Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kangureeek

skakanka dobra na wszystko???

Polecane posty

to ja pytanko.... teraz będę pisać pod tym nickiem. dałam linka na te ćwiczenia, są fajne ale męczoce i wymagają cierpliwości.ale jeżeli ktoś ma ochotę to zapraszam do ćwiczenia,ja mam za sobą 3 dzień ale przyznam że jest ciężko....ale cóż czego się nie robi dla brzusia :) a na skakance to sobie za dużlo nie poskakałam...za mała kondycja ale się nie załamuję, jutro będzie lepiej... a jak u was szło na początku??? 🌻❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kangureeek
oj kochana ja naiwnie chcialam od razu od godzinki zaczac:P:D ale po 10 minutach padlam i dopiero po pol godz lezenia wstalam i znow 10 minut i koniec:P nastepny dzien robilam np po 1 serii (do piosenki jak to Joanna na forum pisala:)) kiedy mialam czas w ciagu dnia, i w sumie zrobilam tak z 12 serii i teraz tak robie wlsanie-mam czas lapie za skakanke i robie:) sluchaj serio myslisz ze to na celulit dziala????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe kupilam sobie skakanke jak wczesniej pisalam...skakalam sobie z przerwami od 19 do 20...no poprostu bomba....zmeczylam sie niemilosiernie, serducho mi latalo jak oszalale ale juz wiem ze to byl swietny zakup i bede sobie codziennie skakac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _skakanka_
ehh a ja już nie skaczę. w zeszłym roku też zaczęłam skakać i po tygodniu intensywnych ćwiczeń zrobił mi się obrzęk na nodze do tego stopnia że nie mogłam chodzić i kulałam. po prostu przesadziłam i przeforsowałam nogi. w końcu głównie jest to nacisk na kości sródstopia. dziewczyny ćwiczcie ale z umiarem bo może się to skończyć nie ciekawie :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam prośbę może napiszecie mi jaką długość ma wasza skakanka co?chodzi mi o dłudość sznurka... bo cosik wydaje mi się że jest za krótka...a ja jestem dość wysoka 176 cm ... proszę o odpowiedź 🌻❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kangureeek
280 cm-to taka dla sportowcow, mam 1,65 i jest w sam raz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie ja też mam taką z zabawkowego i razem z rączkami jest tak 2 m,ale siorka smieje się że jest mi za mała........ hmm no nie wiem ale szkoda mi kasy wydawać na droższą bo w sumie nie wiem czy wytrzymam........ zobaczymy, może kiedyś........ lae chyba będę ćwiczyć w pokoju bo na dworze mi się po chwiloi nudzi a tak w domu posłucham sobie muzyki.nawet gdybym chciała ćwiczyć na dworze przy muzyce to raczej się nie da tak... nie mam blisko nigdzie kontaktu ani takiego długiego przedłużacza........... icio teraz??:( pozdr 🌻❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Ja też robię aerobiczną szóstkę Weidera, to naprawdę duży wysiłek, ale efekty podobno są zaskakujące. A co do skakanki to naprawdę genialny pomysł, ja skaczę od kiedy pamiętam :) do Kaangureeek: fajny topik ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kangureeek
Boze dzieki:) z tej radosci mimo poznej godziny jeszzce sobie skikne do kilku piosenek:P aco! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heejka :) zaraz oczywiście lecę poskakać :) :) :) na tą szóstkę najpierw spojrzę ;) co do skakanki, to moja była za długa i mi się o włosy zaczepiała jak miałam długie, więc po jednej i drugiej stronie doczepiłam kawałek jakiegoś kabla i już jest spoko :) :) :) :) ps. fajnie ze tyle nas już skacze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heejka :) zaraz oczywiście lecę poskakać :) :) :) na tą szóstkę najpierw spojrzę ;) co do skakanki, to moja była za długa i mi się o włosy zaczepiała jak miałam długie, więc po jednej i drugiej stronie doczepiłam kawałek jakiegoś kabla i już jest spoko :) :) :) :) ps. fajnie ze tyle nas już skacze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich bardzo serdecznie🌻❤️ dzisiaj skończyłam 4 dzień ćwiczeń . jest coraz ciężęj ale jeszcze na szczęście żyję:)zachęcam was wszystkie do ćwiczenia:) skakanka owszem była ale tylko tak 2.5 piosenki, na więcej nie miałam siły .mięśnie trochę bolą ale to są początki i mam nadzieję żę jutro będzie lepiej:) tylko mnie trzeba troszkę dopingować więc piszcie jak wam idzie:) pozdr🌻[❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was ponownie, ja jestem troszkę słaba, bo aktualnie jestem na diecie kopenhaskiej i nic mi się nie chce :( ale staram się skakać chociaż troszkę no i kontynuować A6W. Uff... Trzymajcie się dziewczyny, będziemy piękne ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie wróciłam...dałam radę tylko 20 minut i to z przerwami... :-) ale to dopiero pierwszy dzień!mam nadzieę, że będzie lepiej i lepiej...obrałam swoją metodę...po 30 \"skoczków\" i chwilka, ale tylko chwilka oddechu... Jest super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, a czy od skakania nie wyrobia sie lydki, mam na mysli, czy lydki nie beda grubsze, takie umiesnione za bardzo???? pozdrowienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak kochanie bedziesz je rozciagac po skakaniu to nie:) wystarczy ze staniesz na krawedzi schodka palcami po czym piety zaczniesz ciagnac w dol, bedzie bolec ale sie rozciagna i nie beda sie umiesniac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam pytanie odnośnie tej szóstki jakiejś: czy między seriami można robić przerwy? czy trzeba serię po serii, bez przerwy? bo ja to chyba umrę.... a na skaknce tylko troszkę ćwiczę, wasze 10-15-20 min to przy moich 5 spore wyniki! podziwiam i dążę do tego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SmArTuNiA
dzis tez skaczemy kobietki mimo ze niedziela:) do dziela!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
między ćwiczeniami ani seriami nie można robić przerw najwyżej 20-30 sek między drugą serią! ale dziewczyny jak zauważyłyście program tych ćwiczeń jest tak skonstruawany że organizm przyzwyczają się o nich, na początku ćwiczy się 1 serię po 6 razy każde ćwiczenie a potem się powoli zwiększa więc naprawdę nie jest źle:) ja robię 3 serie od razu bez przerwy i jest naprawdę super:) dzisiaj zaczynam 5 dzień i naprawdę widzę różnicę, więc jestem zdopingowana.nawet jak duuużo zjem to brzuch już tak nie sterczy:P dziewczyny to naprawdę działa i zachęcam was do ćwiczenia...:) co do skakanki to owszem sobie skaczę ale jakoś kolano mnie boli. zobaczymy dzisiaj .... pozdr 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cos slyszalam
o wypadaniu narządow rodnych przez skakanke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Ulenka: w aerobicznej szóstce weidera najważniejsze jest to żeby nie robić przerw między seriami!!! POwodzenia, życzę ci żebyś wytrwała!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to musze powiedzieć, ze dziękuję za powodzenie :) spróbuję, bo jeszcze nie zaczęłam. dziś dzien pierwszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M_B_
Widzę, że jestem słabiutka:D, ja skaczę tylko 10 minutek na dzień, ale oprócz tego "kulam" się 20 min., robię 60 pełnych brzuszków, jakieś lekkie ćwiczenia gimnastyczne:) i biegam z jakieś 10 minut. Powiedzcie mi ile wy ćwiczycie na dzień systematy cznie (zawsze tyle samo:)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja codziennie skaczę na skakance 20min i robię A6W, tylko to :( na więcej nie mam siły, bo widzę, że żadne te ćwiczenia nie przynoszą efektu :( ale 3mam się i wy się 3majcie ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×