Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

domenka

Jeszcze roczek do ślubu...

Polecane posty

Ja też chciałam mieć rozpuszczone, ale niestety mam cienkie i raz dwa by mi się popsuły:( A w koku jednak jest wygodnie i będzie trzymał:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku - jakie konkrety, ale to bardzo dobrze ;) jeśli chodzi o makijaż na co dzień używam tylko fluidu, sypkiego pudru i tuszu, więc w ogóle się na tym nie znam, liczę że wszystko mi dopasują :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie za próbną fryzurę tyle samo co za ostateczną, ale ja nie bedę miała próbnej bo wiem jak ta fryzjerka robi koki i jej ufam;)Ale ładna dzis pogoda! Taką bym chciała na ślub, ciepło(nie za gorąco) i świeci słoneczko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chyba poszukam tez tanszego fryzjera, tylko w krakowie na ma szans:( no moze na jakims osiedlu... bo gdybym znalazla za 40 zl to moglabym sobue ze 2 próbne zrobic:) a wiem doskonale, ze wysoka cena nie zawsze gwarantuje wysokiej jakosci:( i tez szkoda mi tyle kasy wyrzucac na fryzurke, chociaz z drigiej strony slub sie raz bierze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na co dzień nie używam pudrów ani fluidów maluję tylko oczy(cieniem, kredką i maskarą). Natomiast ślubny zrobię sama z pomocą mamy(ma zdolności manualne i bardzo ładnie maluje oczy):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ladna sukienka, ale musisz byc pewnie wysoka... bo dla mnie np jest za ciezka w wyglądzie:( mierzylam 1 czesciowe i jakos mnie przytłaczały strasznie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to najchętniej bym się sama pomalowała ;) , bo lubię malowałam też koleżanki na różne uroczystości, ale na ślub hmmm oczy i rzęsy mogłabym pomalować sama, ale kosmetyki , których używają kosmetyczki są droższych firm i dłużej się trzymają i na tym mi najbardziej zależy zależy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiecie moze ile makijaz kosztuje normalnie? ja zwykle sie maluje tylko pudrem cieniem i tuszem... bardzo delikatie i nie umiem zabardzo sie malowac:( w dzien slubu zlece to wizazystce - wkoncu jeden raz sie trafia taka okazja... :) a robicie tipsy? ja nigdy nie mialam, ale ze nacodzien mam okropne krotkie paznokcie, ktore wstyd sie przyznac obgryzam troche to na slub wyjscia nie mam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha a co z opalaniem - bedziecie chodzic moze na solarium albo to natryskowe opalanie? ja nigdy niebylam na solarium:( eee, jakas taka nieobyta jestem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak mi się uda zapuścić(mam łamliwe) to dam tylko do pomalowania, a jak nie to chyba zrobię kilkudniowe tipsy, ale słyszałam, że bardzo niszczą paznokcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
domenko, młodsza jesteś jeszcze nie musisz :P żartuję sobie - z makijażem to dopiero muszę poczekać i poszukać kogoś kto mi zrobi :) ooo właśnie przypomniało mi się, miałam takiego znajomego, on jest charakteryzatorem w Teatrze Narodowym, a może jakimś innym - kiedyś robił makijaże ślubne, podobno extra hmm... ciekawe czy jeszcze jeżdzi na Mazury (?) - on jak to mówi - ma duszę kobiety ;) hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam ciemną karnacje więc nie pójdę, jedynie jeszcze podpiekę się latem na słoneczku, a za bardzo czarna nie chcę być bo to też nie za ładnie do białej sukni-za duży kontrast;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
=> daglezjo => mam 172 cm wzrostu i niestety małe piersi, więc nawet nie wiem jaka suknia mi będzie pasowała, wiem tylko że gorsety odpadają, bo nie miałyby się na czym trzymać :P Tak to jest, że na tych modelkach i manekinach to one pięknie leżą, ale nie zawsze tak dobrze pasują jak My mamy je założone, dopiero się okaże w jakich modelach sukiem może mi byc do twarzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku, o tylu sprawach mi przypominacie, przecież ja też mam paznokcie jak dzidzia - takie małe ;) nigdy tipsów nie miałam, a na solarium obowiązkowo!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja z makijażem sama kupię trochę droższe kosmetyki, bo bałabym się , że mnie umalują a mi sie nie będzie podobać:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sun ja też nie mam za dużych piersi i mam gorset wiązany po bokach więc fajnie ciaśniutko się trzyma;)Na pewno nie spadnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z paznokciami to tak jak domenka, jesli uda mi się je zapuścić i nie złamać to tylko dam je wypiłować i pomalować czy też ozdobić, w zakładzie gdzie pracuje moja siostra. Jeśli chodzi o solarium to raczej pójdę, zresztą teraz też chodzę, ale raz na 2 tyg w celu podtrzymania opalenizny, również nie chcę być za ciemna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podobają mi się gorseciki, ale boję się, że źle będę w nich wyglądać :O tak płasko .... a poza tym mam kościste ramiona....buuu Ale gorseciki są piękne.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra zapuszczam paznokcie ;) ale podobnie jak Wy mam strasznie łamliwe i miękkie :( daglezjo, możesz podać link do tej stronki?? dziewczyny poza tym mam króciutka grzywkę 1,5 cm - ciężko znależć wzór fryzury slubnej z taką grzywką... mam zapuszczać?? sama nie wiem, taka krótka pasowałaby do mojej fikuśnej sukienki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Możemy dziewczyny podzielić się swoimi fotkami to każda będzie przynajmniej wiedziała co ma doradzać ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi sie strasznie podoba ta fryzurka z perelkami - nie wiem jak opisac - taki koczek, na nim perełki, a modelka jest z manem mlodym - zdjecie zrobione od góry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×