Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Biała Dama 20

tabletki antykoncepcyjne...

Polecane posty

Pytalam koleżanki mej Gosiu, jej przepisał od ręki nowe opakowanie :D ale to wiesz co lekarz to inaczej 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaannnnaaa Ty też mnie podrywasz?Ty całusnico Ty;);):P hm..ale chodzi nie o przedłużenie recepty tylko o przepisanie innych,zmiana na inne,bo własnie nie wiem. dzidzi na pewno bedzie zdrowe tylko moze minąć troche czasu od \"odtrucia\" org.z tabletek dlatego przez pierwszemysle miesiace po odstawieniu moze byc problem ale to nie reguła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikusia84
najgorzej bo jestem w pracy teraz i moja psiapsiula ma mi przyniesc moj to wogole nie wie o niczym i przez przypadek smsa do niego wyslalam i sie wkurzyl ze mu nie powiedzialam wiecie w lipcu mam cywilny i dopiero przeprowadze sie do mojego i chce sie nacieszyc nim i tym ze jestem jego zona a pozatym jak biore 4 lata to myslicie ze moglo cos wyjsc??? i to jeszcze kochalismy sie z 4 dni przed okresem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość umbrella
rozumie cie nikusia! tez mam caly czas takie mysli. tylko ze ja od tamtego wyskoku mialam juz 3 okresy czyli chyba powinnam byc spokojna?? ( jak myslisz??) tez ciagle mam u siebie jakies objawy ciąży chociaz ciagle sobie powtarzam ze nie moge byc ta 0,2 na 100 kobiet ( przeciez nie mozna miec az takiego pecha) a te objawy to chyba biorą sie z tad ze 2 kolezanki z pracy sa w ciazy! i jak sie nasluchac to normalnie slabo mi!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość umbrella
poki co czytanie tego forum mnie uspokoilo! jedno wiem napewno nigdy wiecej seksu bez dodatkowego zabezpieczenia!! to nie na moje nerwy;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wizzz
hej nikusia ja tez mam schize bo nabrzmialy brzuch mam i piersi ale mam nadzije ze to oznaka ze to okres rzyjdzie a nie dzidzia niestety my kobitki bierzemy tabsy i tak sie schizujemy.Nikusia przez maila moge czesciej sie kontaktowac niz przez gg. A wiecie co dziewczynki??!!!jeszcze 3 godzinki i jade do domku i jutro juz bede z moim kochaniem jupi!!!pozdrawiam Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikusia84...Daj znać co i jak!No ja myślę, że będzie okej!🌻Ja myślę, że nie jesteś w ciąży po tym co piszesz! Małgorzatka24...Czemu Ci zimno!?❤️ umbrella...Przy tabsach w ciążę zachodzą te kobiety co nie przestrzegają zasad!!!To są te jedne na sto!!! wizzz...To miłego pobytu❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość umbrella
ojjjj!! jesli chodzi o przestrzeganie zasad to jestem poprostu przewrażliwiona na tym punkcie!! to wtrecz moja obsesja czasami meczaca jak np 5 razy sprawdzam czy tabletke juz wzielam. i dzien w dziec co do minuty!! dlatego mam nadzieje ze nie bede ta "szcześciara":) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sleepingpill
co za porycie... myslalam ze moze dzis dostane okres a tu nici.,..znof sie zestresowałam...i ni ma... a jajniki mnie bolą już 4 dzień ... jak do poniedziałku nie dostane ide do lekarza albo po test do apteki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziunia2020
mam problem...moze to i glupie,ale jestem nowicjuszka. Lekarz kazal mi wiasc 1 tabl.pierwszego dnia okresu. dostalam miesiaczke popoludniu a chcialabym tabl.brac rano. Moge z tym poczekac? prosze o odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małgorzatka24...Przesyłam Ci słońce🌻 sleepingpill...Kochana, czekaj jeszcze i nie denerwuj się, możesz dostać w każdy z 7 dni!!! Dziunia2020...Weź 1 jak dostaniesz okres, nawet popołudniu, a 2 rano na następny dzień!Ja bym tak przynajmniej zrobiła!!!Później cały czas rano!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
😭Jak ja jestem to nadajecie, że ło, a teraz jak ja jestem to nie ma żadnej:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedyś i od ukochanego dostaniesz dużo ciepla i sloneczka 🌻 na każdego ktoś gdzieś tam czeka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikusia84
dziewczynki zrobilam test i wyszlo ze nie jestem ale tak naprawde to z czego te objawymasakra ale jestem bynajmniej pewna w 99,8% bo test to nie 100% caluski dzieki ze trzymalyscie kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikusia84
ja wam opowiem prawdziwa telenowele jak mialam 15 lat poznalam nad morzem chlopaka ktory mieszkal w niemczech zakochalam sie w nim od pierwszego wejrzenia to byla moja pierwsza prawdziwa milosc. Utrzymywalismy kontakt caly czas dzwonilismy i pisalismy listy ale nie moglismy sie zobaczyc bo wszystko zalezelo od rodzicow potem kontakt sie urwal on mial dziewczyne a ja chlopaka jednak los chcial ze nie moglismy o sobie zapomniec i 2 lata temu zadzwonil do mnie czy moze przyjechac w odwiedziny to byly wakacje zabral mnie do siebie i tak zaczela sie wielka milosc za 3 miesiace wychodze za maz:):) co wy na to????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sleepingpill
tez se chyba zrobie test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sleepingpill
o jej ale serio? historia niewiarygodna....eh zazdroszcze... serio pieknę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikusia84
zrob sobie test ja jestem odrazu spokojniejsza a takie czekanie to jeszcze gorzej ci sie wkreca ze jestes:) tez mysle ze to piekna historia i jestem bardzo szczesliwa ze mam ta moja druga poloweczke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×