Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kangureeek

skakanka dobra na wszystko???

Polecane posty

Gość M_B_
Hej dziewczyny! Bardzo dawno mnie tu nie było:(, ale czytam, czytam, co prawda nie ma tegoza wiele:(, ten topic mam się rozrastać!!!:). Dziewczęta czy schułyścuie coś??:)cokolwiek?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiscie ze tak!!! :D brzuszek nozki a na wadze 4,5 kilo!!! :) skaczcie bo warto:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .nela.
Hello dziewczynki...Kolejna forumowiczka przyłacza sie do was, zaraz lece na stryszek odnależć moja skaknke i do roboty, mam jeszcze miesiac wakacji i chcialabym troszke schudnąć...mam nadzieje ze wytrwam do konca..buziole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halo-co tu takie pustki?Wszyscy zajeci skakaniem?:) Pozdrawiam serdecznie i ide skakac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć ja tez mam skrzywienie kręgosłupa, czy mogłabym poprosić o te ćwiczenia??? mój e-mai: fecus@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozdrawiam Wszystkich i zyczę wytrwałości w ćwiczeniach, ja ostatnio chodziłam na masaże teraz troszkę pływam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3MO
pozdrawiam wszystkie kangurki! kto jutro rano ze mna biega? wczoraj byłam na póltoragodzinnym wieczornym spacerku,ale takim zywszym krokiem/to tez dziła,bo nogi bolaly,ze hoho/,a przed wczoraj godzina na rowerze.dzis chyba daje sobie wolne. zajze tu w poniedzaiłek,oczywiscie po joggingu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo-czy wszystki skaczace juz wyginely od tego skakania? Wroccie!!!!!! Pozdrawiam serdecznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość **truskawka**
hej ja tez kupilam skakanke i od jutra zaczynam:) zalezy mi na wyszczupleniu ud i lydek, pupe tez by sie przydalo. od tygodnia (codziennie o ile pogoda pozwala) jezdze na rowerze na czczo ok.10km myslicie ze to cos da ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3MO
truskawka,ze swojego doswiadczenia powiem ci,że na pewno pomoze. ja w minionym tygodniu skakałam,bo nie miałam okazjii biegac,rano do pracy,ale dzis,tzn w sobote z samego rana to nadrobiłam. własnie wróciłam z małej imprezki rodzinnej/chrzciny/jestem obzarta,opita,az mi niedobrze.jutro trzeba obowiazkowo pocwiczyc nad zbednymi kaloriami. pozdrawiam wszytskie kangurki,pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truuskaffka
heja heja ale mnie ten topik ucieszyl:)) znalazlam go dzis rano i skacze sobie od 3 dni i jest super cwicze jeszcze uda i posladki bo am troche obtluszczone jak na swoja figure bo lydki i do polowy ud to jest super gorzej u gory bo cellulit sie zrobil i jest grubiej:(((przeczytalam o tejj 6 i zaczynam od jutra:))mam nadzieje ze wytrwam ale mysle ze edzie ok bo brzuszki robie juz od dluzszego czasu:)))pozdrawiam i zycze sukcesow:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa laseczki mam jesczze pytanie co z okresem:(( bo jak bede cwiczyc ta 6 to dopadnie mnie w koncu i co ja w pierwsze 3 dni to masakra malo sie ruszac moge a nie wyobrazam sobie jeszcze cwiczyc:(((mozna jak cos sobie 3 dni odpuscic???pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa jeszcze jaedno mam pytanko...co do rowerka...ile sie go robi 6 razy na zmiane czyli 12 razy w pierwszej serii???dobrze zrozumialam?? i 6 cwiczeniu tak samo?? buzka pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna1234
gdzie mozna kupic skakanke i w jakich cenach sa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skakanke w kazdym sklepie sportowym lub zabawkowym zwykla do 10 zeta moze mniej a taka juz lepsza 15-20 zl buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna1234
dzieki za odpowiedz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Balbex
hej :-) chcialam sie zapytac czy lepiej jest najpierw poskakać a potem robic brzuszki czy na odwrót ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balbex! mi się wydaje, ze to jest bez różnicy :) co do tego okresu, to można przerwać :) ja pojechałam na mazurki na ok 5 dni i tyle nie ćwiczyłam i muszę powiedzieć, że później nie było tak cieżko powrócić zwnou do ćwiczeń! a jak okres masz, to nie ćwicz, ale jak się lepiej poczujesz to od razu do szóstki :) będzie lżej :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok dziek wielie:)) to jak bede miala okres to na 2-3 dni sobie odpuszcze chyba ze sie wyjatkowo bede dobrze czula buziaki dla wszystkich:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M_B_
A mi szło już tak dobrze:D. Ale znowu przytyłam:(:(. Ważyłam już 63,5 a teraz ważę 64,2. To niemożliwe:(:(. Waże się o tych samych porach. Robię juz wszystko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość molia
witam dziewczyny:) dopiero wczoraj wpadłam na ten topik i chcialabym sie zapytacjak to jest z tą szostka? od dzisiaj dopiero zaczynam i nie wiem czy ja dzisiaj mam jedno cwiczenie po 6 powtorzen czy wszystkie te cwiczenia???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3MO
a ja dalej biegam z rana,jak tylko moge,lub skacze,,macham nogami z kilogramowym obciaznikiem i mówie wam z reka na sercu,znowu weszłam w najwęzsze spodnie jeans'owe jakie mam i wcale nie rozciagliwe/to chyba 34 rozmiar,bo w 36 wchodze raczej bez problemu/.i to wszystjko zajmuje mi tylko godzine dziennie,albo co drugi dzien.acha,chciałam dodac,że od jakiegos czasu nie robie brzuszków,bo chyba dzieki bieganiu znowu zrobił sie płasciutki. a więc dziewczyny,nie załamujcie rak,to działa,trzeba tylko chciec.pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość molia
no dziewczyny ja zabieram sie wlasnie za cwiczenie..najpierw skakanka a pozniej szóstka ..mam nadzieje ze dam rade..A Wy jak tam?? jak Wam idzie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ze skakanki zrezygnowałam, a szóstkę robię jak mi się zechce :) (ostatnio byłam kilka dni nad jeziorem to tam nie ćwiczyłam, a po powrocie też mi się nie chciało... jestem teraz więc na 14 dniu :P ) i efektów widocznych nie ma :) ale czuję, ze jakieś mięśnie brzucha się wrobiły! czyli jeżeli będziecie ćwiczyły szóstkę regularnie to bedziecie miały suuuper efekty!! serio!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marrrtunia
skacze na skakance od tygodnia:)i juz zauwazylam pierwsze efekty:)rece staly sie smuklejsze nogi jedrniejsze i tez ubywa z nich tlyszczyk;)co prawda skakanie nie jest wcale prosta sprawa przynajmniej na poczatku dopoki sie organizm nie przyzwyczai do szybkiego tetna :)ale po kilku dniach jest coraz lepiej;)kilka lat temu skaczac kilka miesiecy na skakance po 30 min dziennie schudlam 12 kg:D najlepiej skacze sie przy szybkiej energetycznej muzyce a i czas przy niej szybciej plynie:)styl-obunoz tzw rowerek:)polecam wszystkim i pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już nie skkałam na skakance bardzp dawno... chyba musze znowu zacząć! a jak reszta?! taka zaskakana, że ich tu nie ma? pozdro!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam skacze nadal:) Efektow jeszcze nie widac,bo robilam to nieregularnie,ale w tym tygodniu zawzielam sie i skacze codziennie. Kondycja slaba wiec na razie wytrzymuje nie dluzej niz 3 piosenki..... pogoda nadal kiepska-rower odpada (nie ma blotnikow:),wiec dobre i te 3 piosenki na skakance:) 6 nie robie bo z reguly leniwa jestem do potegi i meczyc mi sie nie chce:) a skakanie liubilam zawsze,wiec jest ok:) pozdrawiam mam nadzieje ze nadal skaczecie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość netka28
Hejka Jak człowiek się nudzi w pracy to i ciekawe rzeczy może znaleźć... :) Tak sobie kombinuje jak schudnąć... i chyba wezmę się też za te ćwiczenia 6 - właśnie pierwszy raz o nich wyczytałam, są ciekawe i z pewnością widać będzie efekty. Zacznę dziś wieczorem - wydrukowałam sobie zestawik ćwiczeniowy, i do dzieła Co do skakanki to też lubię skakać , ale naprawdę do szewskiej pasji doprowadza mnie gdy skakanka się skręca... a w sportowych sklepach nie było skakanek( bo już kiedyś skakałam sobie rekreacyjnie stąd mam jakąś tam skakaneczkę - ale powiem szczerze że skakanie naprawdę daje efekty) Pozdrawiam Was dziewczyny Jutro się odezwę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Netko-witaj! Mam nadzieje,ze sie bedziesz odzywac,bo cos ten topik odchodzi w zapomnienie,a dobrze byloby go podtrzymac i dowiedziec sie jakie sa efekty:) Skoro mowisz ze skakanka daje efekty to z tym wiekszym zapalem bede skakac! Chce wyszczuplic nogi i wreszcie sie pokazac w krotkich (no takich do pol lydki:) ) spodnicach:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×