Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Biała Dama 20

tabletki antykoncepcyjne...

Polecane posty

Gość Girls91r.
Aha, dzieki. A czy po okresie czy u mnie po 6 tabletkach moge kochac sie bez obaw? oczywiscie biore punktualnie tablety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evraevraevra84
tak od skonczenia antybiotyku poczekaj jeszcze pare dni ze wspolzyciem na calego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość higissss
Czy tabletki anty można brać podczas posiłku?? Lub po, przed??:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hello :)
Odświerzmy ten topik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamila_1
Jak biodrę tablety i chcialabym zrobic sobie np. Morfologie to nie wpłynie to na wynik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
absolutnie nie, tabletki nie wplyną na wyniki takich badan jak podstawowa morfologia krwi, badanie moczu itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadiullka
witajcie, dziewczyny wiem ze nie zasluguje to na pochwale ale miesiac temu odstawilam tabletki i teraz dzis, po 32 dniach dostalam miesiaczke... problem w tym ze chce zaczac brac znowu... mam opakowanie kupione... co myslicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam mam problem... miesiac temu wspołzylam z chlopakiem i mielismy mala awarie po wszytskim wzielam tabletke "PO" i po kilku dniach dostalam plamienia.... wczoraj jednak sytuacja sie powtórzyla teoretycznie dzisaij powinnam dostac okresu ale niestety go nie ma... i nie wiem czy brac kolejna tabletke? bedzie to druga w ciagu jednego cyklu... w miedzyczasie robilam test i wyszedl negatywnie wiec przypuszczalnie w ciazy nie jestem... no chyba ze po wczoraj... POMOCY!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cziki
Cześć dziewczyny mam głupie pytanko no ale postarajcie mi się odpowiedzieć :) skoro w 7 dniowej przerwie dostałam okres i zaczynam nowe opakowanie a dalej mam okres to czy jak zacznę brać kolejna paczkę to okres się skończy czy niestety dalej będzie, bo bardzo zalezy mi na tym aby pilnie sie go pozbyc a niestety dalej leci :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiniaczek22
Witajcie, od niedawna biorę swoje pierwsze w życiu tablety anty. i jestem przy 15 tablecie, czuje sie dobrze i wogóle, ale od kilku dni czuję sie tak jak na okres tzn. lekkie skurcze przedmiesiączkowe, to normalne? I czy zawsze dostaje sie okres na 22 dzień, czyli pierwszy w 7 dniowej przerwie czy może sie spoznić? Jak tak, to ile dni? Bo boje sie że go dostane tak jak zawsze czyli na 31 dzień:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patii289
Zaczęłam brać tabletki od połowy cyklu. Wszystko ładnie, pięknie, nie miałam żadnych skutków ubocznych. Ale teraz skończyłam opakowanie i jest trzeci dzień 7dniowej przerwy jak narazie nie mam okresu... i nie czuję żebym miała go dostać. Czy to moze wynikać z tego że tabletki zaczełam brać właśnie w połowie cyklu?? i czy jeśli okres nie wystąpi to powinnam zacząć nowe opakowanie??czy od razu lepiej do lekarza się udac??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Any19
ja również nie mam okresu :( a to już 3 dzień 7 dniowej przerwy. Dodam, że to moje 1 opakowanie dopiero.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onnnnaa
a co sie stalo z aaaaaaa????? codziennie sie udzielala przez tyle lat :| A teraz ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jenny_100
Słuchajcie, jestem w 7 dniowej przerwie (1 raz w życiu biore anty) w 4 dniu i mam zamiast okresu jakies brązowe plamy, lecą. Nie jest to napewno okres. Nie wiem co myslec o tym :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jenny_100
Czemu tu nikogo nie ma? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Diaria
Jenny_100 Skoro to Twoje pierwsze opakowanie, to z okresem mogą dziać się różne dziwne rzeczy, a nawet może on nie wystąpić. Co więcej, tego typu historie mają prawo mieć miejsce, aż do 3 pierwszych opakowań, ponieważ Twój organizm dostosowuje się do hormonów. Czy jesteś przebadana przez lekarza i czy zrobiłaś niezbędne przy tabletkach badania? Nie wiem jakie Ty masz te plamienia, ale czasem przy infekcji grzybicznej może w czasie okresu wystąpić taka brązowa wydzielina zamiast krwi. Czy masz może takie objawy jak świąd i pieczenie? Choć na mój gust to wszystko wygląda na reakcję organizmu na nową sytuację. Możesz też zaraz po tych brązowych plamach dostać normalny okres. Ja bym na Twoim miejscu poczekała, co będzie dalej i niczym się nie martwiła, bo nie masz większych powodów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaczka12345
Dziś po 2 letniej przerwie znowu zaczelam brac yasmin. z tym ze jako swoja pierwsza tabletke niewzielam z napisem"wtorek a sroda..A dzis jest wtorek! Po prostu pomyslilam sie.Czy ma to jakis wplyw na antykoncepcje Biore tabsy yasmin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Diaria
kaczka12345 Też biorę Yasmin. Nie ma to najmiejszego wpływu, ponieważ każda tabletka w przypadku Yasminu ma ten sam skład.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaczka12345
Dzięki juz nie bede sie martwic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matita065
Witam. Ostatnio byłam u mojej lekarki i zaczęłam znowu stosować tabletki.(mercilon) Wcześniej brałam je ponad rok i chciałam je odstawić, na początku było ok, żadnych problemów dopiero w czwartym miesiącu po odstawieniu zaczął się dramat z moimi włosami, które zaczęły okropnie wypadać. Lekarka wypisałam mi te same tabletki co wcześniej brałam i kazała zacząć brać je od razu nie czekając na kolejną miesiączke a był to 9 dzień cyklu. pod koniec tego opakowania tzn. przy 16 tabletce brałam antybiotyk duomox, później okres wystąpił normalnie 4dnia siedmiodniowej przerwy. Nowe opakowanie zaczęłam brać 6dnia przerwy i był to mój trzeci dzień okresu.(skróciłam przerwę w celu zmiany daty okresu) Teraz jestem na 4 tabletce. Czy jeżeli przed 7dniową przerwą brałam antybiotyk to skuteczność tabsów jest obniżona i powinnam poczekać jeszcze 3dni ze współżyciem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biondina
Dziewczyny, bardzo prosze Was o pomoc... 18 czerwca zakonczylam ostatni listek....trzy dni pozniej dostalam okres...Pod koniec miesiaczki (to byl ostatni dzien) wspolzylam z partnerem...Po miesiaczce jeszcze kilka razy...Jestem w pierwszym cyklu...Jakie jest prawdopodobienstwo, ze zaszlam w ciaze...? Tabletki bralam okolo 2 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anahi
Można Jesc tabletki przed obiadem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Diaria
biondina W czasie okresu można bezpiecznie współżyć jeśli na czas rozpocznie się nowy blister tabletek. Uprawiałaś seks po czasie, gdy powinnaś zacząć nowe opakowanie, a wtedy ryzyko wpadki jest największe. Przykro mi ale, mogłaś zajść w ciążę. Nie jestem w stanie procentowo oszacować ryzyka. Anahi Oczywiście, że można.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biondina
dzieki Daria... :) Jezeli zaszlam to chyba bede najszczesliwsza kobieta na swiecie :) teraz jedynie pozostaje mi przeczekac 2 tyg by byc pewna na 100 % Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaaaaaaaa
do matita065 ja równiez bralalm przez roku mercilon i bylam z nich zadowolona bo nie bylo skutków ubocznycxh pozniej odstawilam ( przed planowana ciąża) msc temu urodzilam i chyba do nich wróce:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lili19
Dziewczyny uspokójcie mnie ;D Bo zaczynam świrowac chyba. Od 6 dni brałam tabletki antykoncepcyjne Cilest ( pierwsze dwa dni wziełam je o 12.30, potem przesunełam godzine na 18 i biore je teraz plus minus o 18 to znaczy raz mialam poslizg jednogodzinny ale to chyba nic takiego) po 6 tabletce kochałam sie z chłopakiem " do końca ". Mam odchyły ze jednak moge byc w ciązy... Wszyscy mi mówią ze jestm głupia ale ja jednak świruje. Masakra jestem panikarą uspokojncie mnie wreszcie . ! Chyba po to je biore żeby w pełni cieszyć sie sexem.. Juz sama nie wiem... Tabletki chyba nie dla osob takich jak ja panikar heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matita065
Jestem na 8 tabletce. Czy jeżeli skróciłam przerwe i zaczełam brać tabletki 6 dnia przerwy (a trzeciego dnia okresu) to jestem zabezpieczona?? Pytam bo dzisiaj się kochałam. Prosze o odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmartwiona1232
ja z kolei mam inny problem... bralam tabletki 9 miesiecy..przy rozpoczeciu ostatniego opakowania mialam plamienie cale 21 dni...podczas gdy powinnam miec okres (7dniowa przerwa) nie ma nic!! co to moze oznaczac?? chyba nie ciaze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmartwiona1232
a ty matita jestes zabezpieczona bo tabsy podczas przerwy tez nas chronia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×