Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość .......

duża stopa

Polecane posty

Gość maly
powieem tylko tyle ja mam rozmier 49-50 i nie moge ani w damskich an imeskich za bardzo chodzic!cos sie kupi sa jacys producenci ale nie ma w ogole wyboru i idac dizsiaj po wiekszoqsci sklepow nie ma w ogole tkaich rozmiarow-jak jzu sa to sa to wylacznie koszykarskie buty ktore sa ochydne:|najgorsze jest to ze w podstawowce mialem 46 i chcialem se glany kupic-haha najwieksze byly 45! jka mialem 47 to w sklepach wszsystkie prawie buty bylo do 46 jak mialem 48 to 47 jak mialem 49 to 48 a teraz mam 49-50 i nic nie moge kupic prawie i glanow jak nie mialem tak nie mam i hcyba juz nigdy nie bede mial!!!!!wzrostu mam 191cm nie rzucaja sie w oczy ale jak ktos wyczai to polwe jest ostry wiekszosc o to ja dwiema nogami do twoejgo jednego sie zmieszcze!hahahah kurwa bardzo smieszne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Negra
Ja mam rozmari 41 ;/ Od zawsze byłam z tego powodu wqrzona !!! traz sytuacje i tak nie jest zła, ale ze 3 lata temu to nawet nie było mozna pomarzyc o ładnych butach w tym rozmiarze.... :( a przy tym mam dosyc wąską stopę wiec sporo mi butów odstaje;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sos_87
hehe . ja mam 195 cm i rozmiar buta 50 i 2/3 .... i kto tu ma problem ? ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ważne kto
A JA MAM 49!!!!! I co mam zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pawellll
A ja mam odworny problem, nawet kompleks, bo przy wzroście 183 cm noszę buty w rozmiarze 38 max 39... Dla facetów nie ma takich małych rozmiarów.... to jest dopiero problem...... ale podobają mi się duuuże stopy u kobiet;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leilaxx
Ja również mam 41, a zimowe muszę mieć 42! I również gorąco polecam firmę Deichmann. Może nie są najlepszej jakości ale za to najmodniejsze wzornictwo i niskie ceny. Jak się butki po jednym sezonie rozpadną, to po prostu kupuję następne - znowu najmodniejsze. A zwykle na każdy sezon kupuję 2-3 pary :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zalezy tez od wzrostu ja mam 164 i numer buta 39 niby ok ale nie da rady zalozyc bialego buta na plaskim ,wyglada to komicznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość firehead
Czesc Wszystkim, Problem dużej stopy towarzyszy mi przez całe zycie, ponieważ juz w wieku dojrzewania zapowiadało sie, ze bede wyjątkowa ;) Obecnie jako 25-letnia kobieta noszę rozmiar 43. Kiedys mi to przeszkadzło, wręcz doprowadzało do szału, ze na studniówke musze założyc buty zamałe i w dodatku z odkrytymi palcami, zeby jakos wygladac... Obecnie często wyjeżdzamn za granice w celach zarobkowych w przerwach na Uczelni i tam kupuje buty, zawsze wracam z 12/15 parami butów, bo nie dosc, ze przy zagraniccznych zarobkach mnie na nie stać, to przy okazji mają one ciekawe fasony i co najważniejsze sa wygodne i kobiece... A no i co najfaniejsze to to, ze sprzedawczynie w Anglii, czy to w USA nie odbierają mnie jak odmieńca, quazimodo i tym podobnego potwora, tylko kolejna klientke, która zakupiła buty... Takze dziewczyny glowa do góry, kiedys i wy bedziecie kupowac buty o duzych rozmiarach jak chleb powszedni...za granica oczywicie, bo w Polsce sie na to nie zanosi ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość firehead
Zapomniałam też o meżczyznach, wy tez glowa do góry ;) pzdr i powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania mama
No widze ze wiele dziewczyn ma problem z dużymi stopami :). Ja nie mam za dużych bo przy 169cm nosze 37-38. Ale moja 10 letnia córka ma 154cm wzrostu i nosi zazwyczaj numer buta 39! Ale wczoraj kupowałam jej klapki na lato i w sklepie gdy mierzyła numer 39 okazało się że jest za mały!!! (założyłam klapka na swoją noge i ja to bym się chyba w nich utopiła :-)). I musieliśmy kupić numer 40! i moja mała córeczka ma stope z 3 cm większą odemnie :), a miała taką jak ja gdy miała zaledwie 8 lat. Ale co to będzie gdy jeszcze podrośnie :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efka0
Ja mam dopiero 14 lat a juz mam 42 i co mam powiedziec?? To straszne jak nie ma na mnie butow kazdy wypad do sklepow obuwniczych konczy sie placzem... Przestancie nie ma jakiejs operwcji zmniejszenia stop bo jak jets to ja sie pisze!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dominikowa
witam wszyskie duże stopki Ja mam 42 przy wzroście 178, i do tego mam bardzo wąska stope - tęgoć gdzieś na 37 (sprawdzałam w butach siostry) I jak juz trafie na odpowiednia długośc to buty tak strasznie odstają, a nawetczasem wypadają. Co do sklepów z duzymi numerami to polecam Ryłko ale niestety robią szerokie buciory no i troche drogie, fajne butki sa w Quick Schoos czy cos takiego. A co do Deichmana to tez za szeroki. A moze znacie jakies inne sklepy w Krakowie. Czasami jedynym ratunkiem jest siostra mieszkająca w stanach, tam nie ma problemu z duzymi numerami- ciekawe czy dozyje że w Polsce tak będzie. Tam 42 to 10 a sa w normalnej sprzedązy nawet damskie 14! czasem cos mi przysle ale i tak ama nie moge wybrać muse sie zdac na jej gust. Pozdrawiam wszyskie dłudostope kobietki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość artseb
Zapraszam wszystkie długostope kobiety na www.artseb.com , tam jest więcej info. Pozdrawiam i życzę powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luthien00
ja mam rozmiar 35/36 i mam ogromne problemy z kupnem butów, bo w sklepach jest masa rozmiarów pow.38, więc na twoim miejscu nie narzekałabym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do autorki - To żadna ignorancja tylko handlarze sprowadzają najbardziej popularne rozmiary czyli 36-39. :) Ja mam 37 albo 38 w zależności od marki i też zdarza się,że mam problem bo zostaly same 35 albo 39.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olo-mariusz
ja mam 50 i niemam problemów z butami wiadomo moze niemam duzego wyboru ale przy internecie zawsze cos dla siebie znajde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pynku
czesc:) mam 18 lat i 175cm wzrostu. nosze numer buta 41/42, ale moja stopa ma 24,5 cm! Czy 24,5 cm stopa to duzo czy mało??????????????????????????????? piszcie??????????????????????? Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gusiaw
mala stopa-chyba zaczen chodzic boso

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agunia24
Hej! Ja tez mam przy wzroscie 186 stope 45 i butow na szpilce nie znajde dla siebie w Polskich sklepach. Kiedys zazdroscilam kumpeli ze smiga w szpileczkach a ja nie. Ale teraz juz moge. Prosze, nie smiejcie sie ze przy tym wzoscie w szpilkach mam prawie 2 metry. Moja kumpela jest o 2 cm wyzsza ode mnie i przy nodze 40 problemu nie widzi. Oczywiscie na codzien w smigam w adidasach,lato klapki plaskie,ale od swieta i czasami dla wlasnej przyjemnosci w szpileczkach. Podam wam pare linkow do sklepow z duzymi romiarami. Udanych lowow: www.ledapol.pl Trzeba do nich napisac z prosba o katalog i wykonuja 1 pare lub wiecej na zamowienie.Przynajmniej 3 mce temu problemu nie bylo. Ceny przystepne,ale bez rewelacji. rozmiary szpileczek maja do 46. www.byaga.pl Stronka nie dziala.Sprzedaja na Swistaku. Trzeba pytac o wieksze rozmiary. http://www.swistak.pl/aukcje/2483379,-Salvadore-Dal-i-rozm-45.html Czarnej siatce smigam.Dosc wygodne. Na ebay.de pojawiaja sie czasami fajne butki w rozmiarach 44-46. http://kleidung.listings.ebay.de/Sandaletten_Ab-Groesse-44_W0QQfclZ3QQfromZR11QQsacatZ40635QQsocmdZListingItemList Jak lubicie platformy: http://www.shoesusa.com/products.php?category_id=7 mozna wybrac tez szerokosc stopy. Jak macie konto paypala, to kupuje sie bez problemu.Ceny wieksze niz "normalnych" rozmiarow. Pozrdowka Agunia24

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zynfrydo
wspolczuje wam. Baba z takimi stopami blee :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antenka185
witam wszyatkich ponownie Chcialam wam jeszcze powiedziec ze moj syn ,ktory ma 11lat nosi buty 43 i mam obawy ze jak wroci po wakacjach do domu trzeba bedzie kupic 44 - raczej jestem tego pewna a co bedzie dalej ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość footfetish
aaa wylizalbym i wycalowal takie duze stopki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czasami jak jestem w sklepie Zych&Staszewski to widze rozmiary 41 i 42 ale nie wiecej ja noszę rozmiar 38/39 ale mam bardzo krótkie paluszki i mam problem z zakupieniem letnich butów, o japonkach mogę zapomnieć ponieważ nawet nie trzynają się mojej stopy, i te klapki bardzo wycięte także wyglądają okropnie aachhhh te małe paluszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość septolete
czesc:) mam 18 lat i 177cm. nosze numer 41, a moja stopa ma 25,5cm. czy 25,5cm to jak na chłopaka duzo czy mało?? piszcie ile wy macie! Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małonożnik
Witam. Ja z kolei mam taki problem ze mòj rozmiar to 38-39 przy wzroście 174. Dodam ze jestem chłopakiem i musze kupować buty sportowe damskie. Czego strasznie nie lubie. Wolę kupować od dziewczyn bezpośrednio. Jesli wiec macie jakies buty sportowe (nie różowe i żółte) na zbyciu to chętnie odkupie. Jestem z Wroclawia :) piszcie na mòj mail. Rozmiary 38-40 Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Donia93
A co ja mam powiedzieć? Jestem dziewczyną, mam 14 lat, trochę ponad 180 cm wzrostu i numer buta 44 :/ Buty muszę kupować męskie sportowe, ale przynajmniej lubię sportowe buty i dobrze się w nich czuje. Niektóre dziewczyny zazdroszczą mi wzrostu, ale ze wzrostem wiąże się numer buta, więc raczej nie chciałyby mieć tak dużej stopy jak ja mam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klałdyna
a ja mam odwrotny problem. Mam 152 i numer stopy 34/35. I nic nie kupię! Nic. I co ja mam zrobić? Żadnych eleganckich butów na siebie nie kupię, jedynie w trampkach chodzę i to w jednych, bo taki mam problem. oczywiście współczuję osobom, które mają takie duże stopy, że też nie ma numeracji. Ale jak ktoś mówi, że rozmiar 36/37 jest mały, to mnie skręca ! Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×