Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Biała Dama 20

tabletki antykoncepcyjne...

Polecane posty

Zapomniałam podać adres, na jaki mogą pisać zainteresowani kupnem: cathy-k@wp.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość01
Dziewczyny, czy klindamycyna obniża działanie tabletek? W mojej ulotce pisze jedynie o penicylinie, tetracyklinie i gryzeofulwinie. A w ferworze walki nie zapytałam o to lekarza. Koleżance lekarka powiedziała, że klindamycyna nie obniża działania tabletek i nie musi stosować dodatkowej metody antykoncepcji. A pytam już niestety po fakcie, bo stosunek był, co prawda 3 dni od skończenia kuracji, w dodatku przerywany, ale wiem, że to nie jest żadna metoda antykoncepcji. Bardzo prosiłabym o odpowiedź :) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roxika
witam jestem nowa kolezanka na kafeteria:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala_mimi
witam, odsprzedam 4 opakowania tabletek Jeanine z datą ważności do 05.2013. Niestety antykoncepcja hormonalna okazała się nie dla mnie. Opakowanie - 30 zł, komplet 100zł (czyli wychodzi 25 zł za opakowanie). mala_mimi11@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kordianka88
Klindamycyna nie powinna mieć wpływu na skuteczność antykoncepcji, a jeżeli bierzesz tabletki regularnie to raczej szanse na ciążę są znikome, prawie żadne. Nie ma co panikować. Ja osobiście kilka razy zapomniałam zażyć pigułki i jakoś wpadki nie zaliczyłam, co nie oznacza, że któraś z dziewczyn w takiej sytuacji mogłaby jednak w ciąże zajść. Obecnie biorę sylvie20 i też raz spóźniłam się z przyjęciem tabletki ponad 12 godzin, jednak w tym przypadku stosowaliśmy z narzeczonym dodatkową formą antykoncepcji, gumkę, bo jednak na chwilę obecną nasze kariery są ważniejsze od posiadania potomstwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam mam do sprzedania 4 opakowania tabletek antykoncepcyjnych- loestrin 20, z oryginalnymi opakowaniami ,ulotkami i data ważnosci do 2013 roku,cene mozemy uzgodnic , prosze o kontakt na gg -7844584

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam mam pytanie czy gin może mi przepisać więcej opakowań niz 2 na recepcie jest to dla mnie nie nie ekonomiczne biegać tak co 2 miesiące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety nie może. Tu chodzi o Twoje zdrowie i o prawo. Mogą być tylko dwa opakowania na jednej recepcie. Ale pogadaj z lekarzem i powiedz, ze wolałabys np 4 opakowania i czy nie mógłby Ci wystawić dwóch recept, np każda z inna datą, żeby ważnosci nie straciły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fenacious
Ja ostatnio dostałam na recepcie przepisane 3 opakowania, więc nie wiem, czy jest to niemożliwe :) zarówno p. ginekolog, jak i pani w aptece nie robiła problemów z przepisaniem/wydaniem 3 opakowań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Posiadam do sprzedania kilka nowych opakowań. YASMIN!!! 40zł za paczkę jestem z Zabrza ania321321@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caleron18
cześć, chciałam się was zapytać czy coś się stanie jak przypadkiem zapomniałam jednej tabletki? na co mam teraz uważać? nie wziełam teraz za czwartek ale biore dalej za piątek, jutro za sobote... tą jedną zostawilam... prosze o odpowiedź...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caleron18
cześć, chciałam się was zapytać czy coś się stanie jak przypadkiem zapomniałam jednej tabletki? na co mam teraz uważać? nie wziełam teraz za czwartek ale biore dalej za piątek, jutro za sobote... tą jedną zostawilam... prosze o odpowiedź...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeciez wszystko jest dokładnie napisane w ulotce - co robić jak sie zapomni tabletki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caleron18
nie mam już ulotki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo mądrze, ulotke powinnaś przeczytać przed zaczęciem tabletek i nie wyrzucać jej na wszelki wypadek, nie bierzesz landrynek tylko tabletki hormonalne... a poza tym ulotki sa też dostępne online w internecie: CO ZROBIĆ JEŻELI: zapomni Pani o przyjęciu tabletek Jeśli minęło mniej niż 12 godzin od kiedy pominęła Pani tabletkę, skuteczność antykoncepcyjna preparatu jest zachowana. Powinna Pani przyjąć tę tabletkę tak szybko, jak to możliwe i zażyć następną o zwykłej porze. Jeśli minęło więcej niż 12 godzin od chwili przyjęcia tabletki, skuteczność działania preparatu może być zmniejszona. Im więcej kolejnych tabletek Pani pominęła, tym większe ryzyko zmniejszonego działania antykoncepcyjnego. Szczególnie duże ryzyko zajścia w ciążę występuje wtedy, gdy pominie Pani tabletki na początku lub na końcu opakowania. W takim przypadku powinna Pani przestrzegać zasad podanych poniżej (patrz również na schemat poniżej). Pominięta więcej niż 1 tabletka z opakowania Powinna Pani zwrócić się do swojego lekarza. Pominięta 1 tabletka w pierwszym tygodniu Powinna Pani przyjąć pominiętą tabletkę tak szybko, jak to możliwe, nawet jeśli oznacza to jednoczesne przyjęcie dwóch tabletek, a kolejne zażywać o stałej porze. Przez następne 7 dni trzeba stosować dodatkowe metody antykoncepcyjne (metody mechaniczne). Jeżeli w tygodniu poprzedzającym pominięcie tabletki utrzymywała Pani stosunki seksualne, istnieje możliwość zajścia w ciążę. Powinna Pani niezwłocznie poinformować o tym lekarza. Pominięta 1 tabletka w drugim tygodniu Powinna Pani przyjąć pominiętą tabletkę tak szybko, jak to możliwe, nawet jeśli oznacza to jednoczesne przyjęcie dwóch tabletek, a kolejne zażywać o stałej porze. Skuteczność antykoncepcyjna preparatu jest zachowana i nie trzeba stosować dodatkowych metod zapobiegania ciąży. Pominięta 1 tabletka w trzecim tygodniu Możne Pani wybrać jedną z następujących możliwości, bez potrzeby stosowania dodatkowych metod antykoncepcyjnych:1. przyjąć pominiętą tabletkę jak najszybciej (nawet jeśli oznacza to jednoczesne przyjęcie dwóch tabletek), a kolejne o zwykłej porze. Rozpocząć przyjmowanie tabletek z następnego opakowania od razu po dokończeniu aktualnego, czyli bez 7-dniowej przerwy między opakowaniami. Krwawienie z odstawienia wystąpi u Pani po dokończeniu drugiego opakowania, ale w dniach przyjmowania tabletek może pojawić się plamienie lub krwawienie,lub2. można również nie przyjmować już tabletek z aktualnego opakowania, zrobić 7-dniową lub krótszą przerwę (trzeba również wliczyć dzień, w którym pominięto tabletkę), po której należy kontynuować zażywanie tabletek z następnego opakowania. Jeżeli wybierze Pani ten sposób postępowania, będzie Pani zawsze rozpoczynała kolejne opakowanie w tym samym dniu tygodnia. Jeśli zapomniała Pani o zażyciu tabletek i w czasie pierwszej przerwy w ich przyjmowaniu nie wystąpiło spodziewane krwawienie, może być Pani w ciąży. Przed rozpoczęciem następnego opakowania preparatu powinna Pani skontaktować się ze swoim lekarzem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, ja trochę z innym pytaniem. Jakie badania trzeba zrobić, aby zacząć brać tabletki antykoncepcyjne? Jakieś hormonalne podobno? Ja biorę Midianę, wcześniej brałam Yasmin ale mi żadne nie podpasowało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Wiola: Tak, jakies badania pod katem hormonów, ale prawda jest taka, że żaden lekarz tego nie robi, tylko przypisuje w ciemno, aby dobrać metodą prob i błędów. Chyba bede musiała pójsc prywatnie, może tam mnie skieruje na badania, bo niestety swojego lekarza nie mogę sie doprosic. W trakcie brania tabletek, też powinny być co 3 miesiące badania robione, a ja juz biorę 7 miesięcy i nie miałam jeszcze żadnego... a co najlepsze- gdy mówie o tym lekarzowi, to mówi, że nie ma potrzeby. Nie, wcale! Tylko, że ja zaczynam odczuwać skutki uboczne w postaci stanów depresyjnych. Na początku było ok, dopiero jakies poltora miesiaca temu zauwazylam objawy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sniegolot
odkupie cilest za rozsądną cene , sprawa dosyc pilna tylko za pobraniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sniegolot
mejl sniegolot@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość borys187
Cilest sprzedam; fleczer1@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, mam pytanie. Czy jeśli wzięłam tabletkę w 4tym dniu przerwy zamiast po 7, dodam, że krwawienie już wystąpiło, w celu przesunięcia okresu za miesiąc na troche wczesniej, to czy istnieje jakies prawdopodobieństwo ze moge byc w ciąży? Poprzednie opakowanie brałam prawidłowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakie jest ryzyko ciązy w przypadku gdy ktoś bierze regularnie pigułki (2 opakowanie), nie wystepuja zadne wymioty, biegunki, żadna nie została pominięta ani przyjęta z opóźnieniem a pod koniec opakowania był petting?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość borys187
Cilest - sprzedam ! fleczer1@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xagatus
kupie tabletki naraya , pilnie. agatusia1994@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xagatus
kupie tabletki naraya , pilnie. agatusia1994@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mizzle
witam. mam takie pytanko. biorę tabletki anty już ponad pół roku. ostatnio brałam 2 opakowania pod rząd (chcialam przesunąć termin) zgodnie z ulotką. teraz bd miała 7 dniową przerwę, ale niestety zachorowałam i to ostro ;/ mam antybiotyk Augumentin. http://www.bezkompleksu.pl/forum.php?f=934&t=8169 na tej stronce jest napisane że jednak to osłabia skuteczność. wciąż boję się "pełnego stosunku" ale w sumie chciałabym już zaryzykować. tak więc kiedy byłabym do tego pewniejsza? antybiotyk pewnie bd brała do czwartku (przerwa konczy sie w pon), a nic nie pisze w ulotce właśnie o skuteczniejszym zabezpieczeniu po antybiotyku w czasie przerwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×