Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

domenka

Jeszcze roczek do ślubu...

Polecane posty

Hej, do kościoła musisz iść miej więcej pół roku wcześniej aby zarezerwować termin, na zapowiedzi 3 miesiące wcześniej ale na nauki chyba jeszcze wcześniej bo z tego co wiem to trochę trwają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje za odpowiedz! Ty juz jestes po naukach? ps. Jestes z duzego miasta? U mnie chyba nie ma az takich klopotow z zarezerwowaniem sali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie musiałam chodzić na nauki bo w szkole w ramach religii takie zaświadczenie o naukach nam wystawiano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, z radością dołączam się do tego topiku, tytuł jest niesamowicie dopowiedni ................ mój slub dokładnie od dziś za rok :) Mam już salę ( umowa, zaliczka wpłacona ). Zespół ( wstępnie, bez umowy ). Kamerzysta ( wstępnie ). Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Leti fajnie, że jestes następna. Kurcze mimo, że to za roczek ja już teraz wszystko planuję i małe nerwy już są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domenko, sukienkę masz śliczną, rękawiczki też :) Możesz zdradzić, po jakich cenach je nabyłaś ? Ja dopiero jestem na etapie oglądania sukienek na necie, mam już swoje typy, ale jeszcze może mi się odmienić :P Jeśli chodzi o rękawiczki, to już na 100 % jestem pewna, że będą, nie krótkie, ale takie za łokieć. Z tego co pisałaś, to rok 2001 był dla Ciebie szczęśliwy ❤️ jak doszło do tego, że zostaliście parą >?? Dla mnie też, nasz staż jest taki sam. Byłam wtedy między 2 a 3 klasą lo, a Ty ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My byliśmy w 3 klasie LO jak się poznaliśmy. Sukienkę łącznie z przesyłką na pobraniem zapłaciłam 301zł za rękawiczki 26zł. Tak na szczęscie był ten roczek dla mnie szczęśliwy.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Był 31.04.01r. byłam wtedy z innych chłopakiem prawie 8 miesięcy. Chodziłam na próby śpiewu takiego babskiego zespołu wokalnego. Miałam tam koleżankę, która zaproponowała mi granie po weselach, jarmarkach, itp., ponieważ jej kolega kogoś szukał (wcześniej ona z nim miała próby przez miesiąc ale zrezygnowała bo dostała inną propozycję). Więc się zgodziłam i poznałam tego kolegę. Znałam go z widzenia już ze szkoły i wcale mi sie nie podobał z wyglądu, ale charakter..............Miał identyczny charakter jak ja, przez miesiąc potrafiliśmy siedzieć kilka godzin dziennie po próbach i gadać, gadać.... Został moim przyjacielem, który jak się okazało zakochał sie we mnie ( z wzajemnością) no i po wielu podchodach i przeryczanych nocach(byłam przywiązana do poprzedniego chłopaka) mnie zdobył. No i tak już zostało. Połączyła nas muzyka:) No i teraz podoba mi się już bardzo. Hehehhehehe A jak było u ciebie??? Jka się poznaliście??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to widzę, że jesteśmy niemal w jednej drużynie ... Nas również połączyła muzyka :P W 1 szkoły średniej zaczęłam grać w orkiestrze, mój luby już tam grał ... na początku byliśmy znajomymi, potem zaczęliśmy coraz więcej rozmawiać .......on zakochał się we mnie wcześniej, ja dopiero dorastałam do tego uczucia ... Wraz z zaczęciem nauki w 3 kl. zaczęła się nasza ❤️ Nadal razem gramy ......... :D PS Chyba jestem od Ciebie młodsza o rok :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie, że mamy nawet swspółne zainteresowania. Będziemy mogły opisywać przez cały roczek jak się przygotowujemy i pewnie się nie obejzywy i juz będzie po:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy jest tu ktos, kto musi przejsc przez nauki przedmalzenskie? Kiedy trzeba isc z tym do ksiedza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczynki pozwolicie, ze dolacze do Was nasz slub odbedzie sie 8 lipca 2006 r sale mamy zalatwiona, zaliczka juz zaplacona mamy wstepnie umowionego kamerzyste lista gosci juz prawie gotowa rozmawiamy tez z zespolem, wstepnie zaarezelwowalismy ich jestesmy razem z moim Kochaniem 2 i po roku, zareczylismy sie w styczniu tego roku domenka - Twoja sukienka piekna, ja szukam i szukam, przgladam miliony w internecie i magazynach, juz mniej wiecej wiem czego chce :D Leti - znowu sie spotykamy :D pozdrawiam Was goraco fajnie ze jest ten topik calusy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczynki pozwolicie, ze dolacze do Was nasz slub odbedzie sie 8 lipca 2006 r sale mamy zalatwiona, zaliczka juz zaplacona mamy wstepnie umowionego kamerzyste lista gosci juz prawie gotowa rozmawiamy tez z zespolem, wstepnie zaarezelwowalismy ich jestesmy razem z moim Kochaniem 2 i po roku, zareczylismy sie w styczniu tego roku domenka - Twoja sukienka piekna, ja szukam i szukam, przgladam miliony w internecie i magazynach, juz mniej wiecej wiem czego chce :D Leti - znowu sie spotykamy :D pozdrawiam Was goraco fajnie ze jest ten topik calusy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do domenki
Brzydka suknie wybralas:-0 Ona byla modna w tamtym roku,wiec za rok to juz przezytek.Gora jeszcze mozliwa,ale dol....wspolczuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziewczyny!!! Ja tez biore slub za rok i baaardzo jestem szczesliwa.Chcemy brac slub 24 czerwca 2006 roku,bo wtedy moj Lukaszek sie oswiadczyl :):):) Ale jak na razie to z przygotowaniami jestesmy \"w lesie\"-nie mamy ani sali ani orkiestry,a to najwazniejsze.Ale w przyszlym tygodmiu wybieramy sie na upatrzona sale,wiec jestem dobrej mysli i mam nadzieje,ze zdazymy :):):) Bede tu pisac,jak ida przygotowania.a jak na razie ciesze sie narzyczenstwem:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :D ja82 - myślę, że w każdej parafii organizują takie nauki, możesz zapytać swojego proboszcza, on ewentualnie poda Ci namiary na nauki gdzieś w pobliskich parafiach ( jeśli u Ciebie nie będzie ) my nauki odbyliśmy w parafii lubego, a to było tak: w styczniu się zaręczyliśmy, w marcu ogłaszali, że będą nauki, były akurat w niedzielne wieczory, więc skorzystaliśmy, edukowalismy się tak chyba z 5 czy 6 niedziel, ale teraz przynajmniej mamy w szufladzie papierek i jedna rzecz z głowy :D Witaj, Leelo 🖐️ Marta 🌻 fajnie, że z nami jesteś ! Zobaczysz, uda Ci się wszystko pozałatwiać :) Domenko, nie przejmuj się różnymi takimi (\"do domenki\") Jak dla mnie suknia nie musi być modna, ani z najnowszej kolekcji. Dla Młodej musi być piękna, musi się podobać i musi się w niej dobrze czuć. Stwierdzenia, że za wszelką cenę trzeba mieć sukienkę z najnowszej kolekcji, są bez sensu. Każdej podoba się coś innego. Każda ma swój ideał, który stara się znaleźć. Sukienkę można kupić, uszyć, odkupić, wypożyczyć ..... Każdy jest w innej sytuacji finansowej, każdy ma inny gust, czasami trafia się okazja ........ Zresztą, co się będę produkować, ogólny sens jest jasny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heheheheheh
Domenka a będą jakieś laski na śłubie czy przewiążesz mu oczy żeby sie przypadkiem nie obejrzał za jaką inną niż TY?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domenka------> topik o przygotowaniach do slubu nie dotyczy tylko osób, które slub biora w najblizszym czasie. Sa tam tez dziewczyny, które slub biora za rok :) Ja na przyklad biore w czerwcu 2006 ;) Zapraszam wiec tez do odwiedzania \"przygotowan do slubu \" . :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do hehehehehe- ale jesteś zabawny/na!Najpradopodobniej zazdościsz a inny topik o którym mówisz nawidoczniej cię wciągnął skoro we wszystkim się tak dobrze orientujesz. Pewnie psucie chumoru innym weszło Ci w krew, no tak bo co sie spodziewać po takich...I do twojej wiadomości:ja wiem kto będzie na ślubie!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczynki :D jak tam przygotowania? ja gubie sie w wyborze sukni :D za duzo mi sie podoba chyba jednak zaczekam do mojego przyjazdu do Polski w lutym,wtedy wezme sie ostro za ta sprawe :D zaarezewowalismy tez bryczke, ale co zrobic jak bedzie padalo? czy w razie czego rezwerwowac tez samochod? pozdrawiam Was bardzo goraco ciumki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Leela! My też myśleliśmy o bryczce, bo fajnie to wygląda ale jednak wybraliśmy standard czyli samochód. Chcemy wypożyczyć limuzynę ale taniej bo po znajmomości.Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewuszki ! my też chyba pojedziemy samochodem, ale jeszcze nie wiemy jakim ... a co do topików ... wolę takie, gdzie nie ma za dużo osób - one są takie ... klimatyczne ..........wszyscy się dobrze \"znają\" .... :D no i najważniejsze, mam czas na nich bywać ...hih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Własnie Leti wolę te krótsze topiki bo na tym największym o przygotowaniach do slubu jest tyle osób i tyle stron do przeczytania, że zrezygnowałam. Pozdrowionka!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Własnie Leti wolę te krótsze topiki bo na tym największym o przygotowaniach do slubu jest tyle osób i tyle stron do przeczytania, że zrezygnowałam. Pozdrowionka!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny! jas tez za rok planuje slub:D Poniewaz zareczylam sie pare dni temu - nie mamy jeszcze nic zalatwione:( w niedziele jedziemy do tesciów) wczoraj bylismy u moich rodzicow. w tem miesiacu jeszcze trzeba zorganizowac spotkanie rodziców:( i mam nadzieje ze do koncamiesiaca bede miec juz restauracje zaklepana... Bardzo chcialabym slub w wakacje - nie wiem co z tego wyjdzie, juz trozke pzno, ale jestem dobrej mysli:) Pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i co odezwłam sie
wpisałam a nikt mnie nie przywitał? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×