Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Biała Dama 20

tabletki antykoncepcyjne...

Polecane posty

anulka156...A u mnie w sumie spoko...Studia się zaczęły, plan mam lipawy trochę, no ale cóż, ja już 4 rok:)I to dzienne:)...W sobotę idę sobie na wesele:D, a poza tym luzik... *zygzak*...Od wzięcia 1 tabletki antybiotyku, przez cały okres jego brania plus 7 dni po zakończeniu najlepiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzena16
aaaaaaa dzieki wielkie za pomoc ;) kontakt z mama mam spoko ale nie wiem,ze już nie jestem dziewicą i na tabletki by się nie zgodziła pewnie ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elo... MaRcYcHa...Musisz pamiętać o tym, że to nie Ty wybierasz najbardziej odpowiednie dla siebie tabletki, tylko lekarz...On wiec co i jak, a Ty nie możesz sobie ich tak po prostu zmienić...Jeśli będziesz się źle czuła to Ci zmieni...👄🌻 Marzena16...No właśnie, a to nie jej, że tak powiem sprawa czy Ty się kochasz czy nie, tylko Twoja...Ty też decydujesz czy się zabezpieczasz...👄🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguziaz
cześć dziewczyny dzisiaj biorę pierwszą tabletkę yasminelle, czy któraś z was juz brała? Co możecie o nich powiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość keys
ja tez mam yasminelle, ale zacznę dopiero jutro...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzena16
Jak może wygladać taka wizyta ? konieczne jest badanie ;/ ? boje się,że bede jakieś przeciwskazania i nie przepisze mi lekarz tych tabletek ;( powiedzcie jak to u was wyglądało mniejwięcej ;P Czekam na szybką odpowiedz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzena16
Jest tu ktoś żeby mi odpisać ? błagam ;P!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po to są badania, żeby właśnie wykluczyć wszystkie przeciwskazania. Jeśli takie będą, to ich nie dostaniesz, bo mogą zagrać Twojemu zdrowiu. Chyba to jest logiczne... Możesz się tylko cieszyć, jeśli lekarz zrobi Ci wszystkie badania. Ja dostałam tabletki bez badań, jednak pasują mi idealnie z czego mogę się jedynie cieszyć. No może oprócz ceny. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewusek
Witam :** Mam pytanko: Czy biorąc tabletki na drogi moczowe (kupywane w aptece bez recepty np. Urinal), zmiejsza się skutecznośc tabletek antykoncepcyjnych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemka... aguziaz...Ja nie biorę tych tabletek, ale jeśli chcesz coś wiedzieć, jak reaguje na dziewczyny to wejdź na forum o tym temacie...Ale tak dla informacji to na każdą kobietę reaguje inaczej, więc to w sumie nie powinno Cię przekonywać lub odrażać... Marzena16...Normalna wizyta u gina wygląda tak, że kładziesz się na fotelu, rozkładasz nogi i ginka wkłada Ci palca i bada...Poza tym masz badanie krwi(czyli pobierają Ci krew)i z tego mają obraz poziomu hormonów, morfologii, itp...Tak, musisz mieć badanie, bo babka musi wykluczyć np. choroby, czy ciążę...Przepisze Ci te, które są dla Ciebie najbardziej odpowiednie... Ewusek...Musisz porównać skład, czy skład tabletek anty ze składem Urinalu nie powoduje interakcji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguziaz
Dzięki aaaaaaa właśnie znalazłam topic o yasminelle. Poczytam cos niecoś, ale masz rację każdy reaguje inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello no to teraz ja mam problem...........;( miałam badania kontrolne i lipa.............wszystko ok ale wątroba nie jest ok. dla wtajemnicznych ;P aspat jest ok a alat mam 45 a max m=jest 32..............pani doktor kazala mi badania powtórzyć,brać jeszcze miesiąc tabsy no i dieta wątrobowa przzy okazji ;(((( i zobaczymy co dalej...... nosz umre bez jedzenia smażonych rzeczy ;P no ale jak będzie trzeba odstawić piguły to odstawie. tylko mam takie pytanko o jakieś leki na wątrobe bz recepty najlpiej....i czy jak wszystko wróci do normy czy dalej będę mogła brać tabsy.......chociaż to nie jest jedna z rzzeczy za którymi będę płakać ;) ale jednak są przydatne :D ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aguziaz...Nie ma za co;) anulka156...Może nie jest tak źle Aniu, zobaczysz co będzie dalej, po tych drugich badaniach...Co do leków to Ci nie pomogę, bo niestety się nie znam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcialam tylko ...
powiedziec Wam, ze wreszcie przekonalam sie o skutecznosci tablet :) jesli tylko bierze sie je odpowiednio to nie ma mozliwosci wpasc :) pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elo🌻 chcialam tylko ......Zawsze jest ryzyko 1%, nawet jeśli bierzesz regularnie...W ulotce jest napisane, że zawsze trzeba wykluczyć ciążę...Tekst z ulotki:\"Jeżeli doustny preparat antykoncepcyjny był przyjmowany prawidłowo, brak krwawienia w okresie nieprzyjmowania tabletek nie musi wskazywać na ciążę. Niemniej jednak trzeba wykluczyć występowanie ciąży.\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale oczywiście my bierzemy też pod uwagę fakt, że jest to mniej niż 1 ciąża na 100 kobiet stosujących preparat przez rok...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jahaaaaaaaaaaaaaaaaaa
witam :) to znowu ja ;) mam problem i prosze o porade bardziej :0 wiec po pierwszym opakowaniu tabletek akurat w przerwie ich brania wylądowalam w szpitalu z zapaleniem nerek odrazu mówie ze to nie jest spowodowane tabletkami anty ale odrazu zaczęto mi podawac antybiotyki o sile, która razi konia wiec w ulotce wyczytalam, że jesli branie antybiotyku wypada w przerwie to nalezy nie stosowac przerwy i brac nastepne opakowanie ale za późno było i pomimo antybiotyku brałam tabletki po tygodniowej przerwie no i pytanie czy 2 tygodnie wystarczaja w takim przypadku czy może dlużej odczekac aż wzmocni sie dzialaia tabletek anty o taki to oto mój głupi problem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dr Zbyszek
Weź lepiej odczekaj. Tak gdzieś z 2 miesiące, niech ten Twój organizm się całkowicie przyzwyczaij do hormonów i opróżni z antybiotyku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elo dziewczyny:D Ja dzisiaj w dobrym humorze, bo idę dzisiaj na weselicho;) Zaraz zmykam do fryzjera:P Jahaaaaaaaaaaaaaaaaaa...Myślę, że powinnaś odczekać lepiej dłużej i nie mieć problemu... dr Zbyszek...Moim zdaniem 2 mieszki to za długo, myślę, że miesiąc styknie...Ale to tylko moje zdanie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jahaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Dzięki za odpowiedx ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej. dzięki za odp :) zobacze co to mi się wyjawi za dwa tygodnie ;] bo wtedy ide ponownie nabadanie wątroby,a na diete i tak przeszłam, nie jadam tłusto,zero smażonego i ostrych przypraw,wszystko co tak uwielbiałam jest mi zabronione ;( dobrze że morfologie mam rewelacyjną ;) jak to pani doktor mówi ksiązkowy przykład :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwka
czesc dziewczyny. mam do was male pytanko. od dwoch lat bralam tabletki antkoncepcyjne, od miesiaca juz ich nie biore bo tak poradzil mi moj lekarz. no i od paru dni zyje w duzym stresie bo miesiaczka mi sie spoznia czego wczesniej nie bylo. wiem ze to moze byc przez ta przerwe, ale napiszcie co wy o tym myslicie no i czy ktoras miala juz podobny problem. dzieki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elo kobietki... Ale weselicho, chce jeszcze raz:) sylwka...Jeśli odstawiasz tabletki to okres może się opóźnić, więc na razie się nie martw, poczekaj trochę:) Ja osobiście nie miałam tak:)Bo jeszcze nie odstawiałam tabletek;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beretka
cześc mam problem i bardzo proszę o rdę. Sprawa ma się tak: kiedyś brałam tabsy nowynette ale wydawało mi sie że coś jest nie tak bo bolały mnie jajniki i pod koniec 2 opakowania dostałam okres więc lekarka zapisała mi cilest i sprawa sie powtarza bo zawsze pod koniec opakowania dostaje plamień przy 1 op zostały 3 tabsy i dostałam a teraz kończe 2 op i dostałam a zostało do końca jeszcze 6 tabletek. co robić bo to bardzo utrudnia mi życie gdyż wychodzi na to że okres mam 10 dni i brzuch boli jak cholera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beretka...Jak to każda z nas powinna wiedzieć, w ciągu 3 pierwszych opakowań mogą się dziać różne rzeczy...W tym również krwawienie pod koniec opakowania lub też brak krwawienia w przerwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny mam pytanie jak wiecei za niedlugo bedzie zmiana czasu na zimowy..i co zrobic z czasem przyjmowania tabletek?? jak naprzyklad przyjmuje tabletki o 21 to po przestawieniu powinnam je przyjowac o 22 czy zostac przy tej 21?? z gory dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×