Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Biedronia

Odstawienie tabletek a okres?

Polecane posty

Gość oczekująca na krwawą mary
mi się spoźnia tydzien :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dzidewczynki,j abralam logest przez 4 miesiace i jak zaczelam piate opakowanie bardzo zle sie zaczelam po nim czuc,jakise poltora tygodnia po okresi epiersi mi sie zaczely powiekszac i bolec poszlam do lekarza i powiedziale zeby odstawic tabletki przynajmniej na miesiac a potem sporbujemy z innymi,kazala mi je odstawic od rzu zeby juz nie meczyc organizmu skoro zle si ecuzje po nich a do konca opwakowania zostalo mi jeszcze 8 tabetek, powiedizala ze powinnm w ciagu kilku dni dostac okres, noi czekam wlasnie i nic na razie,piersi mnie bola nadal i jakies mma dziwne uczucie w dol brzucha,mam andzieje ze to tylko moja psychika.Czy wy wsystkie odaiwalysci epo polenym opakowaniu?jak to u was bylo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieja
mi spoźniał się okres 3 tygodnie wiec juz naprawde miałam powody żeby panikowac ale na szczescie....ale nauczyłam się ze im bardziej panikowałam tym jeszcze dłużej czekałam. teraz idzie juz 2 miesiąć bez tabletek drugi okres dostałam tylko 3 dni pozniej niż w czasie brania tabletek.ale wogole nie myśłałam o tym kiedy go dostanę....naprawde czekanie na ten pierwszy to były 3 tygodnie stresu a test ciązowy- najdłuższe 5 minut w moim życiu:P dziewczyny nie martwcie się na zapas! wiem pewnie kazda z was powie ze łatwo mi mówić ale uwierzcie strony typu mama.pl znałam juz na pamięć:P naprawde się bałam.... a uspokajał mnie mój chłopak chociaż i tak o niczym innym nie myśłałam,objawy ciązy miałam juz wszystkie oczywiśćie to nic innego jak moja wybujała wyobraznia..... trzymajcie się:) i życze kazdej wszystkiego dobrego:) jezeli chcecie piszcie nata.czerny@vp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilll
Mam pytanie, moja dziewczyna miała miesięczną przerwę w braniu tabsów. Jej okres wystąpił dopiero w 35 dniu. Czy może np teraz zacząć je spowrotem brać jak tylko miesiączka ustąpi czy powinna zaczekać aż cykl sie wystabilizuje? Proszę tylko o edukacyjną radę, ponieważ i tak się z tym przejdziemy do gina. Pozdro Kamil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam panie:) ja tez brałam tabletki przez ok rok. przestałam brać 6 miesięcy temu i dopiero 2 tyg temu dostałam okres, czyli spóźnił mi się ok 5 miesięcy dodam że miałam wywołany zastrzykami z progesteronu! Także najwyraźniej takie wachania są normalne. a na uregulowanie dostałam proverę, i musze ją stosować przez 3 miesiące. najgorsze z tego wszystkiego ze mój okres trwa do dzisiaj:( pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nicola222
Hej dziewczynki:) czytając wasze wypowiedzi troszkę się uspokoiłam. Odstawiłam Diane 35 miesiąc temu, pierwszy okres pojawił się normalnie w trakcie "tych 7 dni" a teraz zniknął..:/ to już 45 dzien cyklu i nic.. niby bolą mnie jajniki, brzuszek też czasami dokucza, piersi bolą przy dotyku, normalne objawy lecz nadal czekam... O ciąże raczej się nie martwię bo ostatni stosunek odbyłam jeszcze podczas zażywania tabsów i potem przeciaż normalnie miałam okres. A tak wracając do odstawienia to w sumie nie był mój wybór, tylko wredna baba w przychodni nie chciała wypisac mi recepty.Potem dostałam się w końcu do lekarza i on stwierdził ze może mi je znów wypisac a ta miesięczna przerwa w nichym nie przeszkadza... Jak myślicie czy to jest normalne? Skoro mój organizm wariuje po odstawieniu to czy mogę je znów brac? Już sie pogubiłam.... Prosze o rady i pozdrawiam wszystkie oczekujące na okressss:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabine
hej wszystkim, odstwilam tabletki 2 m-ce temu, pierwszy okres mialam normalnie, a teraz juz 3 dzien mi sie spoznia.... az chodze z nerwow, jak myslicie czy wszystko w porzadku? kochalam sie z facetem z prezerwatywa, ale raz zauwazylam ze jakby odrobinka spermy byla we mnie... bardzo sie boje i nie wiem co robic pozdrawiam i prosze o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga 86
ja tabletki odstawilam w lipcu pol roku bylo tak mnie wiecej miesiaczki byly nieregularne ale po pol roku juz calkiem sie cos popsulo. cykle sa strasznie dlugie miesiaczki sa kiedy chca nawet i zdarzylo mi sie ze nie mielam 2 miesiaca. i teraz sie boje bo ostatnio okres mialam na poczatku marca i teraz nie mam . wspolzylam z chlopakiem i uzylismy prezerwatywy i dwa razy zdarzyl sie stosunek przerywany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga 86
a i dodam ze od ostatniego okresu do teraz zdarzylo sie plamienie myslelam ze okres sie pojawi albo ze to moze owulacja od tego czau minelo ponad dwa tygodnie i nic wczoraj tez zaczelam plamic pomyslalam jak dobrze bedzie okres wstaje razo a tu nic biala wydzielina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalalaldkjfhfhx
a ja myślę ze trzeba wyluzować. Tabsy odstawiłam jakieś2 miesiace temu,1 okres z odstawienia (czyli 7 dni przerwy) drugi okres w 29 dniu cyklu a teraz mija 38 dzien i nic ale w 30 zrobiłam test i nic a od odstawienia nie dość ze mam wiecznie ochotę to w ogóle się nie zabezpieczałam tablety brałam przez 4 lata. Teraz jak mam tak rozrególowany organbizm to zastanawiam się raczej nad swoją płodnością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dudku
Czesc dziewczyny, ja tez zyje w strsie, przez 3 lata bralam Rigevidon, po odstawieniu 1 okres spoznil mi sie 11 dni a na 2 czekam juz 23 dni i nic!, najgorsze jest to ze 17.03 mialam stosunek po ktorym nie jestem pewna czy nie moglabym byc w ciazy. Mam takie dziwne objawy bo pobolewa mnie brzuch ale okresu nie ma. Czekam i czekam i sie denerwuje, naszcescie po przeczytaniu Waszych postow troszke mi ulzylo ze to nie zdarza sie tylko mi i ze wlasciwie po odstawieniu tabletek to normalne. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patka11
hej!! ja też brałam logest prawie 2 lata a czasem zmieniałam na regulon teraz je odstawiłam a okresu już tydzień nie widac kochałam się bez zabezpieczenia ale czy to moze być ciąża? niech ktoś mi odpowie!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alexandra33
w zeszlym tygodniu przestalam brac tabletki, bralam je az 6 lat!!!chcemy z mezem miec dzidziusia:)i mocno sie staramy!wkurza mnie to ze prawdopodobnie moj okres bedzie calkowicie rozregulowany, bo kazde spoznienie bede brala jako objaw tej upragnionej ciazy a potem beda rozczarowana!czy pierwszy okres po szescioletnim braniu tabsow jest bolesny?zanim zaczelam brac tabletki mialam strasznie bolesne okresy, umieralam z bolu, ale bylam wtedy nastolatka, boje sie ze znowu bede umierac z bolu i ile taki pierwszy okres trwa, bo juz sie przywyczailam do 3 dni a slyszalam ze moze trwac nawet 10!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szaporka
cześć dziewczyny!po trzech latach stosowania tabletek antykoncepcyjnych, odstawiłam je 15.03.2007 i do dzisiaj nie dostałam jeszcze okresu:(To mój 51 dzień cyklu. Czuję się ogólnie nienajlepiej:boli mnie podbrzusze,piersi,sutki, i czuję się tak jak przed okresem.Czytając to forum widzę, że nie jestem odosobniona w temacie. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ok.ok.
Mnie się maksymalnie opóźnił do 45 dni. Kolejne niestety były baardzo bolesne... Koleżanka po 2 miesiacach musiała wziasc luteine na wywołanie. Także jest niezła hustawka. Po 7 miesiacach nadal się nie ustabilizowało. Wrócilam jednak do tabletek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anika_79
Ja po odstawieniu tabletek miałam od razu okres tak jak trzeba po trzech dniach zaś nastęny ten naturalny dostalam o czasie - powiedzmy bo spóźnił się jakieś dwa dni ale poza tym oki NO i oczywiście ten straszny nastrój wybuchowy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przez długi czas brałaś antykoncepcje więc się nie dziw że organizm nie może zacząć odrazu normalnie działać. Przez rok chamowałaś naturalną pracę hormonalną. Teraz nawet pół roku miżesz nie mieć owulacji i okresu. Twój organizm musi się zregenerować i zacząć na nowo pracować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panibazyli
na okres po odstawieniu tabletek czekałam 76 dni, chodziłam juz prawie w kaftanie bezpieczenstwa, zrobilam 23 testy ciążowe, ostatecznie poszłam do lekarza i on mi wywołał, potem szybko do nich wrociłam, ale teraz znowu odstawiam i juz sie zaseanawiam jak bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chrapek77
czesc dziewczyny odstawiłam tabletki antykopcepcyjne ! 11 czerwca miałam okres oi trwał do 17 czerwca od tamtego monentu nie dostałam az do wczoraj 6 sierpnia dostałam letkie plamienia czy to moze byc okres ? staram sie o dziecko i nie moge zajsc co mam zrobic zeby zajs c prosze o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bralam tabletki 5 miesiecy, czesniej zastrzyk hormonalny, ale plamilam i zdecydoalismy sie na tabletki, pierwszy okres mialam po 34 dniach, drugi po 31 trzeci po 29 a dwa ostatnie 28 dniowe cykle, wiec nie mam z tym problemow. czasami sie zastanawiam dlaczego tak sie dzieje, ze jedne maja ten okres a drugie nie. nie robilam zadnych badan zanim wzielam zastrzyk, lekarz nie zlecil a ja nie mialm pojecia ze trzeba. ciesze sie ze mam regularnie juz :) i o ciaze sie nie matwilam, choc czasem zdarzalo sie nam pojsc na calosc po odstawieniu. mam test w lazience, bo jak czekalam na pierwszy okres bylam u ginki i powiedziala mi aby dla wszelkiego zrobic, choc na usg widziala grube endometrium i powiedziala ze lada dzien sie powinien pojawic i pojawil sie :) ale najwazniejsze to nie panikowac, podejrzewam ze u was stres robi swoje i tyle, za bardzo sie boicie ciazy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chrapek przede wszystkim zamiast pytac sie na forum idz do ginekologa, niech cie zbada co jest przyczyna ze tego okresu nie ma, ze bylo plamienie, od razu po odstawieniu chcesz zajsc w ciaze?? nie lepiej odczekac kilka miesiecy, przebadac sie?? a moze twoje cykle sa bezowulacyjne. idz do dobrego lekarza i juz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ilenia
Witam Ja przestałam brać tabletki pod koniec października 2006. Pierwszy okres miałam 14 stycznia, drugi 10 marca, trzeci 15 maja i od tamtej pory nic. Menstruacja w tym czasie, jak już była, trwała 2-3 dni. Byłam już u lekarza i dostałam tabletki na regulację cyklu miesiączkowego. Biorę te tabletki już 1,5 miesiąca i oprócz tego, że mam piersi jak kamienie to nic się nie dzieje. To chyba nie jest normalne!!! Staramy się z mężem o dziecko i teraz to ja już nic nie wiem. Chyba zaraz pobiegnę do apteki po test ciążowy. Trzymajcie kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ilenia
Witam ponownie HURA! Udało się! Na teście nareszcie pojawiły sie upragnione dwie kreseczki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tabsy są okropne
brałam przez 16 miesięcy yasmine - schudłam, bo nie zatrzymują wody w organizmie - za to teraz po ich odstawieniu przez miesiąc przybyło mi 5 kg, mimo że jem podobnie i bardzo dużo ćwiczę. Jestem wsciekła, ale do tabletek nie wrócę - pojawiły się żylaki i cellulit sie zwiększył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domalka
Czytam wasze odpowiedzi i piszecie żeby sie nie martwić bo tak jest po dostawieniu tabsów tylko że ja już dwa miesiące nie mam miesiaczki.Brałam 4 lata tabsy ostatnie dwa Jeanine, teraz jak chcemy już dzidzi to nie mam okresu i co robić, dalej cierpliwie czekać?W ciąży nie jestem bo rob iłam test.Dodam że po dostawieniu w ciągu miesiąca przytyłam 5 kg i włosy mi wypadają nie mówiąc że cera sie pogorszył a z czym wcześniej nie było praoblemów zanim zaczęłam brać anty.Czekam na wasze odpowiedzi! Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zamartwiesienasmierc
Odstawiłam tabletki w trakcie brania opakowania pod koniec lipca(wspomnę,ze brałam przez 2lata Microgynon21),teraz jest początek paxdziernika i dalej nie mam okresu...w ciąży nie jestem na pewno, z początku troszke bolały mnie sutki, ale ogólnie teraz dobrze się czuję!Tylko czas leci,a okresu jak nie było,tak nie ma,juz wariuje,wizyta u ginekologa dopiero 26.10...mam juz myśli typu:nie bede mogła miec dzieci :O ... ratunku :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja to wygrywam
Dziewczyny normalnie masakiera... opowiem swoja historie... luty wyrostek szpital; kwiecien odstawienie diane 35; maj moj facet uchlal sie w moje urdziny stracil prace prawko samochod i oczywiscie mnie,maj @ normalnie 7 dni przepisowo, 20 kwiecien male zblizenie z chlopakiem bez sexu tylko dotyk, 23 wyjazd do anglii, 7 lipiec plamienie, do dzisiaj nie widac @ za to wydzielina z piersi... ja to mam problemy... a to zblizenie to nie wydaje mi sie zeby moglo jakies baby z tego wyjsc ale cuda sie zdarzaja...co o tym myslicie?? wiem lekarz... najpierw test ale jaka ja mam panike...tym bardziej ze temten chlopakw szwecji a ja tu sama... okresiku przybadz jak ja cie kocham:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość isomalta
Cześć :) Ja biorę Diane 35. Skończyłam drugie opakowanie i.... już 3 dzień spóźnia mi się okres :( Czy ja jestem w ciąży? Czy to możę przez to, że ostatni tydzień utrzymuje mi się dość wysoka temperatura i boli mnie gardło i biorę paracetamol? Odpiszcie proszę! Pozdrawiam gorąco! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odstawienie tabletek...
podczas brania tabletek nie można brać leków typu paracetamol, antybiotyki...trzeba się zabezpieczać wszystko jest napiane na ulotce....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×