Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Biała Dama 20

tabletki antykoncepcyjne...

Polecane posty

katarzynkaxxx23...Chyba musisz to skonsultować z lekarzem...Ja jak miałam swędzenia to poszłam do pani ginekolog i mi przepisała kremik, który od razu mi pomógł...:classic_cool:❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki :) Sorki ze mnie nie bylo wczoraj ale wiecie,w pracy bylam caly dzien i pozniej juz nie mialam sily wejsc na forum... Aaaaa...co do tych pozycji to trudno je nawet slowami wytlumaczyc :P czasem wymyslamy takie glupoty ze nawet sie nie da tego czasem wykonac :D ale probujemy twardo :P Wlasnie nie wiem co to za zapalenie,bo kasienka swedzi,czerwona jest i jakies dziwne uplawy :/ :/ nienawidze czegos takiego. Moze tylek podziebilam,nie wiem...Jak nie minie za kilka dni,to tez bede musiala do ginki isc... Maturzystka198888...ja tez tak mam czasem.Nawet niekoniecznie przed krwawieniem.Bola mnie jajniki,taki brzuszek mam troszke wiekszy i czuje sie jak napompowana...A za kilka dni znow wszystko ok :) to jeste pewien skutek uboczny mysle,ale zdarza sie to dosc rzadko i trwa krotko wiec za bardzo sie tym nie martwie... Anulka156, solidny kopniak :*:*:*:*:*:* :):):) Pozdrawiam serdecznie i milego dzionka kobietki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elo 👄 maturzystka ja mam tak że równo tydzien przed dostaniem okresu jajniki mnie bolą dwa dni,trzy......i też nie caly czas tylko tak co jakiś czas mnie to nachodzi :) katarzynka ja jak mialam takie upławy właśnie jak Ty to miałam zapalenie jakieś tam b.poważne :O tzn grzybica właśnie chyba...... także do gina szybciutko.......i leki dla siebie i dla Twego mena też niech wypisze...... dostałam okresioru :P:P:P:P i co to ja jeszcze....... tzrymajcie się cieplutko :) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa12222
czy stanie sie cos jesli pierwsza tabletke z nowego opakowania wzielo sie mniej wiecej po 11-12 godzinach????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiula18
Dziewczyny, ja chcialam sie spytac czy kolczyk w pępku moze szkodzic przy dostaniu orgazmu? Bo slyszalam ze wtedy ciezko jest z tym...a ja juz nie wiem co mam robic takiego z chlopakiem zeby sie wkoncu porzadnie podniecic podczas sexu:( tak mi jest jakos z tym ciezko:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Króliczek16
Kasiula18...może jestes za bardzo spięta i zdenerwowana?? Ja tez tak miałam na początku, ale już tak nie jest :-) Połóż się wygodnie i pomyśl o czymś wspaniałym, coś co sprawia ci przyjamność :):) spróbuj się zrelaksować. Albo przedłóżcie grę wstępna lub ją bardziej urozmaićcie to bardzo pomaga :):) nie denerwuj się jak ci znowu nie wyjdzie nauka czyni mistrza :):) buziaki :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiula18
wlasnie nie moge tej gry wstepnej miec zbyt dlugo bo pozniej juz nic z tego. ale najgorsze jest to ze nie podnieca mnie to jak to robimy:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość macoszka20
jesli chodzi o klolczyk w pepku, to raczej nie moge powiedziec zeby on ograniczal orgazm czy cos.. tez go mam a jakos mi sie udaje to osiagnac:) natomiast te bole jajnikow to tez ja mam... tylko ze sa one zadko nio i czasem mi sie zdarzaja albo w czasie miesiaczki, albo zaraz po niej.. najczescien dzien po:) ale jakos mnie to nie martwi, bo gdy nie bralam tabletek to mialam bardzo bolesne miesiaczki a teraz to praktycznie 1/3 tego co bylo:0 wiec jest oki:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiula18
to nie wiem co jest ze mna ze nie moge go osiagnac:(:(a tak bym chciala ale widocznie jestem chyba za malo wrazliwa w tych srawach:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kapral
Siemka dziewczyny:). chciałbym zapytać czy któraś słyszała o tabletkach Yasmin , a dokładnie nowej wersji czy cuś takiego?:). moja dziewczyna chce zacząć stosować antykoncepcję hormonalną i chcemy przemyśleć i rozważyc jak najwięcej opcji aby potem wybrać najlepszą:). POZDRAWIAM:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość macoszka20
mozliwe, ze poprostu masz jakas blokade i boisz sie ja przelamac:) ale mysle ze z czasem to przechodzi:) nic sie nie boj...:D ktos mi kiedys powiedzial, ze tego trzeba tez sie nauczyc, ale nie wiem ile w tym prawdy... w sumie ja jestem jeszcze poczatkujaca w tych sprawach, ale wierz mi ze kolczyk nie ma nic wspolnego z tym wszystkim:) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosienka2809...Jak tam pracka, fajnie!? Mnie swędziała i była zaróżowiona, nie miałam upław...No i jak już pisałam dostałam kremik i mi pomógł, już mi przeszło swędzenie...Nawet po pierwszych dwóch posmarowaniach;) Cleo841...No właśnie kochana o tej maści piszę;)...Po niej mi przeszło po dwóch smarowaniach:) anulka156...Mnie jak już bolą to właśnie tak jak piszesz, że tydzień przed okresem...Też bierzesz Cilest o ile pamiętam;) nowa12222...Moim zdaniem nie...Ale zawsze lepiej brać regularnie, z resztą jeśli to już Twoje kolejne opakowanie to sama o tym dobrze wiesz;) Kasiula18...Moim zdaniem orgazm nie ma ŻADNEGO związku z kolczykiem!!! I ciekawa jestem kto Ci to powiedział:o A co do podniecenia, to mnie się wydaje, że musicie się dłużej \"pieścić\" po prostu...Nic innego nie mogę Ci doradzić, bo nie wiem sama co miałabym na Twoim miejscu zrobić! macoszka20...Ja miałam tak samo...Jak nie brałam tabsów to mnie straaasznie bolał brzusio, a teraz to malusio w porównaniu do wcześniej;) kapral ...Nie możecie sobie wybrać JAKIEJŚ opcji...Twoja dziewczyna MUSI iść najpierw do lekarza, lekarz ją zbada, skieruje na badania, przeprowadzi rozmowę i na tej podstawie wypisze recepte na te, które będą dla niej najbardziej odpowiednie...Wy nie będziecie mieli na to żadnego wpływu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kapral...Więc Wy nie będziecie wybierać tych tabletek;)Tylko lekarz;) A badania to:próba wątroby, poziom hormonów, poziom krwi, morfologia, itp;) Także jak pisałam wcześniej...Koniwecznie musi iść do lekarza, tym bardziej, że tabletki są na receptę;)Pozdro dla Ciebie i Twojej dziewczyny;)🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tam zamiast buźki :P ma być dwukropek i wyraz próby wątroby!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elo 👄 Co do orgazmu....tak szczerze powiedziawszy ja na początku nigdy nie mogłam go dostać (chodzi oczywiście o ten pochwowy) wyczytałam że można ćwiczyć mięśnie Kegla(czy jakoś tak,mogłam źle napisać) tzn pare razy na dzien je ćwiczyć i luzik.....nie wiem czy to od tego ale ogazmy mam takie że LOL......:P:P:P :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Króliczek16
Kasiula18...a może ty i chłopak za bardzo się wstydzicie siebie? i dlatego jestes spięta. Może masz jakieś kompleksy ze swoim ciałem?? Długo jestes ze swoim chłopakiem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anulka156...Nawet nie wiedziałam, że są takie sposoby:D:D:D Kasiula18...Albo może za sybko chcecie dojść do końca, spieszycie się, czy coś w tym stylu...I tak jak pisze Króliczek16...Przemyśl to słońce:)I do pogadania na gadu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kapral
aaaaaaa ==> No ja tez tak uważam ze trzeba się zbadać najpierw i na to moją ukochaną namówiłem:]. Ale ogólnie to krążą takie ploty że lekaże to teraz tak badają ze wszystkim dziewczyną to samo zapisują i dlatego tak napisalem ze "JAKIEJŚ opcji". tak czy siak AAAAAAA ===> czy mogłabys mi odpowiedzieć na pytanko o Yasmin ?:>. Dziękuje za podanie zakresu badań:). POZDRAWIAM;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z resztą pewnie zawita do nas jakaś kobietka, która zażywa Yasmin i poda Ci jakieś info;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja stosuje Yasmij i jestem bardzo zadowolona. Okresy mam jak w zegarku, żadnych stanow depresyjnych, raczej po nich nie tyję. Nie puchnę..... Sądzę jednak, że jest to indywidualne dla kazdej kobiety, dlatego metoda prób i błędów trzeba szukac najlepszych dla siebie pigułek. Brałam Cilest, ale mialam schizy i np. plakalam bez powodu. Jak go zaczęłam brać mialam plamienie ze 12 dni. Przy Yasmin (a biore okolo 30 miesięcy) czuje się dobrze.... I dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaa...co do pracki to nawet fajnie bylo :) wiesz to narazie taka dorywcza tylko,bo nie mam czasu na inna,ale i tak sie ciesze :) zawsze jakas kasa wpadnie :P A co do kasienki to tez zaczelam smarowac,bo sie skaplam ze mam dwie tubki LORINDEN C...Nie wiem czy któraś zna,ale używałam jej kiedyś i mi bardzo pomogła.Teraz w sumie tez ze dwa razy użyłam i już jest lepiej :) Także ta maść też polecam,tyle że jest na recepte... Buziole dla wszystkich kochaniutkich : aaaaaa anulka156 cleo84 króliczek16 kasiula18 solidnykopniak :)) Aha i powiedzice mi wreszcie jak sie te buzki robi i kwiatuszki bo nie wiem :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moa1987
Witam was kochane! Mam do was praktykujących jedno małe ale ważne pytanie: czy sądzicie, że tabletki antykoncepcyjne są dobrą metodą zabezpieczenia się przed niechcianą ciążą dla kogoś kto dopiero planuje rozpoczęcie wspołżycia (czyli takiego jak ja)??? I czy w takiej sytuacji mój lekarz ginekolog w ogóle tabletyki mi przepisze??? Prosze was o odpowiedz, bo jest to dla mnie niezwykle ważne,a nie mam się z tym pytaniem do kogo zwrócić...Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy biorac tabletki antykoncepcyjne moge brac rowniez bioslank wspomagajace odchudanie? bedzie to mialo wplyw na skutecznosc antykoncepcji?? odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KYTI
Witajcie -Wasz temat jest codziennie na topie może wy mi pomożecie. Choruję na endometrioze ,obecnie biorę tabsy o nazwie rigevidon (podobno maja dobre dzialaqnie na tą chorobę ,zmniejszają endometrium a @ są bardzo skąpe dzięki temu choroba nie rozwija się tak szybko) biorę je tak jak nalezy brac zażywam kolejno przez 21 dni a potem robię 7 dni przerwy. Dzis wyczytałam na ten temat niby wypowiedz specjalisty,ktory twierdzi że kobiety z endo powinny brac tabsy na okrągło bez 7 dniowej przerwy. Może wiecie cos na ten temat ,wizytę u swego gina mam dopiero za 2 miechy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koścista
czesc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koścista
co wiecie na temat tabletek yasmin czy sa dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jukka20
Koścista : tabletki nie dziela się na dobre i złe..tab;etki to sprawa indywidualna każdej z nas.. No a ja dostałam wąłsnie krwawienie z odstawienia i w ogóle robię sobie małą przerwę na jakis czas:)zobaczę jaka mam silna wolę:) i jak długo bez tabletek wytrzymam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monimałgoni...Dokładnie tak jak piszesz, trzeba próbować:) gosienka2809...No pewnie, ja też tak chce:P Dzięki za buźkę i dla Ciebie ode mnie też👄 Najpierw robisz taki nawias ---> [ , później wpisujesz słowo na przykład kwiat i później drugi nawias ---> ] i już masz kwiatuszka;) Żeby mieć usta wpisujesz usta, później serce na przykład, zły, wściekły, cool, cześć, itp. moa1987...Moim zdaniem tak...Ja tak miałam...Najpierw zaczęłam brać tabsy, a po jakimś czasie(krótkim)zaczęłam współżycie...Lepiej się zabezpieczać niż później płakać... Lekarz musi Ci przepisać tabsy, jeśli Ty tego chcesz...Z tego co się domyślam to masz 20 lat, więc to jest na serio wystarczający wiek, że tak się wyrażę:) mychaaaaaa...Jeśli nie ma w ulotce w przeciwskazaniach to możesz... KYTI...Powiem Ci, że nie wiem nic na ten temat, więc nie umiem i nie mogę Ci pomóc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×