Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kangureeek

skakanka dobra na wszystko???

Polecane posty

Gość meow123
No hej dziewczyny, kupiłam dzisiaj skakankę i zaczynam ćwiczyć! Mój cel: zrzucić z 12 kg, bo ważę 72 przy wzroście 168 :P Chciałabym ładnie wyglądać na ślubie :D Planuję robić rozgrzewkę od góry do dołu na wszystkie partie ciała tak z 10-15 min, a potem skakanka i brzuszki. (na pocz z 10 min, potem stopniowo coraz więcej). Trzymam kciuki za Nas dziewczyny, będziemy śliczne :)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i ja chcę zacząć skakanie od wtorku. Do zrzucenia mam sporo przy wzroście 172 mam 77 kg więc chce zrzucić 15-20 kg moje marzenia. Będę pisać jak mi idzie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem, czy skakanka nie szkodzi na stawy...ja chyba nabawiłam się kontuzji, coś mi dokucza staw skokowy...przestałam skakać 2 miesiące temu...boję się o swoje stawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kto za?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PORADY
Proste zasady: -ćwiczymy w butach, NIGDY na boso; -skaczemy lekko na palcach, gdy zaczynamy ciężko od pięt, łydki się rozbudowują; -po ćwiczeniu chociaż chwila rozciągania; Jeżeli się do tego nie zastosuje, to łydki będą się rozrastać :) No i przede wszystkim nie zaczynamy od godziny. Najlepiej od 5minut i dodajemy po 3-5 codziennie. Wtedy mięśnie nie doznają szoku :) Przykładowe krótkie rozciąganie: SIAD W ROZKROKU: skłon do lewej nogi (30sek) do prawej nogi (30sek) SIAD PROSTY: skłon dotykając stóp (1min) TZW MOTYLKI (30sek) STAJEMY W ROZKROKU: skłon do lewej nogi (30sek) do prawej nogi (30sek) NOGI RAZEM: skłon dotykając stóp (30sek); luźne wyrzuty nóg - na zmianę - (1min) Rozciąganie 5min, najprostsze ćwiczenia, każdy może zrobić u siebie w domu. Mam nadzieję, że ktoś skorzysta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś ćwiczy teraz na skakance? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćania
Ćwiczę na skakance dopiero 3-ci dzień, mam plan treningowy na 30 dni, mam 168 wzrostu i 1,5 mies.temu ważyłam 60 kg, obecnie ważę 58, wydaje mi się, że te 2 kg schudłam podczas biegania, biegam dwa razy w tyg.po 7 km, teraz dołaczam się do tej skakanki i zobaczę efekt za 28 dni:-).Chciałabym ważyć 56 kg. Poprawiła mi się kondycja, ciało wygląda zdecydowanie lepiej, ale o efektach na skakance napiszę dopiero jak zrealizuję swój miesięczny plan treningowy.Pozdr.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nastia 24
Hej ktoś chętny do wspólnego skakania to mój drugi dzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×