Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Biedronia

Odstawienie tabletek a okres?

Polecane posty

właśnie zrobiłam test.. wynik negatywny :) mam nadzieje, że po terminie spodziewanej miesiączki raczej wyszedłby wynik pozytywny gdybym była w ciąży ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja też mam problem z okresem. w sierpniu odstawiłam tabletki(Cilest) i dostałam zaraz okres we wrześniu tez się pojawił. teraz powinnam go mieć w ubiegły czwartek i nic.Ale czytając wasze wypowiedzi widze ze nie jestem sama i ze to normalne pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobietka_1986

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobietka_1986
Witam :) otóż przyjęłam 1 opakowanie Cilestu,mialam 7 dni przerwy i w 4 dniu dostalam okres,normalny, ktory trwal 5 dni. Okropnie sie czulam po tych tabsach i je odstawilam,ale zaczelam juz brac z drugiego opakowania- wzielam 2 tabletki i po 5 dniach dostalam okres znowu obfity :/ Pewnie gdybym nie brala tych dwoch tabletek to bym nie miala. Ale dziwi mnie ze 2 tabletki juz wywoluja okres! Jakie jest wasze zdanie? To normalne? Pozdro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nervous
Hej! Brałam harmonet przez prawie 3 lata i odstawiłam we wrześniu. Dwa pierwsze okresy miałam normalnie po 29 cyklu a ten trzeci już spóźia się 6 dni... Z tego co czytam, to jest to często spotykane, ale ja się denerwuję. Mimo ze opcja ciąży nie wchodzi w grę... Czy powinnam już teraz iść do lekarza czy jednak poczekać na okres i dopiero po tym iść? Dziękuje za odpowiedzi i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobietki ja mam to samo:( bralam hormonet pol roku..zrobilam przerwe bo wyjezdzalam za granice..przerwalam w polowie wiem ze zle..ale musialam. i tak 2 oresy w miare normalne 3 juz o 13 dni spoznienia no i 4....juz 11 dni spoznienia 2 testy zrobione negatywne..wiec co to jest:( nawet nie mam zadnych boli brzucha nic :( boje sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość littlegirl
Ja przez 3 lata brałam Rigevidon,wszystko było ok,praktycznie okres przychodził regularnie co do dnia. Przestałam brać tabletki 4 miesiące temu. Po odstawieniu pierwszy okres przyszedł po ok 30 dniach,drugi i trzeci tak samo, tylko teraz sie spóźnia już 9 dni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seren
hey dziweczyny:) jak ja sie srasznie ciesze ze trafiłam na to forum, bop mam podobny problem do was i nie wiedziałam czego tak sie dzieje, to moze zaczne od poczatku. po roku i 3 miesiacach odstawiłam tabletki cilest, ginekologo powiedział mi ze moge odstawic w czasie jaki bedzie mi odpowiadalm najlepiej, wiec tablekti skonczyłam barac 20 grudnia 2007r, potem dostałam normalny okres< ten po skonczeniu brania tabletek> no i teraz czekam na swój 1 okres gdy juz nie brałam tabletek. no ale najgorse jest to ze jest juz 38 dzien cyklu i nic;/ zero, objawy oczywiscie mam bolą mnie piersi i czasem sutki w dotyku< sprawdzałam> czasem mam tez bóle brzucha takie jak przed okresem,i wogóle objawy jak niektóre z was oklesliły ciązowe. A WIEM ze w CIĄZY nie jestem, bo ostatni raz współzyłam jak brałam tab, a potem mój face wyjechał no i dostalam ten okres z odstawiwnia. denerwuje sie tym ze go nie ma no i na moje nieszczescie zbiegło mi sie to z moja sesją na studiach, i juz wogóel jest masakra.. w nastepnym tyg zamierzam sie wybrac do gin ale widzac po waszych wpisach to nie powinnam sie aż tak okropnie stresowac < eh łatwo napisac;/> pozdrawiam p.s no i licze na szybki okres, nie tylko dla siebie ale dla innych o podobych problemach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nienagrana
czy to mozliwe zeby po odstawieniu tabletek bardzo zle sie czuc.Bralam jasminelle przez 4 miesiace.okres powinnam miec za tydzien.ostawilam je w grudniu -byl wtedy normalny okres z doatwienia.traz mam lekkie plamienia i strasznie zle sie czuje.slabo mi sie robi,mam mdlowsci i czasami pobolewa mnie brzuch jak na okres-zawsze tak mialam na pare dni przed.ale czy to mozliwe aby miec tak lel samopoczucie przez odstawienie?miala tak ktoras? bo tak zle to ja sie nigdy nie czulam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seren
:) pisałam tu nie dawno ze mam problem, i własnie sie on rozwiazał, dostałam okres, wkoncu, pojawil sie w 40 dniu cyklu, wiec zycze także by wasze problemy rozwiazały sie w takim tepie;) pozdawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rejna
Ja także po odstawieniu tabletek miałam objawy ciążowe - jak nic! Okres z odstawienia przyszedł normalnie. A ten "prawidłowy" w terminie takim, w jakim dostałabym go przy braniu tabletek. Niemal idealnie - z jednodniowym poślizgiem. Tylko u mnie jest ta różnica, że staramy się z mężem o Maleństwo i niestety - w pierwszym cyklu po odstawieniu nie udało się :( Próbujemy dalej:) Lekarz powiedział mi, że ten 3-miesięczny okres "oczyszczania" to mit. Że ciąże mnogie zdarzają się - owszem - raz na 80 ciąż i nie ma znaczenia, czy kobieta brała pigułki, czy nie. Tylko zastanawiające jest to, ze kochaliśmy się często, bez zabezpieczenia i mimo to nie udało się :( Ja wiem, ze teraz organizm wraca do normy, po 5 latach "sztuczności"... Cóż, pozostaje czekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biore yasminelle, ale dodatkowo zabezpieczam sie jeszcze gumka (wiem, to niby dziwne, ale ja jestem panikara ). tak czy siak, pod wzieciu ostatniej pigulki w sobote w srode pwinnam dostac okres. nie dostalam. czwartek lekkie krwawienie ale krotko. w piatek to samo. moje miesiaczki zazwyczaj byly obfite i reguralne przy tabsach. zaznaczam, ze to nie jest pierwsze opakowanie tylko ktores z kolei. co to moze byc? oczywiscie mimo podwojnego zabespieczenia zaczelam myslec, ze ciaza... nigdy wczesniej tak nie mialam, a biore pigulki pare lat (wczesniej yasmin). dodatkowo wiem, ze mam nadzerke. macie jakies pomysly??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna1988
Hej... brałam tabletki Diane 35 przez 1,5 roku... odstawiłam w pazdzierniku.. pierwszy okres przyszedł normalnie, w listopadzie sie spóźnił kilka dni.. w grudniu a teraz miałam dostać 17 stycznia i NIC :( na pocżątku stycznia koczałam sie z moim chłopakiem i prezerwatywa została w środku (zanim sie spuścił)... strasznie sie boje... nie wiem co mam robić-mam teraz sesje i mam nadzieję ze to wywołane jest stresem... pomóżcie mi... jestem w ciaży????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frrancuzka
czulam sie tak samo fatalnie jak niektore z Was, okres spoznil mi sie 5 dni i chyba nigdy wczesniej nie byl tak okropny! chyba biorac tabletki przyzwyczailam sie do wygodnictwa, planowania, lekkich okresow, zminimalizowanych boli itd. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żubranko
Wotam kobietki!matko dlaczego w ogole bralam to g... tabsy odstawilam w listopadzie, pozniej mialam okres i w grudniu i w styczniu a teraz mam juz 40 dzien cyklu i nic :(!!! Piersi mnie wcale nie bola, brzuch pobolewa, mam dziwny sluz a moja cera- masakra!!! czuje sie jakbym przechodzila okres dojrzewania:(pryszcz na pryszczu!do tego przytylam jakies 4 kilo choc nie objadam sie!test robilam dzis w ciazy nie jestem, ile mam jeszcze czekac!?!i co mam robic z cera?! pomocy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janda
4 miesiące temu przestałam brac tabletki yasmin..musialam bo przez cale 8 miesiecy ich zażywania pobolewal mnie brzuch co nie jest normalne..przez 2 kolejne miesiace okres dostawalam regularnie tak jak zawsze co 24-25 dni..w 3 miesiacu spoznil mi sie o tydzien, a teraz spoznia mi sie juz 9 dni..bola mnie jajniki, macica i pochwa..ogolnie cale podbrzusze..i od 2 miesiecy miewam zawroty glowy..raz o malo nie zemdlalam:( mam nadzieje ze nie jestem w ciazy, ze to przez te tapsy wzystko mi sie rozregulowalo..no i stres bo jestem w trakcie sesji..poczekam jeszcze pare dni..jak sie nie pojawi to zrobie test..:( Pozdrawiam wszystkie przerazone i zmartwione..3majcie sie cieplutko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia-blch85
Cześć dziewczynki!!mam taki malutki problem. W listopadzie odstawiłam tabletki Novynette i przez 3 miesiące dostawałam co do godziny jak przy tabletkach, a teraz się spóźnia 3 dni:/teoretycznie ryzyko ciąży istnieje ale w bardzo minimalnym stopniu:). Zastanawiam się czy jest to normalne zjawisko, że przez 3 miesiące dostaje okres tak jak przy tabsach, a 4 nie przychodzi w terminie??pozdrawiam gorąco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aganieszka84
Witam wszystkie kobietki:)))) Niestety ja mam ten sam problem...Odstawilam tabletki ponad tydzien temu i od tamtej pory nic (bralam microginon a ostatnio cilest)Raczej nie ma mowy o ciazy choc nie ma nic pewnego na tym swiecie..Mam nadzieje ze nie mam sie czym martiwc.Poczekam jeszcze tydzien i jesli nadal nic to bede musiala zrobic test. pozdrawiam wszystkie dziewczyny z problemami:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slonko6
czesc dziewczyny, mam problem. W marcu 2007 rzucilam tabletki anty, po jakies 2 miesiacach dostalam @. W czerwcu mialam slub i moj @ zapowiadal sie na te wlasnie dni. Poszlam wiec do lekarza dala mi tabletki to byly antykoncepcyjne i kazala brac przez 4 dni. Tak wlasnie zrobilam i to byl moj najwiekszy blad!!!! Od tamtej pory nie dostalam @ przez 4 miesiace. POszlam do lekarza dala mi Provere i tak jak sie domyslacie dostalam @. Myslalam ze juz wszystko bedzie dobrze. I znow nie dostalam @ wiec znow wzielam Peovere i tez dostalam @. To byly pewnie zaburzenia hormonalne. Ostatni raz @ mialam 31 grudnia i do tej pory cierpliwie czekam nie biore zadnych tabletek NIC. Jest juz marzec a ja nadal nie dostaje@. Bylam u lekarza i powiedzial mi ze hormony mam w normie bo badal krew. Takze nie wiem co mam robic, poradzcie blagam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slonko6
czesc dziewczyny, mam problem. W marcu 2007 rzucilam tabletki anty, po jakies 2 miesiacach dostalam @. W czerwcu mialam slub i moj @ zapowiadal sie na te wlasnie dni. Poszlam wiec do lekarza dala mi tabletki to byly antykoncepcyjne i kazala brac przez 4 dni. Tak wlasnie zrobilam i to byl moj najwiekszy blad!!!! Od tamtej pory nie dostalam @ przez 4 miesiace. POszlam do lekarza dala mi Provere i tak jak sie domyslacie dostalam @. Myslalam ze juz wszystko bedzie dobrze. I znow nie dostalam @ wiec znow wzielam Peovere i tez dostalam @. To byly pewnie zaburzenia hormonalne. Ostatni raz @ mialam 31 grudnia i do tej pory cierpliwie czekam nie biore zadnych tabletek NIC. Jest juz marzec a ja nadal nie dostaje@. Bylam u lekarza i powiedzial mi ze hormony mam w normie bo badal krew. Takze nie wiem co mam robic, poradzcie blagam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiik.
hej dziewczyny, ja też mam podobny problem brałam tabletki 6 miesięcy, musiałam niestety odstawić bo zachorowałam na zakrzepice:/ Pierwszy okres pojawił sie normalnie(ale to ten w 7 dniowej przerwie) ale następny spóźnia mi się już 5 dzien:( Strasznie się boję, że mogę być w ciązy. Czy jest to dosyć normalne? Prosze o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała sam
-->Madziu blch85, ja mam teraz identyczną sytuację, tylko że po Yasminelle Jak sobie z nią poradziłaś do tej pory? też pierwsze 3-4 miesiącce miałam regularnie wszystko, a teraz - bach! spóźnia mi się. Masz już? Co zrobiłaś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie zestresowane kobiety;) Mam dokładnie ten sam problem co wy;) Tabletki odstawiłam miesiąc temu, po odstawieniu oczywiście dostałam krwawienia- czyli jak zwykle.Teraz czekam na ten \\\"normalny: okres...dziś powinnam dostac, ale ani widu ani słychu! Mam bolące sutki, co bardzo mnie drażni;/ Też tak macie?a brałam yasmin, okropieństwo moje libido spadło do 0!Fuj!Postanowiłam odtruc mój organizm...narazie licze na prezerwatywy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 88*
spokojnie:) ja tez jestem w takiej samej sytuacji, ale z tego co czytalam to jest normalne po odstawieniu tabletek (szkoda ze wczesniej o tym nie wiedzialam bp przez tydzien zylam w strachu hehe..) Okres idzie do nas malymi kroczkami...:) moze to potrwac nawet 2,3,4 tygodnie. pozdrawiam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za uspokojenie! Wiesz, jak to jest...Najgorzej jak zaczniemy sobie wkręcac...;)To przychodzą głupie myśli do głowy.Co prawda ja kochałam się z chłopakiem ale w pt (okres miałam dostac w poniedziałek, do tego się zabezpieczyliśmy), wiec ciąza to nie jest. WIęc nic nam nie pozostaje jak tylko czekac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martynela
mnie po odstawieniu yasminu tez okrutnie sutki bolą :/// a okres powinnam dostac wczoraj... i wiem,ze to normalne, ale zaczynam lapac lekkie paranoje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anetka500
Pomozcie jezeli ktos mial podobne doswiadczenia!! Jestem 9 miesiecy po porodzie. Zaczelam brac tabletki (microgynon) przez 3 miesiace, miesiac temu przestalam powinnam dostac okres ale narazie sie nie zapowiada. Po porodzie dostalam normalnie pierwsza miesiaczke ale nastepnej nie bylo przez ponad 2 miesiace, zastanawiam sie czy to moze miec jakis wplyw na to, ze teraz troszke sie spoznia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×