Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

domenka

Jeszcze roczek do ślubu...

Polecane posty

Wiecie co i mam problem z tymi zdjęciami w plenerze, nie mam pojęcia kiedy je zrobić, na drugi dzień to wiadomo, to nie ten sam makijaż, fryzura, a przed slubem boję sie, że wybrudze suknię:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
made of sun- ktos zostawil ci wiadomosc na moim topiku:) a wiecie jakie zaproszenia? ja nie mam pojecia, bo strasnie drogie sa:( zastanaiam sie czy nie zrobic samemu? a wy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na poczcie u nas zaproszenia(bardzo ładne) kosztują 0,50-1zł. Zobaczcie na swoich pocztach, bo tam jest najtaniej.W Allegro też widziałam po 1zł;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mam problem:( nie chce po slubie, bo wesele zupelnie gdzie indziej niz chce plener, a przed slubem to sie boje o kiecke:( ale chyba jednak zrobie przed slubem, bo przynajmniej bede na zdjeciach czysciutka i swieza:) A po slubie to nie to samo, zreszta nie bede placic 2 razy za fryzure i makijaz!!! Po slubie zrobie sobie plener ale juz nie z fotografem tylko moim tatą, który zajmuje sie amatorsko fotografia:) i wtedy sobie zaszaleje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesele też mam w innej miejscowości:( Chciałam też w studio z 2 zdjęcia, ale nie wiem czy tak można tylko na 2 wejścia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no zaproszenia są strasznie drogie - przesadnie :( i ja chcę mieć taki proste a la ekologiczne ;) wiecie co mam na myśli ;) a zdjęcia - tylko przed ślubem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no moja mam cos mi tez kiedys o poczcie mówiła... Tylko ze ja nie chce zaproszen do uzupelniania i nie podobaja mi sie , bo sa na nich gołabki, serduszka, obraczki i wogóle nawalone wszystkiego... a inne sa powyzej 3 zl wiec napewno nie kupie:( ale chyba kupie ładny papier w sklepie dla plastyków, i wydrukuje w domu, a potem ewentualnie czyms ozdobie - jakas wstazka na przykład:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Świeczko a nie boisz się o sukienkę??? Bo ja się tego najbardziej obawiam, że w plenerze mi się wybrydzi i do kościoła pójdę brudna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też raczej będę mieć takie proste zaproszenia. Nie przywiązuję do tego dużego znaczenia i szkoda mi kasy na te drogie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie myślę o tym ;) kilka fotek nic mi się chyba nie stanie... no chyba że deszcz spadnie tfu tfu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, ja już taka jestem, że wszystkim się przejmuję:P Chyba wezmę z ciebie przykład i przestanę sie przejmować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja do zaproszen przywiazuje duza uwage!!! musza byc proste, najfajniejsze to z czerpanego papieru, ale drogie... z tego wzgledu sama wydrukuje, i mysle ze nie wyjdzie mnie to powyzej 1zł za sztuke:)No może ciut wiecej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
będę uważała wiadomo - ale chyba się nie ubrudzę jak smoluch ;) kurdę ten dzień wydaje mi się, że będzie za krótki :) bo i fryzjer i makijaż i zdjęcia... o której planujecie śluby w swoich kościołach??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha na str www.cartalia.com czy jakos tak mozecie zamowic beplatna próbke zaproszeń:) ale tylko 1 z komputera:( ja zamówilam z kilku komputerów i mam chyba ich kilka, ale na zywo mi sie nie podobaja:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vulez vous
cześć domenko, ja ślub planuje najpóźniej za dwa lata i koniecznie w maju, a co do zaproszeń to chcemy je zrobić sami,mamy świetny pomysł na zaproszenia na papierze czerpanym, zwiniete w rulon i zapieczętowane woskiem, świetnie to wygląda i nie jest wcale drogie, wystarczy kupić papier czerpany gdzieś w hurtowni i mieć drukarke. sukienka bardzo ładna :) a zdjęć przed ślubem to bym raczej nie robiła bo pecha podobno przynosi, chociaż my ślub chcemy wziąć w miesiącu bez \" R \", więc precz z zabobonami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja chyba o 16 lub 17, tylko ze do slubu z pleneru bede potrzebowac 2 godzinki zeby dojechac, i zdjecia wypadna mi kolo 13 a wtedy swiatlo jest za ostre do zdjęc:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki vulez vous, ma chyba rację - a nie można np. tuz po ślubie a przed weselem?? po przejechaniu się ze świtą goście jadą do domu weselnego a para na zdjęcia?? jejku ale matoł ze mnie - przecież moje zdjęcia w plenerze to tylko nad jeziorem, a nie ma pięknieszych widoków jak w okolicy tej restauracji w której to wszystko będzie mialo miejsce... no i jak wspominałam przyjaciel będzie cykał więc zabiera się z nami !!! dzieki, że was mam kochane - tyle pomysłów mi wpada do glowy...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie moge po slubie:( bo plener jest oddalony o ponad 80 km od miejsca wesela:( a na inny gorszy plener musialabym jechac minimum 30 minut, plener trwa około 1,5 godziny i powrót kolejne 30 minut - nie zostawie gosci na tyle czasu:( swieczka - nad jeziorem??? zazdroszcze:) a jakie to jezioro:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ehhh z tymi zdjęciami to ciągle się zastanawiam, trochę mi szkoda, że to takie drogie i nie wiem czy nie zdecyduję się tylko na jeden rodzaj np. tylko plener, albo tylko studio......hmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sun---> no ja wlasnie sie na plener tylko decyduje, zreszta studio mi sie nie podoba, wole plener:) I jak odezwalas sie do tej dziewczyny od sukienki? ma taką samą jak chcesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wysłałam :) przepraszam kochane, ale znow mam problemy ze stroną :( doprowadza mnie to do szału...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wysłałam :) przepraszam kochane, ale znow mam problemy ze stroną :( doprowadza mnie to do szału...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja planuję ślub na 16.00;) Kurcze mi nie pasuje po ślubie, bo mam wesele w innej miejscowości i też nie chce gości zostawiać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×