Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Biedronia

Odstawienie tabletek a okres?

Polecane posty

Gość Hanka81
Hej ........a........ :D Po pierwsze: nie panikuj! :D 2-3 godziny za późno zażyta tabletka to nie jest problem. Przy większości tabletkach problem się pojawia, gdy masz 12-godzinne opóźnienie. 2 godziny więc nie mogło na niczym zaważyć ani przerwać ochrony antykoncepcyjnej. A z własnego doświadczenia: mnie też w tej przerwie okres nieraz się spóźniał i miałam np. dopiero 7 dnia! |Też się denerwowałam i chciałam już raz nawet lecieć po test, ale nigdy tak naprawdę nie hyło powodu do niepokoju. Pozdrawiam cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ........a........
Hanka81 ale ja nigdy wczesniej tak nie miałam, najpóźniej zaczynał mi się 4 dnia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hanka81
Kobieto, nie panikuj! :D Wiesz, że im bardziej panikujesz, tym bardziej może Ci się się przez to okres jeszcze bardziej przesunąć? Z tymi hormonami to już niestety tak jest, że nigdy nie jest się na 100% pewnym, jak tym razem zachowa się nasz organizm. Nigdy tak nie miałaś? No to właśnie Cię dopadło... Niestety - na czekanie na okres jedyną metodą jest... przestać o tym wciąż myśleć, wyłączyć zamartwianie się. Po odstawieniu tabletek, kiedy teoretycznie jest się najbardziej płodnym, mój cykl przedłużył się do 45 dni. Panikowałam jak cholera. I dopiero jak zaczęłam odganiać od siebie te wszystkie przerażające wizje - ten się najspokojniej w świecie pojawił - jakby nigdy nic :D Pamiętaj więc: te 2 godziny NIE SPRAWIŁY, ŻE NAGLE ZACZĘŁAŚ BYĆ PŁODNA. ||To nie jest możliwe. Dla pewności poczytaj sobie jeszcze raz ulotkę. :P I 3maj się tej myśli: im mniej się zamartwiasz, tym szybciej rozwiążą się twoje problemy! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka131005
Hej! Mam do Was pytanie jak długo miałyście ostatnie krwawienie z odstawienia. Nie chodzi mi o normalny okres. Dziś dostałam ostatnie krwawienie z odstawienia Yasmin. i zastanawiam się czy będzie normalny czy może inny? Dzieki za odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka200
Ja nadal czekam na normalny okres. odstawilam tabletki 13 czerwca, okres po tabletkach dostalam, ale czekam na ten pierwszy normalny. pomalu zaczynam sie martwic. czy znacie jakies metody na wywolanie miesiaczki? pomozcie prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiunia24
Hej dziewczyny! Ja bralam tabletki 3,5 roku, potem odstawilam, 1 okres o czasie a na drugi czekam juz 3 miesiac! mialam mdlosci bole brzucha i inne objawy ciazowe ale to okazalo sie wytworem mojej wyobrazni.Wiec nie przejmujcie sie, ja poszlam do ginka przypisal mi zastrzyki bo inaczej czekalabym pewnie jeszcze z rok....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiunia24
Aha i jeszcze jedno .Moj ginekolog powiedzial ze okres moze sie opoznic maxymalnie 10 dni( np. podroz, choroba , stres itp). Jesli sie przedluza wiecej nalezy gonic do lekarza lub zrobic test ciazowy( i tez gonic do lekarza)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiunia24
a wogole to krzyczal na mnie ze na forach siedze zamiast sie wybrac do lekarza, bo niby po co byloby studiowac tyle lat medycyne? Ale wiecie jak to jest zawsze mozna sie czegos ciekawego dowiedziec i dzielic sie doswiadczeniami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiunia24
Myszka200. byc moze bedziesz czekala tak dlugo jak ja wiec radzilabym ci isc do lekarza bo bedziesz si eniepotrzebnie stresowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka200
dzieki gosiunia24 za odpowiedz. chyba bede musiala isc do lekarza on napewno cos poradzi. zrobilam juz 2 testy ciazowe i nic. pilam czerwone wino, brala goraca kapiel, nawet duzy wysilek mi nie pomogl. a okresu jak nie mam tak nie mam, a to juz prawie 2 miesiace bez okresu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiunia24
Myszka200 próbowalam tych samych sposobów heheh , ale nic, dzisiaj w koncu dostalam okres alez ja sie ciesze!!!! no i jeszcze widzialam fajnego dzidziusia wiec sama nie wiem czy dobrze ze dostalam czy nie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulka20
Witam was kobietki, czytałam tu na forum trochę i każda pisze co innego i nieumie nic zdjagnozowac może mi pomozecie ja opisze co mi dolega a wy stwierdzicie czy możliwa jest ciąża ok?? Z góry dziękuje A więc tak: 15 dni temu przestałam brac tabletki anty, brałam je 3 lata wiec chciałam sobie zrobic dłuższą przerwe, a od przedwczoraj bolą mnie sutki, mam bardzo gęsty sluz, kręci mi się w głowie , a dzis w nocy zwijałam się z bólu , bolały mnie strasznie jajniki chodzby taki skurcz , jakby sie rozserzały czy coś , przez pól godziny mnie nawalało . Niewiem co to może być, czy to od tego ,ze niebiore już tabletek?? Czy w ciązy jestem?? A może jakas choroba.. Prosze o jakies opinie bo dręczy mnie to Wy tu bardziej doswiadczone jestescie! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiunia24
Paula20/żeczywiscie troche dziwna sprawa z toba , a czy dostalas okres po odstawieniu tab?, mysle ze raczej w ciazy niejestes tak popraostu organizm zareagowal na odstawienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulka20
Gosiunia24++++::::.......::::::::::::: tak mialam normalnie krwawienie z odstawienia, mam nadzieje ze to od odstawienia tabletek tak sie dzieje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martunia1988
czytam to forum i widze ze zadna z was nie miala tak jak ja...ja myslalam ze moj pierwszy normalny okres dostane z jakims tam opoznieniem jak prawie kazda z was...a dostalalam go tak jakbym jeszcze brala tabletki co do dnia...troche sie boje ze moj organizm jeszcze sie nie przestawil po odstawieniu i zachowuje sie on tak jakbym jeszcze brala tabletki...napiszcie co o tym sadzcie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inhabituelle
Jak prawie każda tutaj mam do was pytanie, trzy tygodnie temu, tydzien po ostatnim okresie z przyczyn oczywistych :D wzielam tabletke "po" i teraz powinnam mieć juz kolejny okres lecz spoznia mi sie juz dwa dni a ja nie mam zadnych objawow ze niedlugo nadejdzie, wiec mam pytanie czy mozliwe ze to przez ta tabletke okres moze mi sie opoznic pare dni? Jak któraś z was sie orientuje to byłabym bardzo wdzieczna za szybką odpowiedz. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulka88
Tak bardzo możliwe, :)) a raczej pewne, poczekaj jeszcze pare dni zanim zaczniesz się martwic ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martunia1988
ja88 odstaw, w koncu takie tabletki tez maja sporo minusiw, zreszta ja po odstawieniu dostalam okres regularnie po 27 dniach i nie byl on jakis tam wiekszy obfitszy czy bolesniejszy...po co masz sie truc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja88
Przed braniem tabletek zawsze mialam tydzien wyjęty z zycia, istny płacz z bólu (to u nas rodzinne). Dlatego zastanawiam sie czy warto do tego wracać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aleksandra Polka
To normalne żę okres może być inaczej. Zresztą pierwsze krwawienie jest z braku hormonów.... Dopiero nastepne to prawdziwe krwawienie, także organizm kobiety musi przyzwyczaić się do nowej sytuacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diana22
witam!ja rowniez bralam yasminelle przez pol roku a wczesniej tez pol roku diane35,teraz po roku czasu postanowilam je odstawic. Bralam z powodu bolesnych miesiaczek i na cere Teraz tez wlasnie mysle o tej miesiaczce jak to bedzie,czy bedzie tak jak wczesniej co 40-45 dni czy normalnie co 28 Szczerze to sie tego bopje ale sprobuje!!pozdrawiam goraco:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiaaaaa
hej mam równierz podobne pytanie ponieważ brałam tabletki anty przez 3 miesiące odstawiłam je i potem doszło do niezabezpieczonego współżycia ale 17h po współzyciu wzięłam tablętke po i na szczęscie zadiałała bo zrobiłam test i wszystko było ok.ale czekałam na okres bo bałam się że po odstawieniu tabsów plus wzięciu silnej dawki hormonu całkowicie rozreguluje i się okres ale dziwne dostałam go w terminie.ale teraz czekam na następny okres i trochę się martwię ponieważ od tego o statniego okresu uprawiałam sex 3 razy z tym że każdy był w gumce i gumka była ok nie pękła ani razu a tak naprawdę to tylko z pośród tych 3 razów chłopak raz skączył ale to w gumce i na zewnątrz mnie więc chyba wszystko ok ale czekam na okres spóznia mi się 2 dni czy wszystko jest ok?moze byc tak ze moj organizm przyzwyczaja się bo najpierw odstawilam tabletki a potem miesiac po wzięlam tablętke po?ale 1 okres po odstawieniu dostalam w terminie i mialam tylko 1 krwawienie miesiaczkowe nie mialam krwawienia od tabletki po.poprostu odstawilam tabsy uprawialam ses wzielam tabletke po i dostalam normalnie okresu pomimo silnej dawki hormonow ale teraz czekam na nastepny okres i spoznia mi się?czy mozliwe ze jestem wciazy jesli uprawialam zabezpieczony sex w gumce i bylo wszystko ok?czy niepotrzebnie sie martwię?bo z tego co widzę to kazda z was 1 okres po odstawieniu tabletek ma ok a z 2 ma juz więcej problemów?ja oprocz tego ze odstawilam tabletki to dodatkowo wzięlam tabletke po i może organizm przyzwyczaja się do tych zmian

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, wy sie martwicie kilkoma tygodniami czekania na okres po przestaniu brania tabsow-ja czekalam 4,5 miesiaca, po 3 lat brania diany. Na poczatku nie przejmowalam sie bo seksu nie bylo;) Ale po 3 miesiacach zaczelam sobie urajac ze od przytulania mi sie zaszlo:) No zrobilam test i byl negatywny oczywiscie. Doskonale was rozumiem z tym urajaniem sobie ciazy;) Slyszalam ze im dluzej bierze sie tabsy tym dluzej czeka sie na normalny okres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulka20
Ja brałam włąsnie 2,5 roku rózne tabsy diane i cyprest też i okres po odstawieniu spóźnił mi sie tylko 4 dni ale juz 2 dni wczesniej wiedzialam ze nadejdzie bo mialam plamienia :D a zobaczymy jak bedzie z nastepnym czy juz normalnie bedzie czy nie za to gorszy problem mam z cera :(( po odstawieniu wyskakuja mi okropne ropne syfy strasznie bolące, ile tak jeszcze bedzie?? Co moge na nie poradzic?? naet przed braniem tabletek nigdy tak niemiałam :(( tabletek niebiore juz od lipca...Pozdrawiam !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANT ANT
A MNIE TO TU COŚ ZASTANAWIA. OCZYWIŚCIE TEZ JESTEM W TAKIEJ SYTUACJI JAK WY. I MAM TAKIE PYT. CZY WY TEZ WMAWIACIE SOBIE RÓZNE RZECZY CO DO CIĄZY? U MNIE NAWET NIE BYŁO STOSUNKU , ACZKOLWIEK BYŁA PENETRACJA PALCEM, ALBO NARZĄDY BYŁY BLISKO. A TYLE SIE CZŁOWIEK NA TYCH FORACH NACZYTA ZE POWOLI SCHIZY ZACZYNA MIEĆ. TAK MNIE ZASTANAWIA CZY TAKIE SYTUACJE SĄ TAK NAPRAWDE MOŻLIWE? CZY TO TYLKO WYOBRAŹNIA. PROSZE PODZIELCIE SIE SWOIMI OPINIAMI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yyyyyyyyyyyyyy
Ja zakończyłam brać tabletki po 6 opakowaniach, dzisiaj mija 30 dzień, a okresu nie mam. Kochałam się w tym czasie z moim chłopakiem, używaliśmy prezerwatywę i stosunek przerywany. Nie ma możliwości zajścia?pomóżcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxMagdalenaxxx
Witam. Niedawno skończyłam branie 2 opakowania Jasmin i tak jak większość dziewczyn dzisiaj jest już 30 dzień co jest bez okresu, Jasmin zaczęłam brać ponieważ ginekolog powiedział mi, że dzięki temu ureguluje mi się okres (bo wciągu pół roku miałam wachanie od 14 do 28 dni). Zrobiłam sobie z 2 tygodnie temu i tydzień temu test ciążowy i wyszedł neatywny :( a staramy się z mężem o dzidziusia, zanim nie zaczęłam czytać na forum że to narmalne to się zasmuciłam bo chciałbym już mieć dzidzie. Tak jak mówiłam wyżej to jest 30 dzień bez okresu, około 16 dnia jak się podtarłam było widać bardzo deliktną krew i na tym się skończyło. Jakie jest wasze zdanie ile powinnam jeszcze odczekać zanim pójdę do ginekologa zapytać się co i jak? Tym bardziej, że koło do mnie nie placówki pańswtwowej żeby iść za darmo tylko muszę płacić 90 zł, grrr (nawet jak weszłam po kazać badanie a następnym razem wypisać receptę na Jasmin to w obydwu przypadkach mnie skasowali na 2 razy po 90 zł)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wszystkim ja mam takie pytanie po 2 tygodniach zazywania yasminelle postanowilam zrezygnowac z nich (zle samopoczucie , nie do konca przemyslana decyzja i takie tam ) ale do rzeczy otoz po odstawieniu kiedy mam sie spodziwewac okresu ? a drugie pytanie to takie zczy przez te 2 tygodnie organizm sie juz tak przyzwyczail do tych hormonow ze po odstawieniu strasznie boli mnie glowa i ile to moze trwac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiak24
nie mam juz 60 dni okresu. Brałam rok temu tabletki, odstawiłam i miałam okres normalnie, potem wzięłam jedno opakowanie, dostałam okres 14.07 i od tamtej pory czekam cały czas. Nie wiem co mam robic, czy isc do lekarza czy poczekac jeszcze troche. W ciąży nie jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×