Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość .......

duża stopa

Polecane posty

Gość .......

Czy ktoś ma tekże tak jak ja problem dużej stopy?? :( Ja mam 42..chyba, bo buty 41 są przymaławe...To mnie wkurza, bo nie mogę sobie pozwolić na żadne ladne klapeczki, sandałki ani japonki. Czy to moja wina, że mam tak dużą stopę?? przecież stopy przy urodzeniu się nie wybiera..ani nie ma się wpływu na to, jakie one będą w przyszłości... Wkurzają mnie dociknki typu "jeju, ale ty masz dużą nogę" ale co ja na to porazę?? nic... W sklepach tez nic nie mogę kupić, bo tam same 37, 38, 39.... nawet 40 nieraz trudno zdobyć, a producenci uparci..nadal swoje 37,38 ,39.... Kurde!!! To jest ignorancja!! Dyskryminacja!! To ma oznaczać, że mam chodzić na bosaka?! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ........
piszcie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znam ten ból

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość selenida
moja kolezanka ma 42/43 a ma 15lati moze jeszcze jej stopa uronie:P . a ja na odwrot- mam prawie 180 15lat i 39 nosze i to wyglada komicznie bo naprawde za duze stopy sa lepsze niz male:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielkopolanka
ja znam ten ból. Mam dużą stopę. Nie mogę przez to chodzić w ładnych bucikach, bo po prostu nie są produkowane. Prawdą jest, że wszystkie najmodniejsze wzory bucków są niestety wyrabiane w numeracjiu do 40... ja chodzę w męskich sandałach, bo wszysykie damskie były mi zamałe :( Jednynie od czasu do czasu w RYŁKU coś dla siebie znajdę. Owaszem tam jest numeracja bardzo urozmaicona :) ale nie bee przecież cały czas chodziła w skórzanych butach na obcasie... Dziwi mnie jednak, że producenci nie mają na względzie kobiet z dużymi stopami. w moim otoczeniu nie tylko ja mam taki problem. A producenci, jak zostalo prędzej zauważone, nadal swoje 37, 38, 39 :( Niech się wstydzą!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heya
czy ktoś jeszcze ma taki problem?? Ja tak. Podzielcie się z nami spostrzeżeniami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duże jest piekne
Co do dużych stopek, to problem znam z autopsji - 41. Duże butki, i nawet ładne ma Deischmann (pradopodobnie zrobiłam bład w nazwie, ale nie chce mi się wstawać i sprawdzać pisowni:)). Ja mam dużo butów z tego sklepu, bo jestem maniaczka, ze względu na rozmiar nawet nie moge sobie kupować droższych - wcale nie łatwo znaleść.:) duże buty w dobrych sklepach - 41 jest ale najczęsciej albo małe, albo bardzo szerokie, a ja mam niestety stopę długą ale wąską. Pozdrawiam wszystkich wielkostopych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miniaturka
A ja mam 35 i muszę chodzić w 36. Wygląda to żałośnie i cudacznie. I też bardzo często słyszę słowa 'jejku, jakie ty masz malutkie stópki..jak dziecko' To też nie jest miłe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bikfut
nio kolezanka miala racje!!!! w deichmanie jest numeracja i ladne butki mozna kupic nie drogo nawet na moje 40/41 do tego szerokie!! po co nam takie pletwy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość racja nie wiem po co..
nie wiem, po co nam takie duże płetwy! Ale to da się jeszcze przeżyć... bo ja mam taki problem, że w rodzinie jestem wręcz wyśmiewana z powodu moich dużych stóp... To jest najgorse. Ciągle słyszę dogadywanie, śmianie się... mam dość mojej rodziny!! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten sam problem... :( nosze 40 i mam czasem problem w znalezieniu fajnych butow, w ktorych moja gigantyczna stopa jakosby sie prezentowala... szlag mnie czasem trafia, ale coz, rozmiaru stop nie zmienie, choc nie wiem jakbym chciala. Nikt sie ze mnie (jeszcze) nie nasmiewal z powodu wielkiej stopy. Mam wrazenie, ze wielkosc stopy jest dziedziczna - moja mama na 41, i w wiekszosc butow ma z Deichmana, czasem tez kupuje z tych sklepow wysylkowych, bo w sklepach ubogo... Pozdrawiam wszyskie wielkie stopy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bikfut
wiesz co ja sie juz nie przejumuje komentarzami innych..... zalozmy klub pletwali...:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolciaa
Hej!!! Witam wielkie stopki :) Ja mam 41 i też mam ten problem. Najlepiej wyglądają moje stopy w adidasach, wyglądają na mniejsze niż są, ale w jakichś klapkach czy japonkach to wyglądają nieciekawie, nie mówiąc już o pantofelkach. Tak to już jest. Kiedyś gorzej to przeżywałam, jak byłąm młodsza. Teraz już się przyzwyczaiłam. Wszyscy mi mówią, że mam taki numer bo jestem wysoka (174cm), ale jak pomyślę, że miałabym mieć 160cm wzrostu i nosić 35 numer to wolę pozostać przy swoich rozmiarach. :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój rozmiar bucika to 42:) ...Potwierdzam fakt ,ze w Dreichmanie(nie wiem jak to pisac) są swietne buciki nawet rozmiar 42. Wyobrazcie sobie,że kiedyś w bardzo drogim sklepie zapytałam sie sprzedawcy o rozmiar 42. Moje pytanie wywołało u niego śmiech i uzyskałam odpowiedz- \"kajaków nie sprzedajemy\"!!!! Teraz nosze buciki jakie chce i nie mam problemu z numeracją na rynku, bazarze i Dreichmanie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łeeeetammmm
joannodiabli ---->>> ja tylko w celu wyjkasnienia....DEICHMANIE powinno byc :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hejak
ja przy wzroście 176 mam numer 41 a czasem i ten jest trochę za mały... ale to dla mnie nie problem... w sklepach jest dużo butów o takim rozmiarze a jak mam ochotę na jakieś ładne buciki to sobie zamawiam u jakiegoś producenta/szewca.. np teraz mam śliczne sandałki na obcasie z otkrytymi poaluszkami i piętą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hejak
przepraszam za błędy ale szybko pisałam m.in za "otkrytymi" miiało być odkrytymi....... itd itp....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 41
mam stopy 41 ale są zgrabne i lubię je pokazywać i nie mam trudności w kupowaniu obuwia bo jak sandały to 40

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bikfut
siup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ono
ludzie -deichmann... tez mam 42, czasem 43 i widze ze producenci obuwia sie nami nie przejmuja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej ludki
też to zauważyłam...amają nas gdzieś... Jak mażna zwrócić na nas ich uwagę? W końcu, to my dajemy im kasę i powinni się z nami liczyć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w warszawie
w Domu Towarowym Wola jest stoisko z butami w dużych rozmiarach dla kobiet w rozmiarze od 42 do 46. Nie powiem Wam, jak wyglądają, bo ich nie widziałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadowolaona
ja rownież mam dużą stopę albowiem mój rozmiar to 42. ale jakoś specjalnie mi to nie przeszkadza a wręcz przeciwnie podoba mi się. mam 173 cm i mała stopa raczej by do mnie nie pasowała. co do rodziny to wszyscy mają takie duże stopy. a buty podobnie jak Wy kupuję najczęściej w Deichmannie bo gdzie indziej nie mogę znależć mojego rozmiaru. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haaaaaaaa
a tam, gdzie ja mieszkam nie ma deichmana... kurczę... a też mam dużą nóżkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niobios
jest tez w Wawie sklep na Emilii Plater co sie nazywa Bucior i tam maja duze butki, chyba teraz tez jest cos przy placu Zbawiciela. No i w Domu Towarowym Wola na ul. Wolskiej tez jest jakies stoisko. Z tego co wiem duze butki zdarzaja sie tez u adidasa czy nike. Faktycznie jest na rynku problem z kupnem butkow - moj braciszek maly ma stopke 48 :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam 180 cm wzrostu i rozmiar butka 41. Ostatnio kupiłam sobie śliczne japonki i moja stópka wygląda na mniejszą. Ale przy moim wzroście nie uważajm żebym miała dużą stopę, gdyby była mniejsza, to dopiero dziwnie by wyglądało. Moja koleżanka jest ode mnie niższa o ponad głowę i też ma rozmiar 41, u niej to już są duże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja polecam wczesniej wspomniany DEICHMANN i marke Graceland w tymże sklepie. Są damskie butki, nawet niezłe do rozmiaru 42. I sportowe, i eleganckie, i sandałki i zimowe. Ja mam rozmiar 42 i kupuję tylko tam. Jak mnie ostatnio podkusiły adidaski z odkrytymi piętami (rozm 41, bo były naprawde fajne i pasowały długością) to do domu wróciłam z pokrwawionymi stopami. Ujj, jak bolało. Tak wogóle to produkowanie tylko małych rozmiarów damskich butów to dyskryminacja długostopnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duża stopka
Ja też mam ten problem, ale jestem jeszcze w gorszej sytuacji niż większość z Was. Bo przy wzroście 166 mam rozmiar stopy 40 czasem 41!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lucjatojainteria.pl
Hej duze stopy, ja tez mam 41 i kiedys sie tym bardzo przejmowalam, ale teraz w sumie nie jest zle, gorszy problem niz z rozmiarem jest z szerokoscia stopy. Moja jest szczupla, a jak but jest 41 to chyba bym musiala 100 kilo warzyc zeby byl dobry;- / Najgorzej moja stopa wyglada w spotrowych i plaskich butach-kajaki!! Ale w zgrabnej szpilce czy sandalkach nie jest zle. Mam do sprzedania czarne, bardzo wysokie szpilki, sa super, ale kupilam przez net i sie okazaly troche za duze( tak 41-42) wiec za niewielka cene moge odstapic-praktycznie nowe-ew sie wymienic czy cos w tym stylu. Pozdrawiam lucjatoja@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikuska
bbuuuu!!!ja ide do 6 klasy i juz mam 40 nawet z lasocki mam 41 dzis kupilam i sa tak dziwne ze mam pokaleczone piety mam taka waziutka stope i wzrost 164!czy nie wiecie jak mozna skrucic noge bo ja slyszalam ze noszac zamale buty!!!jestem zrosoaczona mowilam ze sobie odetne palce:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×