Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

domenka

Jeszcze roczek do ślubu...

Polecane posty

Newt, ja mam praktyki w gimnazjum w przyszłym roku, we wrześniu, trochę się \"stracham\", bo wiem, że różne rzeczy się dzieją - - - ale będę o tym myśleć dopiero za pół roku :D Zdjęcia wyślę, tylko na razie zmagam się z krnąbrną pocztą ...... Co robicie dziś wieczorem ?? Ja powinnam kuć na jutrzejsze koło ... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja siedzę przy pysznym czerwonym winku z moją połówką i staram się powrócić do równowagi psychicznej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja Wam zazdroszczę bo wciąż jestem w pracy i nie mogę się doczekać kiedy wyjdę do domku, ale mam trochę dłubaniny...:o a wieczorkiem przychodzi koleżanka, a mój Mordek znika na 2 godzini, bo jak wiecie jesteśmy 24 h na dobę razem więc rozstanie taki dla zdrowia psychicznego jest dobre ;) - co nie znaczy, że konieczne dla mnie mógłby siedzieć...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
muszę się przyznać, że objadam się biszkoptowymi ciasteczkami z dżemem i z lukrem ... a na kolację będą naleśniki :P Chciałabym się z kochaniem moim zobaczyć przed weekendem, ale nie wiem, czy będzie to możliwe ... Newt, już się nie mogę doczekać, kiedy będziemy spędzać takie wieczory ( choć pewnie rzadko, ze względu na pracę lubego), żeby już nie trzeba było nigdzie jechać ... Być sobie w domku, sączyć jakiś napój i rozmawiać o wszystkim ........... Ech.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny!!!! jak juz wczesniej pisałam narazie nie zagladam na kafeterię bo nie mam bardzo dostępu do kompa. Domenko dzięki za zdjęcia i moje gratki za egzamin Brawo!!! Wiedziałam ze bedzie dobrze. Narazie jesteśmy u mojego niunia i jak przyjedziemy do dmnie do domciu to moge wskoczyc na kafe... Ja fryzurki jeszcze nie mam bo narazie czekam zeby mi włosy troche odrosły. Moja fryzjerka cos mi wymyśli. Zawsze mogę na niej polegac wiec w sumie nie martwie sie o to. Pozdrawiam was dziewczyny cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:). Leti i Newt wysłałam wam zdjęcia na maila:) Ja wczoraj wieczorkiem siedziałam sama, bo mój dziubek pracował i był dopiero ok. 23.00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daglezjo - zamówiłam, wysłałam Ci maila :) a resztę dziewczynek witam serdecznie :) czuję święta :) ale muszę wracać do roboty :( paaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć świeczko!Ja też czuję już święta ale na razie nie mam kasy na zakupy:) Powinnam posprzątać dokłasnie całe mieszkanie ale codziennie to odkładam bo po pracy nic mi się nie chce.Jutro jednak już muszę posprzatać bo znów cały weekend mnie nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey :D No, nie mogę ... Ta poczta mnie dołuje ... Nie wiem, czy u mnie tak kiepsko net chodzi, czy to wina interii ?? :( Obym nie miała żadnego wirusa. Dziewczyny, na razie na zdjęcia musicie poczekać, bo wczoraj, wierzcie próbowałam wysłać, ale wszystko się tak ślimaczyło, że się zdenerwowałam i poszłam spać. Dziś też pisałam koło. W przyszłym tyg. pogrom, kilka kół i w cholirę nauki :( A nawet nie chcę myślec o sesji ... 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leti nie denerwuj się na pewno dojdziesz do ładu z tą pocztą. Możliwe, że to jakiś wirus:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny!Zimno mi, brrrr.Jak ja nie lubię zimy:( Jak dla mnie mogłoby być tylko lato:D Jutro mam sprawdzian z angielskiego, ale raczej prosty:). podobno jesteśmy pierwszym rocznikiem który na koniec będzie musiał mnie wypisywane jakieś formularze z ocenami przez te wszystkie lata po polsku i angielsku. Bez sensu! jakby indeks nie wystarczył! Wczoraj spędziłam sobie z moim dziubkiem miły wieczorek przy pysznej kolacji:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hop hop ! Jest tu kto ? Nie spać :P To super, że miałaś taki miły wieczór, ja z moim dziubkiem to teraz rzadko się widzę, ma dwie prace, ale jutro nadrobimy zaległości i wybierzemy się na zakupy :D:D Acha już wiem, że zdałam jeden exam na 20 punktów zdobyłam 18 :D Przynajmniej jeden exam z głowy ;) Pierwszy raz zamawiałam coś na allegro, nie wiem czy wszystko zrobiłam dobrze i czy przyjdzie ta przesyłka, bo to prezenty dla mamy i siostry, więc mi zależy. Bądźmy dobrej myśli. świeczusio - jak tam luteina zadziałała ?? Pozdrawiam cieplutko 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no troszkę się obrobiłam...:) Luteinka - hmm nie wiem czy działa bo termin jej brania mija w sobotę wieczorem :) jak na razie nie czuję różnicy ;) ja na allegro raz dywan zamówiłam i wszystko super było leży u mnie w saloniku ;) ale domenka chyba często zamawia i z tego co pisze jest zawsze zadowolona :) pozdrawiam serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny!!!:) Sun gratuluje również Tobie zdanego egzaminku Trochę póżno jestem ale akurat mam wolną chwilkę by chociaż poczytać co u WAs słychać:) Pozdrowionka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki:):):) Zaglądnęłam do Was na chwilkę:)Ale znowu jestem zabiegana.Zaraz zmykam na probe.Kurcze nawet nie mam czasu odespać całego tygodnia,bo wstaję 5.30:(:(:(:( A wiecie co!!!!!!!!!!!!! JUTRO WIELKIE WYDARZENIE!!! Zaproszony jest do nas tata mojego Łukasza z siostra.Mają sie poznać:):):)z moimi rodzicami,bo jakoś jeszcze sie nie złożyło:) Troszkę sie denerwuję.A nie mam czasu nawet sprzątać.Troche wczoraj sprzątałam,a jak wrócę z próby,to chyba musze włączyć mały motorek:):):) Trzymajcie kciuki:):):):) Pozdrawiam serdecznie:):):) A no i wysłałam dziewczynie pieniążki na halkę.Teraz na nia czekam z niecierpliwością.Jak już będę ją mieć to muszę jechać do krawcowej z moją suknią. No i musze zacząć stosować dietkę,bo ostatnio troszkę sie utuczyłam:(:(:( Aż sie boję stawać na wagę.To przez te Mikołajki:(:(:(Bo dostałam duuuużo słodyczy:P:P:P:P:P:P papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kobitki Angie 1981 - czy dostałaś mojego maila z fotkami, bo ja od Ciebie nic nie dostałam :( A Twój luby to nastałe już przyjechał ?? Widzę, że Ty taki typ sowy jesteś tak późno, a Ty jeszcze na nogach byłaś :) Świeczko - napisz nam koniecznie, co ta luteinka zdziałała, tzn. w którą stronę zadziałała ;) Wiesz, o co mi chodzi.... ;) Domenka- to dziś pracuje tzn. śpiewa, ach jak ja bym chciała mieć taki talent jak Ty, mieć piękny głos. Jak sobie podśpiewuje, to mój luby żartobliwie mówi : \"Aguś złam mi rękę, ale proszę Cię nie śpiewaj\" :P......hehehe Martuś - tak to jest jak się pracuje, to potem nagle na wszystko czasu brakuje, a czas tak szybko leci :) Oczywiście trzymamy za Ciebie kciuki na pewno wizyta się uda :) Nie pisz mi tutaj o dietce, bo Ty kruszynka jesteś ;) Ja stanęłam na wagę i potem bardzo tego żałowałam :P Pozdrawiam wszystkie cieplutko 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Hej! Sun oczywiście że dostałam twoje zdjęcia i sorki za opóźnienie z moimi. Już się poprawiam i wysyłam.:) Moj Niunio jest do marca i potem znowu wyjeżdża do listopada:( Niestety:( Ale my damy radę. Trudno. Tak musi być. Miłego weekendu ! Zaraz jedziemy na zakupy i bąbla koleżanki mamy zabrać do siebie bo mój niunio go dawno nie widział. Pozdrowionka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki po krótkim weekendziku(bo mi zleciał raz dwa). Byłam w sobotę w szkole a wczoraj na urodzinkach u teścia i dopiero dziś rano przyjechaliśmy, ale musiałam wcześnie wstać💤 a tego nie lubię... Sun gratuluję zdanego egzaminu!!! U mnie zaczną się w styczniu:( Dziękuję Sun, ja pewnie ładnie śpiewam za mamą moją, ona też śpiewała w zespole:) I moja 10 letnia siostra też już ładnie śpiewa:).Dziedziczne pewnie:P Świeczko ja też jestem ciekawa jak po tym leku???:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) U mnie też w styczniu zaczynają się examy, tylko to były terminy zerowe, kto chce i cieszę się, że się udało, ale nie wiem jeszcze jak mi poszło z tym drugim egzaminem z prawa :O Ja muszę się trochę ogarnąć i pojechać do biblioteki książki oddać. U mnie już się zaczynają porządki i mycie okien, ale dziś się za to nie zabieram nie mam czasu, muszę pisać drugi rozdział :( Wczoraj byliśmy z dziubkiem w kinie na Egzorcyzmach Emily Rose - to było straszne tzn, wstrząsnął mnie ten film, to nie jest typowy horror (bo takich naoglądałam się wiele), tylko dramat, a jego grozę wzmacnia to, iż jest oparty na faktach, przez co każdemu powinien dać do myślenia, każdemu, kto rozważa \"możliwości\", a nie ślepo przyjmuje \"najlogiczniejsze\" rozwiązanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj jak ja dawno nie byłam w kinie...:P A z moim dziubkiem wogóle:P ja też będę myć okna ale dopiero w przyszłym tygodniu. U nas w miasteczku otworzyli nowy supermarket Tesco i dziś idę na zakupy świąteczne wkońcu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochane :) no nie wiem co się dzieje ze mną Luteinkę brałam tak jak mi kazano - i wczoraj powinna się pojawić @ - ale nie ma, test też pokazuje 1 kreskę :o nie wiem czekam bo cóż jeszcze mogę zrobić?? Ja chętnie poszłabym na ten film - jeśli jest taki jak opisujesz to musi mi się podobać... a w piątek byliśmy na Harrym Potterze - i zdecydowanie nie jest to film dla dzieci...;) pozdrawiam ciepło - jeszcze wpadnę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) Ja juz po zajeciach:D Strasznie boli mnie brzuch - z wiadomwego powodu :( Buuuu Domenka- to fajnie , ze macie Tesco, my teraz mieszkamy kolo Geanta, ale jak sie przeprowadze, to znow bede robic zakupy w Tesco, bo bez watpienia - choc najbrzydszy z marketów- to najtaniej mozna kupic wszystko :) Wogole, to dobrze ze powstaly hipermarkety, bo juz sobie nie wyobrazam zycia bez nich:) No i taniej - nie kupuje w osiedlowych sklepikach, tyklk pieczywo i jak czegos nagle braknie... bo duzo jest drozej:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jednak się skusiłam i umyłam jedno okno ... i powiesiłam firankę :) świeczko - może doszło u Ciebie do zatrzymania @ u mnie to było częste, mam nieregularne cykle dlatego lekarz przepisał mi hormony (które też służą jako antykoncepcja), u mojej siostry też doszło do zatrzymania @ była u gina dostała luteine, ale to nic nie pomogło i dopiero @ pojawiła się po zastrzyku :) Trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm... no nie zapowiada się na @ - ile mam jeszcze czekać?? kurczę nigdy tak nie mialam a anty nie chcę już brać - never!! ;) ja mieszkam w pobliżu Tesco też :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam szkolenie z nowych kredytów, buuuu znowu się nauczyć innych:( swieczko nie przejmuj się, będzie dobrze:D Ja też nie wiem jak to by było bez supermarketów. Ja akurat najczęściej kupowałam w Biedronce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
świeczko - może coś Ci się przestawiło w tym organiźmie, na pewno się znajdzie jakiś złoty środek :) Supermarkety - plus jest taki, że różne są sklepy w jednym miejscu, jeśli chodzi o akrtykuły spożywcze, to u nas w sklepach osiedlowych jest taniej. Do marketu to tylko po jedzonko dla szynszyla :D, po sprzęt AGD i RTv jak są jakieś promocje, płyty cd, ciuchy i buty... No i tak na spacerek, w celu zabicia czasu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hi, hi! Do hipermarketów chodzę bardzo rzadko, najwyżej parę razy w roku. Właśnie dzisiaj się wybrałam do Geanta, a widzę, że tu akurat ten temat wyskoczył :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domenka, ja tez w Biedronce kupuje:) Ale tylko czasami, bo mam daleko:( A jest najtansza ! Ale jak sie przeprowadze, to bede miec Tesco i biedronke, niemal pod blokiem :) I placyk, gdzie tanio mozna pysznosci kupic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×