Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Biedronia

Odstawienie tabletek a okres?

Polecane posty

Gość emilka80
kochane , a ja to sobie na życzenie rozregulowalam cykl. Mąż ciągle za granica i dlatego robiłam tak-4 miesiące tabsy, 2 miesiące bez i tak w kólko. @miałam albo z odstawienia albo normalną co 28 dni. było ok jak brałam cilest, teraz zmieniłam na microgynon i po 4 miesiącach stosowania- @ z odstawienia normalnie a teraz 34 dzień cyklu i nic. jestem przerazona swoją glupotą. pocieszcie mnie jutro rano robie test bo oszaleję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anty anty
Hej dziewczynki która z Was brała Symonette?Po jakim czasie dostałyście miesiączke?Ja brałam przez ok6 m-cy ,teraz mija 3 dzień gdy je odstawiłam ,a przy tym mam straszne bóle brzucha czy to nadchodząca miesiączka?????????a dodam jeszcze że przez te 6 m-cy miesiaczki nie było.Pozdarawiam serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kikimikimiki
ja ostawilam tableti 4 miesiace temu i nadal nie mam okresu w ciazy nie jestem bo robie regularnie testy i nic z nich nie wynika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kikimikimiki
ja ostawilam tableti 4 miesiace temu i nadal nie mam okresu w ciazy nie jestem bo robie regularnie testy i nic z nich nie wynika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny mam pytanie. Czy ktoras brala tabletki wiecej niz 10 lat? Ja bralam mercilon przez ok13 z przerwa gdzies po srodku teraz odstawilam bo chcemy dzidziusia:) zastanawiam sie czy beda duze problemy po tylu latach brania tablet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość hej. w grudniu po poł roku brania, odstawiłam tabletki anty (lesinele) .po 4 dniach dostałam miesiączke z odstawienia, w styczniu dostałam kolejną,( cykl wyszedł 30 dni ) lecz teraz czekam już 2 tydzien i miesiączki brak. zabezpieczamy sie z chłopakiem uzywająć gumek, jak dotąd żadna nie pękła. dodam tylko ze czesciej oddaje mocz. od poniedziałku mam lekko podwyzszoną temp. sennosc i katar. ( mam nadzieje ze to przemeczeie/grypa itp) czy ktorys z czynnikow swiadczy to o ciązy? stąd pytanie : czy któraś z was miałą taki sam problem z okresem? martwie sie ze to ciąza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikt sie na forum nie udziela ale dla tych co sie martwia i tu zawedruja napisze ze u kazdej jest inaczej. Ja po 13 latach brania tabletek (mercilon) wlasnie dostalam moj pierwszy okres:)))) tabletki przestalam brac 24 stycznia pierwszy potabletkowy okres dostalam normalnie 27.01 a drugi wlasnie dzisiaj 28.02:))) mam tylko nadzieje ze kolejne tez sie pokarza bo dopiero od maja chcemy sie starac o dzidzie:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość sisimi
Kiminikimini i jak tAm? Bo powiem Ci ja odstawiam tabsy po jakiś 2latach i pierwszy okresie z odstawienia normalńie a teraz czekam hmm 50dzien?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
brałam tabletki antykoncepcyjne do 16.03.14 r. bo potem było 7 dni przerwy od brania tabletek w ktorych powinien pojawić się okres. kochałam się z chłopakiem 18.03.14r. a 19 dostałam miesiączkę czyli tak jak zawsze regularnie w czasie brania tabletek anty. po tej przerwie nie brałam juz tabletek gdyż odstawiłam je aby móc zrobić badania. planowo powinnam dostać okres 16.04.14 r. a juz spóźnia mi się okres 8 dni. przed rozpoczęciem brania tabletek miałam mega nieregularne cykle. a teraz mam juz od tygodnia stan podgorączkowy. czy mogę być w ciąży? skoro ostatni stosunek był na dzień przed wystąpieniem poprzedniej miesiączki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domizuzi
Czesc ja jestem prawie 4miesiace po porodzie. Jak karmilam piersia to bralam miesiac tabletki anty azalie i dostalam miesiaczke 1teraz odstawilam je bralam je tylko miesiac i nie dostalam drugiej miesiaczki spoznia mi sie prawie 2tyg. Czy to mozliwe ze przez odstawienie tabletek? Czy znow moge byc w ciazy. Niewiem czemu tak dlugo mialam troche strsu, wspolzylam z chlopakuem ale to byl sexs przerywny.. Boje sie zrobic kolejnego testu.. Chociaz wiem ze nie moge byc bo uwazalismy. Prosze o pomoc co o tym myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Halusia 38
Witam miło. Czytam te Wasze wiadomości i chyba się troche pocieszam.Brałam Yaz 5 lat ,odstawiłam ze względów chorobowych,po odstawieniu pojawił sie tradycyjnie okres,za miesiąc drugi,trzeci był juz o tydzien szybciej...a teraz juz minęło 6 tyg od ostatniego okresu i nic.Chyba zaczynam schizowac.Musze wybrac sie do apteki po test,bo nie planowałam ciąży,ze względu na zdrowie i wiek. Pozdrawiam i życzę wszystkim laseczką wytrwałości w oczekiwaniu na kolejną miesiączkę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patkaf
bralam tabletki rok (Midiane) przestalam teraz tez czekam na pidrwszy okres i nic niby brzuch mnie boli ale nic sie nie pojawia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mleko_migdałowe
Ja też jestem przerażona... Brałam tabletki 4 miesiące (Lesinelle), postanowiłam je odstawić po wzięciu ostatniego opakowania. Dostałam normalnie tego krwawienia, które jest w 7 dniowej przerwie, trwało tyle, co zawsze. Teraz następny okres mi się spóźnia, boli mnie podbrzusze i mam biało kremową wydzielinę, w połowie cyklu bolały mnie sutki. Jestem przerażona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMagdalena
Hej Skarby ! Odstawiłam tabletki anty na miesiąc bo nie dostałam się do ginekologa na starym roku...teraz je już posiadam ale...Okres miałam 2 stycznia...dziś jest 14 styczeń i pojawiło się krwawienie...Czy zatem mam wsiąść dziś pierwszą tabletkę anty czy nie? bo już normalnie zgłupiałam na tym punkcie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej dziewczyny ! brałam tabletki gdzieś z 5lat! odstawiłam w sierpniu 2014r, nadal mam mega problemy z okresem, wiadomo normalny z ostawienia się pojawił 1.09.2014, ale tego nie licze... – później kolejny już normalny 6.10, drugi 7.11, a trzeciego nie dostawałam w grudniu (spóźniał się) bo okazało się że mam torbiel…ale dostałam leki i tabl. na wywołanie Primolut-Nor i pojawił się 3.01.2015, ale to był wywołany tabsami.. a torbiel samoistnie się wchłonęła… w lutym dostałam bardzo skąpy ale był już sam z siebie 10.02 i od tamtej pory zaczęłam siebie obserwować ! masakra jakaś, wiem że mam to na własne zyczenie.. nie wiem po co faszerowałam się tym świństwem, nie myślałam ze będę mieć takie skutki uboczne stosowania antykoncepcji... u gina jestem co jakiś czas, za niedlugo znowu sie wybiorę oczywiście prywatnie, nie wiem, wydaję mi się że porobię sobie jakies badania hormonalne, niech coś mi zalecą bo zwariować można... na usg wszystko jest ok, nie wiem co już myśkeć. Dodam że odstawiłam z wyboru, bo pragnę dziecka . Mimo stosowania tabletek podczas brania czułam się świetnie. Gorzej jest teraz, popadam w paranoje że nigdy mi się nie unormuje... boję się problemów jakie będę miała z zajściem w cąże. :( a to już 7 miesiąc jak nie biorę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny mam pytanie odstawiłam tabletki ovulastan brałam je 8 miesięcy po odstawieniu mój okres trwał 14 dni. Kochałam się z chłopakiem dość niedawno bez zabespieczenia a następnego dnia miałam dni plodne( bezbarwny śluz ciągnący i ból prawego jajnika) kilka dni po owulacji boli mnie ten sam jajnik. Co to może być? Czy to normalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dodam jeszcze ze nie dostałam normalnego okresu od tego 14 dniowego krwawienia z odstawienia. 30 dni juz mija.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biorę tabletki Syndi 35 od dwoch miesiecy, wczesniej bralam sylwie 20. Podczas pierwszego opakowanie Syndi 35 (6dzien brania)wspolzylam z chlopakiem bez dodatkowego zabezpieczenia. Dwadzieścia jeden dni pozniej dostalam krawaienie z odstawienia. Wykonalam ten badanie hcg=3.1 następnie powtorzylam po 48 godzinach wynik byl <2.0 nastepnie powtorzylam badanie hcg dziewięć dni pozniej takze <2.0. Zrobilam takze domowe testy wszystkie negatywne. Pieć tygodni po stosunku wykonalam usg dopochwowe i wyszlo ze trzon macicy tyłopochyleniu o gładkich eobrysach i jednorodnej echogennosci owymiarach 47*38mm, endometrium linijne jednorodne o grubości 3.2mm obie warstwy.jajniki drobnopęcherzykowate. Zatoka Douglasa wolna. Dostalam takze drugiego krwawienia z odstawienia co do dnia i godziny jak poprzednio czy istnieje ryzyko ze jestem w ciazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćagu123nia
Witajcie jestem nowa i mam male pytNko zaczelam brac tabletki w 1dc i dzis jest 11 dc a ja nadal krwawie i bardzo zle sie czuje odstawilam tabletki po rozmowie z lekarzem ale moje pytanie brzmi czy dojdzie do owulacji jesli tylko 11tabletek wzielam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość007
Potrzebuje pilnie pomocny. Jestem w trakcie zażywania tabletek Diane. W piątek (29.01) wezmę ostatnią z blistra więc dostanę okres gdzieś koło wtorku (2.02) - sądząc po ubiegłych miesiącach. Jednak bardzo bardzo mi zależy nie mieć okresu 5,6,7. 02. a w tym wypadku na pewno bym go jeszcze miała. Czy jak odstawię tabletki nie kończąc blistra to dostanę okres wcześniej niż gdybym go skończyła przez co szybciej się skończy? Czy lepiej nie robić 7 dniowej przerwy i wymusić brak okresu w lutym? Pomóżcie proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam pytanie.Barałam tabletki rok czasu.Po zakonczeniu blistra postanowilam ostawić.Okres pojawil sie normalnie czyli 3 dni po odstawieniu.Był bardzo skapy i trzeciego dnia własciwie bylo delikatne plamienie.Tego dnia odbyłam pelny stosunek bo zapomnialam ze przestalam brac tabletki.Na drugi dzien mi sie przypomnialo ze chyba ryzykowalam.Nie maialm kolejnych tabletek by zaczac brac. Minął miesiac i czekam na okres prawdziwy w oczekiwanym terminie.Mial byc wczoraj i nic.Nie mam żadnych objawow ciążowych.Jedynie co zauważylam to duzo śluzu. Czy moglo tamtego dnia dojść do zaplodnienia????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andresia
Hej Mnie okres spóźnił sie ponad 2 miesiące. Z tego całego stresu ze być moze jestem w ciąży zaczęłam mieć typowe objawy ciąży! Zaczęło sie od bólu piersi, potem bóle brzucha, częste sikanie aż do tego stopnia ze zaczęło mi sie robić nie dobrze. Moje oczy tez zaczęły widzieć to co chciały czyli rosnący brzuch! Obłęd. Zrobiłam test czekając jak na szpilkach i nic, brak ciąży a na następny dzień okres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Manka23
Nawiazanie do tego co napisalam 2014.02.28. W 2 cyklu po odstawieniu tabletek zaszlam w ciaze. Mala ma 2 lata i teraz tez odstawilam tabsy bo chcemy drugie dziecko. Mam nadzieje ze szybko pojdzie(zaopatrzylam sie w testy owulacyjne) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde odstawilam te tabletki dostalam plamienia i w 3 dniu gdzie mialabym brac te tabletki dostalam okropnego bolu w jajnikach i okropnie sie czulam caly dzien. Bylo mi strasznie zimno i czulam sie jakby moj organizm byl zatruty az plakalam tak zle sie czulam a w nocy w ogole spac nie moglam co godzine sie budzilam z okropnymi dreszczami i spocona az pizama mokra byla :( to chyba zmiany hormonalne ale dzisiaj juz dobrze sie czuje tylko czuje troche jajniki. Szczerze powiedziawszy po wczorajszym to juz tabletek nie chce nigdy brac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde odstawilam te tabletki dostalam plamienia i w 3 dniu gdzie mialabym brac te tabletki dostalam okropnego bolu w jajnikach i okropnie sie czulam caly dzien. Bylo mi strasznie zimno i czulam sie jakby moj organizm byl zatruty az plakalam tak zle sie czulam a w nocy w ogole spac nie moglam co godzine sie budzilam z okropnymi dreszczami i spocona az pizama mokra byla :( to chyba zmiany hormonalne ale dzisiaj juz dobrze sie czuje tylko czuje troche jajniki. Szczerze powiedziawszy po wczorajszym to juz tabletek nie chce nigdy brac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tabletka11
Cześć dziewczyny. Odstawiłam tabletki. Pierwszy okres (od razu po odstawieniu był), a kolejny nadal się nie pojawił (minęło juz 30 dni:/). Czytałam, że to normalne, że po odstawieniu tabletek okres moze się nie pojawić przez miesiąc, dwa a nawet pół roku... rzecz w tym, że ja nie chcę tyle czekać :/ chciałabym znowu zacząć brać tabletki - i tu moje pytanie - czy mogę?Czu one będą wtedy skuteczne? Z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strutka
Żeby znów brac tabletki musisz skontaktować się i tak z lekarzem. Tabletki ogólnie mówiąc bierze się od pierwszego dnia okresu, ale tak na prawdę znaczy to, że od pierwszego dnia cyklu. Cykl da się przeliczyć nawet jak nie masz okresu, ale najlepiej jak zrobi to lekarz i pomoże Ci podjąć decyzje kiedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnn1
Witam, jestem straszną panikarą ale widzę że nie jestem sama :D. Okres z odstawienia wiadomo, dostałam normalnie, późniejszy jak w zegarku jak moje stare, bardzoo regularne cykle (rok przyjmowałam antykoncepcje) a teraz czekam na trzeci i nic.. mój cykl trwa już około 40 dni, poczekam jeszcze tydzień i pójdę do ginekologa. Testu nie robiłam bo się boję, niby sytuacji ryzykownej nie było ale jednak zawsze jakieś to prawdopodobieństwo jest. Myślicie że powinnam się nie stresować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam 50 lat po 15 odstawiłam antykoncepcję z powodu usunięcia polipa mija 8 tydzień i nie mam okresu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkarola
Witam mam ten sam problem. Odstawilam całkiem tabletki jakoś w listopadzie 2017 roku bralam przez 2 lata Atywie poźniej zmieniłam na belare... 18 grudnia dostałam pierwszy okres czyli tydzień później niż powinnam dostać normalnie biorąc tabletki.. Trwał 4 dni... W styczniu teraz nadal czekam i nic jest juz 33 dni i nic Martwie sie bardzo zwłaszcza ze od 4 dni mam gesty śluz i ból brzucha i obawę przed tym ze moge być w ciąży...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×