Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Biała Dama 20

tabletki antykoncepcyjne...

Polecane posty

Gość sleepingpill
no to chyba masz je dobrze dopasowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikusia84
no mam nadzieje biore je juz okolo 4 lat wiec mysle ze odrazu powinno sie cos zlego dziac a powiedzcie mi czy jezeli ktos juz bierze tak dlugo tabletki i bral antybiotyki i tez sie kochal i dostal normalnie okres to nie powinien byc w ciazy czy jak to jest bo szczerze nigdy sie tak tym nie interesowalam bo mam stalego partnera i nie myslelismy o tym co by bylo gdyby bylo dziecko bylo to dla nas bez znaczenia ale teraz sie przeprowadzam do niego do niemiec i nie teraz to jest dla mnie wazne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość enjoy the silence24
mam pytanie-co sądzicie o marvellonie?bo ja mam wlasnie zacząc brac tabletki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wizzz
hej dziewczynki a ja mam takie pytanie czy leki hemopatyczne obizaja skutecznosc tabsow??co o tym sadzicice,wiecie cos moze pllsss o odp pozdrawiam(kwiat)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uhuuuhu ale sie fajnie tłoczno u nas zrobiło:) bardzo fajnie tzn że nasze forum działa pomaga i zyje:) wszystkiego naj z okazji 1wszego dnia wiosny:) 🌻 jeśli chodzi o mnie to nie stosuję żadnego dodatkowego bo po to biore tabletki zeby własnie nic nie stosować. ocvzywiscie jesli mam stałego partnera bo w przeciwnym przypadku same tabletki to obawa przed jakimis bakteriami może wystąpić. no ciekawee jak tam Małgoska u żabojadów :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wizzz najważniejsze żebyś przeczytała uważnie ulotkę-tak mi się przynajmniej wydaje, że tam są napisane najważniejsze objawy niepożądane, działanie leków itp.itd. a jesli nie ma to ja raz dwa dzwonie do swojej pani gin, w końcu od tgo ona jest:) aaaa...aaaaannnnaaa...jenetka 🌻 jak tam po nocy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sleepingpill
mam pytanko... wczesniej brałam tabletki przez rok i odstawiłam je w grudniu.. teraz kochałam sie z moim chłopakiem bez zabiezpieczenia ale mielismy zawsze stosunek przerywany..wiem głupota ale nie zdazyłam w tamtym miesciacu isc do ginekologa bo dostałam okres..teraz mam od paru dni jakies tam mdłosci i zgage..fakt bola mnie troche jajniki ale i tak sie cykam.. byłam u lekarza robił mi udg itd i powiedzial ze jestem przed miesiaczka czy jakos tam..jest mozliwosc ze sie mylił że moge jednak byc w ciazy bo za wczesnie jest by ja wykryc? wypisał mi nowe tablety cyprest..no i kazał mi przyjsc na cytologie bo mam małą nadzerke.... boje sie jednak troszke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny 👄 co do nr GG to się zgadzam też, tylko jak się nimi wymienimy?? Jesli bierze się tak dlugo tabsy to nawet po ich odstawieniu nie jest latwo zajść w ciąże.....a okresik zazwyczaj nam mowi że ciąży nie ma..... Ja tak jak aaaa jak biore antybiotyki,lub coś pomieszam z tabsami to zabezpieczam sie dodatkową , z tym że prezerwatywa to nie dla mnie, boli mnie po tem tam w środku wszystko......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikt nie jest nie omylny, ale skoro tak Ci powiedzial to tak musi być,także glowa do góry :D chyba gin wie najlepiej co sie tam u nas dzieje....a co do objawów ciąży to występują ale dopiero w późniejszych miesiącach czy tam tygodniach,albo jest tak że wogóle ich nie ma 🌻 🌻 🌻 Po nocce ok, niestety nic większego nie było,hehe no bo mam okresik wlaśnie ;O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malgoska tloczno jak w dni targowe heh :P oooooooooo annnnaaaa przyszla witam :d🌻 moze na poczte wyslemy co???tak bedzie ok, bo przynajmniej cala polska nie bedzie miala numeru heh :))))))))))))))) co do nocki...ojej znow spac nie umialam budzilam sie co 2 godziny , oczy spuchniete jak po cpansku....ale teraz sobie ehrbatke zaparzylam.... annnaaaa zgadzam sie ze okres to ten lepszy znak, ze wszystko z nami jest ok,...no i ze dzidzi nie bedzie nieplanowanej.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikusia84
dziewczynki czy ktoras bierze RIGEVIDON bo chcialam troche sie popytac. A tak pozatym to czy mozna byc w ciazy biorac tabletki i jezeli dostalo sie normalnie okres i jak to wyglada z testami czy jezeli bierzemy tabletki to wyjdzie test?? :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok dziołchy, tylko żeby nie było tak, że przez gg forum bdziemy zaniedbywać:) to piszcie na maile jak chcecie numerki i bedziemy sie rzucać:) heeh no tłoczno i fajnie. tak, jeżeli sie cos pomiezzało z tabsami albo brało antybiotyk to nawet na ulotce jest napisane żelepiej bedzie jesli zastosuje sie dodatkowe zabezp.więc dobrze robicie:) ech...czy ktoś widział moją miłość..gdzież ona gdzie..była tak blisko. buźka 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikusia przeczytaj dobrze ulotkę jak działa na organizm i obserwuj siebie podczas brania. Tylko pamiętaj, że do 2-3 mcy brania tabletek w naszym organizmie moga dziać sie różne dziwne rzeczy(np plamienia długie, miesiaczka krótsza bądź dłuższa itd-wsz.powinno byc napisane na ulotce) dlatego, że organizm musi sie do nich przyzwyczaic i potem wsz.powinno sie uregulowac. a z testem jak jest to chyba tak, że jesli w czasie następnego opakowania tabletek jesli w czasie 7dniowej przerwy nie wsytąpiła miesiączka to należy sie zgłosic do lekarza bo może być obawa zapłodnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja forum nie zaniedbam napewno :D Ja zmykam, musze jechać do szkółki po ostatnie wpisy do indeksu. Jak ni odezwe się wieczorkiem to jutro napewno. 👄 👄👄 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 A jak chcecie nr GG do mnie to uderzać na Małgosie :D tylko delikatnie :D :D :D To pa pa pa pa 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiizzz
do nikusia hej ja biore rigewidon i jestem bardzo zadowolona zadnych pryszczy zadnych nastrojow i pdrzedewszyskim mam ochote na seksik i cena przystepna.Ja place w centrum 8.50,wczesniej bralam chormonet ale niestety zle sie po nich czulam i byly dla mnie za drogie kosztowaly 40zl na moja kieszen za duzo.Jest jedyny minus tylko przy pierwszym opak przytylam ze 3 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiizzz
hej nikusia a do jakiej miescowosci sie przeprowadzasz do chlopaka??(jesli mozna wiedziec)bo ja wlasnie tez teraz jestem w niemczech:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiizzz
no wlasnie czytalam moja ulotke ze 4 razy i nic niejest napisane o lekach hemopatycznych i niewiem czy powinnam sie jakos zabezpieczac jeszczce czy nie:(a w piatek spotkam sie z moim facetem w koncu (niewidzielismy sie 3 miesiace)no i chyba niebedziemy sie tylko przytulac hihi:) i chicalabym byc spokojna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiizzz
oj sorki ze tak co chiwla cos dopisuje:) zycze milego dnia spadam do szkolki paaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malgoska wyslalam tobie @ z gg . 🌻:D:):P wiizzz wiesz, jakby to powiedziec....lepiej dmuchac na zimne niz pozniej zalowac ze czegos sie nie zrobilo, jezeli masz obawy to najlepiej bedzie jezeli sie zabespieczyc, w koncu dodatkowa pewnosc :) 👄🌻:D:):Ppozdrowka dziewuchy........🌻wbije pozniej👄🌻:D:):P👄🌻:D:):P👄🌻:D:):P👄🌻:D:):P👄🌻:D:):P👄🌻:D:):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikusia84
wizzzz no ja biore RIGEVIDON okolo 4 lata i tez przytylam na poczatku ale teraz jest juz wszystko oki ale w lutym bralam antybiotyki i sie kochalam ze swoim ale dostalam okres wiec chyba wszystko jest oki a przeprowadzam sie do MULHEIM AN DER RUHR a ty gdzie jestes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaa u mnie tez bialo.....ja juz gadam z gosia, .....klikaj tez:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wizzz nie przepraszaj bo po to jest to forum, aby rozwiewać nasze wątpliwości, więc pisz zawsze gdy coś Ciebie bedzie trapiło, ae weź przede wsz.pod uwagę to, że każda z nas opisuje swoje rweakcje i każdy organizm jest inny i nie mozna się ściśle sugerować zamieszczonymi tutaj opiniami. wracam na gadu:) miłego dnia panieneczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oijojoj.....a ja sobie siedze i sie nudze.....................ojejku znow zaponialam...jak zwykle....2 godzinki temu tabsa mialam polknac!!!co za rozczepaniec ze mnie, ale juz od nastepnego opkaowania......co do minutk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaaaa jak tam fryzurka????heheh :P >>>no co...o pierdolach tez mozna pogadac:)< 🌻👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jenetka eheh Ty coś paliłaś że taka wyluzowana?eheh fajnie ze chociaz na forum mamy wiosenke. mam pytanko do dziewuszek które zmieniały tabletki. czy do przepisania potrzebne sa badania i musze sie umówic na odpłatną wizyste czy tak jak w przypadku przepisania ciągłości recept na dane tabletki, może wypisac mi na \"szybkiego\" inne o podobny składzie do poprzednich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmhmhmhhmhmhm
Chciałam się Was zapytać czy to prawda, że przy piciu herbatek oczyszczających np jak zielona herbata bądz pokrzywa itp. działanie tabletek słabnie i jest wieksze prawdopodobieństwo zajscia w ciąże??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×