Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość .......

duża stopa

Polecane posty

JA MAM 37 I WIELKĄ ZAZDROŚC ZE STRONY INNYCH :P ale mnie tez dyskryminują, bo często spodnie są dla mnie za krótkie np, bo mam straaaasznie długie nogi :/ wiec widzicie-dyskryminacja jest wszeddzie, a walczyc z nia sie chyba nei da :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja za to mam 35 i też jest dyskryminacja. Buty musze kupowac w sklepach dziecięcych:D Albo robią mi na zamówienie. Przy wzroście 168 cm. Wybryk natury czy bubel genetyczny :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Ja też mam malutką stopkę, bo 35-36. Ale niektóre dziecięce stoiska mają piękne butki. Na szczęście jestem niska (158 cm), więc nie wygląda to komicznie. Najciekawsze i najwygodniejsze butki wynajduję na bazarkach i straganach. Powodzenia w szukaniu butków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam problem zupelnie inny od waszego.Mam za mala stope.Mam 178 cm.wzrostu a rozmiar buta 38 czasem 39.Buty sportowe kupuje wieksze bo wtedy nie mam tak malej stopy, ale nie chcialabym miec wiekszych stop moje mi sie podobaja mimo ze czasem ludzie sie dziwnie patrza jak wchodze do sklepu z butami(dodam ze nie jestem tez drobna teraz waze 95 kg.:D) i prosze o rozmiar 38. I tak nie narzekam , nie mam problemu zeby kupic sobie buciki i chociaz o to sie nie martwie.Niedosyc ze mam problem z kupnem ciuchow to jeszcze gdyby mialy dojsc do tego buty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ladnie:-) Witajcie \"biedaki\" pociesze was odrobinke...Ja mam 44/45 nr nogi i cio:-) sprowadzam z Anglii cudenka na moje nogi...mam tam siostre ktora mi szuka takich ladnych i cenowo dobrych;) Niestety ostatnio cos jej sie pomylilo i przyslala mi klapki ladne, czarne na korku...cena zakupu bez przesylki to 250 zl, pewno myslicie, że to duzo, no tak ale w DT Wola czy w innych skl. w Wawie znacznie wiecej to czesto kosztuje i troche zacofany fason jest:( Jesli chce ktos je zobaczyc? to prosze mi maila wysać a ja wysle fotke ich(sama robiam...na zielonym tle;) buty sa naprawde ok i to jest ok 43 rozmiar, jak ktos jest zainteresowany prosze dac znac na maill malutka37@op.pl napewno odpowiem na wszystkie pytaniaa. No i jak ktos sie zdecyduje na zakup to 250 a przesle juz w takiej sytuacji na moj koszt. Pozdrawiam i prosze usmiechnijcie sie dziewczyny ...ja mam 190 cm wzrostu;) to dopiero problem kiedy ciuchy sa male i masz kracowa swoja:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Shane7
Ja mam nie dość, że dużą stopę (41 przy wzroście 166cm) to jeszcze szroką i ogólnie obleśną. Taką facetowatą:) Za nic nie założe odkrytych butów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, poszukuję do projektu artystycznego kobietę z dużymi, szczupłymi, zadbanymi stopami, mogę udzielić więcej szczegółowych informacji mailem: feet@poczta.onet.pl Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bastania
Moim zdaniem rozmiary dla kobiet powinny byc wieksze i nie tylko te sportowe bo te eleganckie tez mam ochote czasem zalozyc:]na zachodzie nie ma z tym problemu tylko polska ma z tym lekki problem i niektorzy panowie sprzedajacy w sklepach obowniczych,ktorzy na rozmiar powyzej 40 reaguja smiechem!!!a na czym ma sie trzymac osoba wysoka,moze na 36?!kobiety za parenascie lat maja byc wyzsze od kolesi i (co nomralne przy wzroscie)maja miec tez wieksza stope.jesli zacofany rynk polski troszeczek sie otworzy to zabaczy za numeracja dla kobiet nawet do 45 jest normalna:]a dla tych mlodzych i nizszych z duzymi stopkami powiem tyle ze zazwyczaj dorasta sie do wysokosci ktorapasuje do numeru buta,bo buty i nosy rosna szybciej takze nie macie sie czym przejmowac;)aha!i nie piszcze prosze ze numer 40-41 jest duzy bo to obraza dla nas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgadza się
Tysz mam duza stopkę i cóz.....czesto w sklepach już są sprzedane buciki 40 /41 ( bo takie noszę) Za to tych "pzrecietnych rozmiarów mają od pyty"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DUŻE STOPY
u mnie to normalka...;) ja mam 41, mąż 48... a córka, która ma 7 lat ma już 36...:D, i wcale sie tym nie przejmujemy, bo to jest najmniejszy problem w naszym życiu, jak buty są potrzebne to po prostu idę do sklepu i kupuję...bo teraz są wszędzie, nie jak 15-20 lat temu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BBBBBBBBBBBNNNNNN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfjadtfnt
www.duzebuty.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też mam 41 :( i nie wszystkie są dobre - zależy od producenta, fasonu etc. Teraz jest trochę lepiej ale i tak niestety często wchodzę do sklepu i zadaję pytanie - z którego fasonu dostanę 41? wtedy pani mi pokazuję obrzydliwego bezkształtnego chodaka. bleh... deichman - ok w wawie przy pl. narutowicza chyba jest sklep z dużymi numerami. Tam często słyszę że takiego małego nie ma :D:D ale jaka rozkosz jak wchodzisz.. przymierzasz bucik i okazuje sie trochę za duży!!!! Często kupuję buty \"przy okazji\". Czasami z promocji bo zostanie taki kajak a na mnie bomba. Stąd sandałki np. w zimie a kozaczki w środku lata. Niestety jako małolat starałam sie to na siłę ukryć.. kupowałam często za małe i teraz stópki nie są idealne.. Ale nad nimi pracuję :p No i mam 177 cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnesa
Elo wszystkim. Mieszkam w Siedlcach (ok 89 km od Warszay). W moim city rzeczą nierealną jest kupno butów dla mojej stopy. Mam 16 lat 185cm wzrostu i 46/7 nr buta:( I jeszcze rosnę!!!) Jeździłam niejednokrotnie do Warszawy by kupić sobie buciki. Oczywiscie nie kupiłam sobie. Mam bal za 2 tygodnie i nie mam butów!!! I co ja zrobię??? Kiecka kupiona, wszystko jest ... tylko te cholerne buty!!! Może ktoś zna jakiś adres sklepu z takimi olbrzymimi butami co? Piszcie cos ludziska!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adsdfg
mam 36:( i tez problem , małe wąskie stopy też są problemem :( buty tylko na szerokie stopy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do agnesa a jaka masz dlugosc
stopy moze cos razem w necie znajdziemy bo ja mam rozmiar 43 wiec bedzie mi troche latwiej a ten bal to co to za bal bo ja tez za dwa tyg ide na bal ale na zakonczenie gimnazjum i nie mam butkow nie no 16 lat mam i stopa 43 mam nadzieje ze juz nie urosnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka_de
agnes moge ci pomoc kupic ladne buty na niemieckim ebay a przesylke policzylabym jak stad ok 40 zl.. co ty na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Frostki
->Frostka - no to mamy tak samo, ja tez mam 177 wzrostu i 41 Co do sklepów z butami - w G.Centrum tez mozna cos znaleźć Współczuję dziewczynom, które mają 42 i więcej. Przy 41 mozna znależć ładne buty, chociaz moja stopa nie jest bardzo wąska,to nie mam z tym duzego problemu(tylko taki malutki:-) ), . Co do Daichmana - fakt,jest tam duży wybór ale jakośc tych butów wyjątkowo bywa dobra - wiem cos o tym. Oczywiście my same mozemy rozwiązać problem braku butów o duzych nr - trzeba kontaktować się z producentami i informować, że jest taki problem!Wątpię aby pozostali niewzruszeni - oni na tym zarobią a my bedziemy zadowolone! Nic prostszego! Mozemy tylko na tym zyskać! Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! 177cm wzrostu i 41/42 numer stopy.... Kiedyś mnei to okropnie męczyło... I w dalszym ciągu mam problem z kupnem butów, bo jestem bardzo wybredna :P Więc jak mam kupić konkretne obuwie to robię się chora. Niestety rzadko kiedy 41 jest na mnie dobre. Ale w kilka par ładnych bucików zaopatrzyłam się przy pomocy firmy But-S -ich 41 to jest \"prawdziwe 41\" ;) Poza tym biegam na co dzień w conversach - najczęściej męskich, więc nie ma problemu ;) Deichmana nie lubię - może i rozmiary mają dobre, ale jakość tych butów jak dla mnei nie jest zadowalkająca... Kilka razy się tam nacięłam - bo nie drogie, bo pasuje... szkoda tylko że na jeden sezon :( Wolę dołożyć i kupoić coś porządnego, np. włoskie w NICO - rewelacyjna jakość i bywają duże , eleganckie buty... Ale kompleksów z powodu dużej stopy nie mam - mam śliczne, zadbane stópki, z eleganckim pedicure, no i mam silne podstawy :P Więc spoko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naja 52
Witajcie. Mam dopiero 16 lat i tak czytam wasze teksty o dużych butach to mi się chce smiać, że wy narzekacie na tak małe rozmiary np.41,42,43,44itp. Dlamnie to małe buty ponieważ ja mam rozmiar butów 52. Z kupnem takich butów jest dopiero problem ponieważ nigdzie nie ma tak dużych rozmiarów butów.Gdy miałem takie rozmiary butów jak wy to zaopatrywałem się na giełdach bo tam można znaleść takie buty. Od kiedy mam rozmiar 52 to są wielkie kłopoty ze znalezieniem butów, ale udalo mi się znaleść pewien sklep przez internet znajdujący się w warszawie, z ktorego jestem zadowolony, buty otrzemałem pocztą i są idealne i wkońcu mam sklep gdzie dostanę buty na mój rozmiar. Pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martuuska
Hejka! 40 i 41 to nie jest duży rozmiar!!!!Ja mam 14 latek 173 cm wzrostu i 42/43 rozmiar buta! jestem strasznie wkurzona bo ciagle nosze meskie buty. Boje sie ze na wlasnym slubie bede kiedys tanczyc w adidasach ;-( to okropne uczucie kiedy wchodzisz do 100-ego sklepu a tam najwsiekszy rozmiar 41 a jak jest 42 to przymalawe albo dla starszych pań ....Rozmiar buta psuje mi cale zycie. Nigdy nie bede miala ladnych klapek czy szpilek bo po prostu rzadko produkuja duze rozmiary juz w ogloe nie ma ich w sklepach w średnich miastach....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0090silva0090
Witam, mam do sprzedania nowe nie noszone japonki koloru różowego wiązane na kostce. Rozmiar 42 , japonki są wyjątkowo śliczne, zdjęcia chętnie wyślę na maila. Pozdrawiam:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emilka 43
Mam problem z zakupem modnego obuwia damskiego w rozmiarze 43-44. Niestety, z taką stópką muszę żyć. Pomóżcie proszę z adresami sklepów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Megusiaaa
prześlij i podaj cene megusiaa@buziaczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
179 cm wzrostu, 2o lat, i stopa 27,5 cm czyli 42 i 2/3 buciki na lato to sen, a o pantofelkach to sobie można pomarzyć, bo producenci uważaja nas chyba za gorszy gatunek:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja znam
kobietę która ma 50 lat i ma numer buta 35 :) to dopiero koszmar bo musi kupywać buty dla dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja rozumiem, że to nieekonomiczne takie duże rozmiary butów czy ubrań... Ale czy nie dałybyście więcej kasy za ładne klapki na lato? Przecież jakby były w sklepach to by się jakoś wyskrobało... Masakra... Ubrania zaczynają siępojawiać,ale z butami nadal prblem. Raz latąłam po Poznaniu i nic... Ale Deichman (czy jak mu tam:P) jakoś mnie zawsze podratuje :). Właściwie to tylko tam kupuje obuwie. P.S. Jestem z pomorskiego :>.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ravpac
cze....ja mam stope 46/47 przy wzroscie 178 mam 16 lat i jestem ciekawy ile kiedys bede mial wzrostu mój tata ma 183 cm mam 168 i mialem wysokich dziadków jak myslicie ile bede mial wzrostu ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Calineczka15
Ja skończę w październiku 15 lat.Mam 176 i stopę 44-45.Nie mogę znaleźć na siebię butów w żadnym sklepie.Ale na pocieszenie moja koleżanka ma stopę 47-48 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×