Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Biała Dama 20

tabletki antykoncepcyjne...

Polecane posty

malgosiu...jestem zaaaaaaaaaa hehehe :)...moge prawda??hihiih no bo Malgorzatko24 to tak dluuuuugo brzmi:) moj facio nie jest daleko na szczescie:D tylko mieszka ode mnie 3 km hih a od lipca bedziemy juzzzzz raaazem....hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ide odpoczac....zadzwonie do mojego koffania :D pozdrawiam dziewuchy 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jenetko no pewnie że możesz:) ech zazdroszcze...ja nie wiem kiedy będę z moim mężczyzną i czy w ogóle nam wyjdzie...ech nigdy nie można tego wiedziec na pewno.życzę wam powodzenia i dużo wytrwałości połączonej z dużą ilością miłości i tabletek anty a jak bedziecie chcieli mieć dzidziusia to zdużą ilością plemników hasających bez tabsów ehehehhihihih a gdzie sa nasze inne dziewuszki?co sądzą o gg? osobiście chyba zmienię swoje tabletki, jestem też w szoku jak ceny w różnych aptekach sa zróżnicowane.nawet do 7 zł różnicy! dlatego najpierw radzę popytać w różnych aptekach jesli ktoś nie chce przepłacić. miłego wieczorku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goska dzieki za numer, przeoczylam go bo byl na poprzedniej stronce, ale cos mi mowilo aby tam zajrzec:D dzieki wielkie 👄👄🌻🌻]👄]👄🌻🌻🌻🌻]👄🌻🌻 a dziewuchy do swej milosci uciekly.....ajc..takim to dobrze hihi :D goska a ty teraz nie musisz przynajmniej sie truc tabsami:) organizm troche odpocznie od nich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
popieram ceny to maja zajefajnie kosmiczne .....ja place 45 zl za opakowanie, narazie nie zmieniam, bo zaczynam swoja przygode z tabsami, ale mysle ze dlugo tez nie pociagne, tym bardziej ze pezez okres wakacji wyjezdzam za granice z koffaniem moim i bede tam 5 miesiecy a jakbym miala zabrac yasmin ze soba to.............o jejku......biedna moja kieszen tym bardziej ze ja nie zarabiam teraz :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jenetka no ja musze się truć bo zaczęłam brać drugie opakowanie yasminu i wyobraź sobie, że w jednej zapłaciłam 42 a w drugiej 37 zł. Same wybrałyśmy taka metodę, więc nie powinnyśmy tego traktowac jak trucizne. Na szczęście mój mężczyzna mi pomaga więc jest to nasz wspólny problem. też chciałąbym uciec do swojej miłości... pozdrawiam reszte panieneczek i zyczę przyjemnego wieczoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uch....ostatni moj wpis na dzis i ide spac.....mialam nie dzwonic....poklocilam sie z nim...on zadzwonil i znow jest ok.jutro czeka mnie rozmowa z nim....przetrwam:D ostatnio czuje sie jakas rozdrazniona...i to dosc tak, bo wkurzaja mnie najbardziej blahe sprawy np. to ze w piatek przyjedzie pozniej bo musi isc na jakies wybory czy cos tam i pozniej z mamuska na zakupy..........a ja??????gdzie miejsce dla mnie????kiedys to potrafilam zrozumiec a teraz mnie to drazni........czy to mozliwe ze przez tabsy wlasnie????nawet spac w nocy nie potrafie, bo budze sie co chcile, ....tera zpije mleko cieple bo podobno dobrze dziala na sen >?< ciekawe....... zalamana jestem, dolek mnie lapie spijcie dobrze dziewuchy 👄 dobranoc👄 kfiatkow nie posylam bo ju znoc ale jutro z rana moze cos zazkwitnie.......👄👄:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elo 👄:) jenetka...E tam, nie jesteś samotna, masz forum:P Małgorzatka24...Ja jestem za:PAle nie znam Waszych numerów:( No ja to tu jestem codziennie:)Zawsze muszę coś tam skrobnąć, ale dzisiaj troszkę później się wbiłam, bo zajęciaaa:/A później u Kachanie mojego byłam❤️ jenetka...To jednak dzwoniłaś do swojego:P Małgorzatka24...Ja kupuję za 15 zeta w centrum, a w aptece u mnie na osiedlu są za 23 zeta, więc jest 8 zeta różnicy!!!Takie jaja:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jenetka...Nie wiem czy to możliwe, że od tabletek, może mieć po prostu połączenie z tym rozdrażnieniem po tabletkach, które może występować, ale jak piszę nie wiem czy to po tym:P.......zamotałam:P.......Tak, tak, mleczko działa super na sen, ja często piję:P Nie łam się, będzie okej(miej nadzieję)🌻 Nio to ja też życzę dobrej nocki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jenetka- to się zgrałysmy dziewczyno, bo ja też się pokłóciłam, tyle że u mnie juz nie bedzie ok:( ech... gdzie ta miłość trwała i nieskazitelnma:| no dość zalów bo to nie o tym to forum:) wiesz, myslę, że to nie od tabsów, tak po prostu jest i w związkach i w ogóle, że raz drugi jest ok a za trzecim już nie wytrzymujemy i może też widzimy to wyraźniej co sie dzieje, i to, że wczesniej to kaceptoeałaś teraz dało widoczny znak że nie jest ok. Warto poświęcić myslę temu chwile ale nie wkręcać sobie, wiem co mówie, ja tez niestety tak miewałam,ech.. no właśnie musze je zmienić na tansze ale o podobnym składzie do yasminu(jeśli oczywiscie bede sie dobrze po nich czuła). to ja syone kfiatkiem 🌻 bo takie fajne niebieskie są eheh ech ciekawe jak ta m reszta dziewuszek po dzisiejszych miłosnych upojnych chwilach:) to miłych i spokojnych snów wam życzę i problemów tylko takich w co tu by sie ubrać na dyskoteke haahahahah ps: aha jeszce numerki, to zbierzmy opinie reszty dziewuszek co o tym myślą i czy się zgadzają i zgramy sie na gg.hm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość umbrella
witam. od ponad 3 lat mam stalego partnera od 2,5 biore tabletki i dodatkowo zabezpieczalismy sie prezerwatywa. w grudniu zgodzilam sie zebysmy to zrobili bez i od tamtej pory mam ciagle obawy. mialam juz co prawda 3 miesiaczki od tamtej pory ale i tak panikuje. z nerwow boli mnie podbrzusze ( co jest objawem ciąz od razu mowie ze innych objawow nie mam). biore tabletki regularnie, od poczatku ich brania staly sie moja obsesja:( napiszcie co o tym myslicie?! czy ja zwariowalam i sie zadreczam??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczynki z rana. umbrella-moja opinia jest taka, że jesteś przwrażliwiona. Co z jednej strony jest normalne, bo obawy zawsze będą nam towarzyszyć, ale z drugiej strony jest to tylko silne oddziaływanie Twojej psychiki, podświadomości, którą sama nakręciłać obawami. Postaraj się powiedzieć sobie, że tabletki to jest Twoje zabezpieczenie, coś, dzieki czemu musisz czuć i czujesz się zrelaxowana podczas chwil uniesień i bezpieczna. Wszystko siedzi w Twojej głowie. Poza tym po talk długim okresie brania pigułek, Twój organizm jest już silnie zabezpieczony hormonami i nawet ginekolodzy twierdzą( co nie jest regułą bo każdy organizm reaguje inaczej), że nawet po odstawieniu pigułęk tak szybko zajść w ciążę nie jest łatwo, bo hormony wciąż działają i dopóki organizm się nie oczyści, dopóty ciąża nie będzie możliwa. Więc nie martw sie i rozluźnij, nie masz się czego bać. Pilnuj tylko terminów brania i rób wsz.zgodnie z ulotką a będzie ok. Po to w końcu wybrałyśmy taką metodę aby sie nie martwić i przy okazji nie stresować też naszych facetów, bo to źle zawsze wpływa na związek. Także zyczę Tobie wszelakich i niekończących sie uciech łóżkowych i bawcie się dobrze maleństwa:) ps.: a ble w podbrzuszu choć mogą mieć i inne powody to w tym przypadku sądzę, że są spowodowane głównie stresem o to, że ciągle boisz się że coś jest nie tak. Postaraj się wziąć to na \"chłopski rozum\" i zrozumieć, że to jest nasza metoda abysmy czuły sie bezpiecznie i cieszyły wraz z ukochanymi z uciech. ech..no dosyć tych moich mądrości eheh pozdrawiam panieneczki i życzę miłego dnia 🌻 no i czekam na opinie odnośnie gadulca reszty dziewuszek:) trzymajcie sie dzielnie:) idę, może za zakrtem czeka miłość:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wewiorcia
Czesc! mysle ze nie zwariowałaś ale napewno za mocno się zadręczasz :) Ja co prawda biorę tabletki niecałe pół roku ale jestem pewna że działają i ani razu nie zabezpieczaliśmy się z mężem dodatkowo. Owszem, czasem sie boję no ale wpadka zawsze może się zdarzyć...Tyle że przy tabletkach to prawie niemożliwe. Tym bardziej jak już tak długo bierzesz!!!! Wyluzuj i nie myśl o ciąży!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wewiorcia
to bylo oczywiscie do umbrelli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość umbrella
dzieki dzieki dzieki! to chcialam uslyszec! kamien spadl mi z serca:) musze troche wyluzowac:) zaczne czesciej wchodzic na to forum bo bardzo mile osoby tu pisza:) jeszcze raz dzieki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sleepingpill
hejka wam... mam pytanko... wczesniej brałam tabletki przez rok i odstawiłam je w grudniu.. teraz kochałam sie z moim chłopakiem bez zabiezpieczenia ale mielismy zawsze stosunek przerywany..wiem głupota ale nie zdazyłam w tamtym miesciacu isc do ginekologa bo dostałam okres..teraz mam od paru dni jakies tam mdłosci i zgage..fakt bola mnie troche jajniki ale i tak sie cykam.. byłam u lekarza robił mi udg itd i powiedzial ze jestem przed miesiaczka czy jakos tam..jest mozliwosc ze sie mylił że moge jednak byc w ciazy bo za wczesnie jest by ja wykryc? wypisał mi nowe tablety cyprest..no i kazał mi przyjsc na cytologie bo mam małą nadzerke.... boje sie jednak troszke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sleepingpill
sorki za bład usg*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sleepingpill
ale mam porycie ogółem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sleepingpill
moze masz racje moze za bardzo sie przejmuje... dzieki nawet za takie uspokojenie kiedy po wizycie wyszlam szczesliwa to we wtorek wczoraj juz mnie jajniki pobolewaly tak jak przed okresem...a teraz moze mam za duzo stresa..postaram sie wyluzowac..eh.. to faceci powinni rodzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość umbrlla
a mam takie nie dyskretne pytanie;/ czy wy nie stosujecie dziewczyny zadnego dodatkowego zabezpieczenbia? do lekarza umowilam sie na poniedzialek, mam nadzieje ze mnie nie zalamie:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikusia84
czsz wszystkim od dluzszego czasu odwiedzam to forum i tak postanowiłam napisać. Ja biore tabletki RIGEVIDON już z 4 lata i mam pytanie czy jest mozliwe zeby zajsc w ciaze jezeli zapomnialo sie tabletki i kochalo sie z chlopakiem ale np dalej bierze sie tabletki i normalnie dostlo sie okres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien doberek dziewuchy w \"tak wiosenny dzie::: :) 🌻🌻 ojojoj ale niestety jeszcze troche sniegu za oknem....buch!!!!masakra witam,witam i o zdrowie pytam... umbrellka...ja jako poczatkujaca(hehe) to stosuje, wole dmuchac na zimne a moje pytanko takie jak myslicie czy mam sie stresowac czy nie..bo jak mialam ostatnio okres to na poczatku I dnia on taki gesty byl a 5 to jakby ze sluzem \"wycatywal\" taki ciagnacy sie jak kisiel a potem zrobilo ..plum... i wylecialo takie jakby skrzep, ale w sumie po dlugim czasie braku okresu to chyba norma??????i nie mam sie nieopokoic???hmmm aaaaaaa, annnnaa, goska....👄👄....👄👄....👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sleepingpill
moze to glupie ale nawet jak bralam tabletki to od czasu do czasu wolalam stosowac prezerwatywe..eh czemu jeej ostatnio nie uzylam..prrzez to teraz musze sie martwqic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikusia ,,,jezeli zapomnialas tylko jednej to nie ma takiej opcji :) pozdrawiam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sleepingpill
moj facet mi sie dziwi ze mi gumka nie przeszkadza ale ja tez serio odczuwam przyjemnosc nawet z nia...poza tym tak kocham mojego kotka ze mi bez roznicy jak to by było...i tak jest w tym dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sleepingpill
bralam rigevidon ale moj ginekolog powiedzial ze pani doktor ktora mi je wypisala jest chyba głupia bo takie tabletki daje sie kobietom po 30stce a nie 19sto letniej dziewczynie...zreszta tamta leekarka kiedys koggos do grobu posle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikusia84
no tak wlasnie mysle ale jak okres normalnie dostalam to powinno byc ok dziekuje za odpowiedz i tak mysle czy wogole gdybym zrobila test czy by wyszedl chyba nie jak myslicie??? :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikusia84
no to znaczy ze co ze ja niepowinnam tych tabletek brac po innych bardzo tylam a po tych bardzo dobrze sie czuje i jest wszystko w pozadku bralam logest i ten mitrogrynon czy jakos tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×