Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Biała Dama 20

tabletki antykoncepcyjne...

Polecane posty

Gość Ewusek
aaaaaaa - tak mam ciągłą biegunke niestety. Przeczytałam, że plastry nie obniżają skuteczności podczas biegunek czy wymiotów bo wchłaniają sie do organizumu po przez krwiobieg tak więc omijaja układ pokarmowy. Ja osobiście wolałabym brac tabletki, ale gdy biegunki są ciągłe to dzialanie antykoncepcyjne sie obniza i na dodatek mieszam sobie w organizmie bo niekiedy tabletka sie wchloni (bo ide do ubikacji po uplynieciu 3-4 godzin) a nie kiedy nie wytrzymuje. 7 pazdziernika ide do lekarza i porozmawiam z nim o tym. Dzieqje :**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewusek
aaaaaaa - tak mam ciągłą biegunke niestety. Przeczytałam, że plastry nie obniżają skuteczności podczas biegunek czy wymiotów bo wchłaniają sie do organizumu po przez krwiobieg tak więc omijaja układ pokarmowy. Ja osobiście wolałabym brac tabletki, ale gdy biegunki są ciągłe to dzialanie antykoncepcyjne sie obniza i na dodatek mieszam sobie w organizmie bo niekiedy tabletka sie wchloni (bo ide do ubikacji po uplynieciu 3-4 godzin) a nie kiedy nie wytrzymuje. 7 pazdziernika ide do lekarza i porozmawiam z nim o tym. Dzieqje :**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewusek
aaaaaaa - tak mam ciągłą biegunke niestety. Przeczytałam, że plastry nie obniżają skuteczności podczas biegunek czy wymiotów bo wchłaniają sie do organizumu po przez krwiobieg tak więc omijaja układ pokarmowy. Ja osobiście wolałabym brac tabletki, ale gdy biegunki są ciągłe to dzialanie antykoncepcyjne sie obniza i na dodatek mieszam sobie w organizmie bo niekiedy tabletka sie wchloni (bo ide do ubikacji po uplynieciu 3-4 godzin) a nie kiedy nie wytrzymuje. 7 pazdziernika ide do lekarza i porozmawiam z nim o tym. Dzieqje :**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewusek
aaaaaaa - tak mam ciągłą biegunke niestety. Przeczytałam, że plastry nie obniżają skuteczności podczas biegunek czy wymiotów bo wchłaniają sie do organizumu po przez krwiobieg tak więc omijaja układ pokarmowy. Ja osobiście wolałabym brac tabletki, ale gdy biegunki są ciągłe to dzialanie antykoncepcyjne sie obniza i na dodatek mieszam sobie w organizmie bo niekiedy tabletka sie wchloni (bo ide do ubikacji po uplynieciu 3-4 godzin) a nie kiedy nie wytrzymuje. 7 pazdziernika ide do lekarza i porozmawiam z nim o tym. Dzieqje :**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewusek
aaaaaaa - tak mam ciągłą biegunke niestety. Przeczytałam, że plastry nie obniżają skuteczności podczas biegunek czy wymiotów bo wchłaniają sie do organizumu po przez krwiobieg tak więc omijaja układ pokarmowy. Ja osobiście wolałabym brac tabletki, ale gdy biegunki są ciągłe to dzialanie antykoncepcyjne sie obniza i na dodatek mieszam sobie w organizmie bo niekiedy tabletka sie wchloni (bo ide do ubikacji po uplynieciu 3-4 godzin) a nie kiedy nie wytrzymuje. 7 pazdziernika ide do lekarza i porozmawiam z nim o tym. Dzieqje :**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stupida
Ja będę pesymistką i powiem, że tabletki nie dają 100% pewności. Ponad to, można przybrać na wadze, spowodowane jest to zatrzymaniem płynów w organizmie. Tak, więc jedyna rada by utrzymać wagę... więcej sexu xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stupida
A ja mam pytanie xD Po jakim czasie przyjmowania tabletek można zacząć uprawiać sex bez dodatkowych zabezpieczeń?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stupida
A może ktoś mi pomoże? Mam pytanie, po ilu dniach od rozpoczęcia łykania tabletek można zacząć uprawiać sex bez dodatkowego zabezpieczenia się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewusek...No, rozmowa z lekarzem jest konieczna w takiej sprawie... Stupida...\"Ja będę pesymistką i powiem, że tabletki nie dają 100% pewności.\"--->A kto Ci powiedział, ze jakakolwiek metoda daje 100%!?To brednia i nie wiem skąd to wzięłaś...Żadna, absolutnie żadna metoda nie daje 100% skuteczności, więc pesymizm nie ma tu nic do rzeczy... \"Ponad to, można przybrać na wadze, spowodowane jest to zatrzymaniem płynów w organizmie.\"--->No można, każda z nas to wie...Z resztą jedna przytyje inna nie...Ja na przykład nie przytyłam po Cilest, teraz biorę Regulon i tez nic... \"Tak, więc jedyna rada by utrzymać wagę... więcej sexu xD\"--->No ale ten seks musi być z zabezpieczeniem chyba, nie sądzisz? \"Po jakim czasie przyjmowania tabletek można zacząć uprawiać sex bez dodatkowych zabezpieczeń?\"--->Jeśli pierwszą tabletkę weźmiesz w pierwszy dzień okresu, to po 4 h od przyjęcia tej pierwszej, jeśli przestrzegałaś zasad...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewusek...No, rozmowa z lekarzem jest konieczna w takiej sprawie... Stupida...\"Ja będę pesymistką i powiem, że tabletki nie dają 100% pewności.\"--->A kto Ci powiedział, ze jakakolwiek metoda daje 100%!?To brednia i nie wiem skąd to wzięłaś...Żadna, absolutnie żadna metoda nie daje 100% skuteczności, więc pesymizm nie ma tu nic do rzeczy... \"Ponad to, można przybrać na wadze, spowodowane jest to zatrzymaniem płynów w organizmie.\"--->No można, każda z nas to wie...Z resztą jedna przytyje inna nie...Ja na przykład nie przytyłam po Cilest, teraz biorę Regulon i tez nic... \"Tak, więc jedyna rada by utrzymać wagę... więcej sexu xD\"--->No ale ten seks musi być z zabezpieczeniem chyba, nie sądzisz? \"Po jakim czasie przyjmowania tabletek można zacząć uprawiać sex bez dodatkowych zabezpieczeń?\"--->Jeśli pierwszą tabletkę weźmiesz w pierwszy dzień okresu, to po 4 h od przyjęcia tej pierwszej, jeśli przestrzegałaś zasad...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewusek...No, rozmowa z lekarzem jest konieczna w takiej sprawie... Stupida...\\\"Ja będę pesymistką i powiem, że tabletki nie dają 100% pewności.\\\"--->A kto Ci powiedział, ze jakakolwiek metoda daje 100%!?To brednia i nie wiem skąd to wzięłaś...Żadna, absolutnie żadna metoda nie daje 100% skuteczności, więc pesymizm nie ma tu nic do rzeczy... \\\"Ponad to, można przybrać na wadze, spowodowane jest to zatrzymaniem płynów w organizmie.\\\"--->No można, każda z nas to wie...Z resztą jedna przytyje inna nie...Ja na przykład nie przytyłam po Cilest, teraz biorę Regulon i tez nic... \\\"Tak, więc jedyna rada by utrzymać wagę... więcej sexu xD\\\"--->No ale ten seks musi być z zabezpieczeniem chyba, nie sądzisz? \\\"Po jakim czasie przyjmowania tabletek można zacząć uprawiać sex bez dodatkowych zabezpieczeń?\\\"--->Jeśli pierwszą tabletkę weźmiesz w pierwszy dzień okresu, to po 4 h od przyjęcia tej pierwszej, jeśli przestrzegałaś zasad...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fffffffffffff
co to jest test na płodność??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam do was pytanko, bo co post to inna wypowiedz Biore tabletki antykoncpecyjne juz 6 lat, co jakis czas mam robione badania sa ok, wiec lekarz mowil ze mam brac bez robienia jakis tam przerw....lecz ostatnio z pewnego powodu powiedzial ze mam odstawic chociaz namiesiac zobaczyc jak bedzie... myslicie ze warto na miesiac odstawiac??? moze lepiej na dwa??? piszecie tez ze minimum na 3 miesiace sie odstawia, dlaczego??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abcdeee
hej mam pytanko czy przy stosowaniu yasminelle i stosunku przerywanym jest jakaskolwiek mozliwosc zajścia w ciązę??? wiem że moje pyt moze wydawac sie absurdalne...zawsze zabezpieczalismy się prezerwatywa + tabletki a teraz tak jak wyzej... ale od ostatniego razu bardzo się przejmuje,jakos weszło mi to w głowę...dziwnie się czuję,trochę boli mnie brzuch i jestem jakas osłabiona,może tojuż jakies urojenia przez to myslenie ale wolę sie upewnić chciałam jeszcze dodac ze tabletki biore dopiero 2 opakowanie a gin przepisał mi je bez żadnych badan( więc nie jestem pewna na 100% ich skuteczności)... prosze o odp ps: aha i jeszcze... czy w tej małej ilości nasienia które wydala facet ( nie wytrysk) jest wystarczajaca ilośc plemników do zapłodnienia???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Diaria
aaaaa Węgiel podany we właściwej, czyli dużej dawce, absorbuje, czyli wiąże na swojej powierzchni leki stosowane doustnie, a przez to zmniejsza ich skuteczność. Tyle wiem i nie stosuję na wszelki wypadek. Spytałam się o to mojej ginekolog i potwierdziła. Mówisz, że o plastarch nic nie wiesz, to nie pisz, że są mniej skuteczne od nawet częściowo wchłonietej tabletki. Ja miałam kontakt z plastrami i wiem, że są tak skuteczne jak tabletki, tylko dawka hormonów dostaje sie inną drogą:) zuzza2008 Jeżeli lekarz Ci mówi, że powinnaś tak zrobić to widocznie ma ku temu powody. Bierzesz tabletki już długo, może chce zobaczyć, co się stanie jak je odstawisz. Po trzech miesiącach z tego co mi się wydaje organizm wraca do normy. abcdeee Tabletki od wchłonięcia pierwszej dają Ci ochronę, taka jaką dają. Nie miałaś badań to musisz je zrobić. Tabletki Cię zabezpieczają, jednak musić sprawdzić, czy nie wpłyną źle np. na Twoją wątrobę. A teraz zerknij sobie tu: http://pl.wikipedia.org/wiki/Preejakulat Jak kobiecie się wydaje, że jest w ciąży to wszystkie objawy u siebie zaobserwuje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Diaria
aaaaa Węgiel podany we właściwej, czyli dużej dawce, absorbuje, czyli wiąże na swojej powierzchni leki stosowane doustnie, a przez to zmniejsza ich skuteczność. Tyle wiem i nie stosuję na wszelki wypadek. Spytałam się o to mojej ginekolog i potwierdziła. Mówisz, że o plastarch nic nie wiesz, to nie pisz, że są mniej skuteczne od nawet częściowo wchłonietej tabletki. Ja miałam kontakt z plastrami i wiem, że są tak skuteczne jak tabletki, tylko dawka hormonów dostaje sie inną drogą:) zuzza2008 Jeżeli lekarz Ci mówi, że powinnaś tak zrobić to widocznie ma ku temu powody. Bierzesz tabletki już długo, może chce zobaczyć, co się stanie jak je odstawisz. Po trzech miesiącach z tego co mi się wydaje organizm wraca do normy. abcdeee Tabletki od wchłonięcia pierwszej dają Ci ochronę, taka jaką dają. Nie miałaś badań to musisz je zrobić. Tabletki Cię zabezpieczają, jednak musić sprawdzić, czy nie wpłyną źle np. na Twoją wątrobę. A teraz zerknij sobie tu: http://pl.wikipedia.org/wiki/Preejakulat Jak kobiecie się wydaje, że jest w ciąży to wszystkie objawy u siebie zaobserwuje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Diaria
aaaaa Węgiel podany we właściwej, czyli dużej dawce, absorbuje, czyli wiąże na swojej powierzchni leki stosowane doustnie, a przez to zmniejsza ich skuteczność. Tyle wiem i nie stosuję na wszelki wypadek. Spytałam się o to mojej ginekolog i potwierdziła. Mówisz, że o plastarch nic nie wiesz, to nie pisz, że są mniej skuteczne od nawet częściowo wchłonietej tabletki. Ja miałam kontakt z plastrami i wiem, że są tak skuteczne jak tabletki, tylko dawka hormonów dostaje sie inną drogą:) zuzza2008 Jeżeli lekarz Ci mówi, że powinnaś tak zrobić to widocznie ma ku temu powody. Bierzesz tabletki już długo, może chce zobaczyć, co się stanie jak je odstawisz. Po trzech miesiącach z tego co mi się wydaje organizm wraca do normy. abcdeee Tabletki od wchłonięcia pierwszej dają Ci ochronę, taka jaką dają. Nie miałaś badań to musisz je zrobić. Tabletki Cię zabezpieczają, jednak musić sprawdzić, czy nie wpłyną źle np. na Twoją wątrobę. A teraz zerknij sobie tu: http://pl.wikipedia.org/wiki/Preejakulat Jak kobiecie się wydaje, że jest w ciąży to wszystkie objawy u siebie zaobserwuje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupup
a czy u was przy braniu tabletek zauwazylyscie bardziej widoczne zyly na nogach?????????? bo ja biore pare lat i w sumie stwierdzilam ze mam je widoczne, ale chcialabym pobrac tabletki jeszcze pol roku i wtedy odstawic poczekac z pol roczku moze wiecej i zajsc w ciaze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzza2008...No jak to dlaczego??Bo to strasznie miesza w organizmie...Nie zdążysz się przyzwyczaić do braku hormonów, a tu znów hormony... abcdeee...Jest...Zawsze masz 1 % ryzyka przy przestrzeganiu wszystkich zasad w braniu, piszę zawsze - nawet przy przerywanym, bo w śluzie kolesia mogą być plemniki, choć nie muszą, ale trzeba to mieć na uwadze, ze mogą być... \"dziwnie się czuję,trochę boli mnie brzuch i jestem jakąś osłabiona\"--->Przeczytaj w końcu ulotkę to się dowiesz skąd to - nie wiesz, zę od tabletek w czasie 3 pierwszych opakowań można mieć skutki uboczne!? \"a gin przepisał mi je bez żadnych badan\"--->no to się upomnij albo zmień lekarza!! \"więc nie jestem pewna na 100% ich skuteczności\"--->No bo nie ma 100% metody, nie widziała panna??:o...To się dowiedziała...Naucz się może trochę o anty, co?? \"czy w tej małej ilości nasienia które wydala facet ( nie wytrysk) jest wystarczająca ilość plemników do zapłodnienia???\"--->Zapłodnić może nawet jeden plemnik!!Poucz się trochę , serio, bo coś masz wiedzę nie bardzo:o... Diaria...\"Mówisz, że o plastrach nic nie wiesz, to nie pisz, że są mniej skuteczne od nawet częściowo wchłoniętej tabletki.\"--->To było napisane na żarty, z uśmiechem...Nie wiem ile skuteczności mają plastry i nie wiem też ile mają tabletki osłabione biegunką...Wiec dlatego napisane to zostało z żartem... \"Ja miałam kontakt z plastrami i wiem, że są tak skuteczne jak tabletki\"--->No ja nie słyszałam, żeby istniała jeszcze jakaś 99% skuteczna metoda inna od tabletek, więc zakładam, że plastry nie mają jednak aż tak dużo % zabezpieczenia...Skąd wiesz, ze plastry mają 99% skuteczności?? upupup...Ja mam ogólnie żyłki na nogach, mój lekarz widział i nic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowaZuzia
czy wy podczas okresu(przy przyjmowaniu tabl.anty oczywiscie) tez macie taka ciagnaca krew??? czy to normalne czy powinnam powiedziec ginekologowi???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Diaria
aaaaa Słyszałam, że plastry mają skutecznośc podobną do tabletek, druga wersja jakiej się doszukałam mówi, że dają odrobinkę mniejsze zabezpieczenie. Moja znajoma używa ich już od paru lat, dopytywała się lekarzy na ten temat z racji, że lubi wszystko wiedzieć i mówiła mi, że skuteczność plastrów i tabletek jest zbliżona. Ja tam z plastrami z nie mam dobrych wspomnień, ale wiadomo, że każda jest inna. Gdybym miała problemy z przewodem pokarmowych (jak kiedyś) to pewnie, gdyby lekarz pozwolił wróciłabym do Evry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Diaria
nowaZuzia Chceż przez to powiedzieć, że masz więcej śluzu w tej krwi? Bo jeżeli tak, to ja też tak mam. Jak będziesz u lekarza to wypytaj o to i po sprawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowaZuzia
no tak jakby juz pod koniec okresu ta krew nieraz jest taka ciagnaca,ale jesli wy tez tak macie to pewnie normalne przy braniu tabsow, ja tak mam od daaaaaawna, od dawna tez biore tabletki,ale zawsze sie zapomne zapytac o to ginekologa:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nowaZuzia...Ja mam normalną krew...Pod koniec okresu to pewnie masz śluz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowaZuzia
hmm no ale koniec okresu to to nie jest bo krew to taka ciagnaca wychodzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaczekrrrrr
wg mnie bierz dalej, albo najlepiej skontaktuj sie z ginekologiem, masz taka mozliwosc????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nowaZuzia...U mnie okres wygląda tak: plamienie, oreks, plamienie i to plamienie to jest krew i taki właśnie śluz trochę... z rejestru strasznych snów...odpiszę Ci na tamtym forum...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×