Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

domenka

Jeszcze roczek do ślubu...

Polecane posty

Dobra już doszło tylko chyba poczta tak wolno chodzi :) Miejsce na wesele masz piękne, takie klimatyczne i całe w drewienkach, śliczne lampki, stylowe :) Suknia, ładna, ja też nie przepadam za suknią bezą :P , skoro jesteś niziutka to będzie Ci pasować, Ty chcesz zlikwidować to co jest na szyi, a mnie się to stracznie pdoba ;) może dlatego, że nie jestem posiadaczką dużych piersi i raczej wolę zakrywać. Mogę znać cenę tego cuda ? Chodzi mi o suknie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki sun:) to na szyji likwiduje, bo mnie to skraca ( mimo ze nie powinno) a pozatym chce miec dekold:D no i wszystko bedzie dopasowane ma maxa, nie moze wisiec jak na modelce... zaplacilam 1700 (normalnie 2500) - dostalam znizke 30% :) poniewaz dostane do tego welon( warty ok 200zl) to mysle ze zaplacilam nieduzo:) ps ciesze sie ze miejsce ci sie podoba, bo ja nie jestem przekonana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hop, hop! Czy ktoś juz siedzi przy porannej kawie i ma ochotę pogadać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj z moim dziubkiem oglądaliśmy garnitury, koszule, krawaty i muszniki w sklepie. bardzo nam się podobały dwa: jasny i czarny w paski, ale jeszcze zastanawiamy sie nad całkiem czarnym. chcemy do tego dobrać inny kolor kamizelki(taki sam jak krawat lub musznik i butonierka);)Może kupimy w poniedziałek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strasznie dzisiaj za oknem. Zimno i pada. A w dodatku szef mnie goni do roboty :-( Wrrr Nie cierpie tej pory roku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zastanawiałam się też nad kolorem mojego ślubnego bukietu. Podobają mi się kwiaty białe, kremowe i różowe. Może też czerwone(pasowałoby do wystroju sali;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj ja też nie cierpię, ja lubię tylko lato.U mnie też zimno i pada:( A przedwczoraj tak ładnie ciepło było:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez mi się podoba czerwony kolor, właściwie bordowy. Chciałabym mieć go na sali razem z białym lub ecru, ale jakoś mi sie wydaje, że do sukni ślubnej nie bardzo pasuja takie dodatki. Jakieś za ostre mi sie wydaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mi chyba też, chociaż byłam na ślubie i kuzynka miała bukiet biało-czerwony i bardzo ładnie wyglądał, ale ja osobiście lubię delikatne, jasne bukiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A o jakich kwiatach myślałaś? Taki klasyczny bukiet, czy może coś wiszącego i bardziej fikusnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba bardziej klasycznie, ale jeszcze nie wiem na pewno, może w kwiaciarni mi doradzą, a ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chcę miec całkiem prostą suknię, bez wzorków, falbanek itp, wiec zastanawiałam się własnie nad jakimś wiszącym bukietem. Kompletnie sie nie znam na tym i pojecia nie mam z jakich kwiatów takie robią, ale widziałam kiedyś i bardzo mi sie spodobało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oni juz będą wiedzieć z czego zrobić, tak takie bukiety są bardzo ciekawe ale do mojej sukienki chyba by nie pasowały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No też tak myslałam. Dzięki za link. W kolorze biało-czerwonym oodobają mi się bukiety nr 2643 i 2676;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo mi sie podobaja te bukiety, w których jest dużo zielonego, ale obawiam sie, ze nie będzie mi ten kolor do niczego pasował :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Własnie odkryłam 066. Cudo! Chyba własnie coś takiego chodziło mi po głowie! Mam wrażenie, że im więcej będę oglądać, tym więcej mi sie spodoba. I jak tu sie zdecydowac na cokolwiek!! :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
018 tez piekny... O, pojawił sie szef. Musze uciekać. Postaram sie jeszcze zaglądnąć później. Miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×