Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

domenka

Jeszcze roczek do ślubu...

Polecane posty

Maniusia a ty w jakim wieku jestes i z jakiego miasta?? Jak długo jesteś ze swoim nażeczonym? Może prześlesz nam swoje zdjęcie? Sorry za tyle pytań od razu ale trzeba się bliżej poznać:) Zrób sobie taki pasek jak my mamy w stopce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dostałam dziś katar i okropnie gardło mnie boli:( Znów się zaczęło😭.Akurat na święta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domenko nie uzywalam, zadnego z tych tuszy... tylko lasch architect, dodam jeszcze ze sie strasznie rozmazuje... Nie wiem czy chcesz go na slub, ale na taka okazje nie nadaje sie zupelnie. I radze, zebys jednak nie kupowala od najtanszego sprzedawcy,lepiej doplacic te 2-3 zl i kupic od super sprzedawcy, bo duzo podrobek krazy na allegro... ja wogole nie lubie loreala, max factor ma znacznie lepsza jakosc kosmetykow -moze cos z tej firmy sprobuj:) Ja tez chora jestem :( Zaraz zabieram sie do sprzatania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weźcie się dziewczyny porządnie zastanówcie...dla mnie ślub jest sprawą beznadziejną...fascynacja minie, wszystko minie, będzie nudno, rutyniarsko i zostaniecie w fartuchu w kuchni przy garach z bachorem gdy wasz luby w tym czasie będzie lezał na kanapie, pierdział, oglądał mecze, pił piwo czytał gazete i ignorował kazde wasze słowo...wiem wiem...teraz zaprzeczycie, obrzucicie mnie błotem, ale ja jestem młoda mężatką (26l.) z moim jestem od 10 lat w tym 3 lata po ślubie...uwirzcie mi, w życiu trzeba szukać nowych inspiracji, fascynacji, rozwijac swoje zainteresowania...poprostu żyć...oczywiście jeśli marzycie o małżeństwie - wszystkiego dobrego! Ja sie do tego nie nadaję...nie wyszłabym za mąż po raz drugi...Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maniusia na jednej ze stronek topiku jest opisane jak to robić, próbowałam to teraz znależć ale nie mogę, może jak znajdę to dam ci znać, a może dziewczynyny pomogą.:) Stokrotkako każdy ma inne marzenia i przykro mi, że ci się nie udało:( Ale będzie lepiej, zobaczysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Bardzo Ważne Pytanie
Hej! Można wziąć ślub bez bierzmowania. Takich ślubów udzielają Dominikanie. Musiałabyś/musiałbyś znaleźć ich parafie/klasztor w Twojej okolicy. Tak na marginesie dziewczyny ślub (kościelny oczywiście) mogą wziąć ona dwie osoby, z których jedna jest katoliczką, a druga, np. ateistą. W tym przypadku ksiądz zwracają się do drugiej połówki pomija odwołania do Boga. Oba przypadki - ślub z osobą bez bierzmowania i ślub osobą niewierzącą zdażyły się wśród moich znajomych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich :) do \"do bardzo ważne pytanie\" 0---> zgadzam sie z Toba w zupełności i sluby takie są udzielane, ale tylko gdy druga strona jest rzeczywiście ateistą i nie miała innych sakramentów przyjętych - tak było u mojej ciotki i ksiądz rzeczywiście pominął odwołanie się do Boga... Natomiast bardzo sceptycznie kościół podchodzi do osob, które przyjęły wszystkie skaramenty, a tylko bierzmowania nie... a poza tym u mnie biało i miło, jutro jadę już do moich rodziców (taty) i rodzinki :) na święta i muszę je przygotować... Macie może jakieś fajne pomysły na sałatki, bo muszę mieć kilka rodzajów do różnych mięs... plisss pomóżcie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Świeczko ja często robię sałatkę z kurczakiem i ananasem, albo w kurczakiem i tuńczykiem:) Przepisy są podobne na kafeterii:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałam kupić zestaw 48 cieni do oczu za 12,99zł w Allegro, ale stwierdziłam, że i tak nie uzywałabym wszystkich a jeśli nawet to nie zdążyłabym ich zużyć. Wolę więc kupować sobie pojedyncze odcienie raz na jakis czas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
48 cieni za 13 zl ??????? Domenko a gdzies ty to znalazla????? Chyba nie Ruby Rose? Ja bym nie mogla, bo od zlych cieni dostaje uczulenia:( uzywam Inglota, bo tanie a fajne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kupuję czasem Inglota, czasem jakieś inne, a o tych ruby rose nie słyszałam wcześniej więc nie wiem jakie są. Ale stwierdziłam, że i tak nie kupię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To co dziewczyny? Miał ktoś z was maskary Maybelline? Ja miałam raz, to była moja pierwsza maskara:)Pamiętam, że była super wydłużająca ale wtedy też miałam rzęsy mocniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poczytałam o maskarach na innych topikach i za najlepsze uchodzą te 4: Maybelline: Volume Express, Loreal: Double Extension, Rimmel: Volume Flash, Extreme Volume.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam witam i pozdrawiam oczywiscie:) U mnie święta chyba będą super ze śnieżkiem bo jest zimno i śnieg się nie topi:D Fajnie jak będzie biało:) Składam Wam już najserdeczniejsze życzenia wszelkiej pomyślności i w ogóle wszystkiego co tylko kobietki chcecie. Świeczko ja mam super przepis na super szybką i tanią sałatkę (bardzo mniamuśna:)) Sałatka meksykańska: puszka zielonego groszku puszka kukurydzy puszka czerwonej fasolki wszystko opłukać na sitku do miski i wymieszać z majonezem. Tej sałatki się nie soli ani nie dodaje pieprzu. Naprawdę polecam. (nie kupuj tylko nic w puszce połączone z marchewką, ponieważ sałatka traci ten właściwy smak). Próbowałam wielu kombinacji z innymi dodatkami , ta podstawowa jest najlepsza tylko groszek, kukurydza i czerwona fasolka , a koszt minimalny bo ok. 5 zł za wszystko. Do następnego czytania...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Angie, dawno cie nie było. pewnie korzystasz z czasu kiedy jest z tobą ukochany:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdecydowałam się na kupno maskary Maybelline Volume Express Turbo Boost. Wszyscy raczej o niej dobrze piszą:) Ma 10ml i nie jest droga:) Najpierw tylko muszę zużyć tą z Avonu, chyba, że będzie do niczego to kupię od razu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maniusiu znalazłam jak zakładać pasek: Spójrz na stronę 17 naszego topiku na 4 wypowiedź od góry:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A stopkę masz w preferencjach w kafeterii.Tam wklejasz ten pasek, który utworzysz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze chyba tu sama zostałam:( Ale niedługo idę do domku, muszę zrobić obiadek i trochę posprzątać na święta. Na chwilę wpadnie też moja mama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Życzę niezwykłych świątecznych radości , niezapomnianego smaku świątecznych specjałów i wciąż nowych możliwości w życiu w Nowym Roku. Tysiąca choinek w lesie , prezentów ile Mikołaj uniesie , bałwana ze śniegu i mniej życia w biegu oraz tyle radości , ile karp ma ości. dla moich kochanych koleżanek forumowiczek--> Świeczka Korzystam, bo już jutro znikam na urlop i nie będę miała dostępu do netu :) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze że tylko ja tu dzisiaj jestem, tylko ja pracuje :( ale za to powysyłałam kartki, bo inaczej nie byłby jak :)) pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc Maniusia, ja jestem, co prawda chwilowo, bo dziś mam w domu pełne ręce roboty :) Ale ściskam serdecznie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc leti. w koncu ktos sie pojawil. ja niestety w pracy dzis musze siedziec, ale za to ostatni dzien, i urlop, wroce dopiero 3 stycznia :)) nudno tu troche mi samej, ale nie przeszkadzam w przygotowaniach do świąt. pozdrawiam gorąco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też jestem:) Tylko byłam trochę zajęta. Maniusiu składam ci najserdeczniejsze życzenia świąteczne. Innym dziewczynom wysłałam kartki a twojego maila nie miałam więc teraz korzystam z okazji:) Rzeczywiście masz już na pasku piątkę z przodu:) ja bym się cieszyła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej. tez bym sie cieszyla gdybym miala więcej zalatwione. teraz zaczyna mnie to juz przerazac. aha, masz gdzieś jeszcze zdjęcie swojej sukienki, bo tamte strony już się nie wyświetlają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×