Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kangureeek

skakanka dobra na wszystko???

Polecane posty

Witam:) co tu tak pusto??? ja jestem po 8 dniu ćwiczeń:)ale skakanki było tylko troszeczkę, bo już nie miałam siły...i tak się ze mnie smieją w domu:) Ulenka dziękuję za ćwiczenia.dzisiaj po A6W ćwiczyłam na kręgosłup. powiem ci żę miałam prawie identyczne ćwiczenia tylko mi się gdzieś zapodziały;)ale dla mnie chyba jest za późno co?właśnie tak sobie myślałam o tym dzisiaj żę chyba nie da się nic zrobić.ale będę ćwiczyć:)tylko gdzie ja na to znajdę czas?? A6W, skakanka, ćwiczenia nakręgosłup hmmm? zobaczymy:) Dziewczyny co jest z wami że nikt nie chce pisać?? do kasikaa:ja skaczę z nogi na nogę tak jak konik.... pozdr🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiatku ze mną na rechabilitację chodziła pani ok 30 z dzieckiem 6-7-letnim i taka starsza, ok 50, więc chyba jednak nie jest za późno dla nikogo, na poprawienie samopoczucia kręgosłupa... :) ja skaczę żabką (dwie nogi naraz) 6 razy, później na jednej nodze 6, i na drugiej 6, a jak się zmęczę to wtedy jak konik, i póxniej znowu żabką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agunia25
A ja skacze bez skakanki, zamiast trzymać skakankę podtrzymuję piersi (bo mam duży biust i podczas skakania można go sobie uszkodzić). Robię pięć serii po 200 skoków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też mam raczej spore balony, dlatego skaczę w staniku od stroju kąpielowego, bo wspaniale podtrzymuje biust, normalnie cudo :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aja wczoraj nie robiłam szóstki :( :( :( ale dostałam udaru słonecznego i wymiotowałam i pociłam się strasznie, nudności i wogóle wszystko co najgorsze... nie lubię już słońca....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i jak tam kangurki moje? czemu sie nie odzywacie ostatnio? kwiatku we wslosach i ulenko zawsze raportujecie co tam z waszymi cwiczeniami a dzis cos was nie widze?:) u mnie skakanie juz 20 minut:D kondycha sie wyrabia powoli:P szostka tez coraz lepiej:D czuje ze moglabym robic wiecej niz to co tam wskazane:D i widac juz 1 rezyultaty:D:D:D brzusiu troche spadl i skora na udach jest gladsza i jedrniejsza:) kangurku odezwij sie tez i napisz o swoich postepach, w koncu to twoj topik i to dzieki tobie sie mobilizujemy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie skaczę już, bo nie chce mi sie za bardzo, i dużo ludu teraz sie w domu przewija... szóstki też wczoraj nie robiłam, bo zazwyczaj robię to w nocy, przed snem, a wczoraj własnie do 24 stałam przed zlewem i zmywałam po Henryka, i tak mnie plecy bolały, że myślałam że padnę, a co dopiero o szóstce mowa.... dziś oczywiście dalej bede ćwiczyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M_B_
Hejka borsuczki:D:D:D jak wam idzie ta skakanka?:) bo mi nawet, nawet, nawet, tylko mam mały problem bo mam krzywy kręgosłup, a dobrze wszyscy wiedzą, że skakanka to skrzywienie tylko pogłębia:(:(:(:( ale się nie martwcie ja skaczę dalej:) i nadrabiam moje skrzywienie specjalnymi ćwiczeniami na kręgosłup. Od jak dawna skaczecie i jak długo na raz?:) Wiem ,że pewnie te pytania dwa napewno już były:) ale powiedzcie mi raz jeszcze:) aha a po ile macie lat?:) Pozdrowionka:D:D 3majcie się!!!!!! i skaczcie wciąż i nie poddawajcie się!!!!!!!!:D:):D:):D:):D:):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanko
czy od tego skakania moze sie zmniejszyc biust?? bo ja sie strasz nie obawiam.... po diecie oczyszczajacej zmniejszyl mi sie prawie o rozmiar i juz bym wiecej nie chciala... same rozumiecie:) a przy skakaniu pracuja rece no i w zasadzie chyba cale cialo, wiece jesli cos wiecie na ten temat toprosze o odpowiedz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehh a ja wczoraj miałem małą załamke. Ćwicze i ćwicze, skacze, jeżdże na rowerze i efekty tak marne że szkoda gadać :0 Skakałem wczoraj 3 serie po jakieś 2 minuty (z zegarkiem w ręku) i okazało się że mam totalnie słabą kondycje. Pocieszam się tym, że to dopiero mój 3 dzień ze skakanką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Wam:)ja niedwano zakupilam skakanke bo tak sobie wykombinowalam ze bede skakac a dzisiaj odnalazlam ten topik:) Skakanie przerwalam w zeszlym tyg. bo dostalam okres ale od poniedzialku znow chce zaczac:) No i ta szostka hmmm.... strasznie chce sie pozbyc brzucha ale boej sie czy dam rade, bo mowicie ze to takie ciezkie... Ale chce sprobowac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość des
bobi1985 - najtańsza ze sznurka 8zł, ale przeciera się jak skaczesz na np. chodniku i jest troche za lekka, więc trzeba się namachać rękami - z rzemienia 32zł - polecam - z linki metalowej ponad 30, 40zł - nie sprawdzałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoś mi powie
czy skakanka jest szkodliwa na skrzywienie kręgosłupa??? proszę o odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M_B_
Hej:) Do wypowiedzi powyżej, niestety muszę Cię zmartwić skakanka jest bardzo szkodliwa, pogłębia skrzywienie, pisałam już otym raz jak nie dwa:D. Deserted nie przejmuj się, efekty widać dopiero po pewnym czasie:), ja się ważę raz na tydzień i właśnie je wtedy widzę:D:D, co prawda ja skakałam już w pierwszy dzień ze skakanką 10 minut non stop, ale przez kilka miesięcy codziennie biegałam i się gimnastykowałam:D, a więc kondycji trochę nabrałam:). Życzę wszystkim powodzenia i wytrwałości:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jully
czy skaczac na skakance mozna zrzucic kilka centymetrow z obwodu bioder czy ona dziala tylko na nogi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M_B_
Skakanka jest dobra na wszystko. Większość ćwiczeń daje podobne efekty. Chudniemy:). Najpierw z brzucha a potem z posladków i z ud. A jeśli chodzi o skakankę oprócz zrzucania zbędnych dekagramów :D i kilogramów rozwiją się również nasze mięśnie (mięśnie nóg głównie). Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M_B_
Witam ponownie:) Co tutaj takie pustki????:) Widzę, że wszyscy nadal skakacie na skakance, ale mam nowy pomysł:). Może trochę pobiegamy? Ja już trenuję od pewnego czasu i Was też zachęcam. ?Można schudnąć kilka kg i wyrobić sobie mięśnie. Jak już biegacie to napiszcie gdzie:) i jak długo. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kiedys probowalam biegac, ale niestety po kilku metrach juz strasznie sapałam :D Raczej wole skakanke, wprawdzie tez sapie, ale jakos lepiej mi to idzie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj udało mi się skakać przez 10min bez przerwy, nieźle co? :D ;) Na bieganie nie mam czasu, kiedyś, kiedy było go więcej to biegałem, a teraz jest siłownia i skakanka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość new women
to może ktoś mi wytłumaczy na czym polega szkodliwość skakanki co? ja mam skrzywienie kręgosłupa i to znaczne więc nie chcę się narażać na większe skrzywienie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3MO
M-B-,CZUJE SIE SUPER!KUMPELA W KONCU DAŁA SIE NAMÓWIC I DZIS OD 8,30 BEGAŁYSMY.W DOMKU BYŁYSMY RÓWNA GODZINKE PÓZNEJ.W SUMIE BIEGŁAYSMY 40 MIN,TJ 2 RAZY PO 15 MIN I RAZ 10 MIN.Z PRZERWAMI NA CHODZENIE,MAŁE ROZCIAGANKA I PRZYSIADY. JA CWICZE OD ZAWSZE,NIE POTRZBUJE DO TEGO KOGOS KTO BY MNIE ZMOBILIZOWAŁ,ALE AKURAT JEZELI CHODZI O BIEGANIE TO NIE LUBIE SAMA. CO DO SKAKANIA,TO NIE MAM SKAKANKI/SUFIT ZA NISKO/,ALE ZAWSZE IMPROWIZUJE.SKACZE ZWYKLE 30MIN,JAK CZASEM DO 40-STU.POTEM ZAWSZE ROBIE ĆWICZENIA NA NOGI/Z KILOGRAMOWYM OBCIAZNIKIEM W SKARPECIE/I BRZUSZKI. ALE JAK MI SIE NIE CHCE TO PO PROSTU NIE CWICZE. JA CWICZE BO TO LUBIE,BO MAM TO WE KRWI.ĆWICZE DLA ZACHOWANIA DOBREJ SYLWETKI/BARDZO LUBIE SOBIE PODJEŚĆ,A WSZELKIE DIETY NIE DLA MNIE/,DLA KONDYCJI I MŁODZIENCZEGO WYGLADU.MAM PRAWIE 32 LATA,2 SYNÓW/14 I 9 LAT/I NADAL MIESZCZE SIE W 36 ROZMIAR/CHOC NAPRAWDE DALEKO MI DO PATYCZAKÓW,MOJA WAGA TO 54-55 KG PRZY NIECAŁYCH 160CM/I JAK DO TEJ PORY ,DZIEKI BOGU,KAZDY JEST W SZOKU JAK USŁYSZY MÓJ WIEK. OCZYWIŚCIE JAK WIEKSZOSC KOBIET,DZIEWCZYM WALCZE CELLULITISEM. I POWIEM WAM,NIKT MNIE JUZ NIE NAMÓWI NA JAKIEŚ DROGIE PREPARATY/CZEGO JA TAM JUZ NIE PRÓBOWAŁAM/.OD PARU MIESIĘCY UZYWAM KOSMETYKÓW FIRMY BIELLENDA,OD PONAD MIESIACA MASUJE NOGI SPECJALNYM URZADZENIEM/Z WYGLADU PRZYPOMINA SUSZARKE/,DO TEGO WŁASNIE CWICZENIA/CHOC LATEM CZESTO ZASTEPUJE JE JAZDA NA ROWERZE LUB ROLKACH/I MÓWIE WAM ,UWIERZCIE STAN MOJEJ SKÓRY NA UDACH POPRAWIŁ SIE CHYBA O CAŁE 90% OD ZIMY/NIE MA CO UKRYWAC ZIMA ZAWSZE PRZYBIERAM NA WADZE,DO 56 KG/. WARTO JEST POŚWIĘCIC GODZINKE W CIAGU DNIA NA MALE FITTNESS,ABY POTEM LATEM MIEC CO POKAZAĆ I CZUC SIE PSYCHICZNIE BARDZO DOBREZ. POZDRAWIAM,ZAJZE JESZCZE DO WAS!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3MO
NEW WOMEN,NA POPRZEDNIEJ STRONIE DRUGI WPIS OD DOŁU,TAM DES PODAJE STRONE.WEJDZ I POCZYTAJ.POZDRAWIAM!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość new women
no ok zajrzałam na tę stronę ale tam nic nie mam o skutku skrzywienia kręgosłupa!a o to właśnie mi chodzi.... pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3MO
NEW WOMEN,ZOBAZC M-B- PARE RAZY PISAŁA,ŻE SKAKANKA POGEBIA SKRZYWIENIE KREGOSŁUPA.KURCZE TO NIE JEST DOBRA NOWINA.ALE MOŻE JAK DORZUCISZ DO TEGO ĆWICZENIA WŁASNIE NA KREGOSŁUP TO MOŻE SIE WYRÓWNA.KURCZE SPECJALISTA NIE JESTEM.CHOC POWIEM CI,ŻE MNIE NP OD JAKIS 3 TYGODNI BOLI KOSTKA W NODZE,PO CWICZENIACH MOMENTALNIE MI PUCHNIE ,BOLI MNIE JAK CHODZE.WIEM,ŻE COS TAM NADWAREZYŁAM,ALE I TAK DALEJ CWICZE,TO JUZ PRZYZWYCZAJENIE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M_B_
Hej! Ja również mam krzywy kręgosłup. Byłam kiedyś w klinice Wad Postawy i doktor zabronił mi wogóle skakać. Osoby z chorym (krzywym) kręgosłupem skacząc (nietylko na skakance) obciążają go jeszcze bardziej. Działają na to pewne wstrząsy. Wytłumaczę Ci to na przykładzie: jakbyś miała chorą (złamaną) rękę i nosiła w niej jeszcze coś bardzo ciężkiego. Ręka cierpiałaby i wolniej się zrastała. Myślę, że teraz już wiesz o co chodzi:D. Jak będzie jeszcze coś niejasnego to napisz:). Ja mimo to ,że nie powinnam skakać i tak skaczę, ale z umiarem. Oprócz tego wykonuję specjalne ćwiczenia na kręgosłup. Pa :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość new women
to możę podasz mi przykłady tych ćwiczeń co?bo też skaczę a z drugirj strony strasznie się boję... mam znacznie krzywy kręgosłup, nawet mam "wypchnięte" jedno biodro, czyli z pawej strony większe wcięcie...buuu:( i co zrobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3MO
new women?a ty u lekarza z tym nie byłas???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×