Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość noma

Samotni 20stoparoletni - są tacy?

Polecane posty

Hej oto adres www.jobland.pl troche to potrwalo, ale \"Maniek\" podal mi go dopiero jak przyszedl z pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! noma, Ty znowu uogólniasz:P:P - piszesz, że wszycy zapracowani,a w momencie, kiedy to pisalaś, ja w najlepsze leniuchowałam:D za to teraz biorę się za pisanie, mam pilną robotę, ale będe zaglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PUNIA dziękuję za informację, musimy bliżej przyjrzeć się temu pośrednikowi :) my co prawda mamy jeszcze trochę czasu, ale czy Twój Ukochany ma pewność, że nie są oszustami?? ponoć niektóre firmy są wpisane w różne \"znaczące\" rejestry a mimo to oszukują ludzi, więc w taką \"wiarygodność\" to ja już nie wierzę! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zadumana...tak jak napisalas pewnym na 100 % nie jest bo łatwo sie dostac do zrzeszenia..no ale nie ma nic do stracenia, nie placi im zadnych pieniedzy na miejscu. Zobaczymy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w pracy w pracy ........ oj mam dzień do zatańczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kałboj - jesofkors;) ja też na chwilkę do pracy, a raczej - do przedszkola - będę z dzieciarnią gadać o najbliższych wyborach:D może być ciekawie... jakoś cicho tu, nawet gościa nie ma (znowu!!) dziewczyny, a wy czym się w pracy zajmujecie? jakoś nie pamiętam, żebyśmy kiedykolwiek o tym gadali..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
którą ocenę masz na myśli? bo są dwie - pierwsza, że jesteś k.l.o.t.z.owaty => po nazwie widać;) druga - że jesteś samotny => bo tu wszedłeś :) jakieś sprostowania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja tez jestem:) dzisiaj niestety w pracy zastepuję kilka osób więc mam istne urwanie głowy :P Ja z zawodu jestem logistykiem :) a pracuje jako ksiegowa :) pozdrawiam i życzę miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja pracuję w banku:) dziwnie człowiekowi to życie się układa, nigdy nie chciałam pracować w bankowości:) moim marzeniem jest własne biuro rachunkowe:) ale jakoś brak mi odwagi by za to porządnie się wziąść:) może kiedyś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rymcymcym
a j abujam bycze wory o tak: 🖐️ ((( (O) ))) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich:) Przepraszam, że mnie tyle czasu nie było, ale na usprawiedliwienie powiem... nie miałem niestety czasu:( W tygodniu byłem zajęty a w weekendy po prostu imprezowałem:D Teraz mam nadzieję, że będę odwiedzał topik nieco częściej:) Niestety nie nadrobię już zaległości i czy ktoś mógłby streścić po trochu, co się z Wami działo przez ostatnie 10 stron?:) Teraz już uciekam, pozdrawiam wszystkich i do zobaczenia:) Zapomniany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zadumana dziękuję za radę:) ale wczoraj późnymi wieczorem dowiedziałam się, że mojemu bratu udało się wygrać bilet i jego dziewczynie też, i zabierają mnie ze sobą:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×