Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Biała Dama 20

tabletki antykoncepcyjne...

Polecane posty

Gość krpeczka
nie nnie biore tabletek po prostu chciałam zacząć temat w jakiś sposób moją sytuację opisałam w tym eseju wyzej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pfff haha w eseju rób wiec badania, zacznij brac tabletki ale przez pierwsze opakowanie nie bedziesz zabezpieczona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a skoro nie bierzesz jeszcze pigułek to pisząc \"Jeżeli zaczłęam brac tabletki po okresie już jest teraz 4 dzień kiedy je zazywam\" wprowadziłaś nas w błąd i nikt Ci nie mógł dać zadowalającej odpowiedzi ;/ trzeba było od razu pisac o co chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *zygzak*
mam problem. nie zrobilam przerwy miedzy opakowaniami zeby nie miec `okresu` w weekend.. dzsiaj wezme 4 tabl z tego 2 opakowania... moge miec jakies plamienia krwi badz sluzu..?? prosze powiedzcie mi.. przed chwila zauwazylam jakby kapke krwi.. ale nie dokonca!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anja.
hejka, mam pytanko.jeśli biorę tabletki to kiedy mam dni płodne?w tym tygodniu przerwy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *zygzak*
co sie dzieje.. co moze sie stac gdy nie zrobie przerwy miedzy opakowaniami?? nie musze sie zabezp w pirwszych dniach brania tabl z 2giego op tabsow??? -pomocy-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anja. - zanim zaczniesz żreć jakieś tabletki to sie zapoznaj z ich działaniem, podczas brania pigułek W OGÓLE NIE MASZ DNI PŁODNYCH, przerwa tez jest zabezpieczona jesli po niej rozpoczniesz nowe opakowanie zygzak- jesli weźmiesz 2 opakowania pod rząd to i tak cały czas jestes zabezpieczona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ze tak zapytam
Dziewczyny, wiem, ze to nie na temat, ale chcialabym sie zapytac, czy spowiadacie sie z seksu czy z zazywania tabletek? bo ja nie wiem, czy powinnam mowic o wspolzyciu do ksiedza skoro za grzechy sie powinno zalowac, a ja tego nie zaluje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie jestem wierząca, ale nie spowiadałabym się z tego bo taka spowiedź byłaby nieważna... skoro mowie \"załuje za grzechy i postanawiam poprawe\" a potem nadal zażywam tabletki, uprawiam seks i nie zamierzam przestać to taka spowiedź się nie liczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *zygzak*
..te plamienia to plamienia krwi czy sluzu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *zygzak*
uuuu... ;/ to malo fajnie! mam nadzieje ze nioe bede miala ani krwi alni sluzu ani tego i tego razem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elo... krpeczka...Możesz dopiero po zażyciu jednego całego opakowania...Zawsze lepiej jest się zabezpieczyć jeśli się nie wzięło 1 dnia...Możesz w czasie okresu, bo to Ci tylko krew pobierają...Chyba, że masz bardzo bolące i osłabiające okresy, to wtedy lepiej dla Ciebie poczekać, bo pobranie dużej ilości krwi jeszcze bardziej Cię osłabi... To jak ona Ci nie powiedziała, że w 1-szy dzień, to zajebista jest pani:o AQUA 12...Nie przeczytałaś dokładnie jej wypowiedzi...Ona napisała, że zaczęła brać tabletki po okresie!! *zygzak*...Możesz mieć plamienia(przeczytaj ulotkę!!).Możesz je mieć w drugiej połowie 2-go opakowania...Choć różnie to jest podobno...Nie musisz się zabezpieczać!Cały czas antykoncepcja działa...Jak powinna! anja....No następna...A ulotkę to czytałaś!!!Wiesz coś w ogóle na temat antykoncepcyjnych tabletek!!!Chyba nie:o W czasie brania tabletek nie ma dni płodnych!! ze tak zapytam...Ja się spowiadam i ze współżycia i że zażywam tabletki antykoncepcyjne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam...zaczelam przyjmowac w zeszlym miesiacu tabletki.. zapomnialam przyjac ostatniej ale okres dostalam... zrobilam wymagana 7dniowa przerwe, i jeszcze dla pewnosci nastepny tydzien nie kochalam sie ze swoim chlopakiem. po ok tygodniu od rozpoczecia nowego opakowania zaczely strasznie mnie bolec piersi. tu musze zaznaczyc ze kiedys bralam te same tabletki ale zrobilam dluzsza przerwe w ich zazywaniu ze wzg na brak chlopaka ;P. no ale nigdy mnie tak nie bolaly.. a teraz jakos zle sie czuje, mam lekkie nudnosci i nie wiem co o tym myslec.. do okresu zostal jeszcze tydzien. powinnam sie martwic? jak myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niewiemjaki...Jesteś w okresie 3 pierwszych miesięcy, więc to się może zdarzać...Ale jeśli ból się nasili możesz zapytać co i jak lekarza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polik9
czy to normalne przy tabletkach? jestem przy 3 opakowaniu i mam takie mleczny śluz .. jest go duzo. gesty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaa... dziwne mi sie to wydalo poniewaz juz 3 raz podchodze do tych tabletek i pierwszy raz mi sie to zdarzylo... jakos zaczelam sie schizowac bo nigdy nie pozwalalam swoim partnerom dochodzic w sobie a teraz to robie i mam male obawy tym bardziej ze zapomnialam jednej tabletki. no i jeszcze raz zdarzylo mi sie zwymiotowac bo przesadzilam z popcornem w kinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polik9...Tak. Przy 3-cim opakowaniu jeszcze tak. niewiemjaki...No to jeśli po zapomnieniu tabletki lub po wymiotach nie zabezpieczałaś się dodatkowo przez 7 dni to istnieje ryzyko, jeśli się kochałaś w te dni...Wraz z zapomnieniem każdej jednej tabletki zwiększa się ryzyko zajścia w ciążę!Podobnie jest z wymiotami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tym ze te wymioty nie byly dlugotrwale (tylko raz) i nastapily na 2 godz przed wzieciem nastepnej tabletki wiec chyba ta z poprzedniego dnia zdarzyla sie wchlonac..jak myslisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polik9
przyznam sie szczerze ale przy tym 3cim opakowaniu czuje sie najgorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niewiemjaki...Tabletka się wchłania 4 h...A treść z ulotki brzmi tak:\"W przypadku wystąpienia wymiotów w ciągu 3 godzin od momentu przyjęcia tabletki lub w razie utrzymywania się ciężkiej biegunki przez okres ponad 24 godzin skuteczność antykoncepcyjna preparatu może być zmniejszona. Jeżeli wymioty lub biegunka ustąpią szybko skuteczne działanie antykoncepcyjne będzie zachowane, o ile tego samego dnia przyjęta będzie druga tabletka preparatu Cilest®. W razie występowania wymiotów lub biegunki trwających przez 24 godziny lub dłużej działanie antykoncepcyjne może być zmniejszone i należy zastosować dodatkową, niehormonalną metodę antykoncepcji do dnia przyjęcia kolejno (codziennie) siedmiu tabletek.\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wanda_wanda
Hej, Mam takie pytanie. dzisiaj wziel;am 2 tabletki, przez pomyłke, tzn dzisiejsza i jutrzejsza. Bo zapomnialam ze juz dzisiaj wzielam i z rozpedu nie patrzac na dzien na opakowaniu zjadlam druga. Jest to druga i trzecia od konca tabletka z opakowania czyli w srode mialabym juz przerwe. czy w takim razie jutro wziasc tabletke z wtorku a we wtorek nie brac juz w ogole, czy jak? co proponujecie ...biore tabletki 1,5 roku, ale nigdy nie mialam zadnego zapomnienia a tu dziaisj mi sie trafilo wziasc dwie hehe nie mam jakichs obaw ale moze macie jakis pomysl taki najbezpieczniejszy dla calego cyklu????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wanda_wanda...No chyba to jest najlepsze wyjście, ale następnym razem bądź bardziej \"uważna\";)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krpeczka
a jaki jest wasz stosunek do samych prezerwatyw ... jezeli np ja sie nie zabeczpieczam a chłopak ylko stosuje je!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska26
Co moze byc przyczyna ze dzien okresu przestawil mi sie o jeden ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska26
Biore tabletki regularnie 3 miesiac i nigdy mi sie nie spoznial ani nie przyspieszal. Czy mam sie czym martwic ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wanda_wanda
dzieki aaaaaaa :) Tak wlasnie zrobie.... ale sama az sie smialam z siebie, bo zapomniec mi sie nie zdarzyło nigdy od 1,5 roku hehehehe no to pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×