Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Biała Dama 20

tabletki antykoncepcyjne...

Polecane posty

anulka156...Tylko tabletki dają 99 % i to my o tym wiemy, a ta myśli, że jest mądra i wymyśla i myśli, że nas nabierze, haha... Editha...\"u mnie badanie przed wyborem tabletek polegało na zwykłym badaniu na fotelu ginekologicznym.\"--->Musisz zrobić jeszcze badanie krwi...Lepiej późno niż wcale... \"Brałam kilka lat Cilest i poza tym ze przytyłam żadnych skutków ubocznych nie zauważyłam.\"--->Ale jak Ci będzie wątroba siadać to możesz się za późno skapnąć, a jak zrobisz badania to będziesz mieć pewność, ze z nią wszystko ok... \"zastanawiam sie nad zmiana na Logest.\"--->Nie możesz sobie sama wybrać!!Musisz zrobić badania, które wskażą dla Ciebie najbardziej odpowiednie, nie ma tak, że te na bank będą dla Ciebie ok... \"I stad moje pytanie czy będą tak samo skuteczne i tyle\"--->A skąd ktoś może to wiedzieć, czy będą tak samo skuteczne!?Możliwe, ze nie, bo mogą mieć za małą dawkę hormonów jak na Ciebie...Musisz mieć badania najpierw...Nic na własną rękę...To lekarz wypisuje receptę, a nie Ty!! oto moje zdaniee...\"Ja tych rzeczy nie wymyśliłam i jest o wiele więcej tego typu stron\"--->No tak, oczywiście...Wymyślonych przez tak samo głupie baby jak Ty... \"ale po to Bóg dał nam płodność żeby rodziły się dzieci\"--->Nie rozumiesz dziewczyno, że nie każdego stać na dziecko w naszym wieku!!I co Cię to kurwa mać obchodzi - złościsz mnie...To jest nasza sprawa i nic Ci do tego - odwal się...Swoje wywody weź do kieszeni i wypad, bo działasz mi na nerwy... \"ale po to Bóg dał nam płodność żeby rodziły się dzieci\"--->Po co Ty nas do tego namawiasz, co Cię to obchodzi - nasze życie!? NPR to żadna metoda - ja w nią nie wierze!!Nie jest dla mnie możliwa i tyle i żadne Twoje pieprzenie tego nie zmieni!! \"nasz kraj sie starzeje ,rodzi się coraz mniej dzieci i w końcu wymrzemy\"--->Daj mi mieszkanie i dobrą pracę to pogadamy... \"chormonalnych\"--->Naucz się pisać...HORMONY!! \"nawet lekarze często nie przekazują pacjentkom rzetelnych informacji na temat skutków antykoncepcji.Ale cóż\"--->A skąd Ty to wiesz??Byłaś w ogóle u lekarza ginekologa?? \"jak ktoś sobie raz do głowy napcha głupot to trudno go przekonać nawet oczywistymi dowodami\"---To samo kieruje ja do Ciebie... \"aż za dużo przypadków chorób itp po braniu tabletek.\"--->Jakoś żadna z nas nie słyszała o tym, żeby jakaś z jej koleżanek czy nawet ona sama miała jakąś lipę po tabletkach, nikt tu nie pisał o czymś takim, więc nie wiem skąd to info... 2dziestolatka...Chyba jesteś chora!!Tabletki anty to są hormony, a Ty się chcesz dobić jeszcze anty po:o Zastanów się...Broń Boże nie bierz anty po, pewnie i tak ginek by Ci nie wypisał na to recept... hitachi_ona...Moja kumpela ma mamę ginekolog i się u niej nie bada:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulitka
mam pytanie.czy tabletki antykoncepcyjne dzilaja, gdy stosuje sie leki na zapalenie pecherza?to byl antybiotyk.w ulotce nie zapisano zeby globulki milay slabsze dzialanie akurat po ktoryms z wystepujacych w nim lekarstwie.mimo wszystko mam obawy!pomozcie,prosze!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
;) a recepty wypisuje?? hehe... to w sumie masz dobrze, nie ma to jak znajomy gin, chyba ze chodzisz do innego. ;) A ta osoba, która pisze o religii i tabsach to ona stosuje jakis \"anty\" środek?? widze, że jest stanowczo przeciwna wiec ciekawe jak ona sobie radzi w "tych" sprawach.. haha!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
;) a recepty wypisuje?? hehe... to w sumie masz dobrze, nie ma to jak znajomy gin, chyba ze chodzisz do innego. ;) A ta osoba, która pisze o religii i tabsach to ona stosuje jakis \"anty\" środek?? widze, że jest stanowczo przeciwna wiec ciekawe jak ona sobie radzi w "tych" sprawach.. haha!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elo... anulitka...Skąd my mamy wiedzieć coś więcej niż masz napisane w ulotce!Jedynie lekarz może coś wiedzieć, ale na bank Ci nie powie inaczej niż masz w ulotce!!Niektóre antybiotyki obniżają skuteczność, ale skoro nie ma o nim mowy w ulotce to ja Cię nie rozumiem!Nie masz problemów!?Jak nie masz, to nie wymyślaj ich sobie na siłę!!Jeśli czegoś nie ma w ulotce to znaczy, że to nie jest istotne przy Twoich tabletkach!!Działaj zawsze według swojej ulotki i będzie wszystko okej... hitachi_ona...\"a recepty wypisuje?? hehe... to w sumie masz dobrze, nie ma to jak znajomy gin, chyba ze chodzisz do innego.\"--->To było do mnie czy do solidnykopniak??...Jeśli do mnie, to ja nie chodzę do tej mamy koleżanki, tylko do innej zupełnie babki... Ona stosuje NPR hahaha...Czyli całkiem możliwe, że za jakiś czas może spodziewać się dziecka...Bo to nie jest dobra metoda anty, ja bym jej nawet do metody nie zaliczyła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NPR nie jest metoda anty, to jest moje zdanie, na tej metodzie znam parę osobiście osób które maja \"nieplanowane\" dzieci...... A robułi to co zawsze powinny przy tej metodzie. Niestety nasz organizm to jest jedna wielka zagadka. W ogóle to ja już nic nie chce pisać na temat tamtych wypowiedzi tej osoby....żal dupe ściska i tyle. Kobiety sa po to żeby rodzić, no masakra, a jak ktoś nie chce dzieci, nie stać ich na to to co mają usunąć? czy oddac do domu dziecka?? czy zagłodzić? Antykoncepcja jest po to żeby zapobiegać takim sytuacją, ale jestem równiez zdania że antykoncepcja jest dla odpowiedzialnych ludzi tylko. Bo tak samo jak natura kobieca tak i ona bywa \"zawodna\". Idąc z kims do łóżka trzeba mieć swiadomość tego co może,ale nie musi, sie stać potem. Niemniej jednak tabsy anty są najlepszą metoda anty i tego zdania tez będe bronić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anulka156...Zgadzam się z Tobą w każdym słowie i zdaniu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aygo
Hej dziewczyny!wczoraj zaczęłam zażywać Diane 35. Niestety moja skóra jest blada, więc od dłuższego czasu korzystam z solarium. Nie są to częste wizyty, ok. 1 raz w tygodniu. Czy teraz zażywając te tabletki, w celach hormonalnych mogę również korzystać z solarium? Poza tym zbliża się lato, jest wspaniałe słońce i nie wyobrażem sobie, że do mniej więcej września mam siedzieć w domu i pozbawić się przyjemności spędzenia czasu nad wodą i na plaży! nie będę przecież siedzieć w cieniu i uciekać przed słońcem? proszę pomóżcie, bo może moje obawy są błędne i może nie ma przeciwskazań do opalania się. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość padlinka1313
hej dziewczyny:) zamierzam przestac brac tabletki:) zaczne 4 opakowanie i to bedzie moje ostatnie:) ale czy moge sie kochac w ciagu brania tabletek bez dodatkowych zabezpieczen ? dostane okes w ciagu tygodnia przerwy, kolejnego opakowania juz nie biore:) wiec nie mam co sie martwic? czy lepiej zabezpieczac sie dodatkowo(prezerwatytwa) w ciagu brania tego 4 opakowania ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aygo...\"Czy teraz zażywając te tabletki, w celach hormonalnych mogę również korzystać z solarium?\"--->Ja o to pytałam lekarza ginekologa...Przed pójściem pierwszy raz na solarium pytałam czy mogę iść...Zaczęłam chodzić przy Cilest...Teraz już biorę Regulon, bo musiałam zmienić i też byłam już kilka razy na solarium i luz jest - nic mi nie wyskoczyło - żadne plamy, czyli tzw. ostuda...Ale to, że ja nic nie mam, żadnych plam nie znaczy, że Ty też tak będziesz miała na pewno...Twój organizm może zareagować inaczej...Nie wiem też co masz na ten temat napisane w ulotce, nie wiem jakie bierzesz tabletki...Musisz iść to skonsultować z ginekologiem, żebyś się nie nabawiła plam niepotrzebnie całkiem:)... \"moje obawy są błędne i może nie ma przeciwwskazań do opalania się\"--->To zależy od organizm kobiety...I od tabletek, dlatego radzę - zerknij do ulotki, po to ją masz... padlinka1313...\"ale czy moge sie kochac w ciagu brania tabletek bez dodatkowych zabezpieczen ?\"--->Jak to?Nie rozumiem pytania?No przecież po to je bierzesz...W czasie brania tabletek ryzyko wynosi tylko 1 %... Ja bym się zaczęła zabezpieczać od czasu przerwy, czyli po zakończeniu tego Twojego 4 opakowania dopiero, gdzie tam całe opakowanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do padlinka mi równiez sie wydaje że \"czy moge sie kochac w ciagu brania tabletek bez dodatkowych zabezpieczen ?\" możesz ponieważ jesteś caly czas zabezpiecozna ponieważ bierzesz tabsy . Do Aygo Ja też chodze na solarium i mi nic nie wyskoczylo jeszcze.Ale ja nawet nie pomyslalam ze może to kolidowac z tabletkami , chociaz nie ukrywam że w tym masz racje ;> Faktycznie róznie to może wplywac na skóre .Ja mialam kiedyś plamy ale bardziej od tego że chodzilam na basen ( wiec musialam zrezygnowac) .A teraz jest wszystko OK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oto moje zdaniee
Jest tu pełno przypadków chorób po tabletkach ,ja was tylko ostrzegam ale skoro nie chcecie wierzyć, ja wam nie narzucam zdania . Prawda w oczy kole?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabigaga
Prosze o odpowiedz. W pierwszym tygodniu przyjmowania tabletek pominelam 2 tabletki Cilest ( w sobote i niedziele nie wzielam) dopiero w poniedzialek rano wzielam 2 poprzednie naraz. Odbywalam stosunekz moim partnerem w niedziele. I juz sama nie wiem co mam robic? Czy brac dalej tabletki? Czy bede w ciazy? Z gory dziekuje za odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oto moje zdanie -->> chorób?! jakich chorób... to że ktoś się gorzej poczuł po tabletkach to nie choroba.. organizm przez jakis czas musi sie najpierw przyzwyczaić... jakoś ja też biorę tabsy i nic mi nie jest.. i nie jestem na nic chora, dodam, że przez tabsy trądzik leczę poprzez hormony i całkiem z niezłymi skutkami... samopoczucie to indywidualna sprawa kobiety... Ale nie powiem, kto tu pierwszy powinien zacząć się leczyć... Na złe forum trafiłaś, bo to nie jest forum miłośników Radia Maryja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhoellla82
Przeczytalam kilka ostatnich stron waszego topiku i postanowilam sie włączyc po przeczytaniu ostatniego wpisu hitahi ona. Otóż ja jestem niestety przykładem dziewczyny,k ktora bardzo się nacierpiala przez tabletki i która dodatkowo była głupia, bo gdy zaczęły sie ze mną dziać pierwsze złe rzeczy nie obwiniałam za to tabletek. Nie brałam pod uwagę że mogą one być szkodliwe , zmieniłam raz, potem drugi raz i było CORAZ GORZEJ.. WRESZCIE WYLąDOWALAM W SZPITALU NA OBSERWACJI. I to tam ordynator neuroligii kazała mi kategorycznie odstawic tabletki. Powiedziala że miala juz duzo pacjentek z zakrzepami i olbrzymymi migrenami. Okazalo sie że gdybym dalej je brala to mógłby mi sie zrobić zakrzep w mózgu. Od 2 lat nie biore tabletek, zmienilo sie wszystko. Pisze żeby zaświadczyc że ja "nie poczułam się gorzej" tylko mialam zagrożenie życia. Więc tabletki naprawde nie są obojętne. Jestem oczywiscie dość wyjątkowym przypadkiem ale po rozmowie z tą panią ordynator wiem że nie jedynym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha. to sorki... róźnie ludzie reagują.. niektórym wogole nie pasuje a niektorym nic nie jest... tu raczej wypowiadaly sie osoby ktore zle sie czuly, zadko kiedy wspominano o cięzkich przypadkach.. na ulotce mojej pisze ze nie nalezy stosowac diane kiedy mialy miejsce w przeszlosci rozne choroby, takie jak zaburzenia krążenia krwi, szczególnie spowodowane zakrzepicą, udar mozgu, cukrzyca, zapalenie trzustki, guz wątroby i kilka innych.. i dlatego przez zdecydowaniem sie na tabsy trzeba zrobic wiele badan, by w razie czego sobie nie pogorszyc stanu zdrowia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weronikka...\"Ale ja nawet nie pomyślałam ze może to kolidować z tabletkami\"--->No bo trzeba czytać ulotkę:o Właśnie widać, że jej nie czytałaś, a to nie dobrze... oto moje zdaniee...\"Jest tu pełno przypadków chorób po tabletkach\"--->Tu, czyli niby na tym forum??Haha, chyba masz jakieś zwidy...Ja tu jestem w sumie od początku i nikt nigdy nie pisał, że coś mu się działo po ich odstawieniu... \"ale skoro nie chcecie wierzyć, ja wam nie narzucam zdania . Prawda w oczy kole??\"--->Ale w co wierzyć?W Twoje gadanie!?Żartujesz chyba...Jaka prawda??My znamy swoją prawdę, a Ty na siłę chcesz nam wmówić coś co się z nią myli i przestań już, bo Ci to i tak nic nie da...My mamy swoje zdanie i koniec...Jak możesz nam wmawiać jak to jest jak się bierze tabletki i po ich odstawieniu, skoro nigdy ich nie brałaś i nie odstawiałaś...Chcesz być mądrzejsza?Trochę mnie to śmieszy, to Twoje pisanie tego wszystkiego... Gabigaga...Chodzi o tą sobotę, niedzielę i dzisiejszy poniedziałek??...Masz brać dalej tabletki tak jak masz w ulotce, bo niby jak inaczej chciałabyś brać??Ja Ci czegoś innego niż masz w ulotce nie doradzę!!Jutro bierzesz dwie i dalej tak jak masz napisane...To czy będziesz w ciąży to się okaże, skąd my mamy to wiedzieć, czy będziesz??...Jeśli chodzi o odpowiedź to brzmi tak: Ryzyko wpadki jest duże. W sobotę i w niedziele nie wzięłaś tabletki i właśnie w niedziele odbyłaś stosunek, więc nie byłaś zabezpieczona w pełni...Fakt jest taki, że skuteczność była obniżona i już...Teraz musisz czekać na okres, jak go nie dostaniesz to możesz zacząć się martwić... A to jej treść:\"W przypadku, gdy w ciągu pierwszego lub drugiego tygodnia cyklu pominięto przyjęcie dwóch tabletek należy przyjąć dwie tabletki w dniu, w którym przypomniano sobie o konieczności zastosowania preparatu oraz dwie tabletki w dniu następnym. Następnie należy przyjmować po jednej tabletce na dobę zgodnie z zaleceniem do momentu zużycia wszystkich tabletek w opakowaniu. Ponadto w okresie do dnia przyjęcia po kolei, codziennie, siódmej tabletki należy stosować dodatkową, skuteczną, niehormonalną metodę antykoncepcji.\"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jhoellla82...Ty jesteś jedną na te wszystkie co się tu wypowiedziały do tej pory...Więc sory, z czym do ludzi!?Tak jak wpadka przy tabletkach wynosi 1 na 100 tak samo taki przypadek jak Twój...Po prostu miałaś źle dobrane tabletki!Miałaś badania przed ich stosowaniem?? hitachi_ona...No właśnie - badania!Jeśli chorują te, które ich nie robiły to co się dziwić...Źle dobrane tabletki mogą mieć złe skutki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaa.....właśnie też o ty pomyślałam, czy osoby które miały w przeszłości jakieś choroby to czy badały się wcześniej.. Być może nie powiedziały o wszystkim swojemu ginekologowi... Różnie bywa z tym... ile osób tyle głów i przypadków...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhoellla82
Nie mam zamiaru was przekonywać bo wiem że chocbym napisala niewiadomo co to i tak żadna z was tabletek nie odstawi...Ja jak bralam tez slyszalam różne negatywne opinie i reagowalam doslownie tak jak wy. Nikt nie mogl mnie przekonać. Rzeczywiście na tym topiku może jestem odosobniona ale na kafe jest bardzo wiele wpisow o skutkach ubocznych, setki. Więc chyba jednak nie jestem takim przypadkiem jednym do miliona...:) Bralam trzy rodzaje tabletek- więc nie jest to kwestia złego dobrania, zanim zaczęlam je brac nie mialam żadnych problemow ze zdrowiem, mialam zawsze bardzo dobre wyniki badań i nie znałam pojęcia migrena. W sumie bralam tabletki 3 lata, psuć zaczęło się w ostatnim roku, ale najgorsze były pierwsze m-ce po odstawieniu. Kompletnie rozregulował mi sie organizm.-. Nie będę pisala że żaluje, bo to oczywiste w moim przypadku jednakże nieistotne w tym temacie. Wiem że są kobiety, które czują się dobrze biorąc tabletki, ale trzeba zdawać sobie sprawę że setki kobiet ma bardzo dużo problemów po ich zażywaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ale nikt nas nie może zmuszać do odstawienia... To, że ktoś uważa że są "ffee" a sam nie brał, to to nie jest fair... JA jak będę się źle po nich czuła to odstawie je po prostu, ale nie można powiedzieć: "ludzie słuchajcie, żle mi było jak brałam X i dlatego wy też nie bierzcie " :/ niektóre dziewczyny mówiły tak o diane-35 które ja biorę, mówiły, że źle się czuły, i wymieniły wszystkie swoje dolegliwości, a na końcu powiedziały, że nie polecają, że nie warto ich brać itp.. Ja się nie zgadzam z takim czymś...to nie w porządku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak na razie jestem spokojna, gdyż nic się nie dzieje złego...a poza tym jestem zabezpieczona... jak coś będzie nie tak, to po prostu zrezygnuję, bo zawsze można je odstawić i to żaden przymus je brać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak sie bierze tabletki to trzeba być pod stałą kontrolą lekarza, i wiadomo jak ja bym sie źle poczuła to od razu poszła bym do gin z tym, a nie czekała i myślała od czego to..... Te przypadki to są pewnie tych osób którym coś sie tam działo a one to lekceważyły.....Owszem są tez takie którym tabletki nie służą, ale wiadomo, badania badania i jeszcze raz badania, chyba każda jak zaczyna brać tabletki wie że powinna przynajmniej co pół roku sie badać, co roku robić cały zestaw badań itp itd. Po prostu być pod kontrolą lekarza. Tu jedna podała przyklad że źle reagowała na tabsach. No dobra jak ktoś zgłasza że się źle czuł, to ja zgłaszam że brałam dwa lata odstawiłam i jestem zdrowa jak ryba. Nie mniej jednak, my przecież wiemy że tabletki to nie witaminy, bierzemy je na własna odpowiedzialność, więc dalej nie rozumiem tych przeciwniczek które sie wpi*przaja w nasze życie intymne :P Nie długo zrobi się z tego taka afera jak o aborcji ZA i PRZECIW....no prosze was. Żyjemy w wolnym kraju, każdy robi co chce, i za swoje czyny sam będzie odpowiadał. Jak już mówiłam ja brałam Cilest dwa lata(prawie) odstawiłam w lutym tego roku, jak narazie wszystko jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elo... hitachi_ona...Mnie chodzi o to, że ginekolog na przykład nie zlecił im badań przed wypisaniem recepty na anty...I przez to źle dobrał tabletki...Ja np. miałam nieco powiększone wole młodzieńcze i mój endokrynolog tylko na początku przez kilka lat kazał mi zażywać leki...Jak poszłam do ginekologa to nie brałam już tych leków, ale zaznaczyłam jej, że kiedyś brałam leki, jakie to leki i że w ogóle mam powiększone wole, bo to przecież hormony...Mówiłam jej o wszystkim co mi kiedykolwiek dolegało poza tarczycą również...Mam np. dwa dwu milimetrowe kamienie na nerkach i moja ginekolog też o nich wie... Do Ciebie po prostu Diane pasują, a do nich nie pasowały... jhoellla82...Ale po co mamy odstawić skoro się dobrze czujemy i badania są okej?...Skutki uboczne to co innego niż choroba!!Nie myl tak odmiennych pojęć!! \"ale najgorsze były pierwsze m-ce po odstawieniu. Kompletnie rozregulował mi sie organizm\"--->To jest oczywista sprawa i każda z nas o tym wie, nic nowego tu nie napisałaś...Zawsze po odstawieniu organizm szaleje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do aaaaaa \"Właśnie widać, że jej nie czytałaś\"-> w mojej ulotce nie ma slowa wspomnianego o solarium ;p;p A ulotke kilka razy przeczytalam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weronikka...Nie musi być napisane do słownie SOLARIUM!!U mnie jest napisane o ekspozycji na słońcu, a ja domyślam się, że solarium też może mieć jakiś wpływ...Ponieważ też ma to związek ze skórą, dlatego można mieć plamy...Treść z mojej ulotki:"Plamiste przebarwienia skóry, głównie na twarzy (ostuda) W rzadkich przypadkach u kobiet przyjmujących doustne preparaty antykoncepcyjne może wystąpić ostuda szczególnie u kobiet, u których ostuda występowała w ciąży. Kobiety ze skłonnością do ostudy podczas przyjmowania preparatu powinny unikać ekspozycji na słońce lub promieniowanie nadfioletowe. Ostuda często nie ustępuje całkowicie po odstawieniu preparatu."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki dawno mnie nie nie bylo :) Jak juz Wam kiedys pisalam leczylam sie na tradzik rozowaty no i po dwoch miesiacach walki z tym wyleczylam sie :) dzisiaj bylam u lekarza i zapytalam czy w takim razie moge znow zaczac brac tabsy...Powiedzial ze nie widzi przeciwskazan,ale musze bardzo dokladnie obserwowac swoje zdrowie,cialo i samopoczucie,no ale przede wszystkim skore buzi (bo ten tradzik mogl mi sie tez pojawic przez tabsy,ale nie koniecznie).Jak cokolwiek zauwaze zwiazanego z buzia lub watroba (bo przez jej zaburzenia tez mozna tradziku dostac) to sie zaraz zglaszam do niego i bede musiala pomyslec nad inna metoda antykoncepcji...Moze plastry?Nie znam sie na tym,moze znajde forum to cos poczytam.W kazdym razie zapisalam wszystko dokladnie jak sie teraz czuje (m.in.ze mam wzmozone uplawy i wzrost owlosienia,czego przy tabsach nie mialam) no i potem musze porownac wszystkie za i przeciw...A wiec od okresiku w tym miesiacu zaczynam z powrotem zazywac Cilest i mam nadzieje ze nie bede zalowac tej decyzji...Dodam ze wczesniej jak zazywalam go przez prawie 1,5 roku to nic mi sie nie dzialo,no ale musialam odstawic bo pojawil sie ten tradzik. Pozdrawiam wszystkie kobitki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość solidnykopniak
sama powiedzialas ze lekcewaxylas objawy... wiec nie obwiniaj tabletek tylko siebie, bo w ulotkach jest dokladnie napisane, ze jezeli wystepuja u nas takie a nie inne objawy to tabletki powinno sie odstawic. dla mnie to jest proste i logiczne, dla niektorych widac nie bardzo.. hitachi_ona powiem Ci szczerze ze fajnie jest miec mame ginekologa, ale ona mnie nie prowadzi i nie chcialabym zeby to robila, i recept tez mi nie wypisuje, zawsze chodze po nie do swojego lekarza :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×