Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Biała Dama 20

tabletki antykoncepcyjne...

Polecane posty

na poczatku takiego sexu tez sie balam jak sie okazalo niepotrzebnie... trzymam kciuki:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vicius
mowisz ze pol roku tak sie kochacie? a czesto sie kochacie? w jakim wieku jestes? my mamy po 20 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, az do ostatniego miesiaca hmm... spotykamy sie w weekendy i czasami na tygodniu wiec ok 5-7 razy w tyg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vicius
jeszcze jedno chlopak konczy gleboko w Tobie czy raczej plytko przy wejsci/wyjsci pochwy ?? czy poprostu jak wyjdzie? Ty masz przy tym orgazm pytam bo orgazm u kobiety niby ułatwia zaplodnienie, a tego bym nie chcial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przewaznie gleboko. zalezy od pozycji. przestan martwic sie jesli owulacji nie ma to i ciazy nie bedzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vicious Mozesz spokojnie z partnerka uprawiac bezpiezcny seks bez dodatkowego zabezpieczenia, wystacza tylko tabl anty. Ja biore juz ok 5 lat, i nie stososwalam zadnej dodatkowej anty - i dziecka nie mam :) Witaj gazujm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość b1c2
ja tabletkom przez bardzo długi czas nie potrafiłam zaufac. Czekalam na to krwawienie i oswajałam sie z myslą, że pewnie jestem w ciąży. Po 5,6,7 miesiącach przyjmowania tabletek nie czekałam juz na krwawienie, bo wiedziałam, że przy prawidłowym stosowaniu to krwawienie będzie zawsze przychodziło. Tak też jest do tej pory. A kochac sie z gumką, biorac tabletki to po prostu dyskomfort i głupota ;) Pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość b1c2
ufam i bardzo bym chciała, żeby inne kobietki przyjmujące anty nie popełniały mojego błędu i odrazu uwierzyły w ich "magiczną siłę" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie, ja tez bym chciala - ale zadna kobieta przyjmujaca anty nie uwierzy im po pierwszym opakowaniu, choc w moim przypadku od razu im zaufalam. Zreszta ja mam bardzo dobry kontakt z rodzicami, wiec sama mama mi zaproponowalam terapie hormonalna, nie tylko zabezpieczajaca przed niechciana ciaza ale tez na moje przypadlosci, ktore mnie wkurzaja jak nie biore anty :) Takze dziewczyny mozecie spokojnie ufac anty juz od 1 tabletki (jesli wzieta jest podczas 1 dnia okresu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PaOla....
hej.kurcze ejstem podczas 4 opakowania tabletek antykoncepcyjnych i wszystko bylo ok tylko ze wzgeldu na cyste na jajniku lekarz kazal mi co jakis czas brac 2 opakowania pod rzad i potem przerwa i mam jakies dziwne plamienia ale nie takie jak okres tylko po prostu ciemno zolta wydzielina.czy ktos wie czy to normalne czy raczej musze udać sie do lekarza??byłabym wdzieczna za odpowiedz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paOLa Ja szczerze mowiac poszlambym do lekarza, bo ja zawsze twierdzilam ze jak wystepuja plamienia dluzszych czas to moze byc cos nie tak. Takze proponuje isc do lekarza, bo nikt na forum Ci nie odpowie. Tak mysle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vaclaw
bezchmurneNiebo - zaufalas w 100% do samego konca w Tobie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vaclaw Tak od samego poczatku im ufalam. I ufam im juz prawie 5 lat. Zaczelismy wspolzyc bez zabezpieczenia juz zaraz po okresie tb: 5 dzień. Tak wiec do dzis dzidziusia nie mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tableteczki :)
Mnie się wydaje, że takie plamienia są normalne, tym bardziej, że sama piszesz, że co pewien okres czasu bierzesz 2 opakowania pod rząd, tak więc plamienia w tym czasie są normalne i nie powinnaś się niczego bać. Dziwi mnie jednak fakt, że o tym nie powiedział ci ginekolog. Ja dla własnego spokoju bym do niego zadzwoniła i powiedziała co jest grane - na pewno by cię uspokoił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tableteczki :)
Mnie się wydaje, że takie plamienia są normalne, tym bardziej, że sama piszesz, że co pewien okres czasu bierzesz 2 opakowania pod rząd, tak więc plamienia w tym czasie są normalne i nie powinnaś się niczego bać. Dziwi mnie jednak fakt, że o tym nie powiedział ci ginekolog. Ja dla własnego spokoju bym do niego zadzwoniła i powiedziała co jest grane - na pewno by cię uspokoił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PaOla....
dzięki dziewczyny za odpowiedź.właśnie probuje się dodzwonić do mojego lekarza i nie odbiera ale bede probować do skutku.też mi sie wydaje ze to może byc normalne zwlaszcza ze biore wlasnie drugie opakowanie pod rzad i dopiero teraz zrobie przerwe i jeszcze mialam ostatnio bardzo stresowa sytacje.bo mysle ze skoro nic misie wczesniej nie przytrafilo ani nie zapomnialam zadnej tabletki skutecznosc jest zachowana.dzieki jeszcze raz:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musze iść do ginekologa żeby przepisał mi tabletki anty? możecie podać nazwy tych które bierzecie? ceny itp? czy są jakieś do kupienia bez recepty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja biorę z 4 miesiące tabletki i do dziś nie umiem im zaufać do końca..mimo,że chce dla mojego chłopaka dobrze i kochamy się bez dodatkowego zabezpieczenia ja później mam 'dyskofort psychiczny' jak sobie z tym poradzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marylin_M ja bralam Mercilon i za "trójpak" placilam w zeszlym roku ok 73zl. ona0987 jezeli bierzesz tabsy regularnie, nie masz np. biegunki czy wymiotow lub nie bierzesz innych lekow ktore mogłyby oslabic dzialanie tabsow itp. to nie masz sie czym stresowac ;) Ja bralam przez 5lat i nie mielismy wpadki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytam duzo wypowiedzi kobiet i wiem,ze biorac regularnie nie ma szansy na wpadke,aczkolwiek nie umiem jakos wyluzowac.- moja matka tez wywiera na nie presje ze to ja sie truje ,ze chlopak powinien sie zapezpieczac,tylko problem w tym,ze kochamy sie regularnie a prezerwatywa w tym wypadku nie bylaby tak dobra jak tabletki,ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelinka99999999
biore tabletki 8 lat, robilam dwa razy krotkie przerwy, czy powinnam zrobic przerwe? bo dziecko to tak za rok dopiero bym chciała sie starac:( moj gin mowi zeby brac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga0493222
Hej. A mam pytanie, czy Wy zawsze po receptę chodzicie bezpośrednio do lekarza czy wypisuje Wam ją położna?? Bo zastanawiam się bo ja do mojego lekarza zawsze muszę bo zapisaniu sie na wizyte muszę czekać tak ok miesiąc wiec zastanawiam sie czy położna wypisała by mi receptę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koko24
witam wszystkich!mam maly problem?biore tabletki anty juz od dwuch lat ateraz przez ostatnie 4miesiace biore je bez przerwy czyli nie mam przez ten czas okresu ale za to mam plamienia i teraz przez dwa dni boliu mnie brzuch jak na okres a jeszcze mi zostaly 4tabl do konca.dzis zauwazylam ze mam wieksze plamienia tak jak pierwszy dzien okresu.nie wiem co robic?czy mam sie zglosic do ginekologa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamis88
witam mam taki problem że moja dziewczyna przestała się ze mną kochać z powodu studii bo mówi że nie ufa prezerwatywom i ze nie chce zajsc w ciąże co możecie polecić na tą sprawe jakie tabletki antykoncepcyjne czy musi iść pierwszo do ginekologa czy może zakupić je bez recepty? oraz czy może je brać skoro niedługo będzie miała operacje kolana, jej wiek 20lat pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magnum123
Witam Dziewczyny prosze o pomoc 2 opakowania wstecz. ... Przy pierwszym dniu miesiaczki wzielam tabletki , oczywiscie nie zawsze o tej samej godzinie powinnam brac o 10,15 a czasami bralam o 13,00. Nie zrobilam przerwy w ich braniu, Czyli drugie opakowanie wzielam bez 7 dniowej przerwy. Chcialam ominac okres ale sie nie udalo, mimo wszystko od razu po pierwszym opakowaniu dostalam okres i mialam go przez kolejne 28 dni brania drugiego listka Pozniej 7 dniowa przerwa. oKres sie zakonczyl. I teraz... na 20 stycznia mam op, nie moge miec okresu i zaprzestalam wczoraj zazywanie tabletek 5 przed koncem. Czy moge dostac okres wczesniej czy raczej nic to nie da... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelinka99999999
a jak dlugo bierzecie tabletki?? Mozna tak kilka lat bez przerw?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×