Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

domenka

Jeszcze roczek do ślubu...

Polecane posty

Witam w świąteczny dzień :) Wczoraj jeszcze do końca nie wiedziałam, jak spędzę Święta, ale dziś wszystko się wyjaśniło. Odespałam Pasterkę, wstałam dopiero ... ok. południa :) Później zadzwoniłam do lubego i zaprosiłam go do nas, przy okazji złożyłam świąteczne życzenia \"przyszłym teściom\" i zostałam zaproszona jutro do nich na obiadek. Pozdrawiam, odezwę się pewnie dopiero po świętach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieję moje kochane, że Wasze święta również upływają tak BŁOGO I PIĘKNIE 🌼 Dziś mój luby był u mnie na obiadku i było super, przyniósł prezenty dla moich rodziców, byliśmy razem w Kościele. Jutro jedziemy z rodzinką do przyszłych teściów i już dziś wiem, że będzie SUPER ! :D:D:D Wszystkiego dobrego Wam życzę, wielu pięknych chwil, by trwały jak najdłużej :D:D 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Święta minęły jak z bicza trzasnął:( Ja dziś rano dopiero przyjechałam i nie spałam 3 noce także jestem jeszcze bardziej zmęczona niż przed świętami:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Całą Wigilię u nas padał deszcz a na drugi dzień była chlapa:( Aleza to spadł śnieżek w drugie święto i do dziś trzyma:)Trochę spóźniony....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba wszystkie dziś macie jeszcze święta:D Taka ciszaaaaaa........ Ja dziś w pracy marznę ubrałam na plecy duży szal i się dogrzewam grzejniczkiem. Jutro chyba ubiorę 2 swetry:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Dziś też będzie taka cisza? Ja czytam sobie książkę \"Mężczyźni są z Marsa a kobiety z Wenus\". Bardzo fajna i teraz widzę ile błędów czasami popełniałam w porozumiewaniu się z moim dziubkiem.Dostałam ją mailem od kogoś z kafeterii z jednego forum.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super szkoda, że szybko się skończyły .... terez mam gości, a o godz. 13 idę na solarium, ale jeszcze tu wrócę i coś skrobnę. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja siedzę i się nudzę:( Zastanawiałam się nad paznokciami żelowymi ale jak się dowiedziałam, że zrobienie kosztuje ok. 100 zł i co 3-4 tygodnie jest uzupełnianie za 50 zł to stwierdziłam, żr to nie na moją kieszeń:( Kiedyś swoje paznokcie miałam super, mocne i długie i każdy pytał czy sztuczne, a teraz ledwo co podrosną to się jakiś złamie:( Już brałam wiele różnym tabletek i nic:( Ale jeżeli do wesela nie da się zapuścić to niestety będę musiała coś z nimi zrobić, może takie przyklejane tipsy tygodniowe.Nie wiem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A sylwestra spędzimy u Tomka rodziców.Myślę, że też będziemy się dobrze bawić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzisz i problem z głowy. :) My jednak zdecydowaliśmy, że zorganizujemy sami sylwester tzn. zrobimy go w domku u mojego lubego ;) zarposimy najbliższych znajomych, którzy też nie mają większych planów i myślę, że będzie miło. Chce ugotować jakąś potrawkę, może strogonow, nie jest taki trudny, a prawdopodobnie smakuje coś jak bogracz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, chyba na stałe przeniosłyście się z tamtego topiku na ten :D:D No to skopiuję mój wpis hihi :) Witajcie, moje święta również upłynęły w miłej atmosferze. W pierwszy dzień był u mnie luby, a w drugi ja byłam u niego, byliśmy też u jego siostry. Chyba pierwszy raz od kilku lat jestem naprawdę zadowolona ze świat Bożego Narodzenia; było miło, ciepło i serdecznie. Cieszę się, że Wasze święta równiez takie były. Jak samopoczucie przed Sylwkiem ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leti ja mam super samopoczucie przed Sylwestrem:)Już nie mogę się doczekać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domenko, ja też ........ Przygotowuję sobie sukienkę, mój plan trochę spalił ... bo dodatki mi się nie ufarbowały :( Pewnie jeszcze na ostatnią chwilę będę szyła rękawiczki :) Na razie walczę z syfkami na twarzy, bo mnie porządnie obcypało ... A w czym idziecie na imprezki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja spędzam w domku ale też chyba ubiorę jakąś małą, czarną:) Ogólnie wczoraj kupiłam balony, petardy i alkohol.Będa Tomka rodzice, ale oni nie siedzą do rana i jego 2 bracia. Także pewnie pobawimy się w 6 osób a po północy w 4 osoby, chyba, że wpadnie jeszcze Tomka brata kolega:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrobiłam chronologiczną listę naszych ślubów (dziewczyn, które częściej do nas zaglądają).A więc: Marta Obdarta - 29.04.06 Maniusia001 - 03.06.06 Świeczka - 24.06.06 Made of Sun - 17.06.06 Newt - 01.07.06 Daglezja - 22.07.06 Leti - 12.08.06 Ewunia21 - 19.08.06 Domenka - 02.09.06 Angie1981 - 06.01.07 Jestem prawie ostatnia😭😭😭. Angie nie opuszczaj nas, bo zostanę naprawdę ostatnia i nikogo pewnie tu nie będzie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domenka, nie martw się, na pewno nie zostaniesz tu sama :) Trochę zazdroszczę dziewczynom na początku listy ... bedą krócej czekać ... Również idę w małej czarnej, tyle że ozdabiam ją cekinami ( może nie uwierzycie, ale to bardzo pracochłonne ! ). Rękawiczki też mają byc ozdobione cekinami (nad łokciem). Jak już pisałam, sukienka jest czarna, a cekiny są również czarne, ale połyskują na fioletowo, choć jest to bardziej \"fioletowa czerń\". Wszytko u mnie na ostatnią chwilę. Materiał na rękawiczki kupię jutro i jutro będą uszyte, a kiedy zdążę do nich doszyć cekiny, to nie wiem ;) Dlatego dziś np. przygotuję sobie buty i biżuterię :) Pomyślę też nad makijażem i włosami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chciałam iść do fryzjera ale stwierdziłam, że jeżeli jesteśmy w domku to nie ma sensu i sama sobie z nimi poradzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moimi włosami prawdopodobnie zajmie się siostra z koleżanką. Już korzystałam z ich \"usług\" i byłam zadowolona. Teraz z włosami mogę więcej zrobić niż wcześniej, bo zapuszczam w wiadomym celu i są już do ramion :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ostatnio też zapuszczam. Mam już je długie z tyłu za stanik, chociaż kusiło mnie ostatnio iść i pocieniować.Jednak chcę zapuszczać. Chociaż nie powiedziane, że z długich włosów lepiej się robi. Na mojej studniówce koleżanka miała super zrobiony kok, a normalnie włosy miała tylko sięgające do uszu.A niektórym z długimi włosami koki się psuły może dlatego, że były za ciężkie i opadały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam po świętach :) niestety skończyły sie bardzo szybko - ale było bardzo przyjemnie, trochę nostalgicznie bo moja mama znów była zagranicą, ale mój mordek stana na wysokości zadania i przygotował karpia w galarecie, sałatkę warzywną, śledzia w pierzynie, karkówkę pieczeń itd. wszystcy zachwalali i zajadali :) a mój tatuś jak wyjeżdżaliśmy to przygarnął go do siebie i zrobili \"misia\" ;) po raz pierwszy widziałam łzy w oczach u niego... no i juz strasznie tęsknię za nimi :o a na Sylwestra planów nie mamy :( mamy jedno zproszenie do znajomych ale średnio nam się chce jechać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaki tu dzisiaj ruch :D::D Witam Was Kochane i cieszę się, że macie dobre nastroje przed sylwestrem ;) :D Tak trzymać !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O witam was:D W końcu ktoś się pojawił, bo dziś to tylko z Leti pogadałam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My w końcu idziemy do znajomych na sylwester :) Oni mieli przyjść do nas, ale nie mają gdzie dziecka zostawić, więc my idziemy do nich. :) Mnie tam jest to obojętne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już jestem tego zdania, że nie ważne gdzie byle tylko dobrze się bawić:D. Życzę wam wszystkim szampańskiego Sylwestra!!!:DI mam nadzieję, że mój też taki będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
świeczko - mam pytanie o ten tusz z Loreala, ja go zakupiłam z allegro i nie wiem czy to oryginał, jeszcze nie byłam w sklepie, żeby porównać. Mam pytanie, czy ta czarna szczotka ma również taki intensywny zapach jakby prefumowany ? Czy biała szczotka jest krótsza i mniej podłużna od czarnej ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ehhh chyba wolę kupować tusze w drogerii, chyba znowu powrócę do Maybelline Volum Express Curved Brush.....cena przystępna i już wypróbowany ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sobie dzis kupiłam z Allegro puder w kulkach, nie używam na codzień ale lubię czasem na kości policzkowe uzyć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×