Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Biała Dama 20

tabletki antykoncepcyjne...

Polecane posty

Ja mam takie male pytanko Czy moze trafil sie ktos kto mimo zazywania pigulek zaszedl w ciaze? Chodzi mi oczywiscie o regularne branie tabletek bez wymiotow i biegunki. Tabletki podobno maja cos kolo 99% pewnosci wiec czy jest na forum tej jeden procencik? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy moge zadac taki pytanie ale czy ktos moze mi polecic jakiegos dobrego ginekologa z radomia jesli ktos z radomia sie tu pojawi Bylam u jednej pani ginekolog ale mysle ze nie jest odpowiednia Bylam na pierwszej wizycie i juz po 5 minutach wyszlam z gabinetu z recepta na pigulki Mysle ze to chyba troszke niebardzo Jesli tylko mozecie to prosze o pomoc POZDRAWIAM :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolaola232
Witam. Ja jestem z Radomia. Polecam bardzo miłego lekarza, nazywa się Zieliński i przyjmuje w przychodni na Domagalskiego. A jesli mozna wiedziec u jakiej Ginekolog bylas?? Bo moze mysle o tej samej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro napisze jak sie nazywala bo portwel zostawilam w samochodzie a niestety nazwisko mi wypadlo Tylko jest maly problem bo wolalabym isc do kobiety Troche sie wstydze isc do mezczyzny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolaola232
Zapewniam Cię że nie ma sie czego wstydzic. Tez się bałam, ale jestem naprawde bardzo zadowolona z tego lekarza, jest o wiele delikatniejszy przy badaniu i przede wszystkim poswięca wiele czasu i odpowiada spokojnie na wszystkie pytania. Idz do faceta. pozdrawiam, pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emphetepe
hej co do wstydu jesli chodzi o gina -męzcyzzne to nie ma co sie wstydzic..ja byłam pierwszy raz i wybrałam faceta..bo sa delikatniejsi podobno ..a do tego..przeciez widzieli tyle razy te miejsca ze dla nich to nic nowego..hehe..rutynka ;) natomiast mam pytanie bo troche sie stresuje kochałam sie ostatnio z chłopakiem bez gumki,a biore tabletki dopiero od 14 dni, tzn wczoraj była 13 tabletka..wchłonęła sie raczej bo przyjęłam ja ok 10 rano, ale potem wymiotowałam ok 18 albo 19...wiec co do whcłoniecia to raczej sie nie obawiam.. natomiast zastanawiam sie czy przy fakcie ze tabsy nie daja przeciez 100% pewnosci, ze to jest 13 dzien cyklu, ze moj chłopak skonczył w emnie daje duze szanse prawdobodobienstwa zajscia w ciąze dodam ze podczas brania tabletek cały zcas mam lekkie plamienie wiec tym bardziej nie wiem czy działaja dobrze...no i pobolewa mnie zoładek..ale to chyba nie dzidzius? Co o tym sądzicie/ za kilaknascie dni ma wizyte u gina ale chciałabym poznac wasza opinie z gory dzikei z aodpowiedzi 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolaola232
Mam nadzieje ze jest wszystko ok. Na początku brania tabletek tez mialam krwawienia. Organiz tak reaguje i przyzwyczaja sie max po 3 miesiacach. Bedzie dobrze, tabletki podobna sa skuteczne od pierwszego dnia stosowania, ale tez w sumie jest wiel opinnii na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emphetepe
ehh bardzo dziekuje 🌻 troche sie stresuje... no ale chłopak powiedział,z e nawet fajnie jesli okaże sie ze w brzuszku jest maluch i napewno nie bedzie z tego powodu rozpaczał...to mnie podtrzymuje na duchu choc miałam jechac zarabiac na studia ..albo skałdac papiery na uzcelnie...ehh no..ale sie zobaczy..ja mysle ze tez ok..tylko jednak małe schizy sa..jak to u wielu z nas... :) no ale moze któras z was ma jakies doswiadzcenia co do tych plamien, wymiotow i pierwszych dni zazywania tabletek i cos by mogła jeszcze napisac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość solidnykopniak
nikusia... Posluchaj uwaznie. jezeli nie bylabym kompetentna, czyli nie wiedzialabym nic na ten tamat nie wypowiadalabym sie w ogole. Po drugie to pytanie bylo juz kilkakrotnie zadane wiec trzebabylo tylkoprzeczytac dwie strony wczesniej, nawet nie czytac przeleciec wzrokiem napewno na nie bys trafila. Po trzecie, to jest podstawowa wiadomosc, ktora kobieta powinna wiedziec kiedy zaczyna brac tabletki! Wiec sie nie bulwersuj tak na mnie, i nie obrazaj mnie! bo nie po to jest to forum, poprostu denerwuje mnie niewiedza dziewczyn ktore biora tabletki, a to podstawa! kurde po co je bierzesz skoro nic o nich nie wiesz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sleepingpill
kobitki jezeli teraz po przerwie dopiero zaczelam brac 1 opakowanie tabletek...i mialam 9ta tabletke juz w tym miesiacu to jakie jest ryzyko wpadki jezeli facet skonczyl we mnie...fakt wczesniej 2 razy kochalismy sie z przerywanym a po godz za 3 razem ... skonczyl we mnie... raz zdazylo mi sie nie wziac tabletki i wzielam na drugi dzien 2 tak jak bylo napisane w ulotce....nie bralam jej wtedy kiedy musialam bo mialam operacje i lezalam pod kroplowkami no i nie bylo sensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
solidnykopniak nie bede na ten temat z toba debatowac bo to i tak nie ma sensu a pozatym to nie jest forum od tlumaczenia sie tylko od zadawania pytan a skoro cie takie pytania denerwuja to na nie nie odpowiadaj bo tylko sprawiasz dziewczyna przykrosc swoja wypowiedzia i nie pisz juz do mnie wiecej bo konwersacja z toba nie sprawia mi przyjemnosci inne dziewczyny potrafia odpowiadac wiec ty nie musisz a wiedze mam i napewno nie bede ci sie tlumaczyla dlaczego zadaje takie pytanie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elo 👄 Widze że tu ostrzejsza wymiana zdań nastała, no cóż z jednej strony fakt że to forum jest po to żeby zadawać pytania a z drugiej strony wcale się nie dziwie solidnemukopniakowi...... tak więc koniec tematu. ------>ewa3211 ja nie znam osobiście żadnej takiej osoby która wpadłaby na tabsach,ale o jednej osobie takiej słyszałam. Ja mam w nd dostać okres,zobaczymy czy nie będę druga ;) ------>emphetepe z tym że nie ma się co wstydzić masz racje,dla faceta gina to żadna nowość aczkolwiek ja chodze do babeczki ale ona jest ok,tableteczka wchłonęła się na pewno bo potrzebuje tylko 4godzinek więc też masz racje :) podczas brania tabsó nie ma dni płodnych wogóle! także bez obaw.oprócz zahamowania jajeczkowania, tabletki powodują zmiane właściwości śluzu szyjkowego oraz błony śluzowej trzonu macicy...także plemniczki mają ciężko przeżyć :D nawet jeśli owulacja by nastąpiła,co podobno się kiedyś zdarzyło,ale ciężko mi w to uwierzyć,no ale podobno możliwe.... Poza tym plamienia nie obniżają skuteczności tabletek, i to że je masz na początku brania tabsów to jest normalne.Jeśli po 3miechach nie ustąpią znaczy że masz żle dobrane tabletki. ------>sleepingpill ryzyko jest takie jak zawsze ok nawet mniej niż 1% ale, każda biegunka, każde wymioty,antybiotyki osłabiają działanie tabsów,no i oraz każda pominięta tabletka obniża skuteczność oraz rodzi zamieszanie w organiżmie, szczególnie jeśli to początek brania tabsów. Ale Ty chyba wcześniej zażywałaś też tabletki jakieś tylko inne.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam moje piękne panie:)❤️ myszka20...Bierzesz tabletki po przerwie i nie wiesz, że w ciągu 3 pierwszych miesięcy się dzieją takie rzeczy!!!Plmienia to normalka!!! ewa3211...Ja myślę, że ten 1 % to te właśnie kobiety, które nie przestrzegają tych zasad, o których piszesz(wymioty, biegunka, itp)...Dziewczyny piszą, że takie się zdarzają, które zachodzą w ciążę biorąc tabletki, ale ja myślę, że to właśnie przez nie przestrzeganie tych zasad!!! emphetepe...Ja też myślę, że facet to dobry lekarz, chociaż ja sama chodzę do babki, która jest strasznie delikatna i ogólnie świetnma!!!:) Serio dobrze trafiłam:) No co do wchłonięcia niemusisz się obawiać:) Jeśli przestrzegasz wszystkich \"zasad\" to nie masz się czym przejmować!!!Jesteś zabezpieczona!!!Prawdopodobieństwo zajścia w ciążę przy przestrzeganiu zasad jest bardzo nikłe!!!Mnie się wydaje, żę ten 1 % to przy nieprzestrzeganiu zasad!Ale mogę się mylić! Przez pierwsze 3 miechy może się dziać dużo różnych rzeczy - jest to napisane w ulotce!!!!!!!- Dziewczyny nie czytacie ulotek!? Chodzi też o plamienia i to w sumie przede wszystkim plamienia!!! DZIEWCZYNY!!! Jeśli chcecie znależźć jakiś wyraz bo czegoś szukacie to wystarczy nacisnąć Ctrl i f i na dole wpisać wyraz...Łatwiej coś znajdziecie... solidnykopniak ma rację...Bierzecie tabcy a nic o nich nie wiecie!!! ręce opadają:( sleepingpill...Ile czasu po nie wzięciu tabletki się kochałaś bez gumki!? anulka156...Elo👄 Ej co z naszym klubem towarzyskim...!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nic uciekam, widze że nikogo nie ma...ide pichcić obiadek,choć mi się nie chce bo się troche źle czuje.........Całuje was gorąco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sleepingpill
sporo czasu...praktycznie nie dlugo po tym wzielam normalnie tabletke...no ja wczesniej rok bralam tablety ale teraz od grudnia do teraz mialam przerwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja biore tableteczki pierwszy miesiac i teraz jestem wlasnie w czasnie 7-dniowej przerwy. Plamienia mam przez caly czas. Nawet nie bylo jednego dnia bez plamien wiec wydaje mi sie ze to moze byc normalne bo juz wiele postow sie pojawilo o plamieniu taklze nie ma sie czym przejmowac:) Ja sama sie nie przejmuje bo to przystosowanie organizmu do sztucznych hormonow. Troszke to uporczywe no ale coz zrobic Mam nadzieje ze niedlugo minie:) POZDRAWIAM!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sleepingpill...Ja bym się zabezpieczała dodatkowo około tygodnia!!!A później bym się już nie przejmowała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plamienia podczas pierwszych 3 miesięcy zazywania tabletek są jak najbardziej normalne, nie ma powodów do niepokoju. I nie oznacza to również, że jest obniżona skuteczność tabletek.Po prostu organizm się musi przestawić na inny tor:)Jest to najbardziej skuteczna metoda antykoncepcyjna, bo łączy różne rodzaje zabezpieczeń( prócz braku jajeczkowania, zmienia się śluz czym utrudnia dotarcie plemników do jajeczka) Oczywiście należy stosowac się do wytycznych znajdujących się na ulotkach.Ja stosuje już je chyba od ok. 5 lat i dziudziusia nie mam, a kocham się ile sił:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patuska
Witam! Kiedys przeczytalam gdzies w internecie ze przez tabletki wystepuje tak zwana nie chcec do sexu i czy to prawda? Oczekuje na odpowiedz Pozdrawiam was dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kfiatusia
Przyjmuje regularnie tabletki Logest od prawie 2 lat. ok. 7-8 tyg ostatni raz wspołżylam z chłopakiem z ktorym obecnie sie rozstalam. Mialam zabieg usuwania nadzerki więc przyjęłam dwa opakowania od razu. Potem wystąpiło krwawienie z odstaiwenia. Jednak od wczoraj mam okropne nudnosci, ktore przypadaja w ciązy na wlasnie 7-8 tydzien. Nie wiem czy to mozliwe zebym byla w ciazy? Czy krwawienie z odstawienia po ok.5- 6 tygodniach od zaplodnienia mogloby wystapić??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patuska Wiele kobiet, które stosują tabletki antykoncepcyjne skarży się na spadek libido, więc jest to prawda.Nawet w ulotce jest napisane, że mogą spowodować spadek libido.Niestety taka prawda.Ale są również takie przypadki, że to libido wzrasta.Każda kobieta jest inna i inaczej reaguje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patuska...Ja nie miałam takiego czegoś! Kfiatusia...Moim zdaniem nie powinnaś być w ciąży!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarzynkaxxx23
pisałam do Was kilka dni temu że mam jakby objawy ciążowe i że strasznie się boję. Właśnie wróciłam od lekarza, moja pani doktor zrobiła mi trzy badania, dwa usg i jedno normalne na kszesle, i nic nie ma żadnego zarodka, ciekawe bardzo, ciesze sie ale moj brzucszek jest dalej duzy, byc moze to jak jej powiedzialam moze byc zespol jelita wrazliwego, objawy zgadzac się moga z objawami przy ciazy, a to jest zwykle z powodu stresów, zapisala mi tabletki na wzdecia i syropek na nerwy i zobaczymy, ale i tak sie martwie, teraz tylko musze poczekac jakies 12 dni do okresu, oby przyszedl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojojojoj...nie bylo mnie zaledwie jeden dzien na forum a tu juz takie sie tematy porobily,a nawet maly konflikcik :P chyba przez ta nadchodzaca wiosne tyle w Was pytan :D nawet nie wiem komu odpowiedziec i co,bo jak czytalam to sie zamotalam troszke :P moze tym razem przemilcze... :D Pozdrawiam i przesylam buziaczki dla: Anulki156 Aaaaaa Solidnykopniak Nikusia84 Małgorzatka23 Jenetka Jeśli o kims zapomnialam to wybaczcie,odpokutuje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katarzynkaxxx23......... ciesze sie ze wszystko w porzadku Ale my to mamy schizy z ta ciaza masakra! Ale coz zrobic takie juz jestesmy;) Bylam dzisiaj u ginekologa i powiedziala mi ze jakby tak hop siup mozna bylo latwo zajsc w ciaze to w kazdej rodzinie byloby przynajmniej dziesiecioro Takze dziewczynki lykajcie tableteczki regularnie i glowa do gory:) POZDROWIONKA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miiija
hej, ja tez juz prawie od pol roku biore tabl.i jak dotad nie zauwazylam zadnych skutkow ubocznych, jednak od paru tygodniu miemwam napdany strasznych boli glowy, nigdy wczesniej nie mialam czegos podobnego, ogolnie wczesniej bardzo rzadko bolala mnie glowa, nigdy tez nie mialam tzw migren. Czy to moze byc wplyw tabletek? A jesli tak to dopiero teraz? Czy miala moze ktoras z Was cos podobnego???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×