Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Biała Dama 20

tabletki antykoncepcyjne...

Polecane posty

Gość wanda_wanda
a jeszcze jedno.... czy kolejne opakowanie mam zaczac dzien wczesniej przez to zeby bylo 7 dni przerwy, czy myslicie ze moge w srode jak zawsze wtedy byloby 8 dni przerwy? hmmm wolalabym w srode, ale jak myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miska26- przeciez Ci napisałam ze to normalne i czasem sie zdaża bez powodu, mi sie przestawił po 8 miesiącach brania a Ty łykasz DOPIERO 3 miesiące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć🖐️ krpeczka...Dla mnie nie są aż takie straszne, ale bałabym się, że pęknie... miska26...Kompletnie nic...Jeśli np.zawsze dostajesz 3 dnia, a teraz dostałaś 4 to nic się nie dzieje...Zawsze masz na okres 7 dni przerwy, więc możesz nawet 7 dnia dostać, choć przeważnie dostajesz np.4...Niczym się nie martw... wanda_wanda...Nie ma za co:) Kolejne opakowanie musisz zacząć normalnie 8-go dnia(tak jak zawsze), czyli po 7 dniach przerwy, bo inaczej antykoncepcja będzie przerwana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elo 👄 Będę wredna ale rozp**** mnie panienki które myślą że są dni płodne jak się bierze tabsy anty, przykre to jest. tak jak aaa mówi, nie wolno robić dłuższej niż te 7dni przerwy bo antykoncepcja spada, przerwe można skrócić,ale nie wydłużyć a i jak się bierze tabsy to nie jest regułą że zawsze w ten sam dzień dostanie się okres, ja zawsze miałam w pon rano,potem w nd wieczorem....albo w nd z rana samego.... teraz dostaje znowu w pon w południe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale nic na to nie możemy poradzić Wysłałam moniak pomysł o akcji ICE na @ tylko raz się rypłam i wysłalam nie to co trzeba. Pomysł wydaje mi się nawet ok aaaaa nie mam Twojego @,bo Tobie też bym wysłala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kizq
a to ze boli podbrzusze i brzuch to jest normalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kizq
tzn wiesz takie jakby skurcze. denerwujace. jajniki tez. koncze 3 opakowanie wczesniej tego nie mialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anulka156...Podam Ci mejla na gadu... kizq...Tak, tym bardziej, że jesteś dopiero przy 3-cim opakowaniu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kizq
hm dzieki. wiecie dziewczyny czuje jakby mi tam wszystko skakalo i bolalo i do tego schizuje sie ze to macica . eh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli 20 tabletek i przerwa? możesz tak zrobic ale pamietaj żeby nie wydłużyc przez przypadek przerwy ;) bo zaczniejsz nowe opakowanie o dzien wczesniej niz zwykle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli normalnie 7 dni przerwy i 8 dnia biore nowe opakowanie jak zawsze .Bo nie do konca Ci zrozumiałam, nie jestem pewna ale chyba sie przejezyczylas ? Dzieki z góry i sory za utrudnienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cze... kizq...Jeśli się czujesz bardzo strasznie to przecież możesz iść do lekarza! nadziejka0222...Nie zrobi to dużej różnicy, ale musisz pamiętać, że przerwa może mieć tylko 7 dni, nie więcej, nie możesz jej przedłużyć, normalnie musisz przyjąć następne opakowanie 8-go dnia!Bo inaczej przerwiesz antykoncepcje... moniak dobrze napisała. To, że zrobisz przerwę o jeden dzień wcześniej spowoduje, że musisz o ten jeden dzień wcześniej zacząć nowe opakowanie!W którym momencie jej nie rozumiesz?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kizq
wiem i bylam ale lekarz mowi ze to minie. malo sie tym przejmuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iksigrek3ww
mam pytanie odnosnie tabletek..czy one rzeczywiscie sa skuteczne i zabezpieczaja 100 procentowo...?narazie uzywamy prezerwatywy,ale wolalabym miec wiekszy komfort niz byc spieta..boje sie jednak ciazy,dziecka nie planuje...powedzcie mi czy rzeczywiscie te tabletki daja poczucie komfortu i moznakochac sie bez "paniki"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktosik20
po której tabletce zaczeły was boleć piersi??bo mnie juz po drugiej, czy to mozliwe??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do iksigrek3ww
Stuprocentowo zabezpiecza tylko wstrzemiezliwosc. Tabletki dja 99% pewnosci, jesli sie przyjmuje je prawidlowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elo... kizq...No minie, minie... iksigrek3ww...Nie ma 100% antykoncepcji!!Nie wiesz o tym!!!!!!!Tabletki dają troszkę ponad 99% skuteczności i jest to zarazem najlepsza metoda...Warunkiem jest dobre stosowanie i przestrzeganie zasad w braniu...Zawsze jeśli chodzi o tabletki anty istnieje prawie 1% ryzyka, ale to się bardzo rzadko zdarza! A co do paniki, to nie powiem, że jej nie ma...PRAWIE każda kobieta co tu pisze panikuje... ktosik20...Pewnie, że możliwe...Na przystosowanie się organizm ma około 3 miesięcy, zacząć się to może(skutki uboczne) nawet już po pierwszej tabletce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popopo
mam pytanie czy pod czas tej przerwy w braniu tabletki na ten czas 7 dni mozna uprawiac sex bez zabezpieczenia czy te tabletki chronia takze wtedy??? czy powinnam stosowac np. gumki w tym czasie??? bo zupelnie nie wiem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ile mozna pytac o to samo?! a poza tym- ULOTKAAAAA ! jesli po przerwie zaczniesz nowe opakowanie to cała przerwa jest zabezpieczona i nie musisz dodatkowo uzywać gumek, jesli po przerwie nie rozpoczynasz nowego opakowania bo odstawiasz tabletki to zabezpieczona jestes tylko do dnia wzięcia ostatniej pigułki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popopo
ok dzikuje :) bo ja czytalam moja ulotke ale nie moge sie doczytac na ten temat:P jeszcze raz dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć popopo...Dziewczyno!Przeczytaj ulotkę!!!Dopiero potem zabierz się za antykoncepcje, bo widzę, że z wiedzą na ten temat u Ciebie jest bardzo, bardzo kiepsko!!Takich prostych, podstawowych rzeczy nie wiesz...A w ulotce masz wszystko czarno na białym napisane...A poza tym co to byłby za sens, żeby się truć, a żeby to działało tylko w te dni, w które się je bierze... A jeśli piszesz, że czytałaś ulotkę to trochę mi się w to wierzyć nie chce, albo bardzo musisz nieuważnie czytać skoro się nie doczytałaś, bo taka informacja na bank jest!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewusek
Witam :] Laski mam pytanko: W niedziele dostałam okresu i skończył mi się dzisiaj, a od wczoraj wypada mi, że powinnam brać tabletki (tzn. rozpocząć kolejne opakowanie) i oczywiście zaczęłam opakowanie. Czy dobrze robie zaczynając opakowanie mając jeszcze okres (biore tak jak powinnam 21 dni, 7 dni przerwy i 8 dnia zaczynam nowe opakowanie i tak juz przez 5 opakowań)? Czy wam też się zdarza, że musicie wziąść tabletki podczas kończoącego się okresu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze robi sie dokładnie 7 dni przerwy, niezależnie od tego czy krwawienie jeszcze trwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny mam pytanie zapomniałam wziasc ostatniej tabletki,co teraz normalna przerwa? Bo wyczytałam w ulotce ze jezli jest to tabletka z ostatnich 7 tabletek to powinno sie zaczac nowe opakowanie odrazu po skonczeniu poprzedniego?? Moza ktoras byla w takiej sytuacji i mi podpowie dzieki z góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrób przerwe po 20 tabletkach, ale pamietaj- 7 dni i ósmego nowe opakowanie zaczynasz, bedzie to dzien wczesniej niz zwykle bo dzien wczesniej skonczysz to opakowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość promyk szczescia
mam pytanko i mysle ze ktoras z was mi pomoze i pocieszy bo sie juz stresuje bardzo. a wiec: tabletki biore od ponad 8 miesiecy.okres zawsze dokldny co do dnia (srody) raz mi tylko przyszedl w czwartek ale nie wazne bo jednak przyszedl i pzrestalam sie denerwowac. a do kladnie to chodzi mi o to : jezeli doszlo do wytrysku w okolichach moich narzadow rozrodczych w ostatnim dniu okresu to czy jestem zabezpieczona przez caly okres... bo sie martwie bo po okresie zaczelam brac tabletki i w 9-tym dniu ich brania mialam plamienia(trwaly ok 2 dni) i boje sie ze ten wytrysk podczas okresu mogl cos nabroic hehe.. boje sie ze moge byc w ciazy.. czy to mozliwe??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×