Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Biała Dama 20

tabletki antykoncepcyjne...

Polecane posty

Gość nikusia84
hmhmhmhmh jezeli pijesz np xenne lub inne oczyszczajace herbaty to tak tabletki maja słabsze dzialłanie dlatego że powodują one niekiedy biegunke. ale mieta itp herbaty nie maja wpływu na skuteczność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikusia84
wizzzzzzzzz odezwij sie do mnie jak bedziesz na meila albo jakos oki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość solidnykopniak
Nie bede sie rozpisywac bo wszystkich dziewczynek, ktore mialy jakies watpliwosci, zostaly one rozwiane... :) ciesze sie ze jest to forum i ciagle ktos tu pisze...:) ja tez chce troche tej wiosny od was! zawsze milo was poczytac, mimo ze nie pisze tu juz tak czesto :( no ale coz, nikt nie bedzie obrazal ani mnie ani mojej mamy... 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech...biore Harmonet od 3 miesięcy...ostatni mój okres trwał tylko 1 dzien...a teraz czuje sie troszke słabo i mam lekkie mdłości....czy to mozliwe że jestem w ciazy jesli mój juz teraz były......zrobił to we mnie?;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiizzz
hej nikusia przepraszam ze tarz dopiero sie odzywam ale wrocilam wlasnie ze szkoly ,no coz zajec niebylo wiec bylo piwko:)i troszke sie przedluzylo.A co do antybiotykow to ja tez byl taki okres ze bralam prawie caly czas,poniewaz bylam czesto chora i niezabezpieczalam sie dodatkowo(na szczescie niemam dzidzi:) a ja mieszkam w Luneburgu tj.45km od Hamburga pozdrawiam a to moj mail edytka002@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiizzz
no nic dziewczynki ide spac strasznie zmeczona jestem i jeszcze ta pogoda wrrr:( a moze wie ktoras z Was jaki wplyw na tabsy maja wpyl leki hemopatyczne??plss pomozcie a moze ty cos wiesz nikusia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam słońca👄:PHihi hmmhmhmhhmhmhm...Mam nadzieję, że nie, bo ja piję średnio 5 zielonych herbat dziennie!!!Może jakieś zioła mają jakikolwiek wpływ na skuteczność, ale herbata zielona to chyba nieeeeeee! solidnykopniak...🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻Proszę wiosnę👄Nie przejmuj się tamtą debilką...Ciesz się, że masz wspaniałą mamcię ginekolog!:) natasza20...Niby jest możliwość, ale ja na Twoim miejscu bym jeszcze poczekała i obserwowała dłużej troszkę co i jak się będzie działo dalej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I właśnie ja też mam takie zdanie na temat tych herbat, że wpływ mogą mieć te, które powodują biegunkę na przykład(oprócz ziół)!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja też zmykam, schodzę braciszkowi, bo mu się wbiłam na trochę na kompa:P:P:PA i jeszcze jutro muszę iść na uczelnie na 8 rano😭 Buziole dla Was👄🌻❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natasza ile czasu jestes po okresie czyli po 7dniowej przerwie i czy teraz bierzesz nadal tabletki? i kiedy dokładnie kochałaś sie z nim? bo myślę, że skoro 3miesiące juz bierzesz to tak jak tu pisałyśmy też, że organmizm jest już wystarczająco zabezpieczony i nie powinno byc niespodzianek. 1 dniowym okresem sie nie przejmuj bo to normalne, czasem trwa nawet 7 a czasem zaledwie 1, ale z tymi mdłościami to radziłabym troszke poczekać, zobacz co sie bedzie działo dalej, jeśli to sie utrzyma, to zrób test, powinno coś wyjść. śpijcie dobrze i śnijcie o swoich mężczyznach i piękne miejcie sny aaakotki dwa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm....ostatni raz kochalismy sie tak bezniczego dwa tygodnie temu....jutro ostatni dzien 7 dniowej przerwy....dziwnie sie czuje,ale i pewnie sama troche sie nakręcam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alicja2345
hmmm... od pół roku jestem na mercilonie i do tej pory dostawałam okres zawsze 2-3 dnia po odstawieniu... tyle że w tym miesiącu zaczęłam dwa dni wcześniej żeby sobie przesunąc okres z pt na sr... i tak się zastanawiem.. dostanę jak zwykle po 2-3 dniach czy może jakś inaczej? niby to zmiana jest ale... eh. no w każdym razie w ciązy na pewno nie jestem bo oprócz tabsów jeszcze gumka w gre wchodzi... wiem paranoiczne trochę ale mam 16 lat i ciąża jest wykluczona... lepiej dmuchać na zimne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikusia84
wizzzzzzzzz napisałam ci meila jak bedziesz to sie odezwij

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewuszki,jak humorki? natasza myslę, że nie masz pwoodu do obaw a te objawy mogą być spowodowane tylko stresem . trzymaj sie. alicja to b.dobrze ze dbasz o to i stosujesz dodatki. ale według mnie 16 lat to zdecydowanie za wczesnie na pigułki bo mnie np.Pani gin.mówiła że w tak młodym wiekui przepisuje sie nie tabletki a hormony, w celu uregulowania. Także nie wiem jak to jest. A co do Twojego pytania to możesz dostać w innym terminie co jest spowodowane przesunięciem. pozdrawiam wssystkich 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ano nie ma jenetka aaaa czekam na wasze nr GG jak coś to mój adres @ jest jak naciśniecie na mój piękny pseudonim aaaaannnnnaaaaa hehe, to czekam :P 👄 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeeeeee sloneczko za oknem juhu...🌻🌻...🌻🌻...🌻🌻...🌻🌻...🌻🌻...🌻🌻mamy wiosne, snieg topnieje hihi problemiki mniejsze....ale jedna watpliwosc...no moze pytanie, bo slyszalam o jakis tabletkach ziolowych ktore zazywa sie jak sie bierze tabsy anty, ktore powoduje usuniecie \"zbednej \" wody w organizmie i nie tyje sie po tabsach...wiecie cos na ten temat??? aaaaaa, annnnnnnaaaa, malgoska.....buziole 👄👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ajc....wczoraj wypilam troche wina...jakas taka okazja-bez okazji i jak mnie zemdlilo....ojojoj masakra.....i to juz sie kilka razy zdarzylo......dym z papierosow tez dziala na mnie makabrycznie........nigdy wczesniej mi nie przeszkadzal, nawet piwo uwielbialam, nie bylo imprezy bez zimnego 0,5 ach....a teraz od kad biore tabsy to mam taki wstret do tego wszystkiego ze...oj... :-O..............to tylko tak....czy wy tez tak macie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikusia84
jenetka ja takich objawów nie miałam wydaje mi sie że musisz iść do lekarza żeby zmienił ci tbletki bo te objawy nie są normalne chyba że jest też inna możliwość że dopiero je zaczęłaś brać i organizm musi się przyzwyczaić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jenetka powiem tak odkąd ja biore tabsy rzuciłam palenie bo mnie odrzucało od fajek i od dymu też,masakra, poza tym mam tak z szampanem nie wypije i koniec! To jest normalne luzik :D Ja tak mam odkąd biore tabletki papierosy feeee (choć czasem zapale,ale to jak się piwem znieczule wcześniej :P ) i z tym szampanem tak jakoś....reszta % mi wchodzi :P:P:P Moja kuzynka tez tak ma z tymi fajami zaczęła brać i nie pali bo nie da rady..... A moja koleżanka znowu zaczęła brać i pali jak smok teraz.....także tak też bywa. [kwiat 🌻 🌻 🌻 🌻 jes, jes ,jes sloneczko dotarlo i do mnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poza tym z tego co mi świta dopiero zaczynasz brać tabletki także bez obaw ide lulu bo coś źle się czuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sławne, bogate i piękne.....hhmmmm zaraz sie rozmarze....... Gosia tylko na mrówkojady trzeba będzie uważać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh ....coz nawet i dobrze...palic nie pale ale zanim zaczelam brac tabsy zdarzylo mi sie i to dosc czesto, ale co tam.....teraz mam spokoj.....a co do alkoholu to mi on obojetny jest, chociaz czasem tak zle sie patrzey jak wszyscy nawiani wesolym humorkiem a ja ......ja mam trzezwy umysl heh :P :P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:PP:P:P::P:P:P::P:P:P :P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:PP:P:P::P:P:P::P:P:P :P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:PP:P:P::P:P:P::P:P:P :P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:PP:P:P::P:P:P::P:P:P :P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:PP:P:P::P:P:P::P:PPP:P:P::P:P:P::P:PPP:P:P::P:P:P::P ale po co sie dodatkowo truc hih a jak z tymi tabletkami na\"odparowanie zbednej wody \" z organzmu???sa jakies zeby po tabsach nie tyc?????? buziole dziewuchy 👄 i 🌻takze bo juz jakos wiosennie🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻..."wiec chodz pomaluj moj swiat na zolto i na niebiesko...:P🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
/\\ II II O JENY ...ALE TO WYGLADA..........OJC.........AZ MI WSTYD :( :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×