Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kangureeek

skakanka dobra na wszystko???

Polecane posty

do utraty tchu :) ktos tu cwiczył na piosenki :) dwie piosenki poskacz, a jedną odpoczywaj :) i tak ze 3 rundki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kangureeek
up kobiety up:) jest super:D skacze i skacze az padne ale jest super:) dzis dostalam od kuzyniki taka profesjonalna skakanke dla sportowcow i jest jeszcze lepiej:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no jaaaaaaaaaaaaaa
wiecie co?? skakanka to jest cos genialnego! ja nie wiem czego nikt wczesniej o tym nie mowil! powinni o tym huczec wszedzie! po 2 tyg mam plaski brzuch! a mialam taki wal ze hej:P wygladalam jak w pocz ciazy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanko........
ile kosztuje skakanka a ile hula hop????? włąśnie się zastanawiam i chyba zacznę ćwiczyć tylko opd na pyt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no jaaaaaaaaaaaaaa
hula hop nie wiem ale skakanka taka zwykla dla dziueci plastikowa jakies 2zl najtansza, natomiast taka lepsza ze sznurka z łozyskami na raczkach dla sportowcow do aerobicu od 15 zeta:) ja taka wlasnie mam i jestem z niej zadowolona:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanko........
a gdzie mogękupić skakankę?w sklepie z zabawkami ? czy jakimś sportowym??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no jaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
w sklepie zabawkowym kupisz taka dla dzieci z plastiku a taka dobra pozadna to w sportowym-ja kupilam swoja w tesco na stoisku sportowym wlasnie:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanko....
stwierdziłam że najpierw kupię sobie taką dla dzieci a jeżeli jużwytrwam dłuższy czas to zainwestuję w lepszą:) pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no jaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
tylko ze ta dla dziecie nie jest trwala jak cwixczysz intensywnie moze sie po prostu urwac po dwoch razach-moj przypadek, lub od razu-mojej siostry przypadek:P a taka za 15 zeta jest trwalsza i na dluzej bedzie i jest solidniejsza i wogole lepsiejsza:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie czytałam wszystkiego więc może się powtarzam:P Ale jeśli skaczecie, to najlepiej na jakiejś trawce, albo coś:) Ewentualnie skaczcie bardzo nisko, bo to niefajnie wpływa na stawy:P Bo tak poza tym, to skakanka to naprawdę cudo-rzecz:) Eh, sama idę zaraz poskakać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaannnuuulllkkkaaa
muszę powiedzieć że mnie zdopingowałyście...od paru dni chodzi mi po głowie , żedy zacząć jakoś się ruszać..jakoś tzn z efektami bo troszkę tu i tam mi nadbywa... dzięki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kangureeek
No kurde jak sie ciesze ze moj topik tak motywuje ludzi do ruchu!:D jeszcze od dzis do tego zaczne stosowac peeling kawowy bo czytalam ze jest superowski na celulit:D ktos cos slyszal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kangureeek
noz cholerka jasna co z tym peelingiem kawowym? jak mi jedna powie jak go dokladnie zrobic jak czesto stosowac i czy dziala nie bede sie narzucac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozdro
Dzis wlasnie kupilam skakane w arkadii za 7zl i po minucie skakanie juz padalam,a serce walilo mi jak mlot.Widac,ze moja kondycja jest w tragicznym stanie wiec chyba zaczne od 10 min serii dwa razy dziennie bo inaczej dostane chyba zawalu :p.Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpisz w wyszukiwarce kafeterii \"pilling kawowy\" i bedziesz miała :) dziś kupiłam skakankę :) ale chyba za mała jest, bo to taka dla dzieci... :) :) :) coś się wykombinuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlEjEk
jezu ale serio to dziala tak dobrze na wyszczuplenie sylwetki? jakos mi sie nie chce w to wierzyc! myslalam ze to tylko na lydki! a tu slysze ze na uda tez????? no przydaloby sie... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez dzis mam zamiar zakupic sobie skakanke...:)juz sie nie moge doczekac az zaczne sobie skakac:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlEjEk
czy komus to wyszczuplilo brzuszek i uda i posladki i ewentualnie zmniejszylo troche celulitis? bo ja tu szukam chodzacego zywego dowodu ze to dziala!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanko...........
Ja jednka kupiłam sobie taką za 2.50 zł i widać jest dość mocna. jest z grubego sznurka tylko że rączki ma plastikowe... dzisiaj poćwiczę ale teraz jestem strasznie głodna:( pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaannnuuulllkkkaaa
I ja też! właśnie przyniosłam do domu skakankę...jutro zaczynam...mam nadzieję, że wystarczy mi samozaparcia...na pewno dam wam znać jak mi idzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanko....
troszkę sobie podjadłam:) ale od 18.00 nic---> tak sobie postanowiłam:) a oprócz skakania macie jakąś dietę? ja ćwiczę od dzisiaj bo nie warto tego przekładać:) ćwiczętakżę "aerobiczną szóstkę" na mieśnie brzucha więc może skakanka przyspieszy efekt tych ćwiczeń?jak sądzicie? pozdr🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanie
skaczace kobietki :) mam pytanie mam 17 lat,figura fajna...kiedyś grałam w siatkówke,przestałam juz trenować....:(....zrobił mi sie celulit na udach(pod posladkami:() czy gdybym skakała codziennie w miare po równej ilosci minut czy celulit zniknie????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaką macie technikę skoków? ja skaczę na przemian, ale w czasie obrotu dwuskok na jednej nodze mi wychodzi...za wolno obracam? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanie
ponawiam pytanie wyżej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlEjEk
no to w koncu jak to jest bo nikt nie odpowiedzial na dwa powyzsze pytania: czy skakanie zwalcza celulit i co to jest ta a..... jakastam szostka??????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona amatorka
do "mam pytanie" jeśli bedziesz skakała systematycznie to zniknie, pij dodatkowo dużo wody niegazowanej i jedz duzo owoców

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kangureeek
Boze! moj topik jeszcze jest? o jak sie ciesze ze tyle z was skacze tez i ze nie jestem sama:D to mnie motywuje jeszcze bardziej:) zaraz robie dzisiejsza dawke podskokow:P narka!!!!!!!!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×