Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Biedronia

Odstawienie tabletek a okres?

Polecane posty

Gość Biedronia

Mam małe pytanie do wszystkich kobietek. Czy zdarzyło się, którejś z Was, że po odstawieniu tabletek antykoncepcyjnych nie dostała okresu? Przez rok brałam Jeanine odstawiłam je 1 czerwca i planowo okres dostałam 4 czerwca. Teraz czekam na drugi i nic:( Dlatego chciałabym wiedzieć czy któraś z Was miała podobne problemy?? Mi do głowy przychodza trzy możliwości: 1)Nie mam okresu z powodu odstawienia tych tabletek 2)Jestem w ciąży 3)Nadmiar stersu - sesja, śmierć w rodzinie (zmarł mi dziadek) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...................
tak problemy z okresem po odstawieniu tabletek to normalne,nie ma się czym martwić:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolanko
a czy po odstawieniu oprucz tego,że okres się spóźnia zauważacie jakieś inne zmiany, Bul piersi,zmiana ich wyglądu,inna wydzielina z sutków, nudności i inne podobne,a nawet takie same jak w ciąży? Odpowiedzcie proszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biedronia
Ja dostałam okres właśnie dzisiaj....spóźnił mi się 8 dni po odstawieniu tabletek...Obserwowałam u siebie mnóstwo objawów "niby-ciąży". Bóle brzucha, mdłłości...nawet robiłam test ciążowy....Najważniejsze to nie panikować... Trzymaj się cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolanko
mi się już spóźnia 16 dni,a obiawy niby ciąży mam i to nie tylko typu mdłości,ale wydzieline z sutków,powiększone piersi i okrągłe, pojawił się ból samych sutków i posiniały mi wargi sromowe co się mi bardzo w oczy żuciło,bo nigdy takie nie były.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biedronia
Kolanko zrób sobie test ciążowy będziesz wtedy wiedzieć na 100% czy jesteś lub czy nie jesteś w ciaży. Odstawienie tabletek, stres, choroba, zmiana klimatu może sprawić, ze okres przesunie nam się o kilka a nawet kilkanaście dni... A objawy które u siebie obserwujesz moga być jedynie wytworem Twojej wyobraźni... Szkoda się denerwować, a niepewność jest najgorsza więc jeśli chcesz mieć pewnośc zrób sobie test. Pozdrawiam cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzia lalka nieduza
Temat mnie zainteresował poniewaz biore tabletki dwa lata i chciałabym je odstawić za jakis czas. Obawiam sie jednak tych zwariowanych cykli:( Czytałam sporo na ten temat i zauwazyłam, ze większość dziewczyn pierwszy okres bez tabletek ma w miare normalnie a na drugi juz czeka czeka i doczekać sie nie moze. Myslę wieć KOTUS ze nie panikuj skoro zabezpieczałaś sie prezerwatywą i wiesz, ze nie było sytuacji w ktorch była mozliwość styku spermy z Twoimi narządami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krycha231
hej:) ja odstawilam tabletki 3 miesiace temu i tez okres mi sie rozregulowal mam teraz co 40 dni lekarz mowi ze trzeba czekac az organizm sie dostosuje i nie martwic ( jesli nie ma zadnej innej przyczyny i badania sa ok)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pacioł
Ja odstawiłam tablety 31.12 , miesiączka 3.01 minął miesiąc i nie ma już 6 dzień. Ciekawe ile będę czekać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewaaa.....
Odstawiłam tabletki po 8 miesiącach ich brania. skończyłam opakowanie i postanowiłam już nie brać, pierwszy okres dostałam normalnie (to logiczne, bo była to jakby ta przerwa 7 dniowa), następny dostałam 4 tygodnie później (super , ucieszyłam się, że jednak bedę miała regularnie), i co? I nic teraz miałam dostac kolejny i nic....Czyje się tak jak przed okresem (ból piersi, podbrzysza), ale okresu nie ma:( spoźnia się już 5 dni. Trochę się niepokoję. w ciąży wiem, że nie jestem, ale szykuje mi się wyjazd i jak lada dzień nie dostanę to bedzie problem, ech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kity
Nie dostałam krwawienia w 7-dniowej przerwie, nawet najmniejszego plamienia. Od prawie 3 latregularnie przyjmowałam cilest, później microgynon, lekarz zalecił przerwę aż do pojawienia się normalnego okresu. Zrobiłam 2 testy ciążowe, ale nie pojawił sie na nich zaden wynik, dopochwowe badanie usg nie wykazało zmian, ani ciąży. Jestem mniej więcej 2-3 dni po owulacji, zaczęły boleć mnie sutki, i to właśnie mnie niepokoi. W moich cyklach sprzed 3 lat, gdy nie stosowałam jeszcze antykoncepcji, były bóle piersi, ale nigdy nie bolały mnie sutki. Ciągle boję się, że to ciąża, a badanie usg było zrobione zbyt wcześnie, by cokolwiek wykazało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatka6117
po miesiacu brania tabletek postanowilam je odstawic. pierwszy okres był zaraz na dugi dzień, a drugiego jeszcze nie mam. po odstawieniu stosowalismy z chlopakiem tzw stosunek przerywany bez prezerwatywy.martwie sie tym, ze nie mam okresu.. pomocy!!!czy po miesiacu brania i odstawienia okres moze sie rozregulowac??jak to dziala??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hero
Hej, ja odstawiłam tebsy w maju i do dziś mam rozregulowane cykle:( ( Mojej siostrze regulował się prawie dwa lata )i lekarz powiedział tylko że czasem tak bywa i mam czekać. Fajnie co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mialam przerwe
bralam tabletki przez prawie 2 lata po czym zroblam przerwe wczesniej mialam regularne bardzo okresy dokladnie co 28, no czasem 29 dni po odstawieniu (mialam tylko 3 miesiace przerwy bo wrocilam do pigulek) mialam co 34, 37 ogolnie to zajmuje jajnikom troche wiecej czasu zeby z siebie hormony wydusic moje gin powiedziala ze takimi spoznieniami nie nalezy sie przejmowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to normalne
ja brałam 6 lat pierwsz y okres po 30 dniach, następne co ok 45-55 dni, a przerwałam pól roku temu. Od tego miesiaca biorę duphaston- lek z progesteronem na wyrównania cykli. Radzę zbadać progesteron, bo po tabletkach jest go czesto za mało i trzeba uregulowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kita1982
jak wy czujecie sie po odstawieniu tabsow??????ja mam mdlosci lekkie co prawda ale boli mnie tez brzuch jak przed okresem.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jdfue
ja tez niedano odtawilam tab. 1 okres dostalam tydzien za szybko a teraz czekam an okres 2..zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleksg
po odstawieniu tabletek 1. okres byl calkiem normalny, a na 2. czekam juz 36 dni i nic... niby to normalne wiec staram sie nie przejmowac, ale to, co najbardziej mnie przeraza jest to, ze po odstawieniu cilestu (bralam 3 lata) przez 1. miesiac przytylam 4 kg!! jadam calkeim normalnie jak do tej pory, tyle samo ruchu, slodycze w umiarze wiec skad ten przyrost wagi????! pomozcie!! nie chce wiecej przytyc a jednoczesnie nie wiem jak temu zaradzic, bo z nadmiernum jedzeniem nie ma to nic wspolnego!! czy tez ktos tak mial?? prosze napiszcie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ilmare
Nie trzeba się stresować brakiem okresu. Ja po odstawieniu pirwszy okres dostałam normalnie (nie mówię o tym w przerwie, tylko po miesiącu), drugi dostałam z tygodniowym opóźnieniem i to tylko takie plamienie było, a 3 okres nie przychodził 3 miesiące, w końcu lekarka przepisała mi progesteron w zastrzykach na wywołanie. Hormony to straszne świnstwo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maharet
hej dzięki za uspokojenie mnie. jestem tu pierwszy raz w poszukiwianiu odpowiedzi dlaczego nie mam miesiączki po odstawieniu tabletek. zaczynałam już panikować,że to ciąża-a istnieje takie ryzyko. Na szczęście wyglada na to,że to normalne,że okres może się opóźnić po odstawieniu tabletek i nie jestem sama:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spoon
u mnie też jest takie ryzyko niestety... znaczy się ale nasze narządy miały ze sobą stycznosc:/ to powinien być 1 okres normalny po odstawieniu pigułek... czekam i spóźnia się ok 6 dni... Aeż ja się denerwuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jojbniu
ja odsrawialm tabletki to ma byc moj 2 okres po nich spoznia mi sie ale kochalam sie z chlopakiem do konca i bez zabezpieczenia moge byc w ciazy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieja
a ja dostałam:)uffff..jaka ulga...a juz się bałam...strach ma wielkie oczy...nie panikujcie dziewczyny..nie tak jak ja:)pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SPOON
a ile Ci sie spoznial...??bo mi juz ok 7 dni:/// Boje sie bo wszyscy mnie strasza, ze po odstawieniu ryzyko zajscia jest wieksze i, że przez to 7 dniowa przerwe po ostatnim opakowaniu juz nie jest się wogóle zabezpieczonym... Rozumiem , że kochając sie 4, 5, 6 czy 7 dnia plemniczki, które we mnie zostaną mogą nie zostać wyeliminowane przez tabsy. Ale przy 1 czy 2 dniu tej przerwy?? Przecież potem jest jeszcze 7 dni przez które teoretycznie tabsy działają i jeszcze do tego okres... Cóż... nie czuję się jak w ciąży...czuje się całkiem normalnie...niestety okresu nie ma:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierdziele tablety
mi tez sie po yasmin rozregulowal... przedtem mialam regularnie dosyc co 28 dni :/ a teraz teraz niby wychodzi ze mam co 31 dni....wychodzi na to ze jutro powinien sie pokazac...OSTATECZNIE bo to 31 dzień w ciazy nie jestem.... ale przyznam ze to denerwujące !!!! olewam te tablety...niech się chlopy trują jak chcą takim czyms....ja nie zamierzam czekam na wizyte u ginka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cohelka
przeglądając wpisy nieco się uspokoiłam, cilest brałam przez pięć lat, odstawiłam bo chcę "odtruć" się nieco, od tego czasu zawsze używam gumki, a na okres czekam już tydzień, a najgorsze jest to, że bolą mnie piersi i sutki i już wmawiam sobie inne objawy ciąży; dzidziusia chcę ale za rok, teraz dostałam nową pracę i głupio by było w pierwszym tygodniu pracy oznajmić że jestem w ciąży, a męża to mam ochotę zabić bo twierdzi że jak bym teraz była w ciąży to by miał już zgłowy stresujące pytania kiedy wreszcie będzie tatą i debilnie się przy tym uśmiecha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HHHHHHHHHHHHHHHHHHHHH
tez odstawilam tabsy prawie miesiac temu,okresu jeszcze nie dostalam ,a od jakiegos tygodnia bola mnie piersi(tylko przy dotyku i tylko w niektorych miejscach)i mam wrazliwe sutki-takie jakby podraznione-co wy o tym sadzicie?dodam ze to raczej nie jest taki bol jak przed okresem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PaulaPaula
do :HHHHHH...:) ja tez odstawilam tabsy. mam niesamowite mdlosci i bol sutkow i piersi ale to wszystkie jest inne niz przed okresem, a ciaze wykluczam wkurza mnei to.. caluje kobitki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HHHHHHHHHHHHHHH
DO PaulaPaula:no to jestesmy dwie z podobnymi objawami,milo wiedziec ze nie jestem sama.pochwal sie jak dostaniesz okres albo jak te objawy perzejda....tez mnie to wkurza:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×