Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sama nie wiem co mysleć

Cykl BEZOWULACYJNY??

Polecane posty

Gość sama nie wiem co mysleć

W tym cyklu nie czułam abym miała owulacje, a zawsze w tym dniu mam bóle wiec dokładnie wiem kiedy wystepuje i cały czas mam temperaturkę 36,5-36,7. Czy jesli nie wystapiła owulacja to temperatura cały cykl jest niska i nie ma żadnego podwyższenia?? I jeszcze jedno pytanie czy zdarza sie, ze kobiety w ciąży mają niską temperaturę?? bo niby powinna być powyzej 37 jesli jest sie w ciązy, ale może ktoś miał inaczej??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fraguska
temperatura ciala nie ma sie co sugerowac. niby przed okresem powinna spasc, a ja mialam dzien przed w pierwszym dniu 37, 2. Jesli chodzi o owulacje, to kobiety jej zesto nei zauwazaja. sluz plodny u niektórych kobiet pojwaia sie tylko przez kilka godzin, a jesli w okresie okoloowulacyjnym byl sex moze sie on w ogole nie pojawic na zewnatzr. NAtura kobiety plata figle :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolcia85
siemka wiem z emoz enie pasuje to do tego tematu ale looz... jESTEM W13dniu cyklu. Od 4dni czuje bol wokolicy jajnikow i na bieliznie zauwazylam takie bialawe suche plamy. Oprocz tego czuje sie wzdeta i mam zawroty glowy. Ostatni okres dostalam po49dniach(bylam na b.forsujacym wyjezdzie w gory) cZulam sie przed nim rozdraniona placzliwa itd .... Z nikim nie wspolzyje. Mam pytanie czy moga to byc objawy pewnej owulacji? takz miesiac temu bylam u swego chlopaka i bralam u niego w domu prysznic.Bardzo Delikatnie podmylam sie uzywajac do tego mydla,ktore akurat bylo pod reka. Zalzomy ze mogly znjadowac sie na nim plemniki:p czy nawet jak nie wkladalam sobie gleboko palca itd....moglo dojsc w takim wypadku do zaplodnienia??? Wiem ze mi odbija ale ze stseu to juz mi dziwne mysli sie robia:P Prosze o odpowiedz. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sama nie wiem co mysleć
lolcia85 jajniki Cie bolą prawdopodobnie z przeciazenia!!! małoprawdopodobne abys w taki sposób zaszła w ciaże!! co do mojej sprawy to w takim razie załóżmy, że nie wyczułam owulacji, ale gdybym była w ciąży to mimo wszystko temperatura byłaby chyba wyższa?? czy taka niska temperatura jest dla mnie gwarancja braku ciąży??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolcia85
to czy ma sie wtedy temp czy nie to raczej indywidualna sprawa kobiety,wiekszosc ma. Radze ci abys poszla sie zbadac.... Ale jesli na wycieczce bylam 3tyg.temu to raczej nie jejst z przeciazenia??? sama juz nie wiem od czego........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stresowa
ej...sory ale chcialam sie zapyatac....bo 3 dni temu mialam miec okres i go nie mam....mam 15 lat od 3 lat mam miesiączke....dręczy mnie to i prosze o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwne .................
Ja chyba nie mam ostatnio w ogóle owulacji .. Nie wiem, kupiłam testy owulacyjne i raczej nie wykazały .... (choć instrukcję zgubiłam, może coś źle robię -choć wydaje mi się, że tu nie można się .. w końcu to jak test ciążowy) eh ... chyba nie mam owulacji w ogóle .... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stresowa--->>> twój cykl jeszcze się reguluje, więc nie martw się opóźnieniem, tak może się zdarzyć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do cykli bezowulacyjnych, to są i takie. Najczęściej są to pierwsze cykle u młodych dziewcząt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stresowa
dzięki:) a ile mam jeszcze na ten okres czekać?;> czytalam rożne rzeczy na forach i piszą ze są jakies objawy tych cyklów bezowulacyjnych a ja nie mam zadnych ani zadnej wydzieliny....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×