Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość noma

Samotni 20stoparoletni - są tacy?

Polecane posty

eee tam... skoro pesymista mowi, ze bedzie lepiej to ja jako optymistka powinnam chyba skakac z radosci, ale jakos czasami trudno mi w to wierzyc. chociaz nadzieje ciagle mam, ale ponoc to wlasnie nadzieja umiera ostatnia... a na pytania czemu jestem sama znalazlam sobie ostatnio glupia odzywke w stylu \"a kto by mnie chcial z taka uroda, a jak znasz to daj znac\" ;) i wszyscy milkna, czyli dziala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"zreszta moze faceci nie sa tacy niesmiali i nie przejmuja sie tak wszystkim.\" > generalizacji, uogólnianiu i wrzucaniu wszystkich do jednego worka mówię stanowcze NIE! to mówiłam ja, której drugie imię powinno brzmiec generalizacja, jakem pani socjolog:P;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eee tam..
uwioelbiam Twoje celne komentarze leszczynowa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ekhem... nie generalizuje. to bylo podsumowanie doswiadczen zebranych podczas 25letniego pobytu na tej planecie. czysto matematyczne :P eee czas spac juz chyba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobranoc noma:) i pamietaj co mowi pesymista nalogowy --- MUSI byc lepiej :) chyba ze ziemia jest przenzczona do wyburzenia pod kosmiczna autostrade to wtedy sie mylic moge.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do takiej okropnej marudy nawet najwiekszy pesymista nie przemowi nawet jakby stanal na glowie ;) ale swoja droga to wydaje mi sie ze mimo wszystko i tak kazdy chyba nawet podswiadomie wierzy w to, ze bedzie lepiej nawet jesli jest bardzo zle i nie ma rokowan na lepsze. inaczej chyba by nikomu juz nie chcialo sie zostawac na tej ziemi... a tak w ogole to dzien dobry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry, dobry:) noma, ja sie z Tobą kłócić nie będę, ale... generalizujesz:P:P:P eee tam.. o! zaczerniłeś sie przez noc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry Kafe-topiku nomy !!! Tu eee tam.. o poranku !!! tzn zaspalem troche;) ale witam wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leszczynowa alez ja tez nie chce sie klocic. tak mi wyszlo z moich obliczen i wychodzi po jednej stronie rownania mniej a po drugiej wiecej ;) co nie znaczy, ze nie ma wyjatkow. tylko mnie nie zjedz za chwile :P eee tam witam :) ladny poranek ;) u mnie juz wieczor prawie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liberalizm górą nie smuć się
http://www.pjkm.pl trzeba skasować w pasku zadań to co pojawi się po adresie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta pani konsultantka ktora sie tam pojaiwa po prawej jest calkiem clakiem ale kandydat nie ma szans na wybor a jednak warto wybrac czaserm kogs kto ma szanse.,:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mi jakos pani konsultantka nie przypadla do gustu :D ale ja tam ponoc gust mam dziwny :) a pan kandydat... chyba rozmowy o polityce to najgorsze co moze byc :) a co do wyborow to chyba strach w ogole wybierac. ale juz lepiej nic nie mowic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojj noma rozmowy o polityce przeciez tak bardzo uspokajaja hehehhe. to ciekawy temat ;) witam w ten wrzesniowy wieczor:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mialem podniesc topik zanim pojde na spacer :) i tak spadl przez to ze zapomnialem wszyscy sie bawia w sobote tyl;ko ja biedny przed kompem sierotka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie tylko Ty ee tam... moge Cie pocieszyc ze wlasnie stluklam sobie kolano i strasznie mnie boli. do tego zrobilam najglupsza rzecz pod sloncem jaka mozna bylo zrobic i uzmyslowilam to sobie po calych 10 minutach. teraz nic juz nie bedzie lepiej a tylko najgorzej jak mogloby byc... niestety wychodzi ze jestem najbardziej glupiutka istota na tej planecie i nawet leszczynowa tym razem musialaby przyznac mi racje... ehhh musialam sie wyzalic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tu sie podzial..
ojjj leszczynowa to mila bardzo osobka wiec pewnie nie powiedzialaby tak na nikogo :) a szczerze mowiac nie cieszy mnie ze cos sobie zrobilas:( trzeba uwazac noma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nawet ja..?:> noma, co zrobiłaś? czuję, że coś jeszcze, oprócz stłuczenia kolana... marudzicie, że wieczór w domu? a ja zaraz idę spać, choć jeszcze 23-ciej nie ma! padam na ryjek ze zmęczenia... ale udało się, wróciłam ze świeżutkimi, lśniącymi, pieknymi... biletami na koncert Stinga! i ja sie zapytowywuję, gdzie, ah, gdzie są moderatorzy tego forum?? taki spam, jak wpis autorstwa \"liberalizm górą nie smuć się\" należałoby usuwać, a nie to, co się usuwa w tej chwili aha, noma, wciąż uważam, że generalizujesz:P:P:P no i jeszcze jedno: można o mnie wiele powiedzieć, ale błagam, tylko nie to, że jestem miła!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja wcale nie kwestionuje tego ze nie jest mila bardzo osobka, tylko mowie ze odnosnie tej sprawy zgodzilybysmy sie doskonale. bez generalizowania ;) ehh ja to sie nawet na prostej drodze uszkodze. dokladnie na prostej podlodze. dokladnie na wielkiej kudlatej poduszcze. dokladniej nie mowie bo wstyd :P swoja droga ciekawy dobor nick\'ow.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leszczynowa no za pozno wyslalam... bo juz przyznalam ze jestes mila ;) wybacz oj wybacz.... :D gratuluje bilecikow :) no nabroilam sobie ehhh.... durna baba.... kolano to tylko kara za grzechy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leszczynowa jakbym zaczela opowiadac to zasnelabys od razu bo to bardzo dluga historia.... jak to ja.... najpierw gada potem mysli.... tym razem zbyt duzo poszlo i zbyt osobiscie.... niektorych rzeczy sie ponoc nie mowi. wsciekla jestem na siebie i tyle. na razie musi dojsc do mnie co ja najlepszego zrobilam... rozpaczac bede pozniej, choc juz lepiej bym od razu w leb sobie palnela...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz, noma, ja wierzę w determinizm... tak myślę, że nic się nie dzieje bez przyczyny, i wszystko ma swój skutek (oby w Twoim przypadku pozytywny). może więc musiało się stać, jak sie stało, żebyś (hipotetycznie, bo przeciez nie mam pojęcia, o co chodzi) Ty coś zrozumiała, czegoś sie nauczyła, żeby ten ktoś, kto był obiektem \"Twojego chlapnięcia ozorem\";) też może jakoś na tym skorzystał... może w ten sposób na to spójrz, co? bo czasu nie cofniesz... a jesli kogoś skrzywdziłaś, spróbuj to odkręcić... ale nie - ściemniajac, że nie myślisz tak, jak w rzeczywistości myślisz.. tyle moich sennych rad na dziś:P dobra, ide spac, bądźcie grzeczni;) aha, moje postanowienie noworoczne;) : zapisac sie w końcu na kurs językowy i zrobić FCE - to na początek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mloda-zrozumcie
Mam pytanko kture naiedaje mi spokoju troszeczke nie na temat czy 15 cm to jest ok czy cos nietak Blagam o szczerą odpowiec !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w kazdym przypadku za krotko, 15 cm to troche marna dlugosc. co to ma byc ?? nie masz wiecej materialu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki leszczynowa... :) nie. nikogo nie skrzwdzilam ani nie obrazilam. powiedzialam najszczersza prawde o tym co czuje. tylko zrobilam to chyba w najgorszym momencie w jakim mozna to bylo zrobic. nie bede sie tlumaczyc ani zaprzeczac, bo to jakbym zaprzeczala sama sobie i wszystkiego temu co czulam i kim bylam przez ostatnie lata. a klamac nie umiem... trudno. teraz juz nic nie zrobie. a skutek to przyniesie tylko odwrotny od zamierzonego. a nauczyc to juz sie chyba nie naucze by byc inna i nie mowic tego nie co mysle. jestem zbyt uczuciowa. to chyba moja najgorsza wada.. no nic... nocka mnie czeka bezsenna to i czas na przemyslenia bede miala co dalej... a co my juz nowy rok mamy, ze postanowienia robisz? :) dobranoc :) eee no a o co chodzi z tymi 15cm bo sie pogubilam? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli chodzi o 15 cm to ktos sie tutaj pytal o dlugosc wiec mowie ze 15 cm to zenada . a co do Twojej sprawy to mimo ze nie znam szczegolow moge sie domyslac ze i ja mialem cos podobnego. oczywiscie nie wiem o co chodzi ale jesli to co mysle to ja tez cos kiedys mowilem mimo ze radzono mi potem juz ze nie warto bylo mowic. moze i nie warto a moze warto. czlowiek nie wie czasem dopoki nie powie i lepiej dzilac zgodnie z tym co nam serce mowi ale rozum czasem by sie przydal tylko w takich chwilach jakos spi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobranoc pani leszczynowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×