Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Biedronia

Odstawienie tabletek a okres?

Polecane posty

Gość kanulcia
Hej! nie wiem już co robić! brałam harmonet przez 2 lata, pierwszy okres dostałam normalnie, drugi po 44 dniach a teraz czekam już od 9 stycznia i nic! napiszcie mi proszę co to są za tabletki, te co niektóre z Was dostały na wywołanie, one naprawdę są pomocne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kometa127
Cześc dziewczyny! Ja brałam tabletki przez trzy lata zdecydowałam się na odstawienie po tym jak moja koleżanka poroniła i lekarz stwierdził że to przez antykoncepcje. W sumie okres powinnam dostac 5 maja ale przez cały miesiac bardzo boli mnie brzuch po prawej stronie na dole...czytałam, że Was bola piersi ja nic takiego u siebie nie zaobserwowałam oprócz tego że zmalały o prawie rozmiar:). Nie wiem czy ten ból jest spowodowany odstawieniem tabletek czy to wyrostek juz sama nie wiem. Boje sie iśc do lekarza bo nie chcem iśc do szpitala za kilka dni mam mature....pomóżcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misia182
Hello!!! mam cholerna schizy..odstawiłam Diane 35 po 3 latach brania...pierwszy okres dostałam normalnie( po odstawieniu) dzis mija 49 dzien bez okresu.. chce miec drugiego dzidziusia,ale moj lekarz przestrzegł mnie ze po odstawieiu nalezy pocekac min 3 miechy by organizm sie oczyscił z toksyn zeby dziecko było zdrowe...czy któras z was tez miała az tak długa przerwe??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ikaka
w takim razie nie rozumiem.. przecież wszystkie pigułki antykoncepcyjne podobno regulują cykl i to jest podobno jedyny dobry sposób. nie uważacie że coś tu się nie zgadza?? :) wyprowadźcie mnie z błędu jeśli nie mam racji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kanulcia
Ja nie wiem jak to jest z tą regulacją, ale brałam harmonet przez 2 lata, pierwszy okres miałam normalnie, drugi po 40 dniowej przerwie, a teraz mija już przeszło 70 dni bez okresu! właśnie wróciłam od lekarki, dała mi skierowanie na badanie poziomu prolaktyny, jak będzie zaburzony da mi tabletki na wywołanie okresu! nie wiem jak to dalej będzie, za miesiąc mam ślub i chcielibyśmy mieć dziecko, a nie wiem czy teraz wogóle to będzie możliwe!jestem załamana:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pusia 275
Stosowałam tabletki Cilest przez 7 miesięcy.Odstawiłam ja bo przytyłam 5 kg.Pierwszy okres przyszedł w 25 dniu cyklu.A na następny czekam,spóżnia się już trzy dni,poza tym mam spuchnięty brzuch.Czy ktoś ma taki przypadek?pomóżcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boujourk
Dziewczyny!ja odstawilam tabletki 6dni temu- i zaczely mnie bolec piersi;/ czy ktoras z Was tak miala????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aśka..
ja odstawilam pigulki po 3 latach brania, pierwszy i drugi okres miałam normalanie :) a potem sie zaczęło: po tygodniu od zakończenia drugiego okresu dostalam takich "upławów" ze strach :( najpierw byly bezbarwne potem brazowawe potem czerwone ;/ no to pomyslalam ze na bank to jest @ i ze jest loos ale to juz tak trwa 4ty tydzien ;/ bylam u lekarza i mam badania za tydzien dopiero ;/ myslalam zeby zaczac znowu brac pigulki :( juz sama nie wiem co robic... miałyscie tez tak? a jeszcze do tego jestem w UK i tu bardzo trudno o dobrego lekarza ktory sie chociaz troche "przejmie" czyims problemem :( POMOCY :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna9876
CO SADZICIE O ODSTAWIENIU TABLETEK NIE KONCZAC LISTKA???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna9876
CZUJE SIE FATALNIE, LEKARZ NARAZIE DORADZIL MI DO KONCA TYG BRAC (JESTEM PO 7 TABL) A GDZIE JESCZE 15.. POWIEDZIAL,ZE JESLI NIEE PRZEJDZIE TO ODSTAWIMY W SRODKU OPAKOWANIA, ALE MARTWIE SIE CZY SA MOCNE SKUTKI UBOCZNE TEGO.. MOWI,SIE ZE LEPIEJ JEST 'ZJESC' DO KONCA OPAKOWANIA... PROSZE O PORADY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niecierpliwa21
Czesc! Martynko9876 ja odstawilam tabletki po 15 dniach...Miałam okropne skutki uboczne podczas brania i nie przejmowalam sie czy to dobrze czy nie jeżeli je odstawie. Po prostu zdecydowałam że nie bede dłuzej truc swojego organizmu skoro tabletki mu nie pasuja. Pamietaj ze zwsze liczy sie nasze zdrowie!!! I mimo wszysto jezeli zle sie czujesz to je odstaw już. Skutków ubocznych wiekszych niz podczas brania nie mialam. Takze mam nadzieje ze u Ciebie tez bedzie wszystko ok. Pozdrawiam!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna9876
dziekuje za odp, tez odstawilam, i jest o niebo lepiej !!! czuje sie soba po prostu:) wszystko jest ok, okres pojawil sie po 2 dniach tak jak przewidywalam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emememem
Witam! Słuchajcie drogie Panie, ja tabletki odstawiłam w lutym i dokładnie 8 lutego miałam krwawienie (jeszcze to po tabsach) i do tej pory nic :/ Czyli spóźnia mi się juz prawie 3 miesiące. Powinnam biec do ginekologa? A jeśli, któraś z Was miała podobnie to co ginekolog robi w takiej sytuacji?? Niecierpliwie czekam na odpowiedz :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kanulcia
Ja ostatni okres miałam już 4 miesiące temu więc chodzę do lekarza już od dwóch i co? kazał mi zbadać poziom prolaktyny, zrobił usg i doszedł do wniosku że okres trzeba wywołać, więc zapisał mi tabletki antykoncepcyjne do brania przez miesiąc, po nich powinien się pojawić! i jak się pojawi to mam zacząć brać jakieś tabletki na uregulowanie cyklu, ale czy to cokolwiek pomoże?no więc narazie mam receptę i się zastanawiam czy mam brać znów te tabletki, przecież nie po to odstawiałam żeby na nowo to łykać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emememem
No niby nie po to rzucałaś żeby znowu brać, ale z drugiej strony pewnie brak okresu przez tyle czasu nie jest zbyt zdrowy i dobry dla organizmu. Jeśli to jedyna droga to powinnaś się zdecydować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewe...22
Witam.. Własnie mialam dzisiaj kupywac test ciazowy..ale dostałam okres kilka minut temu..dzisiaj jest 37 dzien...ostatni tydzien był straszny...rozmyslania czy jestem w ciazy czy nie jestem..no ale to spoznienie to wina odstawieiem tabletek..wiec nie stresujcie sie ...bedzie dobrze.. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syśka21
Witam, mam ten sam problem co większość... brałam tabletki Yasmine około roku, odstawiłam, bo strasznie przytyłam. Pierwszy okres po odstawieniu był normalnie, teraz już się spóźnia o 5 dni. Najgorszy jednak jest ten ból sutków i podbrzusza... Ciąże wykluczam, bo dziś robiłam test. Zaczynam żałować, że skusiłam się na tabletki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misia182
w koncu sie doczekałam....okres dostałam równe 3 miesiace po zazyciu ostatniej tabletki...ulga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny! Bardo proszę Was o pomoc!! Oto mój problem: kilka miesięcy temu odchudzałam sie, zrzuciłam 7 kilogramów. Efekt: zaburzenia miesiączkowania, przez około pół roku nie miałam normalnego okresu. W końcu poszłam do ginekologa i dostałam tabletki na miesiąc, na uregulowanie wszystkiego. Po tabsach okres dostałam normalnie i w kolejnym miesiącu po odstawieniu też. Ale teraz jestem w 13 dc i znowu pojawiła sie miesiączka!!! Okropnie sie boje, czy to możliwe że mój cykl dalej jest po porstu rozregulowany? Czy moge po prostu poczekać i obserwować co będzie dalej? Boje sie że lekarz znowu mi przepisze pigułki które znosilam koszmarnie i naprawde nie chce już tego syfu brać wiećej :/ Z góry dziękuje.... :(((((((((((((((((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim, mam pytanie. Przez 8 mcy brałam tabletki, ale w końcu postanowiłam je odstawić. Współżyłam tego dnia, w którym wzięłam ostatnią tabletkę z ostaniego opakowania. Krwawienie w tej 7 dniowej przerwie normalnie nastąpiło, no ale później nie rozpooczynałam juz kolejnego opakowania. CZy byłam wtedy zabezpieczona? Niedługo mam dostać okres, ale bardzo się boje:( Od 2 tyg strasznie bolą mnie piersi i mam wrażenie, że bruch jest jakiś wydęty;/ CZy to efekt odstawienia tabletek czy nie?? Pomóżcie proszę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka200
hej ja odstawilam tabletki ponad miesiac temu, jak narazie czekam na pierwszy normalny okres. Jedyne co narazie zauwarzylam to to , ze czesto siusiam, mam silne uplawy i tak jakby troche spuchlam. ale za to moje libido powrocilo no i energia na caly dzien. wczesniej w kaznej wolnej chwili bym spala. Ciazy sie nie boje co ma byc to bedzie! tabletki bralam przez 7 lat RIGEVIDON. Czy ktoras z was je brala i jk sie czujecie po odstawieniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iirmina
Ja brałam z kolei Regulon na regulację cyklu i odstawiłam go jakieś 4 miesiące temu. Przez pierwsze 2 m-ce dochodziłam do siebie, ale w 3 miesiącu okres już normalny. Więc trzeba poczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anusiaaaa19
Hej... no a ja mam mały problemik jak Wy dziewczyny. Odstawiłam Yassminell ponad 6 tygodni temu po 6 miesiącach przyjmowania. Pierwszy okres dostałam normalnie, ale na ten drugi czekam od ponad 2 tygodni i nic... Zdążyłam już zrobić trzy testy ciążowe. Wszystkie wyszły negatywnie, ale okresu jak nie było tak nie ma... Ostatnio pełen stosunek miałam 6 tygodni temu... od tamtego czasu w sumie doszło tylko do kilku wejść i raz odbyliśmy pełen stosunek się używając prezerwatywy. Zauważyłam, że od dwóch tygodni bolą mnie sutki i mam nabrzmiałe piersi, a oprócz tego boli mnie brzuch jakbym zaraz miała dostać okresu, oprócz tego żadnych innych objawów "niby-ciąży" nie zauważyłam... ale okresu ciągle nie dostaję! Nie wiem już co o tym myśleć... Umówiłam się do mojej gin... to w końcu będę pewna co jest grane... Kurde nie wiedziałam, że te hormony to takie świństwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylek1986
witam wszystkie dziewczyny!!! bralam Logest 2 lata. wyszlam za mąż i odstawilam tabletki zeby za jakies 2 lata spokojnie zajsc w ciaze! wzielam ostatnie opakowanie potem mialam okres z odstawienia normalnie 7 dni a potem juz nie rozpoczelam nowego opakowania minelo 3 tygodnie tak jak bym brala tabletki a tydzien temu powinnam dostac okres juz normalny i nic. pomozcie kobietki pozdrawiam i caluje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kanulcia
Myśle że takimi małymi spóźnieniami nie ma sie co przejmować, mi też sie pierwsze miesiączki po odstawieniu spóżniały, a teraz nie mam okresu juz pół roku:( chodze do lekarza i nawet mnie chyba do sanatorium będą wysyłać, bo nic nie pomaga!nie wiem czym to jest spowodowane i naprawde bardzo sie martwię. Wcześniej też miałam bóle brzucha jak przy kresie i zawsze prędzej czy później go dostawałam, ale teraz juz tak długo nie ma:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hanka81
Czytam to forum i czytam i... chyba się uspokajam... Ja odstawiłam Cilest po roku - przez depresję, zawroty głowy, wahania nastrojów - taka "mała jędza" się ze mnie zrobiła :D I jest lepiej, czuję się wspaniale, tylko.. no właśnie okres. Pierwszy dostałam z odstawienia, drugi - prawie jak w zegarku, a na teraz jestem w 45.dniu cyklu i okresu ani śladu. Już mój narzeczony coś sobie tam w końcu przeliczył :D i codziennie mnie podpytuje, czemu to jeszcze okresu u mnie nie ma... Boję się jak cholera.... Niby zabezpieczaliśmy się prezerwatywami, ale to przecież nie daje 100% pewności.... Dziewczyny, help!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kanulcia
Naprawdę nie masz się co martwić, ja też po odstawieniu pierwszy okres miałam normalnie, drugi w miare też, na trzeci czekałam 60 dni, a na kolejny juz prawie pół roku, a w ciąży nie jestem (choć już wmawiałam sobie różne objawy), więc naprawdę takimi niedużymi opóźnieniami nie musicie się przejmować:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hanka81
Dzięki Kanulcia! zupełnie sie odprężyłam po Twojej odpowiedzi - w ogóle przestałam o tym myśleć i ... właśnie przed chwilą dostałam okres :D Euforia jednak szybko minęła - BOOOOOLI :( Ale za to jestem spokojna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anusiaaaa19
Ja też dostałam... ale taki, że masakra!!!! pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ........a........
hej dziewczyny biorę proszki antykoncepcyjne, czasami zdarzało mi się brac je poźniej o 2- 3 godziny w 2 tyg, współżyłam z chłopakiem i teraz mam 7 dniową przerwę już 4 dzień a ja okresu nie dostałam inawet brzuch mnie nie boli... czy to możliwe zbym była w ciązy ?? pierwszy raz mi się tak zdarza, że nie mam miesiączki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×