Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Biała Dama 20

tabletki antykoncepcyjne...

Polecane posty

Gość Kaarooliinkaaa
Chciałabym też wypowiedzieć się na temat harmonetu . Nie wiem czy miałyście podobnie do Mnie . Po pierwszym opakowaniu wystąpił okres , ale przez następne 3 opakowania sie nie pojawił , Ginekolog mi je odstawił a okresu przez następne dwa nie miałam . kazał mi brać luteine przez 5 dni . i od tego czasu po 2tyg wystąpił mi okres . Teraz jestem w trakcie oczekiwania na następny ponieważ mam brać daylette . Może któraś z was brała ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zaniepokojona KK
cześć dziewczyny mam do Was pytanko.Po raz pierwszy biore tabletki i troche sie niepokoję.Pierwszą wziełam z pierwszym dniem okresu ,miasiączka trwa u mnie około tygodnia wraz z plamieniem a teraz mija 9 dzien i dalej utrzymuje sie mi plamienie jest tego bardzo mało no ale jest i strasznie mnie to martwi czy to jest normalne.Bardzo prosze o odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nati0078
KUPIĘ TABLETKI DIANE-35 silverdj@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaarooliinkaaa
Zaniepokojona KK : Tak to normalne :) przy pierwszym opakowaniu długo plamiłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowaaaa
Ja np. wogle nie plamie przy pierwszym opakowaniu. Zaraz bede je konczyła, jeszcze tylko 2 tabletki. Czytajac Wasze wypowiedzi, zaczynam sie zastanawiać czy u mnie jest wszystko w porządku...tylko codziennie czuje jak mnie podbrzusze boli ;/ Czy któraś z Was tez tak ma ?? Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaarooliinkaaa
To kwestia organizmu , każda Kobieta ma inaczej . Ja np. plamiłam cały miesiąc do następnej miesiączki . Za to moja Koleżanka wcale :) . Jesteś całkowicie normalna spokojnie :):) A co do tego podbrzusza powinnaś poradzić się ginekologa . :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowaaaa
Dziękuję za odpowiedź :) Może leki mi nie odpowiadają i temu pobolewa ;/ I oprócz tego brzucha to i zawroty głowy sa. Ale jak czytałam na ulotce może pojawiać się często.. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaarooliinkaaa
Wszystko powinno Ci się uregulować do następnego opakowania :) nawet to plamienie :) . Ja np . brałam Harmonet . miałam zawroty i codzienne bóle głowy , brzucha , piersi . A w ostateczności zahamowały mi miesiączkę :) . od 13 lutego do 8 maja nie miałam okresu . Teraz zastanawiam się czy nie odpuścić Sobie całkowicie tych tabletek . Gonekolog mi przepisał teraz daylette . Nie wiem czy chce Je brać ale byłabym stratna 31,50 bo już Je nabyłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaarooliinkaaa
Naprostuje moją wypowiedz , bo była mało wnosząca do tematu . Mi wszystko uregulowało się przy rozpoczęciu drugiego opakowania tyle , że to nie były tabletki dla Mnie ponieważ zahamowały mi miesiączkę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowaaaa
Gdybym ja tyle czasu miesiączki nie miałabym to bym pomyślała od razu, ze jestem w ciąży...mam nadzieję, ze u mnie wszystko się ureguluje przy drugim opakowaniu tak jak mówisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekspert antykoncepcji PO
Witam, Jako oficjalny przedstawiciel firmy GedeonRichter, producenta leku Postinor oraz Escapelle chciałbym wyjaśnić nieporozumienia, które pojawiają się na wielu forach internetowych. Na rynku polskim zarejestrowane są dwa preparaty zawierające lewonorgestrel do stosowania w antykoncepcji PO (antykoncepcja po niezabezpieczonym stosunku lub gdy zastosowana metoda antykoncepcji zawiodła). Są to Postinor Duo oraz Escapelle, który został wprowadzony na rynek polski w 2006 roku. Początkowo oba preparaty były sprzedawane równolegle. Obecnie Postinor Duo nie jest dostępny w aptekach. Oba preparaty zawierają lewonorgestrel Postinor Duo dawka podzielona 2 tabletki po 750 mcg, Escapelle 1 tabletka - 1500 mcg i charakteryzują się wysoką skutecznością, jednak zmniejszenie ilości tabletek do jednej zwiększa pewność zastosowania i co za tym idzie efektywność terapii, dlatego Postinor Duo nie jest sprowadzany i dostępny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kabia1919
Mam pytanie: zaczelam brac tabletki ponad 3 tygodnie temu dzisiaj uprawialam sex i za 2 dni powinnam dostac miesiaczke czy jest mozliwe ze zajde w ciaze tabletki biore regularnie pomiedzy 15 a 16

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziewczyna098
Hej dziewczyny. Mam pytanie . Chodzi o to że biorę pierwsze opakowanie tabletek. W środe miałam trochę krwi (jak zawsze w pierwszym dniu miesiączki) , poleciałam do apteki i wzięłam pierwszą. W nocy nie krwawiłam w ogóle. Wczoraj też przez cały dzień dużo tego nie było. Raczej takie plamienie. W nocy znów nic nie było i narazie nie krwawie. Czy napewno to miesiączka? Czy powinnam brać dalej te tabletki? Jeżeli to nie miesiączka to czy tabletki będą skuteczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziewczyna098
Hej dziewczyny. Mam pytanie . Chodzi o to że biorę pierwsze opakowanie tabletek. W środe miałam trochę krwi (jak zawsze w pierwszym dniu miesiączki) , poleciałam do apteki i wzięłam pierwszą. W nocy nie krwawiłam w ogóle. Wczoraj też przez cały dzień dużo tego nie było. Raczej takie plamienie. W nocy znów nic nie było i narazie nie krwawie. Czy napewno to miesiączka? Czy powinnam brać dalej te tabletki? Jeżeli to nie miesiączka to czy tabletki będą skuteczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaarooliinkaaa
Kabia1919 . Nie zajdziesz w ciąże :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kabia1919
Karooliinkaaa dzisiaj powinam dostac miesiaczke, ale nic. Czy to mozliwe ze mi sie opuzini, jezeli wciagu kilku dni sie nie pojawi moge zaczac nowa paczke tabletek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikki86
Czy ktoś ma może yasminelle do sprzedania? odbiór osobisty w Krakowie. Mogę zapłacić wiecej niż normalna cena. Pilne.Proszę o kontakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karosia19992
calkowicie na pierwszej wizycie mozna prosic juz o tabletki? na podstawie jakich badan sa dopierane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaarooliinkaaa
Kabia1919 . Może się spóźnić . Ja brałam harmonet i zahamowały mi ją całkowicie na 4 miesiace . Myśle , że możesz Ja wziąć ale Ja nie jestem ginekologiem , jego powinnaś się doradzić w takiej sprawie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olga123
hej dziwczyny mam pytanie biore 2 dni tabletki jak pozwole swojemu chłopalowi skończyć we mnie to nie zajde ???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaarooliinkaaa
Lepiej jeszcze poczekaj ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NocNocNoc
Witam. Nurtuje mnie pewna kwestia, mianowicie... Przyjmuję dwuskładnikowe tabletki drażowane antykoncepcyjne. Pierwsze opakowanie wzięłam stosując się do zaleceń, od pierwszego dnia cyklu, czyli od pierwszego dnia krwawienia, które trwało 5 dni (3 dni średnie krwawienie i pozostałe 2 delikatne plamienie). Podczas całego cyklu śluz występował normalny. Po przyjęciu 21 tabletek zrobiłam 7 dniową przerwę, po czym kolejne krwawienie nastąpiło po 2 dniach od odstawienia i trwało 3 dni. Po okresie śluz też był normalny, zauważyłam też, że po przyjmowaniu tabletek ogólnie śluz występuje rzadziej i w mniejszych ilościach. I zdarzyło się, że przez moje roztargnienie i problemy z pamięcią, bo takie miewam, i też z powodu wielu innych rzeczy, że zapomniałam wziąć pierwszej tabletki z kolejnego opakowania. I raczej byłoby wszystko w porządku, bo wzięłabym ją jeszcze tego dnia lub następnego, ale nie było mnie w domu i nie miałam tabletek pod ręką, i też w wyniku nieplanowanych wydarzeń, nieodpowiedzialnie i głupio miałam stosunek z chłopakiem bez zabezpieczenia. Byliśmy pod wpływem, i nie pamiętam wszystkiego. Ogólnie jednak coś nie szło, ale nie mam pewności czy nie miał wytrysku we mnie, zawsze coś mogło się dostać i zostać. Kolejno przez 2 dni brałam tabletki normalnie, a po spostrzeżeniu się, że pominęłam jedną, 3 dnia wzięłam 2 (czyli 4 dnia planowo). Miałam również przez ten czas (3 dni) po stosunku upławy o charakterystycznym zapachu, białe raczej, dość lepkie. Dodam jeszcze, że mam nieregularne menstruacje, i głównie z tego powodu zaczęłam przyjmować tabletki, i jakiś czas temu miałam spore torbiele na jajnikach przez pół roku około, zaburzone hormony, ale po przyjęciu luteiny i z biegiem czasu znikły. Wszystko wyszło nie tak jak powinno, stąd moje pytanie, czy zajście w ciąże jest prawdopodobne, jeśli tak to jak bardzo i od czego jest to uzależnione. Już sama mam wątpliwości, bo spotykam się z rozbieżnymi informacjami. Z góry dziękuje za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NocNocNoc
Witam. Nurtuje mnie pewna kwestia, mianowicie... Przyjmuję dwuskładnikowe tabletki drażowane antykoncepcyjne. Pierwsze opakowanie wzięłam stosując się do zaleceń, od pierwszego dnia cyklu, czyli od pierwszego dnia krwawienia, które trwało 5 dni (3 dni średnie krwawienie i pozostałe 2 delikatne plamienie). Podczas całego cyklu śluz występował normalny. Po przyjęciu 21 tabletek zrobiłam 7 dniową przerwę, po czym kolejne krwawienie nastąpiło po 2 dniach od odstawienia i trwało 3 dni. Po okresie śluz też był normalny, zauważyłam też, że po przyjmowaniu tabletek ogólnie śluz występuje rzadziej i w mniejszych ilościach. I zdarzyło się, że przez moje roztargnienie i problemy z pamięcią, bo takie miewam, i też z powodu wielu innych rzeczy, że zapomniałam wziąć pierwszej tabletki z kolejnego opakowania. I raczej byłoby wszystko w porządku, bo wzięłabym ją jeszcze tego dnia lub następnego, ale nie było mnie w domu i nie miałam tabletek pod ręką, i też w wyniku nieplanowanych wydarzeń, nieodpowiedzialnie i głupio miałam stosunek z chłopakiem bez zabezpieczenia. Byliśmy pod wpływem, i nie pamiętam wszystkiego. Ogólnie jednak coś nie szło, ale nie mam pewności czy nie miał wytrysku we mnie, zawsze coś mogło się dostać i zostać. Kolejno przez 2 dni brałam tabletki normalnie, a po spostrzeżeniu się, że pominęłam jedną, 3 dnia wzięłam 2 (czyli 4 dnia planowo). Miałam również przez ten czas (3 dni) po stosunku upławy o charakterystycznym zapachu, białe raczej, dość lepkie. Dodam jeszcze, że mam nieregularne menstruacje, i głównie z tego powodu zaczęłam przyjmować tabletki, i jakiś czas temu miałam spore torbiele na jajnikach przez pół roku około, zaburzone hormony, ale po przyjęciu luteiny i z biegiem czasu znikły. Wszystko wyszło nie tak jak powinno, stąd moje pytanie, czy zajście w ciąże jest prawdopodobne, jeśli tak to jak bardzo i od czego jest to uzależnione. Już sama mam wątpliwości, bo spotykam się z rozbieżnymi informacjami. Z góry dziękuje za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Darmowe kosmetyki zapakowane w pudełko i dostarczone do twojego domu, czy to możliwe??? - TAK!!! Wystarczy zarejestrowac się na stronie pod linkiem : 17dhttp://shinybox.pl/?ref=854d Zachęcam bo warto!! w tym miesiącu dostałam 5 pełnowartościowych produktów - kosmetyków między innymi szampon L'oreal, błyszczyk RIMMEL i to zupełnie za darmo, bez żadnych opłat!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NocNocNoc Już samo to, że ne przyjęłas tabletki planowo, 8 dnia po przerwie jest powazne. Skoro 8 dnia, nie przyjmujac tabletki, kochaliscie się bez zabezpieczenia, to nie chcę Cię straszyć, ale możesz zajsć w ciążę. W tabletkach o to chodzi, żeby nie robić przerwy dłuższej niż 7 dni. Mają one dzialanie takie, że zatrzymują owulację, ale wystarczy jeden dzień przerwy w braniu, by wstrzymana owulacja nastąpiła. Ten sluz, ktory sie pojawil, mogl byc sluzem owulacyjnym i zonk! Ale nie jestem ginekologiem, mowie co wiem od lekarza. Najlepiej zrob test. I jeszcze jedno- skoro zapomnialas jednej tabletki, to po jaką cholerę przyjmowałas dwie na raz?! W przypadku pominięcia tabletki, już się jej nie przyjmuje, a na pewno nie berze się podwójnej ilosci, to i tak nic nie daje, poza zachwianiem gospodarki hormonalnej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malenstwo88
Witam, jestem tu nowa i mam do Was pytanie. W weekend dostałam okres ale z powodu wyjazdu nie wzięłam pierwszej tabletki anty. Będą to moje pierwsze tabletki yasminell i chce się upewnić czy mogę wziąć tabletkę dzisiaj tj. 3 dnia cyklu? Czytałam, że przez pierwsze 7 dni należy się dodatkowo zabezpieczać czy po tym jestem już chroniona przed ciążą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowaaaa
słuchajcie dziś biorę przed ostatnia tabletkę 2 blistra. przez cale 2 opakowanie bolał mnie brzuch. w połowie miałam nudności, które się skończyły a doszły spuchnięte piersi. ostatnie dni bolą mnie strasznie plecy. i łydki bolały mnie wczoraj a robiłam wcześniej 2 testy i wyszły neg. te objawy to są skutkiem ubocznym??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaarooliinkaaa
Wydaje mi się , że tak . To mogą być skutki uboczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaniepokojona88
hej:) od 2 dni biorę yasminelle i zaczęła boleć mnie noga:( czytałam o zakrzepicy i się zaczęłam bać. Czy Wy też miałyście z bólem nóg problem? Co dalej, przestałyście brać pigułki czy samo "przeszło"? proszę o odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krooopqa
hej dziewczyny..pomóżcie biorę kontracepr( skład podobny jak w hormonet) zaczęłam od pierwszego dnia miesiączki jakieś 3 tyg temu..zostały mi teraz jeszcze 3 tabletki do końca pierwszego opakowania pewien gin(pewnie niektórzy powiedzą że to bzdura inni potwierdzą) doradził mi żeby przez pierwszy miesiąć się jeszcze zabezpieczać bo tabletki mogą jeszcze nie działać ale czy tak może być, powiem żę dobrze je toleruję, żadnych wymiotów,biegunek..tylko lekkie plamienie przez pierwsze 2 tyg czy mogą nie działać jeszcze i dopiero drugie opakowanie mnie zabezpiecza?? inny gin powiedział mi że jak wszystko regularnie przejmuję to już zaczęły działać?? to jak to jest proszę o odpowiedź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×