Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Biała Dama 20

tabletki antykoncepcyjne...

Polecane posty

Gość chyba glupote zrobilam.....
aaaaa---> dzieki za odp 🌻 troche sie stresowalam tym, ze okres stracil nagle na obfitosci :o a co do zabezpieczenia- to pewnie przez cale pierwsze opakowanie bede stosowala cos dodatkowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba glupote zrobilam........Ciesz się, ciesz, bo to przecież mniej uciążliwe:)Też bym się pewnie zabezpieczała całe opakowanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorry, ale wkleiłam bez pomyslenia z innego topiku :( ale mi wstyd!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanko zmieniłam plastrerki na tabletki zaczełam je brac wczoraj lekarz kazał mi zrobic normalna 7 dniowa przerwe i zaczac tabletki wiec tak zrobiłam,ale zapomnialam sie zapytac lekarza po jakim czasie zaczna one działac? CZy cały czas jestem zabezpieczona bo przeszłam z jednego srodak na drugi czy dopiero po 7 dniach? Z Góry dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamata
Czesc. Mam takie jedno pytanie, choc wiem, ze nie dotyczy ono tematu tabletek antykoncepcyjnychale naprawde prosze o odpowiedz, bo od jakiegos czasu strasznie sie martwie. Jezeli kochalam sie z moim facetem w dni plodne i zabezpieczalismy sie prezerwatywa i w sumie nie konczyl we mnie. To czy jest jakas mozliwosc wpadki? Mam strasznego stresa i nie wiem czemu ciagle jest mi niedobrze, tak jakbym miala nudnosci...nie wiem, moze to jest spowodowane tym, ze jestem tak zdenerwowana...Pomozcie...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madlen 20
kamata...moim zdaniem to ze czujesz sie niedobrze ma swoje uzasadnienie. Kobiety organizm jest bardzo delikatny i wrazliwy, myślisz o tym wciąż i sama to na siebie ściągasz...przynajmniej ja tak zawsze mam. nie martw sie!!zapłodnienie jest praktycznie niemożliwe, mieliście zabezpieczenie i to jet ważne!trzymaj sie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madlen 20
jakie jest prawdopodobienstwo że podczas okresu kobieta zajdzie w ciąze?kto wie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ola_la...No co Ty, czemu Ci wstyd:) nadziejka02...Po 4 godzinach od wzięcia pierwszej tabletki jesteś już zabezpieczona... kamata...A powiedz mi w jaki sposób jest to możliwe, ta wpadka!?Skoro się zabezpieczaliście gumką(jeśli nie pękła), do tego nie kończył w Tobie, to gdzie to ryzyko...Jak niby plemniki miałyby sie tam znaleźć...Tam, czyli w Tobie...Sama pomyśl...Przecież nie przeszły sobie z gumki do Ciebie:o... madlen 20...Ja zawsze myślałam, że jest ot niemożliwe, ale ponoć są jakieś kobiety, które zaszły, więc jak nie wiem...A jakie jest prawdopodobieństwo to dla mnie totalna niewiadoma, bo zawsze uważałam, że jest zerowe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katama
No niby tak...ale jak zaczynam sie coraz bardziej wglebiac w to wszystko i jeszcze tak fatalnie sie czuje to zaczzynam myslec ze to jest jednakk mozliwe...ze moze jednak jakims cudem wydostalo sie cos, no nie wiem sama...i juz mam dosyc tego strachu...;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba glupote zrobilam......
dzis wzielam 3 tabl. rigevidonu. i od tych trzech dni pobolewa mnie troche glowa.... czy to minie? czy raczej trzeba bedzie zmienic tabl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanko biorę tab. już 3 dzień tylko ze ustaliłam sobie godzinę 22 a pierwszego dnia zapomniałam i wzięłam 30 min później drugiego dobrze a dziś spóźniłam sie prawie godzinę. tak jak czytałam w ulotce jeżeli to nie jest przerwa dłuższa niż 24 godziny mogę być spokojna? tak to jest jak sie wybiło z rytmu:/... i drugie pytanko do . . aaaaaaa napisałaś ze już po 4 h jestem zabezpieczona az tak szybko one działaja.. Pztam ponownie bo Zawsze lepiej się upewnic i nie stresowac… Chociaż i tak teraz chyba będę miec opory przez jakis czas... Dzieki z góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yhhhh
cześć dziewczyny jakiś czas temu lekarz przypisał mi tabletki hormonet są to moje pierwsze tabletki a jestem dość młodą osobą i mysle ze będę miała opory przed ich uzyciem... poprostu boję się ze zajdę w ciążę na którą teraz nie moge sobie pozwolić .. to poprostu dla mnie za wczesnie.. a z drugiejj strony bardzo chciałabym kochać się z moim chłopakiem bez prezerwatywy myśle ze nawet jeśli przełamałabym strach to stosunek nie będzie dla mnie satysfakcjonujący ponieważ będę zestresowana i spięta.. nie wiem co mam robić:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
diablica000 tak pierwsza tabetka z pierwszego opakowania wchlania sie w 4 godziny a potem hulaj dusza:D yhhhh ja zazywam harmonet i jest ok.:) nie boj sie zazyj pierwsza tabletke dokladnie w pierwszym dniu okresu:) ja naprzyklad stosuje czesto przerywany, ale nie dla tego ze sie boje ze zajde tylko czasem tak wygodniej jest jak nie mamy za duzo czasu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elo katama...Nie, to nie jest możliwe!!!W żaden realny sposów plemnik przez gumkę się nie przeciśnie... Jak to wydostało się coś...Po to są prezerwatywy, żeby chroniły, a nie umożliwiały \"przedostanie się czegoś\"... chyba glupote zrobilam.........Przez pierwsze 3 mieszki może się dzisć dużo różnych rzeczy, w tym ból głowy...To są skutki uboczne...Ale do lekarza musisz iść jeśli to nie minie bądź będzie się nasilać... diablica000...Możesz być spokojna... Tak, jest się zabezpieczonym po 4 godzinach od wzięcia pierwszej tabletki...Choć dużo dziewczyn zabezpiecza się dodatkowo jeszcze jakiś czas... Figaa...🖐️ yhhhh...No jeśli masz opory to nic na siłę... Przy braniu tabletek jest jedyny 1% ryzyka... W takiej sytuacji musisz się zdecydować czy chcesz mieć satysfakcjonujący seks z gumką czy nie satysfakcjonujący bez...Chyba, że zaufasz tabletką...Będziesz wtedy miała i to i to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaetis
ostatnio nie zrobilam 7 dniowej przerwy ale zamiast wziasc 21 tabletek (cilest), to bralam 7 podczas "przerwy"(mialam tam jakies zalegle opakowanie) + 21 tradycyjnie z nowego opakowania. czyli wzielam 28 tabletek w sumie nie byloby problemu bo moglabym kontynuowac, tyle ze mialam po zakonczonym opakowaniu przejsc na nowe tabletki(yasminelle), i kilka godzin temu wzielam peirwsza yasminelle,myslalam ze tamtych zazylam 21 tabsow i ze zakonczylam opakowanie, a nie 28. wychodzi na to ze nie zakonczylam opokowania starych. tak jakbym wziela 7 tabletek cilest i dzis 8mą tabletke z nowych yasminel, i co teraz? ni w pięsć ni w oko zaczelam nowe tabletki. bardzo pogmatwałam?od kiedy mam pewnosc ze bede zabezpieczona? dziewczyny help!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaetis
dziewczyny, mnie sie wydaje ze mam teraz caly miesiac w placy jesli chodzi o sex. myle sie czy nie? bo nie mozna nowego opakowania innych tabletek zaczac w trakcie (po tygodniu) stosowania jeszcze starych. ;( dajcie znac co myslicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elo🖐️ kaetis...Nie wiem czemu tak zrobiłaś:o Ja w ogóle nie czaje kompletnie tego coś Ty zrobiła...No racja, zagmatwałaś, albo ja taka ciemna jestem:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loona140
Hej:) Ja mam takie pytanie: Czy jeśli czasami bralam tabletki np. 5 godzin po czasie,czyli 5 godzin po 16.00(bo to była wyznaczona przeze mnie pora na polknięcie tabletki ) i współzyłam z chłopakiem normalnie,bez żadnych innych zabezpieczeń,to możliwe jest,że mogę teraz być w ciązy?Czy takie 5 godzinne opoznienia nie są jeszcze niebezpieczne? A zdarzyło się to może 2 razy,kiedy nie miałam ze sobą tabletek,a byłam poza domem i nie miałam ich jak wziac...Proszę o odpowiedzi i z góry dziekuję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
loona140...No mieścisz się w czasie 24h, ale ja bym tam nie przesadzała z takim spóźnieniem za często...Masz taki sam % ryzyka na ciążę jak my, czyli 1%, bo takie podwójne spóźnienie nie zmniejszyło skuteczności...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny pomozcie mi nie wiem co robic :( moj chłopka chce zebym poszła do ginekologa i zaczeła brac tabletki boje sie jestem młoda ale juz sie kochałam nie wiem czemu ale bardziej ufam prezerwatywą pozatym moj facet chce zebym robiła mu loda i wogole jest taki bezposredni o wszytko mi sie pyta jak lubie sie kochac gdzie lubie jak mnie dotyka a ja boje sie zrobic mu loda ostatnio kochalismy sie jak miałam okres on twierdzi ze jemu to nie przeszkadza ja sie krepuje powiedziałam mu to ale on powiedział ze nie mam czego bo mnie kocha i chce mnie czuc .Pozatym spuscił sie na mnie a potem mnie umył całą bardzo go kocham ale nie wiem co robic prosze pomózcie mi co do tabletek i sprawianaiu przyjemnosci nie iwem czy zgodzic sie na loda czy nie?????? buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam pięknie🖐️🌻 roksanka16...Co do tabletek to tylko i wyłącznie Ty musisz zdecydować...Nic na siłę...To, że ufasz gumką to nic dziwnego, wiesz wtedy, że nic do Ciebie nie wlatuje:P Ale tabletki to dobry środek anty, ma prawie 100% skuteczności...Jeśli czujesz, że nie chcesz mu zrobić loda to po prostu tego nie rób...Ty musisz czuć, że tego chcesz...On, jeśli na serio Cię kocha - zrozumie to, jeśli nie, to jest głupi, że tak brzydko powiem...Ja jestem ze swoim chłopakiem prawie 2 lata i nie robiłam mu loda, bo nie mogę się przełamać jakoś(nie brzydzę się, ani nic z tych rzeczy), po prostu mam jakąś blokadę...I on nie nalega...Jak będę na to gotowa to to zrobię i on to szanuje...A to, że się pyta to po to, żeby wiedzieć jak Ci najlepiej, jak Ci \"dogodzić\"...Mojemu chłopakowi też nie przeszkadza jak mam okres, mnie również...To, że się spuścił na Ciebie i Cię umył to chyba nic złego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roksana16
aaaaaa dziekuje za odpowiedz ja tez mam blokade mam nadzieje ze on to zrozumie przed wczoraj mi sie oswiadczył i chciałm sie przełamac ale nie potrafie ciesze sie ze ta strona istnieje bo naprawde pomaga buziaki dla wszytskich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosia12345
błagam niech mi ktos odpowie na pytanie!!! bralam tabletki (tez harmonet) przez miesiac. po 7 dniowe przerwie wziełam pierwsza z nastepnego opakowania i kochalismy sie. czy antykoncepcia dziala juz od pierwszej branej tabletki? bo mam cykora....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosia12345...Dziewczyno, a czytałaś ulotkę!?Chyba nie, a powinnaś, bo to podstawa!!!Jaka pierwsza tabletka!?Przecież to kolejna tabletka tylko, że z następnego opakowania!!!Przecież antykoncepcja to ciągłość, a nie, że ma jakieś przerwy w działaniu...Jeśli bierzesz pierwszą pierwszego dnia okresu i bierzesz wg. zasad to jesteś zabezpieczona ciągle, nie ma żadnych przerw...NIe m atak, że nie działają w czasie 7 dni przerwy!!! A po drugie...W czas się pytasz czy antykoncepcja działa...Najpierw seks, a potem zastanawianie się czy dobrze zrobiłam...Czyż nie lepiej byłoby na odwrót!?Najpierw upewnić się, jeśli nie wiesz, czy tabletki działają w te dni(przeczytać ulotkę), a dopiero potem się kochać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZielonaStorkotka
Pytała sie moze któras z was lekarza jak sie maja tabletki przeciwbolowe do antykoncepcyjnych?? bo ja za kazym razem zapomne... Bo mam problem bo drugi dzien jade na tabletkach przeciwbolowych a wczoraj jedna wizielam godzine po pigulce bo nie moglam wytrzymac? (ibuprom) Wiecie jak to sie ma do siebie bo czytalam ze niektore srodki powoduja ze dziala tylko jedna z tabletek albo pigulka albo przeciwbolowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paracetamolllllllll
wiem, ze nie mozna przekroczyc jakiejs tam dawki przeciwbolowych ale jakiej? poszukaj na forum www.lekka.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaa on ma 21 lat i mozesz widziec ja nie,mam tajemnic dziekuje ze mi pomogłas bo sie przełamałam i to nawet fajne jest;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×