Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Biała Dama 20

tabletki antykoncepcyjne...

Polecane posty

Gość blondyneczka_83
kozzza1122 Mam problem, bo mając receptę na Harmonet farmaceutka zaproponowała mi jego tańszy zamiennik Sylvie20, mówiła że skład jest taki sam, a cena na prawdę atrakcyjna bo 20zł. Nie wiem czy skusić się na te pigułki Sylvie20. Macie z nimi jakieś doświadczenia? Co mi radzicie? Ja zażywam Sylvie od blisko 7 tygodni i muszę przyznać, że nie narzekam. Różnicy pomiędzy Sylvie 20, a Harmonetem w ogóle nie czuje żadnej. Mój organizm bardzo dobrze na nie zareagował, no a przede wszystkim są praktycznie tańsze o 75%, a chyba chodzi tutaj o niższą cenę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondyneczka_83
kozzza1122 Mam problem, bo mając receptę na Harmonet farmaceutka zaproponowała mi jego tańszy zamiennik Sylvie20, mówiła że skład jest taki sam, a cena na prawdę atrakcyjna bo 20zł. Nie wiem czy skusić się na te pigułki Sylvie20. Macie z nimi jakieś doświadczenia? Co mi radzicie? Ja zażywam Sylvie od blisko 7 tygodni i muszę przyznać, że nie narzekam. Różnicy pomiędzy Sylvie 20, a Harmonetem w ogóle nie czuje żadnej. Mój organizm bardzo dobrze na nie zareagował, no a przede wszystkim są praktycznie tańsze o 75%, a chyba chodzi tutaj o niższą cenę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondyneczka_83
kozzza1122 Mam problem, bo mając receptę na Harmonet farmaceutka zaproponowała mi jego tańszy zamiennik Sylvie20, mówiła że skład jest taki sam, a cena na prawdę atrakcyjna bo 20zł. Nie wiem czy skusić się na te pigułki Sylvie20. Macie z nimi jakieś doświadczenia? Co mi radzicie? Ja zażywam Sylvie od blisko 7 tygodni i muszę przyznać, że nie narzekam. Różnicy pomiędzy Sylvie 20, a Harmonetem w ogóle nie czuje żadnej. Mój organizm bardzo dobrze na nie zareagował, no a przede wszystkim są praktycznie tańsze o 75%, a chyba chodzi tutaj o niższą cenę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska***
Ja czytalam ulotke ale moj lekarz tak mi powiedzial ze do 2 godzin mozna sie spoznic ale sa dziewczyny ktore wiedza wiecej niz ja i chyba po to sa takie fota wiec zapytalam.DZiekuje za odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska***
aaaaaaa: " tak są bezpieczniejsze niż prezerwatywy i później nie trzeba się martwic i brać piguły 72."--->Gumki są bezpieczniejsze, ale tylko wtedy, kiedy nie pękną Dobre nie slyszalam tego jeszcze ale cos w tym jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kmk
Cześć, Wypadła mi jedna tabletka z opakowania i wpadła do zlewu, więc wzięłam następną. Czy po skończeniu opakowania - 20 tablatek zamiast 21 mam zrobić taką samą 7-dniową przerwę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniaaa23
Czesc Dziewczyny:) naczytalam sie Waszych wpisow - naprawde swietne forum! Mam mieszane uczucia. Mam zamiar wybrac sie do ginekologa po tabletki, ale jestem straszna panikara i wiem, ze nawet podczas ich przyjmowania bede panicznie sie bac i wariowac w oczekiwaniu na okres:( Nie mam zadnych doswiadczen z tabletkami, nie wiem jak to bedzie:( Nie mam sie tez kogo poradzic, z kim porozmawiac. Na mojego chlopaka zawsze moge liczyc, jestesmy ze soba juz bardzo dlugo, to ten jedyny, ale on sie niestety na tabletkach nie zna... A do tego miewam migreny a wyczytalam tu, ze to wyklucza przyjmowanie tabletek:( Czy ktoras z Was moze mi to wyjasnic? Czy tu chodzi o wymioty, czy o cos jeszcze innego? :( moze to i naiwne pytanie, ale naprawde czuje sie zagubiona, a chcialabym wreszcie zaczac cieszyc sie zyciem i swoim facetem, ktory juz naprawde dlugo na mnie czeka:( Dziewczyny, pomozcie, juz samo czytanie Waszych komentarzy i wpisow dodaje otuchy i podnosi na duchu:) przynajmniej wiem, ze nie tylko ja mam problemy i sie tak zamartwiam. Fajnie, ze jesteście:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annniulkaaa
hey. mam pytanie. biore tabletki od 15 dni, to jest moje pierwsze opakowanie. Dzisiaj nad ranem kochałam sie z swoim chlopakiem i zsunela mu sie prezerwatywa i troszke wyleciało... I najprawdopodobnie przedostalo sie do pochwy. Biore tabletki novynette regularnie o stałej godzinie. Czy mam powody do obaw? Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska***
annniulkaaa: Spoko ja tez biore Novinette i juz po tyg kochalam sie bez zabezpieczenia takze jesli bierzesz je regularnie to spoko. Lekarz powiedzial mi ze do 2 tyg powinno sie zabezpieczac dodatkowo a poeniej juz nie trzeba.Korzystaj z zycia. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziewczyny Pomocy
Hej bardzo prosze WAs o rade... Wczoraj skonczylam opakowanie yamin i od dzis mam 7 dniowa przerwe lekarz pzrepisal mi Yaz zapomnialm sie zapytac od kiedy mam zaczac je barc ?? czy po 7 dniowej przerwie czy od dzisiaj?? Maja one inna formule 24+4 wiec teraz nie wiem co robic:(((!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrób tak, jak masz w ulotce: - zaczynasz po skończeniu 7-dniowej przerwy, czyli tak jakbyś brała następne opakowanie dotychczasowych - albo zaczynasz w pierwszym dniu krwawienia, ale nie później niż po skończeniu przerwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blondyneczka_83..."Różnicy pomiędzy Sylvie 20, a Harmonetem w ogóle nie czuje żadnej"--->Miałaś tą samą sytuację co ona?Też miałaś brać jedne, a brałaś drugie? "no a przede wszystkim są praktycznie tańsze o 75%, a chyba chodzi tutaj o niższą cenę"--->No nie bardzo o cenę, tylko o dobre samopoczucie przy tabletkach...Ale skoro są identyczne..Ja bym zapytała ginekologa, bo jakiś powód, ze dostała te droższe musiał być...Może niekoniecznie to, że chcą zarobić...Może czymś się jednak różnią te tabletki... Nie wysyłaj info kilka razy, mimo pojawienia się błędu post dojdzie... kaska***..."mój lekarz tak mi powiedział ze do 2 godzin można się spóźnić"--->Jeśli bierzesz tabletki jednofazowe, to można się spóźnić do 12 h, chyba, że masz coś innego napisane w swojej ulotce... Jakiś dziwny lekarz, z nieba spadł chyba... "ale są dziewczyny które wiedza więcej niż ja i chyba po to są takie fota wiec zapytałam"--->Kieruj się swoja ulotką, a nie dziewczynami na forum, bo tu Ci każdy może ściemę pocisnąć i będziesz się później martwiła, jak nie zrobisz tak, jak powinnaś... "Gumki są bezpieczniejsze, ale tylko wtedy, kiedy nie pękną Dobre nie slyszalam tego jeszcze ale cos w tym jest "--->Jak Ci gumka nie pęknie, to nie ma możliwości, że plemnik się jakoś przedostanie przez lateks... "także jeśli bierzesz je regularnie to spoko"--->Nie tylko regularność ma znaczenie przy braniu tabletek - ulotka!! Są też inne zasady, których trzeba przestrzegać, żeby mieć ponad 99% zabezpieczenia... "Lekarz powiedział mi ze do 2 tyg powinno się zabezpieczać dodatkowo a później już nie trzeba"--->To Tobie tak powiedział, więc jej się to nie tyczy... kmk...Tak, masz zrobić 7 dni przerwy po tych 20 dniach i następne opakowanie zacząć 8 dnia i brać normalnie 21 tabletek, przesunie Ci się cykl o jeden dzień, ale to nic złego:) aniaaa23..."wiem, ze nawet podczas ich przyjmowania będę panicznie się bać i wariować w oczekiwaniu na okres"--->Większość to przeżywa, ale z czasem się zaczyna ufać i jest luźno, sama tak miałam, a teraz już luźno jest i spoko:) "Nie mam żadnych doświadczeń z tabletkami, nie wiem jak to będzie"--->Nabierzesz je z czasem:)Każda miała to samo na początku... "Nie mam się tez kogo poradzić, z kim porozmawiać"--->Ale co poradzić?Idź na wizytę, lekarz pogada z Tobą, zbada Cię na fotelu, skieruje na badania krwi, przyjdziesz z wynikami i przepisze Ci tabletki, które najbardziej do Ciebie pasują...Kupisz je, przeczytasz ulotkę i będziesz robiła wszystko według niej, i tyle:) "A do tego miewam migreny a wyczytałam tu, ze to wyklucza przyjmowanie tabletek"--->O kochana, tutaj raczej tego nie wyczytałaś, ja nie pamiętam, żeby ktoś tu takie brednie pisał...Dla mnie to głupota, a jestem tu prawie od początku i nie pamiętam takiego czegoś:)...Migrena a tabletki moim zdaniem nie mają powiązania...Po tabletkach przy 3 pierwszych opakowaniach możesz mieć bóle głowy, ale nic poza tym z głową nie ma wspólnego... "Czy któraś z Was może mi to wyjaśnić? Czy tu chodzi o wymioty, czy o coś jeszcze innego? "--->Skutki uboczne są różne i nie raz są nie raz nie, zależy od organizmu, ja nie miałam nigdy żadnych... "może to i naiwne pytanie, ale naprawdę czuje się zagubiona"--->Idź na wizytę i pytaj o co tylko chcesz, on Ci pomoże... annniulkaaa..."I najprawdopodobniej przedostało się do pochwy"--->Najprawdopodobniej?...Jeśli w czasie, w którym wyleciało nie było go w środku, to raczej się nie przedostało...Spermę trzeba "wprowadzić" do środka, jeśli wyleciało na zewnątrz to sama sobie tam nie spłynie... "Biorę tabletki novynette regularnie o stałej godzinie"--->Nie tylko godzina ma znaczenie, musisz przestrzegać wszystkich zasad w braniu, a nie tylko regularnie brać tabletki - ulotka!! "Czy mam powody do obaw?"--->Jeśli przestrzegałaś wszystkich zasad w braniu - ulotka - i masz w niej napisane, ze jesteś zabezpieczona po 4 h od zażycia 1-szej, jeśli zażyłaś ją 1-szego dnia okresu, to znaczy, ze ryzyko wynosi tylko prawie 1 %...I tak jest zawsze, jak przestrzegasz wszystkich zasad w braniu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no z tymi migrenami coś jest na rzeczy bo to było jedno z pierwszych pytań do mnie. zresztą w mojej ulotce jest wyraźnie napisane "jeżeli występuje obecnie lub w przeszłości występowała pewna postać migreny (z tzw. ogniskowymi objawami neurologicznymi);" czyli trzeba z lekarzem pogadać. no i jest jeszcze kwestia czy to faktycznie migreny czy po prostu mocne bóle głowy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weeeeeera
Cześć, Mam pytanie, czy któraś z Was brała kiedyś pierwsze opakowanie tabletek nie od pierwszego dnia okresu ale od 5 ?? W ulotce napisane jest, że trzeba brać od 1 ani ale lekarz zalecił mi, że lepiej dla organizmu jest brać od 5. Posłuchałam go a później usłyszałam przypadkiem niezbyt dobre opinie o nim i teraz mam spore wątpliwości czy aby na pewno dobrze mi zalecił takie branie? Co Wy na to? Słyszałyście coś kiedyś o tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 dzień okresu to ostatni termin żeby zacząć brać tabletki, zresztą ulotka o tym mówi. musisz się zabezpieczać przez tydzień, bo jednak za późno zaczęłaś brać. nic mi do oceniania lekarza, bo studiów w tym kierunku nie kończyłam, ale pierwsze słyszę o takim cudaku. jeśli bierzesz je dla antykoncepcji to jego zalecenie jest co najmniej dziwaczne i sprzeczne z ulotką, bo chyba wszystkie tabletki zalecają rozpoczęcie od pierwszego dnia. zresztą branie lecznicze też powinno się tak rozpoczynać, więc nie wiem skąd taki pomysł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 12345688541321238765
o jakiej porze dnia przyjmujecie tabletki?? Rano czy wieczorem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anjia19
Mam pytanie czy tabletki chronia mnie przed ciaza podczas przerwy 7 dniowej? I jeszcze jedno przez ostatnie poltora tygodnia brania tabletek nie bralam ich o regularnych porach czy przez to moglam zajsc w ciaze jesli moj chlopak konczyl we wmnie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wieczorem a tabsy
tzreba brać w ciagu 2 godzin od godziny zero

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anjia19
Przewaznie tak bralam ale 2 lub 3 razy zdarzylo mi sie zamiast kolo 5 to wzielam kolo 21;/ i raz pozniej kochalam sie z chlopakiem. Moge pzrez to zajsc w ciaze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anjia19
Prosze powiedzcie mi jak jest z ta pzrerwa moge sie wtedy kochac czy nie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak masz w ulotce? z reguły możesz się spóźnić max 12 godzin. 12 to więcej niż 2. w czasie przerwy jesteś zabezpieczona i to Twoje spóźnienie mieści się w granicach normy, więc nie masz się czym martwić. ja biorę rano

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samasobie...Jeśli jest w ulotce, to nie ma o czym mówić...Ja w ulotce nic nie mam, więc mnie to nie dotyczy... "musisz się zabezpieczać przez tydzień, bo jednak za późno zaczęłaś brać"--->Ja słyszałam, ze jak 2 zaczynasz, to 7 dni, a jak 5 to nawet cały cykl, no ale to zależy też co w ulotce... Weeeeeera..."W ulotce napisane jest, że trzeba brać od 1 ani ale lekarz zalecił mi, że lepiej dla organizmu jest brać od 5"--->Dziwne, ale może... "Posłuchałam go a później usłyszałam przypadkiem niezbyt dobre opinie o nim i teraz mam spore wątpliwości czy aby na pewno dobrze mi zalecił takie branie?"--->Powtarzam, że dziwnie trochę...Wiesz, ze nie byłaś zabezpieczona od początku, tylko musisz się zabezpieczać dodatkowo cały cykl, chyba, że w ulotce masz coś innego... "Co Wy na to? Słyszałyście coś kiedyś o tym?"--->No słyszeć, słyszałam, bo nawet w ulotce jest to uwzględnione...Na moje oko, jeśli dziewczyna w 3 dnień okresu wybiera się do ginekologa i on jej przepisuje tabletki, to może sobie wtedy zacząć 5 dnia...Czy coś takiego...Ale, żeby tak po prostu przepisać i kazać brać 5 dnia, to nie wiem... 12345688541321238765...Ja wieczorem, o 21... Anjia19...Tak, chronią podczas przerwy, jeśli przestrzegasz wszystkich zasad - przeczytaj ulotkę!! "nie brałam ich o regularnych porach"--->Porach, czy godzinach? Możesz się spóźnić 12 h z przyjęciem raz na jakiś czas... "czy przez to mogłam zajść w ciążę jeśli mój chłopak kończył we mnie???"--->Ogólnie mogłaś zajść, bo ryzyko wynosi prawie 1 %, więc jak masz jakieś objawy, to idź na badanie...Jeśli brałaś o różnych porach, a nie godzinach, to ryzyko jest większe niż prawie 1%, bo ryzyko jest zawsze...Ale brak regularności jeszcze je zwiększa - przeczytaj ulotkę, bo tam masz wszystko o co nas pytasz... "2 lub 3 razy zdarzyło mi się zamiast kolo 5 to wzięłam kolo 21;/"--->5, czy 17?12h możesz się spóźnić... "Mogę przez to zajść w ciążę?"--->Zawsze możesz zajść, nie tylko przez to!Ale jeśli bierzesz w cały świat, to nie kochaj się bez zabezpieczenia..."Mądry Polak..." Najpierw robisz, potem pytasz...A ulotka była w Twoich rękach kiedyś?Jakby była, nie miałabyś takiego problemu... "Proszę powiedzcie mi jak jest z ta przerwa mogę się wtedy kochać czy nie??"--->Jak Ty bierzesz w cały świat dziewczyno, to tabletki nie są dla Ciebie dobrą antykoncepcją, bo tabletki trzeba brać przede wszystkim regularnie, żeby dobrze działały... wieczorem a tabsy..."trzeba brać w ciągu 2 godzin od godziny zero"--->Co? Jakie 2 godziny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anija19
aaaaaa jestes jakims lekarzem ze tak wszytsko wiesz o tych tabletkach?? Ostatnio mialam duzo na glowie dlatego pol godziny w ta pol godziny w ta sie spoznialam. wCzesniejsze opakowania bralam zawsze co do minuty o rownej poze a ostatni tydzien nie wiem czemu zdarzyly mi sie 3 godziny spoznienia....Czy jestem w ciazy mam nadzieje ze nie pzrez to nie regularne branie. w sumie az tak roznie ich nie bralam... Od wtorku zaczynam brac Yaz moze ktoras z Was brala je albo bierze?? Jak sie po nich czujecie i jakie macie skutki uboczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anija19..."aaaaaa jesteś jakimś lekarzem ze tak wszystko wiesz o tych tabletkach??"--->Nie, po prostu bardzo dużo o tym czytam, no i mam doświadczenie około 3 letnie... "pol godziny w ta pól godziny w ta się spóźniałam"--->No to masz w ulotce, że takie spóźnienie nie ma żadnego znaczenia... "a ostatni tydzień nie wiem czemu zdarzyły mi się 3 godziny spóźnienia"--->Tym się nie musisz przejmować... "w sumie aż tak rożnie ich nie brałam..."--->No właśnie...To nie wpływa na obniżenie skuteczności... "może któraś z Was brała je albo bierze?? Jak się po nich czujecie"--->One się mogą czuć okej, Ty niekoniecznie i na odwrót... "i jakie macie skutki uboczne?"--->Nie sugeruj się kimś...One mogły mieć lub nie mieć, Ty możesz mieć na odwrót...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anjia19
Wiem ze kazda ma inny organizm i na kazda inaczej wplywaja pigulki... Poprostu chcialm tylko sie zapytac jak sie po nich czuja i tak dalej bo to dosc nowe tabletki i maja nowa formule a jestem ciekawa jak maja zdanie inne dziewczyny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska781
hej mam pytanko !! Zglaszam sie do was dziewczyny bo wy zawsze pomozecie jak mam jakies watpliwosci i napisze!! Mam straszne problemy z trawieniem do wc moge isc raz na tydzien !! ale mam tak od zawsze a nie od zaczecia brania Yasmin!! wiec poszlam wczraj i zakupilam sobie hepatil trawienie !! tylko mam pytanie czy moge brac je normalnie z yasmin!! czy np. musze uwazac bo oslabiaja moje yasmine???????????? sklad hepatil trawienie to ::::::::: celuloza mikrokrystaliczna – substancja wypełniająca, ekstrakt z ziela karczocha (Cynara scolymus) standaryzowany na zawartość 5% cynaryny, ekstrakt z liścia mięty pieprzowej (Mentha piperita), ekstrakt z korzenia mniszka lekarskiego (Taraxacum officinale), maltodekstryna, hydroksypropylometyloceluloza – substancja glazurująca, stearynian magnezu – substancja przeciwzbrylająca, biel tytanowa – barwnik, dwutlenek krzemu – substancja przeciwzbrylająca, poliwinylopirolidon – nośnik, brąz HT – barwnik, guma arabska – zagęstnik, lecytyna sojowa - emulgator. dziekuje z gory za odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska781
hej mam pytanko !! Zglaszam sie do was dziewczyny bo wy zawsze pomozecie jak mam jakies watpliwosci i napisze!! Mam straszne problemy z trawieniem do wc moge isc raz na tydzien !! ale mam tak od zawsze a nie od zaczecia brania Yasmin!! wiec poszlam wczraj i zakupilam sobie hepatil trawienie !! tylko mam pytanie czy moge brac je normalnie z yasmin!! czy np. musze uwazac bo oslabiaja moje yasmine???????????? sklad hepatil trawienie to ::::::::: celuloza mikrokrystaliczna – substancja wypełniająca, ekstrakt z ziela karczocha (Cynara scolymus) standaryzowany na zawartość 5% cynaryny, ekstrakt z liścia mięty pieprzowej (Mentha piperita), ekstrakt z korzenia mniszka lekarskiego (Taraxacum officinale), maltodekstryna, hydroksypropylometyloceluloza – substancja glazurująca, stearynian magnezu – substancja przeciwzbrylająca, biel tytanowa – barwnik, dwutlenek krzemu – substancja przeciwzbrylająca, poliwinylopirolidon – nośnik, brąz HT – barwnik, guma arabska – zagęstnik, lecytyna sojowa - emulgator. dziekuje z gory za odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska781
hej mam pytanko !! Zglaszam sie do was dziewczyny bo wy zawsze pomozecie jak mam jakies watpliwosci i napisze!! Mam straszne problemy z trawieniem do wc moge isc raz na tydzien !! ale mam tak od zawsze a nie od zaczecia brania Yasmin!! wiec poszlam wczraj i zakupilam sobie hepatil trawienie !! tylko mam pytanie czy moge brac je normalnie z yasmin!! czy np. musze uwazac bo oslabiaja moje yasmine???????????? sklad hepatil trawienie to ::::::::: celuloza mikrokrystaliczna – substancja wypełniająca, ekstrakt z ziela karczocha (Cynara scolymus) standaryzowany na zawartość 5% cynaryny, ekstrakt z liścia mięty pieprzowej (Mentha piperita), ekstrakt z korzenia mniszka lekarskiego (Taraxacum officinale), maltodekstryna, hydroksypropylometyloceluloza – substancja glazurująca, stearynian magnezu – substancja przeciwzbrylająca, biel tytanowa – barwnik, dwutlenek krzemu – substancja przeciwzbrylająca, poliwinylopirolidon – nośnik, brąz HT – barwnik, guma arabska – zagęstnik, lecytyna sojowa - emulgator. dziekuje z gory za odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anjia19 biorę yaz, w tej chwili 5 opakowanie. żadnych dramatycznych zmian nie zauważam, trochę mi się schudło ale to już raczej moja własna zasługa ;) samopoczucie ok, skurcze w nogach miałam już od listopada więc nie wiążę ich z tabletkami, zresztą biorę magnez więc już mi nie dokuczają. jedyne co mi nie pasuje to plamienia, pierwsze 3 opakowania po 2 tygodnie na każde, przy czwartym 2 dni przed skończeniem miała przeciel\ki no i zobaczę co się teraz będzie działo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anjia19
Wlasnie tego sie obawiam...sporo dziewczyn ma plamienia po tych tabletkach...No ale wszystko sie okaze jak zaczne brac...Dziekuje za odpowiedz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×