę Cię... " Idę zbajerować jakąś szczylówę bo nudzi mi sie i nikt mnie nie chce rozerwać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzę widzę, ze kolega sie stara i z koleżanka niezły duecik tworzy:) a poza tym chyba nie jest tak małorozrywkowy jak uważa:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panienki
@Zadumana, zależy co rozumiemy pod pojęciem "rozrywkowy" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez jestem samotna.Choc jestem z facetem ale samotna.on mieszka daleko i dawno sie nie widzielismy:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panienki
@Majka83, to go zmień ;) Spadam do reala, narazicho, kobietki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze ze tu jakies spiewanko odchodzi. tylko Was zostawic to juz sie zaczyna impreza ;) drzemka popoludniowa widze za dlugo trwala i nie zdazylem hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Panienki - rozumiem, ze jestes facetem sam z wyboru extra nick sobie wymysliles chyba wystepowales w jaka to melodia - niezle hity spiewasz stare, ale jak juz to wole madrygaly XVII wieczne hehe majka 83 - chyba musisz poczekac az wroci, przynajmniej masz na kogo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spiewac mi sie nie che, choc troche niedawno wypilem chyba mozna z samotnosci popasc w nalog? :P ee bede uwazal od pewnego czasu nie pale, a jakos dzis mi sie zachcialo, ale nie zgrzeszylem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciemno wszędzie, głucho wszędzie co to będzie? co to będzie? Wszyscy są na grilu u nomy czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panienki
Ja jestem w domu :) Sam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość filifionka
To tak jak ja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość filifionka
no, ale chyba się rozminęliśmy w czasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panienki
Jestem cały czas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzeba polozyc spac kompa ;) jak zwykle siedza nocne marki pewnie jeszcze wiec spoko. dobranoc wszystkim nawet juz spiacym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panienki
Dobranoc, nie zapomnij o seksie przed snem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to się też przywitam :) u Was też tak szaro buro zimno i deszczowo? brr tylko zwinąć się w kłebek i pod kołdre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malgosia my w tym samym kraju mieszkamy? a tak w ogole, co ta za pustki dzisiaj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze, ze ze wspolnego grillowania wyszlo gotowanie we dwojke ;) i to z deserem ;) no no Zadumana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Błękit_bieba
Witam wszystkich. Musze nadrobić zaległości bo mnie tu już dawno nie było a widzę, że topic się rozwija. Mam nadzieję, że samotni 20paroletni nie byli tacy samotni przez weekend. Ja byłem na koncercie i skoczyłem na bungee. I było rewelacyjnie. Teraz jestem w pracy (mam nadzieję, że szef nie widzi:)) i tak rewelacyjnie jak przez weekend już nie jest ale da się przeżyć. Miłego dnia wszystkim życzę i pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panienki
Dzień dobry, Kobiety :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Błękit buengee no no, a serce Ci nie wyskoczyło ?? :P ja jak sobie wyobraze siebie w takiej akcji to zaraz mysle, ze dostałabym zawału serca :P Panienki widzę, ze na dłużej tutaj zawitałeś :) moze jednak podswiadomie jesteś samotny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Błękit_bieba
Serce mi nie wyskoczyło ale przyznam szczerze, że łomotało.Ale na tym to w końcu polega! Ten dreszczyk emocji i ta adrenalina-aż chce się żyć! I zawału nie dostałem...no i nie zamierzam przez najbliższe 50 lat;) W końcu musi być zdrowe bo jak poznam tą jedną jedyną to musi wytrzymać ten łomot ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Błękit podziwiam za odwagę :) Jak poznasz te jedyna to będzie Ci potrzebne zdrowe serce aby wytrzymać te wszystkie \"przypadłości\" kobiece :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×