Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość noma

Samotni 20stoparoletni - są tacy?

Polecane posty

no to ja sie przekonalam ze nie warto bylo... a te 15cm to wcale nie tak zle.. np. ogoreczki zielone teraz ladne takie 15cm sa i makaron do spagetti jak sie polamie na takie 15cm to tez lepiej sie nawija potem. no mi to sie wszystko z jedzeniem kojarzy :D a w miedzyczasie kolano mi pieknie spuchlo. buuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w kazdym razie podone doswidaczenia mamy... jedzonko fajna rzecz wiec dobrze ze Ci sie kojarzy z nnim wszystkoi :) a co do kolana to zdaje sie za pozno mowie ale moze przyloz cos zimnego do tego stluczenia. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do jedzonka to wlasnie naszla mnie ochota na wielki kawal pizzy ktorej jeszcze zostalo troche od kolacji... chyba sie skusze na pocieszenie a co do kolana to faktycznie troche za pozno ;) ale jakos przezyje. samo sie zrobilo to samo przejdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz pizzeeee :) a ja tylko zupke chinska ;) ale musze sie nia zadowolic. widzisz a tak myslalem o tym kolanie i dopiero wpadlem na to kiedy sobie przypomnialem ostatni odcinek Przystanku Alaska :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak ja dawno zupki chinskiej nie jadlam... mozemy sie zamienic :D a przystanek alaska ciagle jest? dawno tego nie widzialam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chetnie :) tylko mysle ze wystygnie zanim dojdzie do Ciebie ;) a Przystanek jest od nowa w TVN o 14.iles tam oklo 40 :) hehehe bardzo lubie ten serial ale pora emisji jest dziwna. dla mnie to ok bo ja nie mam zajecia w tym czasie ale inni psiocza na TVN;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to pora faktycznie dziwna.. niestety niektorzy musza ciezko harowac w tym czasie (np. ja) a inni moga sie lenic ;) no to sie jednak skusze na ta swoja pizze, czerwone wino i obejrze swoj ulubiony odcinek przyjaciol... chora jestem to moge sobie pozwolic (no nawet kolano stluczone na wymowke sie znalazlo by sobie dogodzic) ;) no i leszczynowa miala racje, ze nic nie dzieje sie bez przyczyny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kazdy powod jest dobry zeby sobie dogodzic winkiem i pizza szczegolnie czerwonym winkiem. :) no niektorzy moga sie lenic jeszcze ;) ale juz niedlugo sie skonczy. milego ogladania filmu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i pewnie wszyscy juz spia.. zostalo mi nocne czuwanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez pracuje ....tylko nad czym ja pracuje ??? aha robie sobie sniadanko :) witam wszystkich ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiecie co? w niedziele pracowac? to to grzech :P no dobrze, eee tam.. juz wybaczymy to sniadanie :) to sie tez przyznam. po 3 godzinach snu od 7 rano siedze i projektuje sobie kuchnie :) tez praca ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WOOOW projektujesz kuchnie ?? to bedzie sajgon tam jesli zacznie sie remont .. :) zartuje . nie znosze remontow. najchetniej podpalabym chalupke i przenosil sie do kolejnego. moze kiedys bedzie nas na to stac ;) a projektujesz myslnie czy na kompie czy na papierze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jak mozna nie lubic remontow? ale to chyba wszyscy faceci tak maja. nie, nie remontuje. kuchnia ma byc do mojego przyszlego domu ktory moze w koncu kiedys uda mi sie zbudowac ;) w kazdym razie adoptuje gotowy projekt i musze sobie poustawiac wszystko zanim to architekt dostanie w swoje lapki (zmieniam troche pomieszczenie). wole miec nad wszystkim kontrole osobiscie. jakos nie umiem mu zaufac ze to dobrze zrobi ;) no i komputerowo oczywiscie, jakze by inaczej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noooooooo. jestem pod wrazeniem noma :) wszechstronnie uzdolniona i buduje dom jeszcze. czuje sie teraz malutki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe no to, ze sobie bazgram nie znaczy jeszcze ze jestem wszechstronnie uzdolniona ;) a o domku marzylam od dziecka... jeszcze troche i 30 stuknie wiec pora najwyzsza sie brac do roboty ;) i bez przesady z ta malutkoscia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
30 tka ?? no co ty. ale budowanie wlasnego domku wymaga sporego zasobu wiedzy i umiejetnosci niekoniecznie murarskich. jestem malutki jestem w porownaiu z Toba ja nie zbudowalem jeszcze nawet karmnika dla ptakow ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niestety do 30 to juz mam blizej niz dalej :( i nawet nie wiem kiedy te lata minely... kurcze no stara sie czuje buuuu :( :D moge Cie pocieszyc, ze zbudowac to jeszcze tez nic nie zbudowalam :) do tego nie nauczylam sie jeszcze gotowac... pralki tez pewnie nie umialabym sama wlaczyc ;) i ja chce miec swoj wlasny dom :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wazne ze zbudujesz domek a gotowac i wlaczac pralke sie nauczysz potem :) zawsze kogos mozna poprosic zeby nauczyl tamtych rzeczy ;) no i nie mow ze jestes stara bo i ja przeciez jestem w takim wieku.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale facetowi to bardziej taki wiek pasuje a kobiecie to juz wstyd sie przyznawac ;) szybciej bedzie jak sobie gosposie zatrudnie niz mialabym sie uczyc gotowac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) ojjj noma. samotna kobieta z domem i gosposia i pewnie atrakcyjna bo ze inteligentna to wiem ,....... lakomy kasek ;) cos to kafe nawala bo nie moge sie laczyc czasem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe no tak ;) dom i gosposia i powodzenie samo od razu sie znajdzie :P no i sie okazuje zeby sie pozbyc samotnosci wystarczy tylko dom postawic :D a kafe jak to kafe, dziala jak mu sie chce..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
(zaglądam w trakcie pracy) noma, ja tez nie cierpię remontów!! co do pracy w niedzielę - u mnie to normalka, zawsze weeekendy zawalone robotą. dziś np objechałam ze trzy imprezy, w tym dożynki gminne:D a teraz już tylko usiąśc i napisac - jak ja kocham tę robotę:) no i proszę mnie tu od starych nie wyzywać! ja przeciez mam - mniej wiecej - tyle lat, co Wy!!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ee tam, w ciągu tygodnia sobie odbiję:) noma, ja też gotowac nie umiem za bardzo, ale sałatka mi pysznie wyszła:) może dlatego, że jestem głodna? we trójkę tu zostaliśmy?:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nio fakt. mozna i tak :) a ja ruskie pierozki wsunalem i jestem juz najedzony ;) wyglada na to ze jakos malo ludzi na tym topiku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leszczynowa czyzby pracoholizm? ooo a salatki to tez umiem robic :) ale juz nic poza tym... faktycznie chyba tylko nas 3 ostatnich sie tu ostalo... ale za to jak topik sie rozwija szybko :) a ja ciagle siedze nad moja kuchnia :D zeby mi jeszcze tak praca przyjemniej mijala... chyba minelam sie z powolaniem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
owszem moze, tylko potem jeszcze checi potrzeba... a ztym juz gorzej na dluzsza mete ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×