Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Biała Dama 20

tabletki antykoncepcyjne...

Polecane posty

Ola ---> mysle, ze nie powinno byc niespodzianki w postaci nieplanowanej ciazy, gdyz jednak wzielas 20 tabletek. Mam nadzieje ze kolejne opakowanie wzielas nie w 8 dniu tylko w 7 - dlaczego?? dlatego ze wzielas 20 tabletek a nie 21. Wtedy najlepiej zazyc pierwsza anty z nowego opakowania w 7 dniu a nie w 8 :). Jesli tak nie zrobilas to mimo wszytsko mysle ze nie powinnas sie martwic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
merrylo ---> kurcze nie wiem co myslec na ten temat. Mysle jednak ze lepiej przez 7 dni zabezpieczac sie. Gin moja zawsze mowila ze po globulkach dopochwowych nalezy zachowac ostroznosc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafeterkaaaaa
Mam pytanie !!! po 7-dniowej przerwie 8 dnia nie wziełam tabletki dzis mija 11 dzien zamierzam wziąć jutro ( czyli 12 dnia ) czy zrobie odpowiedni ruch czy powinnam czekać do miesiączki i tak jak za pierwszym razem ; wziąć tabletke pierwszego dnia okresu ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnaperla
Przez 3 miesiace bralam luteine na poprawienie regularnosci okresu(moj cykl trwal az do 48 dni). Wiem,ze mam tez niski progesteron i moje pytanie brzmi: czy nie bedzie problemu jesli rozpoczne brac tabletki antykoncepcyjne? Nie chce kiedys przyplacic tym nieplodnoscia skoro moj progesteron jest naprawde niski. Wiem, ze musze zapytac lekarza, bo to indywidualna sprawa, ale zawsze wole miec jakies pojecie na ten temat. I drugie pytanie; przy regularnym braniu tabletek bede musiala chodzic co miesiac go ginekologa z prosba o recepte? jak to sie odbywa? Chcialabym sie cos na ten temat dowiedziec od osob doswiadczonych w tej dziedzinie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarnaperla ---> odpowiem Ci na drugie pyt. Co do chodzenia do gina po recepte to raczej nie bedziesz musiala chodzic. Bo z reguly gin przepisuje dwa, trzy a nawet niektore dziewczyny pisaly ze 6 opakowan na jednej recepcie. Mnie p. Gin przepisuje z reguly 2 lub 3 opakowania anty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnaperla
Dziekuje bardzo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olka4321
mam pytanie :) wlasnie skonczylam pierwsze opakowanie Yasminelle odczuwal lekki ból nóg,nie jest to zadne darcie, rozrywanie. Po prostu takie ocięzałe. Czy powinnam iść do lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olka ---> mysle ze jesli nie jest to az tak uciazliwe to nie ma potrzeby pojscia do lekarza, ale jesli bol bedzie sie nasilal i trwal przeszlo 3 miesiace to lepiej zglosic sie do lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evil
Przez ostatni miesiąc brałam moje pierwsze tabletki (Yaz). Byłam niedawno u gin i przepisała mi inne tabletki(Kontracept). Powiedziała, żebym po 24 Tab. Yaz zrobiła 7 dniowa przerwę i zaczęla Kontracept. I mam teraz pytanie czy jestem cały czas bezpieczna przy takiej zmianie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomocy dziewczyny
Biorę pigułki yaz codziennie o 20. W sobotę wzięłam o 19:45, a około godziny 23 wymiotowałam. Nie wzielam kolejnej tabletki. Mineły niby 3 godziny, na ulotce jest napisane, że wchłaniana jest do 3-4 godzin. Jednak w składzie i działaniu czytałam o tym, że już po 1,5 h jest pełne stężenie substancji w organiźmie. Mam szybką przemianę materii, czy to ma wpływ na to, że może jednak pigułka zdążyła sie wchłonąć? Następnego dnia współżyłam. Błagam o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wikuuula234
Hej dziewczyny:) wiadomo, ze zadne metoda nie daje 100% pewnosci, ale czy tabletki i prezerwatywa to dobre rozwiazanie? wciaz nie moge zwalczyc w sobie leku....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wikuula ---> wystarcza Ci tylko tabletki antykoncepcyjnej. Po to sie trujesz by miec ochrone, takze prezerwatywy sa zbedne. Wiem co mowie, bo sama biore 5 lat tabl. anty i jakos nie zaszlam w ciaze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomocy dziewczyny ---> kurcze nie wiem, nie mialam takiej sytuacji, ale mysle ze wpadki nie bedzie - wkoncu nie tak latwo zajsc w ciaze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asanti
dziewczyny co możecie mi napisać o tabletce o nazwie PaNiDa? to dla mnie bardzo ważne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 7777 rola
czy po 7 dniowej przerwie gdy zaczynam znow brac tabletke czy ona zabezpiecza mnie od razu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 7777 rola
tak wiem, ale chodzi mi o to czy jak przez 7 dni nie bore a potem wezme 8 dnia to jestem dalej zabezpieczona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka111992
Hej ! Sluchajcie mam problem.. i mam nadzieje ze mi pomozecie a wiec mialam 7-dniowa przerwe, w srode powinnam wziac pierwsza tabletke z nowego opakowania zrobilam to dopiero w czwartek razem z ta druga ktora powinnam wziac tego dnia. trzecia i czwarta tabletke pominelam - o czym sobie wlasnie uswiadomilam bo chcialam wziac piata tabletke. i teraz nie wiem co mam zrobic wziac te 2 zalegle i ta ktora powinnam wziac dzis czy odstawic ? Dodam ze dzis i przedwczoraj byl pelen stosunek bez zabezpieczen. jakie mam w ogole szanse na dzidzie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malutka ---> trudno powiedziec, ale szansa zawsze jest. Ja na Twoim miejscu bym odstawila anty. Poszla do gina zapytac sie co robic. W nastepnym cyklu mozesz ponownie zaczac brac antty. Takie jest moje zdanie... Ty zdecyduj co zrobisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Mam do sprzedania nie otwarte opakowanie cerazette, 35 zł z przesyłką. niva4x4@wp.pl Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sharesous
HEJ! ODSPRZEDAM NOWE DWA OPAKOWANIA TABLETEK NOVENETTE, MOGĘ RÓWNIEŻ NA ZAMÓWIENIE ZAŁATWIĆ INNE ZA DROBNA DOPŁATĄ, E MAIL:fucking7@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwnie się czuję
Biorę drugie opakowanie tabletek, jestem po poronieniu w końcu listopada. Zaczęłam w pierwszym dniu miesiaczki (więc teoretycznie chroniona od pierwszego dnia zazycia tabletki) i tego pierwszego dnia kochałam się z facetem i skończył we mnie. Dokończyłam listek (w trakcie plamiłam z niewielkimi skrzepami, ale 2-3dni i lekko), krwawienie z odstawienia było krótkie, ale też ze skrzepami. Biorę kolejny listek i mam obolałe piersi, czuje się opuchnieta, zmęczona, ciągle mi się odbija. Czy sądzicie, że to mimo tabsów móże być ciąża? PS. w czasie odstawienia zrobiłam test, wyszedł negatywny, ale był zdaje się lekko przeterminowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość telefere
Te wszystkie dolegliwości, to raczej nie ciąża ale skutki uboczne brania tabletek antykoncepcyjnych. A przez pierwsze 3-4 opakowań takie cuda mogą się dziać. Jeśli bardzo jestem wymęczona tym złym samopoczuciem, to może wybierz się do gina, żeby zmienił Ci pigułki. Ja też własnie bardzo źle się czułam po yaz chyba, normalnie funkcjonować się nie dało, to lekarz mi zmienił na sylvie20 i jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ma szans...
Moim zdaniem nie ma szans, aby to była ciąża. Fakt faktem zdania ginekologów są podzielone, ale większość z nich powie ci, że jesteś chroniona przed ciążą od pierwszej zażytej tabletki. Tak więc jeżeli w czasie przyjmowania tabletek nie miałaś biegunki, nie wymiotowałaś, nie chorowałaś i nie przyjmowałaś leków, które mogą osłabiać działanie antykoncepcji, to nie ma szans, abyś była w ciąży. A wszelkie plamienia śródcykliczne mogą występować przez pierwsze 3-4 miesiące i nie jest to nic poważnego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ma szans...
Moim zdaniem nie ma szans, aby to była ciąża. Fakt faktem zdania ginekologów są podzielone, ale większość z nich powie ci, że jesteś chroniona przed ciążą od pierwszej zażytej tabletki. Tak więc jeżeli w czasie przyjmowania tabletek nie miałaś biegunki, nie wymiotowałaś, nie chorowałaś i nie przyjmowałaś leków, które mogą osłabiać działanie antykoncepcji, to nie ma szans, abyś była w ciąży. A wszelkie plamienia śródcykliczne mogą występować przez pierwsze 3-4 miesiące i nie jest to nic poważnego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ikra88
Mam pytanie, może głupie, ale... Biorę pierwsze opakowanie tabletek (2tydzień). Wziełam tabletkę o stałej porze, po 3h miałam małą biegunkę, następnie kochaliśmy się z chłopakiem z gumką, skończył na zewnątrz, umył się i jeszcze na chwilę bez gumki dosłownie 2-3min się "zabawialiśmy" (o wytrysku nie było mowy). Czy mogę być spokojna? :P naczytałam się, że przy takich problemach żołądkowych tabletka ma osłabione działanie lub zerowe... ale z drugiej strony przy tej drugiej sytuacji nawet nie było blisko do wytrysku,a w pierwszej byliśmy zabezpieczeni więc.. martwię się na zapas pewnie? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nesvitka
Mam problem.. Prosze o nie pisanie jaka jestem nieodpowiedzialna itp. bo nie po to zwracam sie do Was z prosba...i mam nadzieje ze mi pomozecie a wiec mialam 7-dniowa przerwe, w srode powinnam wziac pierwsza tabletke z nowego opakowania ( novynette) zrobilam to dopiero w czwartek razem z ta druga ktora powinnam wziac tego dnia. trzecia i czwarta tabletke pominelam - o czym sobie uswiadomilam w sobote bo chcialam wziac piata tabletke, wzielam jedna i w niedziele kolejna, ale w poneidzialek i wotrek rowniez zapomnialam i wzielam dzis jedna. Dodam ze w miedzy czasie byly pelne 2 stosunki bez zabezpieczen. jakie mam w szanse na dzidzie ? Brac dalej tabletki , czy lepiej odstawic ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×