Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość .......

duża stopa

Polecane posty

Gość ktosiek222222222222
hejka:) ja mam inny problem:) na prawej nodze nosze 38,5 (znajdzie sklep z połówkami)a na lewej 37,5 nie rzuca sie to tak bardzo w oczy ale kupowanie butów na wiosne czy jesien to tragedia. w tym roku chciałam kupić wiosenne pantofle okazało sie że numerów takich brak jak już weszłam w 38 bo było inaczej profilowane inna podeszwa to lewny był jak klapek:( a dodam jeszcze ze stopka wąska bardzo i wszytski buty muszą być wiązane. nawet sandały to na paski buty na obcasie tez. koszmar. zawsze przed zakupami sters a po awantura i rozpacz:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale sa tez plusy tego
nosze adidasy i inne buty na plaskim 41, szpilki 40, czesto kupuje na allegro bo nie ma mojego rozmiaru, ale za to w drogich sklepach jka sa przeceny to zawsze tych najwiekszych rozmiarow, bo one zostaja na skladzie, te mniejsze szybko schodza;p nie ma tego zlego:)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hadamska
Piszcie do mnie!!! Rozmiar, kolor, wyskosc obcasu, okolicznosc czy cena to nie zaden problem:) Mam 173 cm wzrostu i 43 rozmiar buta ale to nie jest juz zaden problem bo jestem w USA a moge wybierac i przebierac... Jezeli potrzebujesz pomocy to pisz! Adres email widoczny( a jak nie to hadamska@o2.pl) lub GG - 5491843. Czekam na wiadomosc!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam 170cm wzrostu a rozmiar buta 43 - chociaż mam wrażenie że po dwóch ciążach moje stopy jakby bardziej \'urosły\' i teraz 43 bywa za ciasne. Oczywiście od dziecka miałam koszmarny problem z kupnem butów i w związku z tym OGROMNE kompleksy. Nawet nie staram się zazdrościć kobietom, które wybierają sobie wśród setek par butów, noszą buty na dużym obcasie, kupują co miesiąc nowe buty. Zazwyczaj wstydzę się pytać o większy rozmiar w sklepie, z resztą przekonałam się już ze w \'zwyklych\' sklepach na hasło \"damskie 43\" robi się taaakie oczy i kręci przecząco głową... przykre to. Buty na studniówkę kupiłam w sklepie Buciory w Warszawie (specjalnie pojechałam tam z moim przyszłym mężusiem aż z Poznania), poza tym prawie zawsze znajdą jakieś w miarę kobieco wyglądające buty w Ecco. W Panoramie poznańskiej odkryłam niedawno sklep gdzie jest półka z butami do 44 rozmiaru, ale tam są buty na obcasie, takie na większe wyjście. Dobre i to. Teraz szukam czegoś na zimę, w Ecco kiepski wybór, słyszałam że podobno w Niemczech można kupić większe rozmiary, czy ktoś wie gdzie? Wiem, że w Anglii można dostac większe buty, ale niestety problem jest z kupnem. W Łodzi są chyba ze dwa sklepy gdzie sprzedają buty na dużą stopę można nawet kupić je przez internet, ale jakoś nie widzą mi się fasony. Niestety u mnie przy rozmiarze 44 gdzie nic mnie nie ciśnie, powstaje problem ze zbyt szerokim \"otworem\" buta, w związku z czym mam za dużo luzu przy kostce. Ehh jak byłam dzieckiem, marzyłam że kiedyś zrobię sobie operację chururgicznego skrócenia stopy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piąstkujaca Wietnamka
161 i...39 :( masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Odezwijcie sie
To jeszcze raz ja:) Dziewczyny odezwijecie sie!!! Jestem w USA gdzie mozna dostac ladne i nie drogie buty w rozmiarze od 39 do 44!!!!!!! Ja wiem jak to jest z kupnem butow w Polsce, mialam tylko jedna pare butow i zalozylam je jedne, jedyny raz w zyciu... Teraz gdzies tam leza i kurz je przykrywa! Po rocznym pobycie w USA wrocilam do Polski z ponad 25 parami butow... Jezeli ktos jest zainteresowany to prosze o wiadomosc, przesle fotki butow:) Uwierzcie mi, ze jest z czego wybierac! Na kazda okazje, pore roku... Pozdrawiam:) Justyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niusia23
witam. mój numer bucika to 42-czasem nawet 42 sa zamałe.kiedys miałam problem z kupnem i nawet szyli mi na miare buty a teraz ide do daichmana i zawsze cos kupie choc nie mam duzego wyboru.juz sie przyzwycziłam ze mam stopy jak kajaki:) przy moim wzroscie 180 cm dziwne ze bym miała rozmiar 38.pozdrawiam wszystkich z duzymi stopkami i głowa do góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MoniS16
Witam! Mam prawie 18 lat i ten sam problem mam rozmiar40/41. Tez nie moge kupic ładnych butów najczesciej kupuje brzydkie byle by tylko na mnie pasowały teraz modne sa wąski spodnie ale jak w taaaaaka wielka stopa :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Artseb
A ja realizuję projekt artystyczny, zdjęcia i potrzebuję właśnie bardzo duże, zadbane i szczupłe kobiece stopy z długimi palcami, jeśli byłaby któraś z Was zainteresowana, udzielę więcej szczegółowych informacji mailem, ze względów formalnych prosiłbym o kontakt tylko te osoby, które są już pełnoletnie, pozdrawiam, i powodzenia w poszukiwaniu ładnych bucików, piszcie artseb@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skarpetka 42
Witam. mam ten sam problem -rozmiar 42 a mimo to nigdy nie chodziłam w męskich butach. Zawzse znajdę coś w Deichmanie, ale fakt jest faktem, jak już idę to przymierzam przez ok. 2godz. Zawsze się jakieś fajne, wygodne znajdą. Niestety trzeba czesać jak skaner - 3razy cały sklep półka po półce... Często bywa tak,że dobre na mnie są rozmiary 41, co firma to inna rozmiarówka. Buty zawsze są też w drogich, włoskich sklepach, np. na bydgoskiej starówce. Ale trzeba liczyć się z tym, że cena to 400+ Jak jadę na zakupy to dosłownie cały dzień potrafię chodzić aż znajdę, nie należą do najprzyjemniejszych te zakupy:-P. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość big
180 cm wzrostu i rozmiar buta wahający się: 41/43 :/ żyć nie umierać. w deichmannie znalazłam dla siebie tylko adidasy, bo stope mam szeroką (kości mi się tak jakoś rozszerzyły, chyba pod ciężarem ;) ale po odchudzaniu problem ich szerokości został ten sam:/). nie wiem jak to będzie z butami na zimę. nawet nie chcę o tym myśleć. chyba trzeba będzie kupić glany, bo po prostu szok. a ile odcisków mam :/ jak kupie jakies pantofle, to zazwyczaj założę raz, a potem już jestem do nich uprzedzona, że są za ciasne i znowu mnie obetrą :/ to się nazywa życie wielkoludów. ale w sumie nie narzekam, trafiaja się fajne buty, tylko tak mi troche dziwnie mówic jaki mam rozmiar buta, jesli sie ktos zapyta :/ wstyd mi ... :/ i szczerze współczuję tym dziewczynom, które przekroczyły nr 45 :/ na zime to chyba tylko glany...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka jedna z dużymi stopami
Witam wszystkich :* ja też am taki problem mam numer buta 42 ale noszę 41 bo nie ma dla mnie innych :/ strasznie przez to Cierpię :( wstydze się takich dużych stóp. może i by sie znalazły dla mnie buty dobre ale i trzeba za nie troche zapłącić :/ niestety nie mam wyrozumiałych rodziców , dlatego kupuję zawsze tanie i cisnące mnie buty :( Najgorsze jest to że ze mnie szydzą ---> masakra. ale to nie mój jedyny problem ze stopami . mam jeszcze takie kości zwane HALUKSAMI wystaja mi trochę i to dlatego mam numer buta 42 ZAZNACZAM noszę 41 :(:(:( wszyscy w rodzinie ze mnie sie śmieją że na męskim znajdę dla siebie buty :/ nic przyjemnego . Nie wiem do kogo sie zwrócić z prośbą o więcej większych rozmiarów , pewnie do producentów obuwia , Zresztą ONI i tak mają takich ludzi jak My w dupie :(:( To mnie przeraża :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiolka86
Hej, poszukuję pilnie osoby która mi pomoże kupić buty na niemieckim ebayu??????? pomóżcie plisss mój mail: sweet_vanilla@wp.pl pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anchelika90
Ja mam 170 cm i rozmiar buta 38.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anchelika90
Bardzo lubię swoje stópki i naprawdę szczerze wam współczuję. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obcasik86
>>> www.obcasik.p2a.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o ludu
Anchelika, glupia jestes i nietaktowna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spoxjunior
o ja mam 15 lat i numer buta 46 i nie narzekam jest gitt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anchelika90
No tak, ale ty spoxjunior chyba jesteś chłopakiem. Chociaż uważam, że nawet jak na chłopaka jest to bardzo duża stopa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała stopa
Witajcie ja mam 14 lat i 160 cm wzrostu i rozmiar 49 i jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anchelika90
Jak to 49??? Chyba 39!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała stopa
nie 39 tylko 49.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anchelika90
Ale przecież 49 to ogromny rozmiar. Rzadko zdarza się mężczyzna z taką stopą, a co dopiero kobieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anchelika90
Gdzie kupujesz sobie buty???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała stopa
Buty kupiłem w Wielkiej Brytani tam maja mawet 52

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anchelika90
To w końcu jesteś kobietą czy facetem??? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala stopa
jestem kobieta . na 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antenka74
ludziska - ja mam noge 43i wzrost 185 to dopiero problem .A moj tata mial 50 wiec ten czlowik chodzł kiedys prawi na boso . Teraz juz nawet takie numery mozna kupic . Cofajac sie kilka lat wstecz nic nie bylo na rynku. ja to biore ze smiechem a na boso tez nie chodze hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×