Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

domenka

Jeszcze roczek do ślubu...

Polecane posty

mi sie podoba jeszcze taka ruda pani w koczku z diademikiem na dlowce - i ma 2 kosmyki zwisajace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny! Jesteśmy już po oględzinach sali weselnej.No i powiem wam że bardzo nam się spodobało i już ją zarezerwowaliśmy.Koszt tak jak mówiłam 1200zł.Za miesiąc płącimy pierwszą ratę 500zł-żeby byli pewni że na 100% ją bierzemy a reszta na jakieś 2-3 miesiące przed slubem.Fajnie że tak wszystko po troche się opłaca to łatwiej będzie z pieniędzmi. Co do kucharek to biorą 20zł od osoby więc tez taniutko a i wchodzi w tą cene już obsługa kelnerska!! Więc jak na 50 osób to wychodzi za przygotowanie potraw i obsługe 1000zł. Produkty kupujemy sami ale wiadomo że wystarczy np.do Makro skoczyć i wszystko kupić hutrem i dużo taniej.Dostaliśmy też namiary na dj-a.Chcieliśmy orkiestre ale babka powiedziała że prawie wszyscy go biora bo naprawdę super prowadzi wesela i goście naprawde fajnie sie bawią.Poza tym dla orkiestry musiało by byc dużo więcej miejsca a taki dj dużo nie zajmuje no i to te 2-3 osoby mniej się liczy bo przecież orkiestre też liczy sie jako gości i też za nich sie płaci.A tak tylko jedna osoba. Dostalismy też namiar na dekoratorkę ale z tym jeszcze można się wstrzymać.To już bliżej ślubu. Ogólnie jestesmy bardzo zadowoleni.W sumie sala,obsługa,jedzenie,dj to łączny koszt ok 3800zł a tak w restauracji najtaniej sala + jedzenie i obsługa to najtaniej dwa razy tyle. Narazie uciekam.Pozdrawiam dziewczyny.Zajrzę jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku, super - tam jest mnóstwo fajnych fryzur - jest tam taka pół spleciona opadająca na plecy (blond) i takie poplecione ślimaki - i cos wpęte w e włosach - ta mi się podoba bardzo (kurcze zachowuję się jak mała dziewczynka ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swieczka - czy ta pleciona ma moze 2 zdjecia , bo jak tak to mi sie tez podoba:D ja jak odkrylam to forum to nie moglam od komputera odejsc:D ale nie ma fryzurki dla mnie:( bo ja chce z kreconych wlosków i wlosy z przodu spiete do tylu a reszta rozpuszczona - jak by ktos znalazl, to byloby super:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewunia21 no to cieszymy się, że już najważniejszą częśc masz za sobą 🌼 My tu teraz szczegóły dogadujemy ;) he he he jakby nasze połówki zobaczyły jak my świrujemy, to by się za głowę złapały.....hahaha....oni tego nigdy nie zrozumieją ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie, mój mordek śmieje się tylko jak widzi co ja w pracy wyprawiam - zaharowuję się ;) - tak daglezjo to TA!! :) świetna... no i ja się cieszę Ewuniu, że tak sprawnie Wam poszło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mój nie rozumie, zreszta zobaczcie - czy jakis facet zakladal kiedys forum slubne??? NIE a kobitki to mają pelno forum o slubach:D ale mojemu t powiem szczerze chyba wszystko jedno, jak bedzie piosenka, jaki bedzie mial garnitur, jaka dekoracja itp :D a ja tym zyje teraz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swieczko - myslisz, ze taka fryzura by sie dobrze trzymala? mi sie bardzo podoba bo ja nie moge miec koka, bo jak stara malutka wygladam:( a pozatym mam pucata buzke:( i nie chce wygladac jagnma od boryny:( ps domenka chyba wsiakla przy tych fryzurach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie nie wiem, czy się będzie trzymała - chyba pojadę do moich fryzjerek (tutaj) i zapytam, czy to możliwe, ale z drugiej strony jak mam panu mistrzowi bulić tyle pieniędzy - to niech robi cuda, a fryzura ma się trzymać !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
śliczna suknia - wiecie jak ja czasem oglądam wciąż inne - to za chwile otwieram te moją i jestem przekonana, że chcę ją mieć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sun------> ta sukienka jest boska:D po prostu boska:D oj nie moge ogladac suknie, bo juz mam i troszke zaluje ze sie pospiesylam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i mam problem z sukienka, bo jak kupowalam to powiedzoalam pani w salonie ze mam slub w styczniu ( zeby sie na mnie nie patrzyla jak na idiotke, ze tak wczesnie kupuje) ale teraz chyba do niej pojd powiedziec ze zmienila sie data na lipiec i ze przymiarki chce przed samym slubem a nie w listopadzie, zeby byla dopasowana idealne... myslicie ze sie zgodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a macie jakies fajne wzorki na paznokcie - ale takie typowo slubne i delikatne, bo ja wszedzie widze jakies kolorowe wzory...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślę, że się zgodzi :) a zapłaciłaś juz za nią?? powinna się zgodzić :)a co do wzorków to nie mam pojęcia - nie maluję paznokci :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swieczka - zaplacilam... tylko sie boje ze mi powie ze nie maja miejsca zeby trzymac tye czasu suknie... no i mam nadzieje ze poprawki do sukni sa gratis!!! sun---> widziala twojego fotografa, bardzo adne zdjecia robi, naprawde, troszke moze jak dla mnie za cukierkowe, ale sliczne:D tylko to rozmazanie po bokach mi sie nie podoba, ale sliczne, gdybaym miala go blisko, to bym sie zdecydowala:D i nie strasznie drogo!! gdybyscie szukaly fotografa, to warto znalezc takiego, ktory oddaje negatywy... ale nie kazdy tak robi.. moj oddaje, wiec bede mogla potem wywolac siobie wszystkie zdjecia bardzo tanio - dla rodziców, znajomych i innych gosci:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daglezjo a mogłabys podać link do pierwszej strony tego forum, bo mi się cos nie otwiera:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.gimbla.pl/forum/pokoje/viewtopic.php?t=27716 tutaj podoba mi sie pomysl, na przedostatnim zdjeciu babka ma ponaklejane krysztalki do wlosów, i sie nad tym zastanawiam, bo nie chce zadnych o\\zdób- zeby nie przesadzic, a jak mi zdejma welon to jakas delikatna ozdóbka by sie przydala - i tio mysle byloby w sam raz i pasowalo do sukni - jak myslicie? hej hej - wszystkie zniknelyscie na gimbli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha jeszce mam dylemat - bo jak mowlam dostane do suknie welon gratis z delikatnym haftem jak na sukience, krótki, a ostatnio sie zastanawiam nad długim - ale taka mgielka bez lamowek i koronek - do ziemi albo i dłuższy... tylko nie wuem czy jako ze mala jestem nie bede smiesznie wyglądala z takim welonem? a pozatym szkoda pieniedzy troche, bo on tylko jest do kosciola.. a kosztuje ponad 100zł ( najtanszy) ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×