Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

domenka

Jeszcze roczek do ślubu...

Polecane posty

Eee tam domenko, przy dobrej zabawie można kogoś poznać i niekoniecznie trzeba siedzieć z nimi przy stoliku. A to już zdecydowałas sie na tego sylwestra ? Czy jeszcze rozmyślasz, masz jakiś inny plan ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie nie mam pojęcia co zaplanujemy:( Teraz się męczę, piszę plan do pracy licencjackiej i kurcze jest ciężko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
domenciu--> dzieciątko będzie na pewno chciane :) tylko chcę wiedzieć co mi jest?? :) no i będę musiała się ew. przecieść na topic np. \"ciąża, macierzyństwo etc.\" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
świeczko - mam nadzieję, że Nasz topic nie opuścisz :) domenko- pamiętam jak pisałam plan pracy, w ogóle najgorzej to jest zacząć. Zresztą teraz też mi się pisać nie chce :P Zawsze się znajdzie jakis pretekst.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ wszystkim 👄 Macie racje, zajęcia popołudniowe są bardzo nużące ... Dziś siedziałam bez przerwy (no chyba, że przerwą można nazwać te 15 minut, które z reguły starczają na przenosiny do innej sali :P ) od 13 do 19. Dobrze, że jutro przepadły mi zajęcia (niektóre ...) i mam na 14 :D Przynajmniej się wyśpię. Ale za to wrócę później i jeszcze wieczorem mam ucznia..... A dziś widziałam się z lubym { radość:)uciecha:)uśmiech } W końcu też zarejestrowałam się do gina :) Co prawda termin to połowa stycznia, ale już zaklepane. Muszę sobie badania porobić i wogóle ... A moja sukienka na Sywka, cóż - \"mała czarna\", tradycyjnie, chociaż planuję ją własnoręcznie przyozdobić błyskotkami, cekinami lub koralikami. Przynajmniej nikt nie będzie miał takiej samej sukienki :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Newt, świeczka i domenka, mam dobrą wiadomość, prawdopodobnie udało mi się WRESZCIE (!!) wysłac Wam moją kieckę! Poczta była dziś dla mnie łaskawa :D:D:D A jaka jest sytaucacja z Waszymi sukniami świeczko i newt ? bo sukienkę domenki widziałam :D Nie ma nikogo? A myślałam, że z którąś pogadam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też mam nadzieję świeczko, że nas nie opuścisz! Sun zacząć jest okropnie tą pracę, a wogóle to każdy dał już coś do sprawdzania a ja nic:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leti twoja sukienka jest przepiękna:) A ja wysyłałam ci moje zdjęcie? Po wydaje mi się, że nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Domenko :) Tak, Twoją już widziałam :D A co do paska, to jakoś nie mam natchnienia, choc kiedyś obiecałam sobie, że usiądę spokojnie i zrobię :) A tak naprawdę to zapomniałam, jak to sie robi..... Ale poszukam, w końcu jak go założę ...hihi już jest grudzień :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to uwaga ! :D Sprawdzam mój nowiuteńki, świeży pasek :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak sie zastanawiam... Ile bedziecie miec posilkow na weselu - goracych ? bo ja mam miec obiad plus 3 dania lub obiad plus 4 dania.. wolalabym te 3, bo sa bardziej wykwintne, ale nie wiem czy 3 satrcza? a moze 4 plus obiad? jak to jest u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 cieplych dan plus obiad ? czy liczysz z obiadem ? Strasznie duzo, ale z drugiej strony nie wiem ile trzeba :( A zimnej plyty masz duzo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W naszym lokalu dania i całe menu mamy ustalać gdzieś dopiero w maju, czerwcu, więc jeszcze trochę czasu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daglezja, widzę, że mamy taki sam pasek :D Tylko Twoja biedronka jest bliżej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pościągałam trochę materiałów do pracy i napisałam ten plan pracy:( Uffff, bedzie ciężko:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim! Nieżywa jestem dzisiaj, bo od rana siedziałam w szkole i zanim się przepchałam przez koszmarne korki, to była prawie 17 :-( Dzieciaki dzisiaj małpiego rozumu dostawały, a ja miałam wrażenie, że głowa mi się rozpadnie... Ale juz przestaję marudzić! Leti, dzięki za zdjęcia. Piękna ta Twoja suknia! Ja mam juz upatrzoną dla siebie, ale czekam, bo w styczniu ma wejść nowa kolekcja do tego salonu i może coś innego wypatrzę. Ale najważniejsze, żeby była jak najbardziej prosta. Jeśli macie ochotę zobaczyć, co sobie wybrałam, to zapraszam na stronę www.loretta1.wroclaw.pl Trzeba odczekać chwilę, bo długo się ładuje, później kliknąć w \"kolekcja\", \"Loretta\" i numer 5.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, ale dziś u mnie deszcz pada;( Newt bardzo ładna ta twoja sukienka. Dziś zajmę się pisaniem pierwszego rozdziału pracy:( Wczoraj już ustroiłam w domu choinkę, kilka stroików i świąteczne obrusy:) Od razu ładniej:) Tylko, żeby śnieżek spadł a nie deszcz:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! Własnie przyjechałam do domciu z moim nunkiem i wpadam na chwilkę zobaczyć co u Was słychać. Zaraz spadamy na miasto na małe zakupki:) Pozdrawiam :) Miłego dzionka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja mam grype okropna:(:( :(:( zostalam w domu, wiec troche z wami popisze ... a jakie macie te potrawy ? I domenko jaka masz zimna pltye - ja wogole rozeznania nie mam, za duzo nie chce miec jedzenia, bo szkoda zeby sie zmarnowalo, ale braknac tez nie moze ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mam dzis ruch a do tego piszę tą pracę na kompie:( Napisałam spis treści i pierwszy podrozdział z przypisami(ok. 5 stron). Straszne to jest, pisze się i pisze a tak naprawdę wychodzi mało:( Daglezjo jaką zimną płytę, bo coś nie kumata jestem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No bo sa cieple dania i inne zimne rzeczy\' na stolach, typu salatki, wedliny, sledzie i nie wiem co jeszcze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha, tak się domyślałam, trochę tego będę miała ale dokładnie nie wiem ile, napewno kilka rodzajów ryb, kilka sałatek itp A wogóle to dzień dobry dziewczynki:) Dziś będę dalej pisać pracę bo po świętach chcę oddać do sprawdzenia pierwszy cały rozdział z czterech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leje, wieje i jest paskudnie! Mam wrażenie, że to listopad, a nie połowa grudnia :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×