Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Biała Dama 20

tabletki antykoncepcyjne...

Polecane posty

Gość Paula___
hej.wie ktoś może czy amoksycylina osłabia działanie tabletek anty??biore yasmin od 1,5 miesiaca a od dzisiaj musze brac tez antybiotyki i wydaje mi się ze mimo nie ma jej zawartej w ulotce to bede musiala sie zabezpieczac dodatkowo te 14 dni:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdvfdvtf
biore diane35 juz 5 opakowanie i w drugim tygodniu bylam jakos zakrecona ze myslalam ze poprzedniego dnia nie wzielam tabletki bo zle spojrzalam i wzielam dwie co mam robic? zorientowalam sie dopiero po dwoch dniach kiey wzielam juz nastepne o stalej porze. co robic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzann
generalnie antybiotyki obniżają działanie tabletek antykoncepcyjnych. "podawanie antybiotykow o szerokim spektrum działania, w tym również amoksycyliny, może zmniejszyc działanie doustnych środków antykoncepcyjnych" zobacz też na ulotce, czy jest coś napisane o tym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mojnickto
Witam tabletki biorę od 4 miesięcy w 3 tygodniu brania ostatniego opakowania pominęłam jedną tabletkę, którą przyjęłam następnego dnia razem z właściwą tabletką z danego dnia. Postanowiłam połączyć dwa opakowania, niestety nie miałam możliwości jego kupienia, dlatego byłam zmuszona zrobić przerwę (w przypadku moich tabletek to 4 dni). Uprawiałam seks w przedostatni i ostatni dzień brania pierwszego opakowania. Krwawienie wystąpiło normalnie. Kolejny stosunek odbyłam w 3 dzień brania drugiego opakowania. Moje pytanie brzmi, czy istnieje w takim przypadku ryzyko ciąży oraz czy powinnam się dodatkowo zabezpieczać? pozdrawiam i dziekuje za rzetelne odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość problem1111
Mam pytanie ogólnie do tabletek. wczoraj miałam chyba pierwszy dzień okresu miałam lekkie krwawienie więc wzięłam 1 tabletkę lecz dziś już prawie nic nie leci co mam zrobić? brać dalej te tabletki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariaannna
Ja właśnie po to biorę pigułki, żeby móc iść na całość i skupiać się na przyjemności :))) Pigułeczki to nejlepsza antykoncepcja i nie zamienię ich na nic innego :DDDD Znalazłam ostatnio śmieszny filmik w necie o antykoncepcji właśnie hehehe ale się uśmiałam... http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=tEi9kuzSjSg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlodagermania
Czy zapomnienie 17 tabletki (yaz: 24 + 4), okres potem byl normalnie, moze sie jakos odbic na nastepnym cyklu? Jak rozumiem, to że okres wystąpil prawidłowo oznacza, że nastepny cykl jest w pełni bezpieczny??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlodagermania
dodam, ze nie bylo stosunku w tym zapomnianym cyklu, dlatego kontynuowałam przyjmowanie tabletek, jakbym jej nie zapomniala. Stosunek byl za to 1 dnia nowego cyklu. Czy mam sie o co martwic??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majeczka1236
mam takie pytanie.. biore tabletki i okres mam dostac za tydzien. czy jest mozliwe ze z powodu stresu lekkie plamienie wystapilo tydzien wczesniej czy dzieje sie cos niedobrego??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikki27
Czesc dziewczyny, mam do Was pyatnie. Wiem, ze to co zrobilam nie jest dobre, wrecz przeciwnie glupie, ale bylam juz w totalnej desperacji. Jestem na waznym wyjezdzie z pracy, a moja skora (mam problemy z cera i tradzikiem) wolala o pomste do nieba !!! Mialam jeszcze tabletki antykonc.ktore kiedys zazywalam i postanowilam zazyc 1 tabletke w inny dzien niz dzien okresu. Minelo juz prawie 2 tygodnie i cera mi sie poprawila. Zaznaczam, ze na dzien dzisiejszy nie wspolzyje. Takze nie wiem czy jak skoncze brak opakowanie to czy okres sie pojawi, czy tez nie? Zaznaczam, ze wzielam te tabletki tylko ze wzgeldu na cere, wiec nie wiem czy teraz to nadal kontynuowac czy przestac i czekac az sie normalnie pojawi okres. Za 2 tygodnie moj pobyt dobiega konca. Dziekuje z gory za wasze odpowiedzi. Pzdr :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majeczka1236
tabletki nie hamuja okresu wiec chyba mozesz wziac cale opakowanie do konca i kores bez problemu powinien wystapic. mimo wszystko nierozsadnie postapilas ze wzielas te tabletki bez uzgodnienia z lekarzem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Mam taki mały problem od 3 miesięcy przyjmuje tabletki antykoncepcyjne.... przyjmuję regularni ... staram sie zawsze o tej samej porze.... 17 dnia kochałam się pez prezerwatywy ... 18 wzięłam tabletkę.... ale..... reszty już nie , bo zgubiłam listek z tabletkami i nie mialam zapasowego..... stwierdziłam że zrobię przerwę 7-dniową.... no i juz 3 dzień bez tabletek a okresu jak nie bylo tak nie ma (możliwe że to z nrewów..).... czy możliwe że zaszłam w ciążę??? czy też robiąc przerwę (fakt trochę wcześniej) nie można?? Błagam o odpowiedź... troszkę się boję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć. chciałabym sie dowiedziec jak dlugo przed rozoczęciem współżycia należy brac tabletki antykoncepcyjne? Bardzo prosze o odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ! mam takie pytanie chodzi o to,że zaczęłam brać tabletki anty dostałam pierwszy dzień okresu ( może nie aż taki był mocny okres ) ale na czas bo zawsze miałam regularnie , no i zażyłam 1 tabletkę i okres się skończył następnego dnia było jakieś tam plamienie ale to skąpe. a zawsze miesiączkę mam 6 dni. Wiec proszę o odpowiedz czy może tabletki są nie dobrane, albo ciąża. czekam na odpowiedz pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biorąc pierwszą tabletke w 1 dzień okresu, znacznie sie on skraca. U mnie tez tak było. potem miałam plamienia przez tydzień. teraz biore już 5 opakowanie i jest ok do tej pory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola6534
hej :) wczoraj zaczelam brac tabletki, okres dostalam wieczorem wiec pierwsza wzielam ok. 21. Czy musze juz zawsze brac o tej godzinie? Czy mgoe stoponiowo przestawiac, czy lepiej dzisiaj od razu wziac np. o 18 ? Z gory dzieki za odpowiedz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza232
Kochane chcialabym sie tylko upewnić czy moje rozumienie jest ok? Brałam tabletki przez cztery lata ale po rozstaniu z mężem przestałam i teraz chce je zacząc brac znowu. Problem tkwi w tym ze dwa dni temu zacząl mi sie okres i nie bardzo rozumiem ulotke czy moge pierwsza tabletke wziać piątego dnia okresu. prosze pomóżcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babum
Mam do sprzedania tabletki "Logest" 3 opakowania za 25 zlotych kazde!! Wraz z chlopakiem staramy sie o dziecko i zostaly mi te trzy opakowania( nietkniete oczywiscie)! Odbior lekow najlepiej osobiscie w Poznaniu. Data waznosci 2 opakowan: 07.2012 Data waznosci 3-go: 02.2013 Posiadam rachunek z apetki!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biorę tabletki po raz pierwszy w życiu od ponad tygodnia. i regularnie. czy facet może po tym tygodniu we mnie skończyć. czy powinnam zaczekać. czy te tabletki działają od 1 dnia i nie muszę się obawiać żadnych shiz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariannna
Pigułki są właśnie po to żeby móc cieszyć się w pełni sexem. Ja tez je stosuję już od paru ładnych lat i wszystko jest świetnie :D Są zdecydowanie lepsze niz prezerwatywa jak dla mnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vicius
Witam, Mam pytanie zastanawiamy sie z dziewczyna nad tym abym mógł mieć orgazm w środku pochwy mojej dziewczyny, Stosujemy tylko tabletki yasmin. Wg was jest to bezpieczne, dodam ze mój Skarbek bardzo przestrzega godzin zażywania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli regularnie bierze tabsy to wydaje mi sie ze tak. ja tak robie od ponad pol roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vicius
qazujm Dzieki za błyskawiczna odpowiedz, Mozesz zdradzic wiecej szczegółów? A Ty czujesz jak partner ma orgazm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli bierze w terminie to nie martwcie sie ja nigdy nie uzywalam dodatkowych zabezpieczen i zawsze konczy we mnie. to zalezy... czasami sie czuje a czasami nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vicius
a Jakie tabletki zażywasz? a jest wo gule różnica miedzy ,,do końca'' a przerwanym stosunkiem, nie boisz sie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
novynette teraz to sie boje bo nie wzielam jednej tabletki a po 2 dniach z 15 godzinnym opoznieniem no i oczywiscie kochalam sie do konca. ale jesli Twoja dziewczyna zawsze bierze o czasie to szanse sa minimalne praktycznie zadne jest roznica przynajmniej dla mnie. ten wzrok partnera gdy szczytuje we mnie mmm.... dla niego przyjemnie a dla mnie jeszcze bardziej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vicius
qazujm, własnie jesteśmy tego ciekawi, tak przechodzimy od prezerwatywy po tabletki z przerywanym a teraz myslimy nad pójściem na całość, lekarze mówią ze po to sa tabsy by isc na całość, zbieram opinie jak to jest w praktyce. Oj tak chciałbym poczuc jak to jest zalać skarba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wg mnie nie powinniscie sie bac u mnie okazalo sie ze mam uczulenie na lateks i musielismy zrezygnowac z prezerwatyw. zdecydowalismy sie na tablrtki. dzieki nim rozbudowalismy swoje zycie erotyczne bo nie musielismy czekac na dni nieplodne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vicius
no niby tak przy tabsach nie wystepuje pojecie dni plodne ale jednak jest ta obawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×